PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسکریپت خبرخوان هستی بلاگ (نسخه اصلی با اثبات)

A+I
November 11th, 2015, 17:53
سلام

اسکریپت اصلی سایت هستی بلاگ با امکانات بالا به فروش میرسه (هستی بلاگ برای من بود که به دلیل نیاز به پول فروختمش)

می تونم اثبات کنم هستی بلاگ برای من بوده و فروختمش

امکانات این اسکریپت :

سئو 100% اسکریپت و ایندکس سریع مطالب در گوگل و بقیه موتور های جست و جو (ایندکس سریع به خاطر اضافه شدن اسپایدر برای ارسال مطالب به گوگل)

دارای rss های 10 تایی

30 تا سایت مپ قوی

کپی مطالب تمامی وبلاگهای 15 وبلاگدهی برتر ایران

منبع و برچسب می زنه به صورت لینک دار

لینک متنهای پست ها رو حذف می کنه و لینک سایت خودتون رو میذاره

سرعت سریع در ارسال مطالب

کاهش استفاده اسکریپت از منابع هاست

دارای کنترل پنل حرفه ای حساس به ای پی برای امنیت بیشتر

و.........

امکاناتی که به تازگی اضافه می شن :

1. کپی تمامی مطالب وبلاگهای 15 وبلاگدهی برتر ایران (همه وبلاگها یعنی هم وبلاگهایی که غیر فعالن هم اونایی که فعالن)

2. امکان موضوع بندی سایت (یعنی می تونید سایت دانلود و یا هر چی موضوع دیگه هست درست کنید به این صورت که کلمه ای رو مثل دانلود به اسکریپت میدید و اسکریپت مطالبی که در مورد دانلود هستن رو کپی می کنه و سایت شما تبدیل میشه به سایت دانلود)

3. انتشار مطالب کپی شده به صورت نیمه اختصاصی (یعنی به مطالب کلماتی دیگه که به عنوان و متن ربط داره اضافه میشه و همه لینک های مطلب به دلخواه حذف میشن )

4. امکان کپی مطالب از سایت ها (هم وبلاگها و هم سایت ها) و تبدیل پست ها به مطالب اختصاصی و نیمه اختصاصی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اسکریپت بدون لایسنس هست و نصب اسکریپت برروی سایت رایگان هست

این اسکریپت بدونه باگ هست

نصب رایگانه برای هر چند تا سایت که بخواید
قیمت اسکریپت 100 هزار تومن هست (لطفا تماس بگیرید)

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09363053797 در تماس باشید یا پ.خ بدید

hadi222
November 11th, 2015, 20:06
یه دمو میدی ؟
می خوام نتیجه اشو برای یک کلمه خاص ببینم