PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست برنامه نویسی php

korosh-eghbali
November 11th, 2015, 14:19
از تمام دوستان تشکر میکنم و معذرت خواهی بابت اینکه این مورد انجام شد و به یکی از دوستان که پیغام خصوصی داده بودن حل شد تشکر.
پست در گروه اشتباه ارسال شده از مدیران درخواست حذف رو دارم و در دسته مناسب قرار گرفت
با تشکر

درود
دوستان به یک اسکریپت نیاز داریم که بصورت خلاصه در زیر توضیح میدم
کار اسکریپت به این صورت هستش ما تعدادی داده وارد اسکریپت میکنیم به صورت Import و تعدادی داده رو خود اسکریپت تولید میکنه و یک صفحه برای کاربر وجود داره به صورت فرم که اطلاعات داده هایی که اسکریپت تولید کرده رو وارد میکنه و به جای اون یکی از داده هایی که داخل اسکریپت IMport کرده رو به کاربر میده.
یک چیزی شبیه به VirtulFreer ولی دیگه خرید آنلاین وجود نداره به جای خرید آنلاین کد هایی که اسکریپت تولید کرده استفاده میشه .
امکانات و توضیحات در یک فایل Word وجود داره که جهت دریافتش پیغام خصوصی و بعد هزینه رو بفرمایید
Yahoo ID : korosh.eghbali
Tell : 09372498883
با تشکر

ErbHosting
November 16th, 2015, 14:03
پست در گروه اشتباه ارسال شده از مدیران درخواست حذف رو دارم و در دسته مناسب قرار گرفت
با تشکر

درود
دوستان به یک اسکریپت نیاز داریم که بصورت خلاصه در زیر توضیح میدم
کار اسکریپت به این صورت هستش ما تعدادی داده وارد اسکریپت میکنیم به صورت Import و تعدادی داده رو خود اسکریپت تولید میکنه و یک صفحه برای کاربر وجود داره به صورت فرم که اطلاعات داده هایی که اسکریپت تولید کرده رو وارد میکنه و به جای اون یکی از داده هایی که داخل اسکریپت IMport کرده رو به کاربر میده.
یک چیزی شبیه به VirtulFreer ولی دیگه خرید آنلاین وجود نداره به جای خرید آنلاین کد هایی که اسکریپت تولید کرده استفاده میشه .
امکانات و توضیحات در یک فایل Word وجود داره که جهت دریافتش پیغام خصوصی و بعد هزینه رو بفرمایید
Yahoo ID : korosh.eghbali
Tell : 09372498883
با تشکر
با سلام
می تونم بنویسمش
در خدمتم

smhnw
November 16th, 2015, 14:05
براتون در کمترین زمان و قیمت ممکن می نویسیم ...

در ارتباط باشید

princeserver
December 4th, 2015, 09:28
در صورت نیاز با بنده تماس بگیرید تشکر

Reza68
December 27th, 2015, 04:29
دوست عزیز فایل رو برای بنده ارسال کنید شاید رایگان هم بشه انجام داد