PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اسکریپت فروشگاهی

majid rostami
November 11th, 2015, 14:45
سلام
برای یک مجموعه فروشگاهی ( لوازم جهیزیه و لوازم خانگی ) نیازمند یک سایت هستیم ...
بعضی از دوستان گفتند از ووکامرس وردپرس استفاده کنیم و بعضی دیگر به اسکریپت اختصاصی اشاره داشتند ...

سایت دی جی کالا هم که معرف همه هست و این سایت ما هم شباهت زیادی به دی جی کالا خواهد داشت ...

ممنون میشم اساتید راهنمایی کنند و توضیحاتی بدهند که از کجا و چطور شروع به کار کنیم و اصولا روش شروع این کار چیست ...

vahab00
November 11th, 2015, 14:59
والله من شخصا ووکامرس و ایکامرس رو برای اینگونه فروشگاه ها توصیه نمیکنم
اخیرا داریم رو اپن کارت کار میکنیم و برای شروع هم یک قالب همانند دیجی کالا برای این سیستم آماده کرده ایم که انشالله بزودی برای فروش قرار خواهد گرفت
در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید از طریق پ.خ با ما در ارتباط باشید

majid rostami
November 12th, 2015, 16:13
ممنون وهاب جان

بقیه اساتید راهنمایی نمیکنند ؟؟

سرزمین
November 12th, 2015, 16:19
سلام

Open Cart سیستم خوبیه ولی بعضی عزیزان PrestaShop رو پیشنهاد میدن که فکر میکنم امکانات بیشتری نسبت به OpenCart داشته باشه.

majid rostami
November 12th, 2015, 16:30
سلام

Open Cart سیستم خوبیه ولی بعضی عزیزان PrestaShop رو پیشنهاد میدن که فکر میکنم امکانات بیشتری نسبت به OpenCart داشته باشه.

آیا امکانات موجود در دی جی کالا رو میشه در سایتی که با این اسکریپت ها بالا میاد ، قرار داد ؟
اسکریپت هایی که معرفی کردید رایگان هستند ؟ لایسنس ؟ امنیتشون چطور هست ؟ امکان تهیه قالب مناسب برای اینها وجود داره ؟

سرزمین
November 12th, 2015, 16:34
آیا امکانات موجود در دی جی کالا رو میشه در سایتی که با این اسکریپت ها بالا میاد ، قرار داد ؟
اسکریپت هایی که معرفی کردید رایگان هستند ؟ لایسنس ؟ امنیتشون چطور هست ؟ امکان تهیه قالب مناسب برای اینها وجود داره ؟

اینا اسکریپت های معروفی هستن که خیلی استفاده میشن و اکثر امکانات مورد نیاز رو دارن مگه اینکه امکانات خاصی بخواین و هر دو سیستم (به احتمال زیاد) متن باز هست پیشنهاد میکنم هر دو این سیستم رو روی یک هاست نصب کنید و خودتون ببینید به دردتون میخوره یا نه.

sitetheme
November 12th, 2015, 16:45

درود
بنده پرستا شاپ و ووکامرس رو تجربه کردم، از نظر بنده ووکامرس خیلی راحت تر هست از هر لحاظ و همچنین به صرفه تر.
البته بستگی به بودجه شما هم داره، برای فروشگاه میخواین قالب اختصاصی طراحی بشه یا از قالب های رایگان استفاده کنید؟
میتونیم براتون از ابتدا تمامی امور رو انجام بدیم، لطفا جزئیات بیشتر رو ارسال بفرمایید.
با احترام

Nomix
November 12th, 2015, 17:27
من از ووکامرس استفاده میکنم و خیلی خوب و راضیم
به نظرم وردپرس و وکامرس هم انعطاف زیادی داره هم هزینه نسبت به یک اسکریپت اختصاصی خیلی کمتر هست
قالب های مثل دیجی کالا هم فکر کنم رایگان بشه پیدا کرد .

اگر هنوز شروع به کار نکردین به نظرم بهتره که وردپرس یک بار امتحان کنید .

bepad
November 12th, 2015, 17:33
با سلام

در صورتیکه کارتون از اهمیت بالایی برخوردار است و در کل تمایل به در اختیار داشتن یک اسکریپت کاملا اختصاصی از نظر برنامه نویسی و طراحی دارید تیم طراحی و برنامه نویسی هاست نتورک امکان طراحی و برنامه نویسی اسکریپت فروشگاهی با امکانات مد نظر شما تحت وب و اپ را داراست.

در صورت تمایل جهت مشاوره از لینک زیر اقدام کنید:
http://hostnetwork.ir/web.htm

موفق و شاد باشید

majid rostami
November 13th, 2015, 13:08
درود
بنده پرستا شاپ و ووکامرس رو تجربه کردم، از نظر بنده ووکامرس خیلی راحت تر هست از هر لحاظ و همچنین به صرفه تر.
البته بستگی به بودجه شما هم داره، برای فروشگاه میخواین قالب اختصاصی طراحی بشه یا از قالب های رایگان استفاده کنید؟
میتونیم براتون از ابتدا تمامی امور رو انجام بدیم، لطفا جزئیات بیشتر رو ارسال بفرمایید.
با احترام
از لحاظ بودجه میتونین یه قیمت نسبی بفرمائید ؟ امکانات دی جی کالا و یک قالب اختصاصی .

--------------------

من از ووکامرس استفاده میکنم و خیلی خوب و راضیم
به نظرم وردپرس و وکامرس هم انعطاف زیادی داره هم هزینه نسبت به یک اسکریپت اختصاصی خیلی کمتر هست
قالب های مثل دیجی کالا هم فکر کنم رایگان بشه پیدا کرد .

اگر هنوز شروع به کار نکردین به نظرم بهتره که وردپرس یک بار امتحان کنید .

خب اگه وردپرس باشه درمورد قالب دستمون خیلی باز میشه ...

ممنون بابت شرکت در تاپیک :53:

--------------------

با سلام

در صورتیکه کارتون از اهمیت بالایی برخوردار است و در کل تمایل به در اختیار داشتن یک اسکریپت کاملا اختصاصی از نظر برنامه نویسی و طراحی دارید تیم طراحی و برنامه نویسی هاست نتورک امکان طراحی و برنامه نویسی اسکریپت فروشگاهی با امکانات مد نظر شما تحت وب و اپ را داراست.

در صورت تمایل جهت مشاوره از لینک زیر اقدام کنید:
http://hostnetwork.ir/web.htm

موفق و شاد باشید

تشکر ؛ باهاتون تماس میگیرم ...

sitetheme
November 13th, 2015, 14:47
از لحاظ بودجه میتونین یه قیمت نسبی بفرمائید ؟ امکانات دی جی کالا و یک قالب اختصاصی .

جزئیات بیشتر ارسال شد.
با احترام

گروه مایان
November 13th, 2015, 14:50
اگر هزینه براتون مهم نیست میتونید با یک سفارش یک وب سایت حرفه ای فروشگاهی داشته باشید. تا با خیال راحت محصولاتتون رو بفروشید/

majid rostami
November 16th, 2015, 22:30
اگر هزینه براتون مهم نیست میتونید با یک سفارش یک وب سایت حرفه ای فروشگاهی داشته باشید. تا با خیال راحت محصولاتتون رو بفروشید/

همونطور که گفتم بسیار شبیه به دی جی کالا باشه و یک قالب اختصاصی ؛ حالا حدود هزینه مورد نیاز رو بفرمائید تا اگه موردی نبود درمورد جزئیات با هم صحبت کنیم .

- - - Updated - - -

بقیه دوستان و اساتید پیشنهادی ندارند ؟

vahab00
November 16th, 2015, 22:43
لطفا از قالب اپن کارت که شکل دی جی هست دیدن کنید
http://www.vahabonline.ir/digivahab-opencart-theme.html