PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیتاسنترهایی که از مشتری هارد دریافت میکنند

se8820726
November 14th, 2015, 01:29
سلام من شنیدم یه سری دیتاسنترها در داخل ایران هستند که میشه هارد بهشون بدیم و از طریق اینترنت هارد و پر کنیم و بعدش ازشون تحویل بگیریم. آیا این مطلب درسته ؟ و اگر بله چه دیتاسنتری این کارو انجام میده ؟

RoobinaServer
November 14th, 2015, 01:34
سلام من شنیدم یه سری دیتاسنترها در داخل ایران هستند که میشه هارد بهشون بدیم و از طریق اینترنت هارد و پر کنیم و بعدش ازشون تحویل بگیریم. آیا این مطلب درسته ؟ و اگر بله چه دیتاسنتری این کارو انجام میده ؟

خیر دیتاسنتر انجام نمیدهد واسط مراکز انجام میدهند - اگر دانلود میخواهید بکنید در بخش درخواست سرویس بزنید تا بشه آفر داد.

موفق باشید

se8820726
November 14th, 2015, 10:14
خیر دیتاسنتر انجام نمیدهد واسط مراکز انجام میدهند - اگر دانلود میخواهید بکنید در بخش درخواست سرویس بزنید تا بشه آفر داد.

موفق باشید
یعنی از شما سرویس بگیرم میتونم هارد بهتون بدم و پرش کنم ؟

- - - Updated - - -

با سلام هیچ دیتاسنتری این کار رو انجام نمیده

بلکه میزبان ها قادر به انجام این کار می باشند
خوب میشه یه میزبانی رو بهم معرفی کنید که این کارو انجام میده

majidisaloo1
November 14th, 2015, 10:36
بله
یا شرکت هایی که اونجا سرور دارند برایتان انجام میدهند یا اینکه سرور برای شما کولو میکنیم که خودتان این کار را بکنید
اما چیزی که هست دیتاسنتر این امکان را در اختیار شما قرار نمیدهد و باید خودتان و یا شرکت هایی که با دیتاسنتر کار میکنند باید اینکار را انجام بدهند.

se8820726
November 14th, 2015, 12:37
بله
یا شرکت هایی که اونجا سرور دارند برایتان انجام میدهند یا اینکه سرور برای شما کولو میکنیم که خودتان این کار را بکنید
اما چیزی که هست دیتاسنتر این امکان را در اختیار شما قرار نمیدهد و باید خودتان و یا شرکت هایی که با دیتاسنتر کار میکنند باید اینکار را انجام بدهند.

خوب میشه از اون شرکت هایی که با دیتاسنتر کار میکنند و این کار و انجام میدهند بهم معرفی کنید

majidisaloo1
November 14th, 2015, 13:57
در بخش درخواست سرویس درخواست بدهید خودشان میان و آفر میدهند
نمونش همین آقای سجادیه در همین تیکت یا شرکت ما با دیتاسنتر در حال کار هستیم .