PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی وب سرویس فروش بلیط هواپیما؟؟؟

rrt
November 14th, 2015, 08:29
سلام دوستان

بهترین وب سرویس فروش بلیط هواپیما رو کدوم شرکت ارایه میده ؟ باید بصورت جداگانه از هر شرکت هواپیمایی تهیه کرد ؟ اگر دوستانی که در این زمینه اطلاعات یا تجربه ای دارن خواهشا راهنمایی کنند. ممنون

aligoli
November 14th, 2015, 14:22
سلام دوستان

بهترین وب سرویس فروش بلیط هواپیما رو کدوم شرکت ارایه میده ؟ باید بصورت جداگانه از هر شرکت هواپیمایی تهیه کرد ؟ اگر دوستانی که در این زمینه اطلاعات یا تجربه ای دارن خواهشا راهنمایی کنند. ممنون

سپهر و مقیم.
شما می تونید از یکی از این دو تهیه کنید.

rrt
November 14th, 2015, 14:24
ممنون از راهنماییتون ، یعنی در کشور فقط این دو ارایه میدهند؟

hamidamini
November 9th, 2016, 13:13
در ایران فقط چند شرکت وب سرویس می دهند. که تازه فقط یکی دوتاش خوبه.

در زمان خرید مواظب باشید فریب قیمت کم رو نخورید. این کلاه سر من رفت . قیمت کم رو انتخاب کردم اما بعد یک سال داستان تازه شروع شد. هر روز بابت یه چیزی پول می خواستن.

فرانگر - ایران تکنولوژی - ایده پرداز ( متوسط )
شرکت های خوبی هستن.

هر کدوم یه سری ویژگی های خاص خودشون رو دارن.

وب سرویس هم چند مدل هست.
پرواز ( داخلی - خارجی ) - هتل ( داخلی - خارجی ) - قطار - اتوبوس - بیمه

پرواز ها هم سیستمی و چارتری داره.

سیستمی داخلی = ربات گابریل
سیستمی خارجی = آمادئوس ( البته گلیلئو هم هست که کم کابرد تره )

در کل آژانس هایی که میرن سمت وب سرویس برنده هستند و تا یکسال دیگه حسابی برد می کنن. طبق تحقیقاتی که من کردم وب سرویس در تمام حوزه ها تا 5 سال دیگه 80 درصد فعالیت های بازار رو می گیره.

الان در ایران سایت علی بابا ، الی گشت پیشرو در وب سرویس هستند البته هزینه ای که اینها کردن اصلا منطقی نیست و در توان بقیه آژانس های دیگه هم نیست.

یه نکته مهم دیگه اینکه وب سرویس را به سیستم های سپهر 360 ، مقیم ، راویس و ... اشتباه نگیرید. اینها اکثرا موتور جستجو هستند