PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پایین بود سرعت اینترنت سرور ایران

demonvictor
November 9th, 2015, 21:02
عرض سلام و خسته نباشید
یه سرور ایران از دیتاسنتر زیرساخت برای یکی از اقوام وجود داره منتهی وقتی که داشتم یه فایل رو با استفاده از wget میگرفتمش نزدیک 130 کیلوبایت هستش .ایا مشکلی وجود داره یا اینکه مشکوکه؟

کلا از تمام کشورای خارجی.

سامانه پاسارگاد
November 9th, 2015, 22:01
عرض سلام و خسته نباشید
یه سرور ایران از دیتاسنتر زیرساخت برای یکی از اقوام وجود داره منتهی وقتی که داشتم یه فایل رو با استفاده از wget میگرفتمش نزدیک 130 کیلوبایت هستش .ایا مشکلی وجود داره یا اینکه مشکوکه؟

کلا از تمام کشورای خارجی.

برای دانلود باید سرور طرف شما هم در شرایط مطلوبی باشه شما بتونید از سرور مورد نظر با سرعت بالایی دانلود کنید
از سایت های دیگه تست کنید
از این فایل های تست استفاده کنید ببین با چه سرعتی دانلود میشه
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=50358

asiohost
November 10th, 2015, 00:24
با سلام

لینک زیر رو تست کنید

http://mirror.de.leaseweb.net/speedtest/1000mb.bin

موفق باشید

demonvictor
November 14th, 2015, 16:47
ممنون از راهنمایی های شما ولی من هرکاری میکنم از سرور های خارجی با سرعت خیلی کمی میتونم دانلود کنم.
الان مثلا شما در نظر داشته باشین که من الان حتی میخوام یه دایرکت ادمین نصب کنم روی سرور دانلود بسته هاش هرکدوم چهل کیلوبایت بر ثانیه هستش.
از کسایی که روی سرور های ایران دارن دایرکت ادمین نصب و راه اندازی میکنن به نظرتون این شرایط عادی هستش؟
اگر نه باید چیکار کنم؟

SixthElement
November 14th, 2015, 17:28
سلام.

مرکز داده زیرساخت کیفیت اینترنت بسیار پایینی داره ولی ارتباط داخل کشورش بسیار خوبه.

مشکل از سمت شما نیست دوست عزیز

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

pardazit.net
November 14th, 2015, 17:30
ممنون از راهنمایی های شما ولی من هرکاری میکنم از سرور های خارجی با سرعت خیلی کمی میتونم دانلود کنم.
الان مثلا شما در نظر داشته باشین که من الان حتی میخوام یه دایرکت ادمین نصب کنم روی سرور دانلود بسته هاش هرکدوم چهل کیلوبایت بر ثانیه هستش.
از کسایی که روی سرور های ایران دارن دایرکت ادمین نصب و راه اندازی میکنن به نظرتون این شرایط عادی هستش؟
اگر نه باید چیکار کنم؟

در کل ارتباط سرور های ایرانی با خارج محدود هست و انتظار نداشته باشید نصب دایرکت روی یک سرور ایرانی با سرعتی مثل یک سرورخارجی نصب شود ولی مورد شما خیلی کند تر از معمول هست که میتونه به خاطر محدودیت های اعمال شده روی پورت شبکتون باشه

kool
November 14th, 2015, 17:56
اگر نه باید چیکار کنم؟

سلام

در کل سرور های ایران در ارتباط به سرور های خارج دچار کندی و محدودیت هایی هستن ولی سرعت پورت رو با نصب کنترل پنل نمیشه مشخص کرد.

چون میزان پردازنده و رم و سرعت هارد ماشین مجازی شما بسیار اثر داره و اگه این مواردی گه عرض کردم محدود باشن یا سرویس اورسل بشه شما با یک نصب طولانی مواجه میشید.

و نیز همواره برای دانلود فایل های ریز سرعت شبکه چندان هم اثر نداره بلکه پینگ شما باید مناسب باشه که بتونه سریع رکوئست ها رو از سرور مبدا به سرور مقصد برسونه و سریع پاسخ دریافت کنه که بتونه فایل های ریز رو با سرعت مناسب دریافت کنه