PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : server not found

mohammadnikeash
November 14th, 2015, 20:26
سلام خدمت اساتید و دوستان عزیز
من وقتی میخوام وارد سایتم بشم با خطای server not found روبرو میشم از جایی هم که هاست خریدم پرسیدم کمکی نتونستن بکنن
و امروز وقتی در پنل مدیریت وردپرسم داشتم افزونه نصب میکردم هنگام فعال کردن افزونه با خطای سرور 500 مواجه شدم الان هم نه میتونم وارد سایت بشم و نه پنل مدیریت

ممنون میشم اگه کمکم کنید دارم منفجر میشم
www.1000an.ir

pardazit.net
November 14th, 2015, 20:38
با سلام و عرض ارادت

مشکل از پلاگین شماست در بخش زیر بصورت کامل راهنمایی شده است :
http://blog.pardazit.net/%d8%ad%d9%84-%d9%85%d8%b4%da%a9%d9%84-%d8%a7%d8%b1%d9%88%d8%b1-500-%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%be%d8%b1%d8%b3/

پوشه پلاگین ها را جهت اطمینان تغییر نام دهید.

kool
November 14th, 2015, 20:46
بله اولین کار نام پوشه پلاگین ها رو تغییر بدید و بررسی کنید

sadecohost
November 14th, 2015, 21:47
با سلام!

اضافه کنم:
بعضی موارد پیش میاد پلاگین با ورژن پی اچ پی هاست سازگار نیست! (برای خودمون هم پیش اومده بود..)

وارد کنترل پنل بشید و ورژن پی اچ پی رو تغییر بدید و مجدد تست کنید. توجه داشته باشید ورژن پی اچ پی با مای اس کیو ال هم سازگار باشه

mohammadnikeash
November 15th, 2015, 08:55
سلام ممنون از همتون
يه نكته قبل از اينكه با خطاي مديريت 500 مواجه بشم موقع وارد شدن به سايتم خطاي server not found ميداد
حالا هم وارد htaccss. ميشم درون اين فايل خاليه

- - - Updated - - -

با سلام!

اضافه کنم:
بعضی موارد پیش میاد پلاگین با ورژن پی اچ پی هاست سازگار نیست! (برای خودمون هم پیش اومده بود..)

وارد کنترل پنل بشید و ورژن پی اچ پی رو تغییر بدید و مجدد تست کنید. توجه داشته باشید ورژن پی اچ پی با مای اس کیو ال هم سازگار باشه

خب چه جوري ورژنشو تغيير بدم
يه مشكل ديگه داخل htaccss خاليه

pardazit.net
November 15th, 2015, 10:23
اگر سیستم عامل هاست شما کلادلینوکس هست از کنترل پنل هاستتون میتوانید ورژن php و همچنین توابع مورد نیاز را انتخاب کنید

kool
November 15th, 2015, 13:37
يه مشكل ديگه داخل htaccss خاليه

معمولا محتوای مورد نیاز فایل فوق به صورت htaccss یا htaccss.txt در بین فایل ها وجود دارد. مجدد اعمال کنید

alimoein
December 31st, 2015, 12:26
آیا افزونه خاصی نصب کرده اید...؟
ممکن است افزونه با سیستم شما سازگار نبوده
پوشته پلاگین را در هاست خود بررسی کنید
افزونه های مشکوک و اخیرا نصب شده را پاک کنید
وارد سایت خود شوید
از ctrl+f5 استفاده کنید
سپس با احتیاط شروع به نصب مجدد افزونه کنید
موفق باشید

Abolijoon
December 31st, 2015, 12:28
آیا افزونه خاصی نصب کرده اید...؟
ممکن است افزونه با سیستم شما سازگار نبوده
پوشته پلاگین را در هاست خود بررسی کنید
افزونه های مشکوک و اخیرا نصب شده را پاک کنید
وارد سایت خود شوید
از ctrl+f5 استفاده کنید
سپس با احتیاط شروع به نصب مجدد افزونه کنید
موفق باشید

دوست عزیز به تاریخ تاپیک نگاهی میندازید یا برای 100 پست فقط چشم بسته جواب میدید!!