PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور از ovh

taghikhani
September 27th, 2010, 14:12
دوستان کسی میتونه از ovh برای من سرور با قیمت واقعی خود سایت بگیره؟
یا کسی میتونه راهنمایی کنه که چطور باید به عنوان ایرانی از این سایت خرید کنم؟
ترجیح میدم از بخش مربوط به انگلستانشون هم خرید کنم.

Aria
September 27th, 2010, 14:17
سلام.

اگر شما شخصی رو در خارج از ایران (مشخصاً در اروپا) دارید که بتونند SMS Verification رو انجام بدند، مشکلی برای خرید مستقیم از این دیتاسنتر نخواهید داشت.

با تشکر.

J4vad
September 27th, 2010, 14:30
با سلام ،

البته می توانید شماره تلفن خارج از کشور هم خریداری کنید .

موفق باشید .

taghikhani
September 27th, 2010, 14:32
من یک بار با مشخصات ایرانی توی این سایت ثبت نام کردم.
اگر برم مشخصاتم رو تغییر بدم و انگلیسیش کنم اذیت نمیکنن؟
یا به نظرتون برم با مشخصات یه نفر دیگه یه بار دیگه ثبت نام کنم؟
راستی اینا پی پال قبول میکنن؟

Aria
September 27th, 2010, 15:12
من یک بار با مشخصات ایرانی توی این سایت ثبت نام کردم.
اگر برم مشخصاتم رو تغییر بدم و انگلیسیش کنم اذیت نمیکنن؟
یا به نظرتون برم با مشخصات یه نفر دیگه یه بار دیگه ثبت نام کنم؟
راستی اینا پی پال قبول میکنن؟

سلام.

طرف معامله این دیتاسنتر باید شخصی مقیم اروپا باشه و در غیر این صورت بهش سرویس نمیدن و طبق قوانین دیتاسنتر اجازه دارند سرویسش رو منحل کنند!

بهتر هست ریسک نکنید و یک حساب کاربری جدید با IP اروپا ایجاد کنید (ترجیهاً از Remote Desktop استفاده کنید چون V - P -- N باز هم Cookie های رایانه شما رو حذف نمی کنه) و سپس شماره تماس شخص مورد نظر رو وارد کنید تا در صورت نیاز به تماس تلفنی و همینطور برای SMS Verification در مرحله اول، بتونند با این شخص در ارتباط باشند.

فقط من از روش پرداخت اطلاع دقیقی ندارم ولی احساس می کنم اون هم باید Credit Card یا Paypal اروپایی باشه و در غیر این صورت ممکن هست مشکل ساز بشه (این حالت منطقی ای هست که به ذهن من میرسه، اطمینان ندارم که اینطور باشه).

با تشکر.

iNicz.Com
September 27th, 2010, 15:28
Hosting and Internet Solutions - OVH (http://www.ovh.co.uk)
هر کدام رو خواستی در خدمتیم.

vPsPersia.COM
September 27th, 2010, 15:36
یعنی با Skype میشه کاری کرد ؟ با SKype بهمون زنگ بزنند ، بعد Redirect می کنیم به شماره آریا جان که مشالا انگلیسی خوبی داره :D

بعد دیگه تمام !

taghikhani
September 27th, 2010, 17:45
سلام.

طرف معامله این دیتاسنتر باید شخصی مقیم اروپا باشه و در غیر این صورت بهش سرویس نمیدن و طبق قوانین دیتاسنتر اجازه دارند سرویسش رو منحل کنند!

بهتر هست ریسک نکنید و یک حساب کاربری جدید با IP اروپا ایجاد کنید (ترجیهاً از Remote Desktop استفاده کنید چون V - P -- N باز هم Cookie های رایانه شما رو حذف نمی کنه) و سپس شماره تماس شخص مورد نظر رو وارد کنید تا در صورت نیاز به تماس تلفنی و همینطور برای SMS Verification در مرحله اول، بتونند با این شخص در ارتباط باشند.

فقط من از روش پرداخت اطلاع دقیقی ندارم ولی احساس می کنم اون هم باید Credit Card یا Paypal اروپایی باشه و در غیر این صورت ممکن هست مشکل ساز بشه (این حالت منطقی ای هست که به ذهن من میرسه، اطمینان ندارم که اینطور باشه).

با تشکر.

فقط شماره داشته باشیم کفایت میکنه؟ فردا پاسپورت انگلیسی و گواهینامه و از اینجور چیزا نخوان؟
اگر فقط شماره بخوان که با اسکایپ درستش می کنیم.

vPsPersia.COM
September 27th, 2010, 18:23
من که قید ovh رو زدم ، آپتایم خوبی نداره !