PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در دستریی مجوز پوشه یا فایل در دايرکت ادمين؟

pctak
November 15th, 2015, 04:20
سلام من تاز اومدم توی سیستم دايرکت ادمين و زیاد باهاش آشنایی ندارم و میخوام به یک فایل مجوز دسترسی رو بدم ولی اصلا بلد نیستم و کلافه شدم که چطور باید یک پوشه رو بهش دسترسی 777 دادش و و و و

لطفا یکی بهم بگه ممنون میشم.

و اینکه توی حالن نرمال فایل htaccess باید روی چی نوع دسترسی باشه؟؟؟

من از وقتی که اومدم توی دايرکت ادمين اصلا هیچکدوم از کدهای فایل htaccess کار نمیکنه؟؟؟ و حتی یبکار برای تست کردن فایل htaccess رو کپی گرفتم و پاک کردم و با تعجب دیدم که اصلا هیچ اتفاقه خاصی نیوفتادش؟؟ که قبلا توی سی پنل بودم فایل رو پاک میکردم بدبخت میشدم؟؟؟

کسی میدونه چرا اصلا فایل htaccess توی دايرکت ادمين اصلا کار نمیکنه؟ و چطور باید اوکیش کردش؟؟؟

فقط تو رو خدا نگید که سرور مشکلداره و باید به مدیر بگید؟؟؟ چون میدونید 99 درصد مدیرها آدم رو دق میدم تا یک چیزیی رو قبول کنن و همیشه تنها حرفشون هم اینکه: سرور هیچ مشکلی نداره و مشکل از طرف سایت شما هستش.

با سپاس از شما ممنون و منتظره جوابتون هستم. و اگر هم بازم میگید که مشکل از سرور هستش؟ پس خواهشن یک دلیل محکم برام بیارید با مدرک ممنون میشم.
یا اصلا راهی هستش که بشه فایل htaccess رو برسی کردش که چرا کار نمیکنه توی دايرکت ادمين و حتما هم بگید که چطور باید دسترسی بدم توی دايرکت ادمين مرسی

tshost.ir
November 15th, 2015, 04:33
اطلاعات کنترل پنل خود را پیام کنید تنظیمات انجام شود .

pctak
November 15th, 2015, 05:21

ببخشید من شما رو نمیشناسم و نمیتونم دسترسی ارسال کنم؟

درصورتی که میدونی مشکل کجاست همینجا بگی میتونی کمکم کنید دوست محترم.

مشکل دسترسی فایل رو حل کردم.

شما میتونید بگید مشکل کار نکردن کدهای فایل htaccess چی هستش؟؟؟ یعنی اصلا از وقتی من اومدم توی دايرکت ادمين این فایل htaccess انگار بوق هستش؟ اصلا بود نبوده فایل htaccess به چشم نمیادش؟ و کلی مشکلات کشیدم تا حالا براش؟ چون هم کدهایی که توش هستش و هم کدهایی که میگذارم هیچی کار نمیکنن؟؟؟

pardazit.net
November 15th, 2015, 10:44
سلام من تاز اومدم توی سیستم دايرکت ادمين و زیاد باهاش آشنایی ندارم و میخوام به یک فایل مجوز دسترسی رو بدم ولی اصلا بلد نیستم و کلافه شدم که چطور باید یک پوشه رو بهش دسترسی 777 دادش و و و و

من از وقتی که اومدم توی دايرکت ادمين اصلا هیچکدوم از کدهای فایل htaccess کار نمیکنه؟؟؟ و حتی یبکار برای تست کردن فایل htaccess رو کپی گرفتم و پاک کردم و با تعجب دیدم که اصلا هیچ اتفاقه خاصی نیوفتادش؟؟ که قبلا توی سی پنل بودم فایل رو پاک میکردم بدبخت میشدم؟؟؟

کسی میدونه چرا اصلا فایل htaccess توی دايرکت ادمين اصلا کار نمیکنه؟ و چطور باید اوکیش کردش؟؟؟

فقط تو رو خدا نگید که سرور مشکلداره و باید به مدیر بگید؟؟؟ چون میدونید 99 درصد مدیرها آدم رو دق میدم تا یک چیزیی رو قبول کنن و همیشه تنها حرفشون هم اینکه: سرور هیچ مشکلی نداره و مشکل از طرف سایت شما هستش.

با سپاس از شما ممنون و منتظره جوابتون هستم. و اگر هم بازم میگید که مشکل از سرور هستش؟ پس خواهشن یک دلیل محکم برام بیارید با مدرک ممنون میشم.
یا اصلا راهی هستش که بشه فایل htaccess رو برسی کردش که چرا کار نمیکنه توی دايرکت ادمين و حتما هم بگید که چطور باید دسترسی بدم توی دايرکت ادمين مرسی

اول باید کد هایی که شما در htaccess. استفاده کردید را بررسی کرد شاید کد ها صحیح نبودن
اگر واقعا htaccess مورد داشته باشه از کانفینگ هست که البته مشکل خاصی نیست و به راحتی قابل حل
در صورت نیاز برای تنظیم Permission هر فایل وارد File manager دایرکت ادمین بشوید سپس از سمت راست آن اقدام به تیک زدن فایل یا فایل های مورد نظر کنید پایین همان صفحه یک قسمت Set Permission هست که عدد سطح دسترسی در جلوی آن مشخص هست سطح دسترسی را مشخص کنید و سپس بر روی Set Permission کلیک کنید تا تغییر اعمال شود.
در صورت تمایل جهت بررسی سایر موارد دسترسی پ.خ کنید.
موفق باشید.

kool
November 15th, 2015, 14:14

سلام.

کار با دایرکت ادمین بسیار ساده هست وقتی که یی دو بار انجام بدید متوجه این موضوع میشید.

برای پوشه ها 755 قرار بدید. برای فایل ها 644 قرار بدید. و فایل های کانفیگ رو 400 یا 444 بسته به کانفیگ سرور.

برای تغییر دسترسی فایل یا فولدر ابتدا فایل(ها) یا پوشه(های) مورد نظرتان را انتخاب کنید، (یعنی در مربع مقابلش تیک بزنید) و بعد در پایین صفحه عدد پرمیشن مورد نظرتان را در فیلد مقابل set permission وارد کرده و set permission را کلیک کنید /تمام

مورد htaccess نیز به کنترل پنل مربوط نیست. احتمالا وب سرور شما انجینکس است به همین دلیل کدهای قبلی که برای آپاچی است عمل نمیکنن! که یا باید هاست عوض کنید یا کد ها را تبدیل کنید و یا مدیریت سرور وب سرور را کلا تغییر دهد که در حالت عمومی این درخواست را نمی توان کرد.

shivahost
November 15th, 2015, 14:44

من چند جا در مورد عدم تحویل سرویس شما نوشتم و اینکه علامت نماد به صورت دروغین در سایت خود http://tshost.ir قرار داده بودید و در یکسال گذشته چندین نفر به من زنگ زدن که نتیجه چی شد! ما هم پول دادیم سرویس نگرفتیم!

این اواخر از علامت وزارت اطلاعات هم در سایت خود سواستفاده می کردید! با چه مجوزی؟

حالا از مردم در خواست کنترل پنل می کنید که بدبختشون کنید!؟

- - - Updated - - -

این هم ماجرای ما و tshost.ir:

http://ume.ir/view/post:802914

که منجر به برداشت نماد اعتماد قلابی از سایتشون شد!