PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وی بی ان ایران

8110829
November 13th, 2015, 08:54
سلام دوستان من یه سرور مجازی دارم از فرانسه میخوام ای پی این سرور رو به ایران تغییر بدم که راحت بتونم وارد سایت های ایرانی بشم کمک کنید بهم

یا اگه بشه وی پی ان ایران چیزی باشه کارمو راحت کنه هزینه هم حاضرم کسی هست لطفا بگه اینم ایدیم motahawel@yahoo.com

s0NY
November 13th, 2015, 09:05
با تغییر ای پی سرور از شبکه خارج می شود :|

pardazit.net
November 13th, 2015, 10:41
سلام دوستان من یه سرور مجازی دارم از فرانسه میخوام ای پی این سرور رو به ایران تغییر بدم که راحت بتونم وارد سایت های ایرانی بشم کمک کنید بهم

یا اگه بشه وی پی ان ایران چیزی باشه کارمو راحت کنه هزینه هم حاضرم کسی هست لطفا بگه اینم ایدیم motahawel@yahoo.com

سلام و عرض ادب

باید یک میکروتیک ایران بگیرید ، کانفینگ کنید سپس اکانت بسازید و با کانکشن pptp روی سرور ویندوز فرانستون بهش متصل بشید
ip شما به ایران تغییر خواهد کرد.
اینجا بخش درخواست سرویس نیست وگرنه برای فرانسه و میکروتیک ایران آفر ها تقدیمتان میشد.

yourhosting
November 13th, 2015, 10:59

هم میتونید سرور ایران بگیرید کانفیگ کنید هم میتونید از سایت ها فروش اکانت کاهش پینگ بگیرید.

با تغییر ای پی سرور از شبکه خارج می شود :|

چیزی که نمیدونید اظهار نظر نکنید. شما به گزارش هاتون برسید!

ourweb
November 13th, 2015, 11:02
الان یک سوال پیش اومده اگر pptp کانکت بشه یک کانشن در جفت کارت شبکه سرور اصلی فعال میشه که اتصال رو قطع نمیشه ولی پورت اول رو دروپ میکنه الان ایشون چطور باید وصل بشن داخل ویندوز یه توضیج میدید منم هم این سوال برام پیش اومده

xwoman2
November 13th, 2015, 11:35
الان یک سوال پیش اومده اگر pptp کانکت بشه یک کانشن در جفت کارت شبکه سرور اصلی فعال میشه که اتصال رو قطع نمیشه ولی پورت اول رو دروپ میکنه الان ایشون چطور باید وصل بشن داخل ویندوز یه توضیج میدید منم هم این سوال برام پیش اومده

از طریق vnc یا کنسول