PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا همه شرکت کنید درباره ریسلر وی پی اس

w.h.t
November 12th, 2015, 01:03
سلام.دوستان قصد داریم سرور با رم 128-256 خریداری کنیم و روی اون vmware نصب کنیم و شروع به ارائه ریسلر سرور مجازی کنیم

دو سوال دارم که ممنون میشم همه شرکت کنند و پاسخ بدن:

1-فروش داره؟شما خریدارید؟
2-چون میخوایم قیمت فوق العاده کم بدیم به نظرتون چه طوری جلوی سرور فروشای تابستونه رو بگیریم؟یعنی یه کاری کنیم که فقط کسانی ریسلر ما بشن که دائم هستن و اطلاعات کافی دارند

دوستان درصورتی که نظر دیگری دارید و یا قصد راهنمایی بنده بی تجربه رو دارید ممنون میشم بیان کنید

بروزباشید

TiTVPS
November 12th, 2015, 10:22
سلام.دوستان قصد داریم سرور با رم 128-256 خریداری کنیم و روی اون vmware نصب کنیم و شروع به ارائه ریسلر سرور مجازی کنیم

دو سوال دارم که ممنون میشم همه شرکت کنند و پاسخ بدن:

1-فروش داره؟شما خریدارید؟
2-چون میخوایم قیمت فوق العاده کم بدیم به نظرتون چه طوری جلوی سرور فروشای تابستونه رو بگیریم؟یعنی یه کاری کنیم که فقط کسانی ریسلر ما بشن که دائم هستن و اطلاعات کافی دارند

دوستان درصورتی که نظر دیگری دارید و یا قصد راهنمایی بنده بی تجربه رو دارید ممنون میشم بیان کنید

بروزباشید

روی لوکیشن ایران ؟

sadecohost
November 12th, 2015, 10:29
خریدار که قطعا هست!

میتونید اطلاعاتی مثل کارت ملی و .... دریافت کنید (مثال زدم.) تا جلوی فروشگاهای تابستانه رو بگیرید :))

w.h.t
November 12th, 2015, 10:50
روی لوکیشن ایران ؟
سلام.نه لوکیشن ایران نمیخوام بدم.از او وی اچ میخوام بگیرم و آی پی کل اروپا رو بدم

خریدار که قطعا هست!

میتونید اطلاعاتی مثل کارت ملی و .... دریافت کنید (مثال زدم.) تا جلوی فروشگاهای تابستانه رو بگیرید :))

ممنون از نظرتون

بروزباشید

smhnw
November 12th, 2015, 11:19
خریدار که قطعا هست!

اولا اینکار اصلا کسی فکر نکنم انجام بده .
دوما اومدیم کسی از کیفی / پشتیبانی / یا هر مسئله دیگه ای راضی نبود و خواست ماه / ماه های بعد بره شما چی میخواید بگید ؟؟؟؟؟ ماهانه فروختید ! تعهد که ندادید همیشه وایسیید !

والا من با ویمویر 5.5 که کار کردم فقط روت میتونست کامل مدیریت کنه و خودش موینت کنه و ... مگه ویمویر 6 این مشکلاتو حل کرده ؟ :d

sadecohost
November 12th, 2015, 11:22
دوما اومدیم کسی از کیفی / پشتیبانی / یا هر مسئله دیگه ای راضی نبود و خواست ماه / ماه های بعد بره شما چی میخواید بگید ؟؟؟؟؟ ماهانه فروختید ! تعهد که ندادید همیشه وایسیید !

والا من با ویمویر 5.5 که کار کردم فقط روت میتونست کامل مدیریت کنه و خودش موینت کنه و ... مگه ویمویر 6 این مشکلاتو حل کرده ؟ :d
حالا چرا وی م ویر؟ با کی وی ام و پنل سولوس وی ام خیلی راحت میشه ریسلر سرور مجازی ساخت!

+ خب ... حق دارید اونم حرفیه

w.h.t
November 12th, 2015, 12:02
سلام.اولا که تمام تلاشمون رو میکنیم که سروری خریداری بکنیم که تمامی کاربرا راضی باشن و هر لحظه احساس کردیم کاربری ناراضی هست منتقل میشه به سرور جدید یا سرور ارتقا داده میشه

بعد هم کامل با وی ام ویر کار نکردید دوست عزیز! امکان ساخت یوزری غیر از روت هست و مثلا یوزری میسازیم با نام test و کار آی پی
1.1.1.1
2.2.2.2
3.3.3.3
4.4.4.4

رو اختصاص میدیم به اون یوزر!

چون با سولوس کار نکردم زیاد برای همین اصلا توی فکر نرفتم!

بروزباشید

TiTVPS
November 12th, 2015, 12:38

با استفاده از vcenter این مشکل حل میشه . حتی رو ورژن 4