PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مبین نت هم وارد بازار هاستینگ شد !!

ourweb
November 13th, 2015, 10:07
باسلام امروز به یک چیز خیلی جالب بر خوردم اون هم هاستینگ مبین نت بود که هنوز باورم نشده که وارد این بازار شدن اولین افر شان از 45 هزار تومان شروع میشه با 5 ترابایت ترافیک اخرین پنل شان از 140 هزار تومان هست که 20 ترابایت ترافیک داره واقعا اگه بخواهد اینطور وارد بشه اوضاع یکم برای ما هاستینگ ها شاید سخت بشه !!!
MOBINNET.IR/host

jahanweb
November 13th, 2015, 10:34
=d>
الان دیگه هیچکی سرش تو کار خودش نیست..
مبین نت هم همینطور ..
ولی خب زیاد نمیشه گفت که موفق باشن تو این موضوع..
کاری از دست مام بر نمیاد.. فقط باید سرور ها . پشتیبانی رو قوی تر کنیم و رضایت مشتری رو در اولویت قرار بدیم که کمتر جایی دیدم همچنین موردی من:/

peym@n
November 13th, 2015, 10:49
درود
خیلی وقته تبلیغاتشو شروع کرده از آپارات گرفته رو به بالا
از مدت فعالیتشونم فکر کنم 3 ماهی میشه
ایشالله موفق باشن :)

pardazit.net
November 13th, 2015, 10:53
باسلام امروز به یک چیز خیلی جالب بر خوردم اون هم هاستینگ مبین نت بود که هنوز باورم نشده که وارد این بازار شدن اولین افر شان از 45 هزار تومان شروع میشه با 5 ترابایت ترافیک اخرین پنل شان از 140 هزار تومان هست که 20 ترابایت ترافیک داره واقعا اگه بخواهد اینطور وارد بشه اوضاع یکم برای ما هاستینگ ها شاید سخت بشه !!!
MOBINNET.IR/host

با سلام و عرض ارادت

دوست عزیز این ها سرور مجازی هستند نه هاست !
شما لینک رو دیدی زده Host گفتی دیگه پلن ها هاستینگه ؟

بنده 3 سال هست مشترک مبینت هستم و 2 ماه پیش برای مشترکینش ایمیل زد که بیاین 1 ماه تست رایگان بگیرید خب ما هم با همون شماره اشتراک و ... ثبت نام کردیم و درخواست میکروتیک دادیم یکی از دوستان هم ویندوز گرفت ازشون اصلا کیفیت دیتاسنترهای دیگر را نداره و پورت را هم خیلی محدود میکنند و مشکل دیگر مخصوصا در ارتباط با خارج و بحث دانلود از سرور های خارجی یا تانل برای میکروتیک به سرور های خارج از ایران ارتباط فوق العاده ضعیفی داره
شما هم سطحی فکر نکنید بیاید من بهتون ترافیک نامحدود میدم با همین قیمت بعد پورت سرور را چنان محدود میکنم که 500 گیگ هم نتوانید ترافیک مصرف کنید !
فقط قیمت و ترافیک که مهم نیست شما برای استفاده از این ترافیک باید پورت خوبی داشته باشید اول ببینید چه پورتی در اختیارتون میذارن ، پهنای باند تضمینی چقدر بهتون میدن و ....
پلن های فوق شاید برای یک هاستینگ خیلی معمولی مناسب باشد (نه هاست دانلود و نه هاست پربازدید)

موفق باشید

ourweb
November 13th, 2015, 10:55
مبین نت دیگه به این نیاز نداشت که الان وارد شده خدا میدونه چی میشه واقعا هنوز تو شوک هستم الان ایرانسل میاد خدمات سرور اختصاصی میده :d

ourweb
November 13th, 2015, 10:57
با سلام و عرض ارادت

دوست عزیز این ها سرور مجازی هستند نه هاست !
شما لینک رو دیدی زده Host گفتی دیگه پلن ها هاستینگه ؟

بنده 3 سال هست مشترک مبینت هستم و 2 ماه پیش برای مشترکینش ایمیل زد که بیاین 1 ماه تست رایگان بگیرید خب ما هم با همون شماره اشتراک و ... ثبت نام کردیم و درخواست میکروتیک دادیم یکی از دوستان هم ویندوز گرفت ازشون اصلا کیفیت دیتاسنترهای دیگر را نداره و پورت را هم خیلی محدود میکنند و مشکل دیگر مخصوصا در ارتباط با خارج و بحث دانلود از سرور های خارجی یا تانل برای میکروتیک به سرور های خارج از ایران ارتباط فوق العاده ضعیفی داره
شما هم سطحی فکر نکنید بیاید من بهتون ترافیک نامحدود میدم با همین قیمت بعد پورت سرور را چنان محدود میکنم که 500 گیگ هم نتوانید ترافیک مصرف کنید !
فقط قیمت و ترافیک که مهم نیست شما برای استفاده از این ترافیک باید پورت خوبی داشته باشید اول ببینید چه پورتی در اختیارتون میذارن ، پهنای باند تضمینی چقدر بهتون میدن و ....
پلن های فوق شاید برای یک هاستینگ خیلی معمولی مناسب باشد (نه هاست دانلود و نه هاست پربازدید)

موفق باشید

باسلام بله اطلاع دارم من خودم الان درخواست زدم ببینم چطوره یک ویندوز گرفتم ولی خب در مورد ادرس دهی شان باید حداقل این رو میدونستن که بزار vps نه host یکم !!!...