PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در نصب اسکریپت بر روی ویندوز سرور

amin_eshgh
November 16th, 2015, 07:10
سلام من یه vps ویندوز 2008 دارم که میخواستم روش اسکریپت اجرا کنم اما خطا میگیرم
زمانی که اسکریپت رو به پوشه اختصاص داده شده به دامین کپی میکنم و از پنل IIS محل قرار گیری پوشه اسکریپت رو برای دامینم )edoonline.ir) مشخص میکنم با وارد کردن آدرس edoonline.ir در آدرس بار خود به خود به آدرس edoonline.ir ریدایرکت میشه :-? و با خطای server error in '/' Application مواجه میشم
28828

همچنین وقتی به جای edoonline.ir در آدرس بار www.edoonline.ir تایپ میکنم با خطای not found مواجه میشم که نمیدونم فکر کنم dns رو خوب تنظیم نکردم
28829

در ادامه اومدم دست و پا شکسته با توجه به خطایی که داده لود دنبال trust level گشتم تو پنل IIS دیدم روی full هستش گشتم گشتم تو نت و یکم تو پنل اینور اونور کردم خلاصه فولدری که اسکریپت داخلش بود رو با گزینه convert to application تبدیل به application کردم با بعد با وارد کردن edoonline.ir در مرورگر دباره خود به خود به edoonline.ir ریدایرکت میشه (نمیدونم چرا ریدایرکت میشه؟!! یه جای کار غلطه درسته ؟ :39: ) و خطای Http error 404 رو میده
28830

- - - Updated - - -

یعنی یه نفرم اینجا نیست بدونه این خطا رو چطوری میشه تو ویندوز سرور اصلاح کرد ؟ خدا رو شکر که انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران