PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب ***** شکن و تغییر هویت ایرانی بودن سرور

demonvictor
November 14th, 2015, 17:30
سلام
سیستم عامل : centos 6.7 64 bit
من میخوام که که یه فایل رو از یه سایت که ایران رو تحریم کرده دانلود داشته باشم براحتی و متصل بشم ولی برای اینکار باید تغییر هویت بدم ، حالا باید کاری که کنم این هست که یه ***** شکن نصب کنم و براحتی اقدام به فعالیتی که میخوام انجام بدم ، بکنم.

ممنون میشم که یه برنامه به من معرفی کنین و آموزش نصب و راه اندازی و کار کردن باش رو هم اگر بهم بدین هم که خیلی عالیه و اگه منبع فارسی زبان باشه که چه بهتر.نور الی نور میشه.

pardazit.net
November 14th, 2015, 17:33
بهترین کار اینه فایل مورد نظر را روی یک سرور خارجی از خودتون دانلود کنید و سپس از سرور ایرانتون فایل دانلود شده در سرور خارجی را دانلود کنید.

demonvictor
November 14th, 2015, 18:12
بهترین کار اینه فایل مورد نظر را روی یک سرور خارجی از خودتون دانلود کنید و سپس از سرور ایرانتون فایل دانلود شده در سرور خارجی را دانلود کنید.
ممنون میشم اگه راه دیگه ای بگین و یا آموزشی که میخوام رو بهم ارایه بدین.چون امکان این چیزی که گفتین برای من نیستش.مقدور نیس.

pardazit.net
November 14th, 2015, 18:18
ممنون میشم اگه راه دیگه ای بگین و یا آموزشی که میخوام رو بهم ارایه بدین.چون امکان این چیزی که گفتین برای من نیستش.مقدور نیس.

اگر سرور خارجی مورد نظر را ندارید به عنوان همکاری این مورد برایتان انجام خواهد شد .
در صورت تمایل آدرس فایل دلخواه را پ. خ کنید تا بصورت لینک در سرور خارجی خودمان تقدیمتان گردد.

demonvictor
November 15th, 2015, 14:31
اگر سرور خارجی مورد نظر را ندارید به عنوان همکاری این مورد برایتان انجام خواهد شد .
در صورت تمایل آدرس فایل دلخواه را پ. خ کنید تا بصورت لینک در سرور خارجی خودمان تقدیمتان گردد.

مشکل من فقط گرفتن این نرم افزار نیستش.مشکل من اینه که حتی شما اگه اسکریپت مورد نظر رو هم به من بدین این اسکریپت برای نصبش باید یه سری پلاگینهایی رو از سایت خودش دانلود کنه و نصب کنه.بنابراین حتی اگه اسکریپت مورد نظر هم به من بدین من بازهم موقع نصبش به مشکل میخورم.

ممنون میشم اگه کمکم کنین که با نصب یه *****شکن یا چیز دیگه ای کمکم کنین که هویت سرورم رو تغییر بدم.تشکر

pardazit.net
November 15th, 2015, 14:35
مشکل من فقط گرفتن این نرم افزار نیستش.مشکل من اینه که حتی شما اگه اسکریپت مورد نظر رو هم به من بدین این اسکریپت برای نصبش باید یه سری پلاگینهایی رو از سایت خودش دانلود کنه و نصب کنه.بنابراین حتی اگه اسکریپت مورد نظر هم به من بدین من بازهم موقع نصبش به مشکل میخورم.

ممنون میشم اگه کمکم کنین که با نصب یه *****شکن یا چیز دیگه ای کمکم کنین که هویت سرورم رو تغییر بدم.تشکر

باید یک جور تانل استفاده کنید که خب هم دردسر داره و هم کانفینگ تخصصی میخواد. مثل روشی که برای استفاده از سیپنل روی هاست های ایران استفاده میشه
میتوانید از روش تانل k - r i o استفاده کنید ولی این مورد هم نیازمند سرور خارجی + تنظیمات آن هست

yourhosting
November 15th, 2015, 14:38

میتونید به یک اکانت v/pn (pptp) وصل بشید( از ssh) درصورتی که اشنایی ندارید راححترین کار نصب gui + vnc هست و سپس از طریق vnc به صورت گرافیکی به سرور متصل بشید و به vp-n متصل بشید(یا میتونید کلاینت open***- یا tor یا ... نصب کنید و وصل بشید)

- - - Updated - - -

زیاد پیچیده هم نیست و نیاز به کانفیگ تخصصی هم نداره...

- - - Updated - - -

میتونید به یک اکانت v/pn (pptp) وصل بشید( از ssh) درصورتی که اشنایی ندارید راححترین کار نصب gui + vnc هست و سپس از طریق vnc به صورت گرافیکی به سرور متصل بشید و به vp-n متصل بشید(یا میتونید کلاینت open***- یا tor یا ... نصب کنید و وصل بشید)

pardazit.net
November 15th, 2015, 14:39

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

روش شما به نظر خوب میاد لطفا اگر آموزشی دارید در اختیارشون بذارید تا ان شاءالله مشکلشون حل بشه

cacodemon
November 15th, 2015, 14:40
ssh بهترین راه هست

demonvictor
November 15th, 2015, 14:41

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

ممنون میشم اگه من رو دقیقا راهنمایی کنین که چطور باید از طریق اس اس اچ اینکار رو انجام بدم.
و اینکه چطور من یه اکانت وی پی ان تهیه کنم؟دارین خودتون ؟

pardazit.net
November 15th, 2015, 14:44
جناب آموزش ها را از دوستان بگیرید برای انجام کار سرور و یا اکانت از سرویس های قندشکن و .... لازم داشتید بفرمایید به عنوان همکاری تقدیمتان خواهد شد.

- - - Updated - - -

ممنون میشم اگه من رو دقیقا راهنمایی کنین که چطور باید از طریق اس اس اچ اینکار رو انجام بدم.
و اینکه چطور من یه اکانت وی پی ان تهیه کنم؟دارین خودتون ؟

بله شما روش را پیدا کنید مشکل اکانت ندارید براتون حلش میکنیم.