PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست پلاگین فید خوان وردپرس

OnlineServer
November 12th, 2015, 13:59
سلام دوستان
برای بخشی از یک وب سایت که با وردپرس ساخته شده احتیاج به پلاگین فید خوانی دارم که مطالب و به شکل کامل با عکس به هاست منتقل کنه
چند نمونه را تست کردم اما هر کدوم به نحوی درست کار نمیکردند .. حالا نمیدونم مشکل از چی هست دقیقا ..
ممنون میشم اگر پلاگینی در این زمینه میشناسید یا برای فروش دارید اطلاع بدید
نمونه ahlekhabar.com

lizard.tiny
November 12th, 2015, 15:56
سلام

خدمت شما : http://ziprl.ir/?ref=11&p=545

آپدیت و پشتیبانی مداوم
امکان انتقال کلیه تصاویر به هاست شما
امکان درج متن کامل خبر حتی از سایت هایی که توی فید متن کامل قرار ندادن
رعایت اصول سئو
قابلین جایگزین کردن کلمات مورد نظر شما در مطالب
امکان حذف یا جایگزین کردن لینک های موجود در متن

و ...

OnlineServer
November 12th, 2015, 17:35
مرسی خریدم و نصب کردم . عالیه
فقط ۲ تا سوال داشتم
۱ : ایا راهی هست قسمتی از متن و در ادامه مطلب قرار داد ؟
۲ : سرعت اپمپورت الان هر دقیقه ۱ پسته که فکر میکنم بیشترین میزان باشه . میشه سرعت ایمپورتو بیشتر کرد ؟ چون نمونه های دیگرو دیده بود در هر اپدیت تا ۱۰۰ تا پست هم ایمپورت میکردن
ممنون

lizard.tiny
November 12th, 2015, 19:14
مرسی خریدم و نصب کردم . عالیه
فقط ۲ تا سوال داشتم
۱ : ایا راهی هست قسمتی از متن و در ادامه مطلب قرار داد ؟
۲ : سرعت اپمپورت الان هر دقیقه ۱ پسته که فکر میکنم بیشترین میزان باشه . میشه سرعت ایمپورتو بیشتر کرد ؟ چون نمونه های دیگرو دیده بود در هر اپدیت تا ۱۰۰ تا پست هم ایمپورت میکردن
ممنون
سلام

ممنون از خریدتون

برای قرار دادن ادا مطلب فایل function قالبتون رو ویرایش کنید و کد زیر رو به آخرش اضافه کنید :

function new_excerpt_length($length) { return 20;}add_filter('excerpt_length', 'new_excerpt_length');

همچنین توی قالبتون به جای the_content از the_excerpt استفاده کنید

این افزونه مطالب رو بصورت تکی میاره چون باید تصاویر رو انتقال بده و اگه چند پست رو توی یک بار اتصال بخواد بیاره هم به هاست فشار میاد هم ممکنه با خطا مواجه بشه