PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعلام ب همکاری فروشگاه خارجی

queenpicks
November 7th, 2015, 12:42
سلام دوستان من در پی راه اندازی یه فروشگاه خارجی هستم ,کسی تمایل داره ملحق بشه به این کار ؟

ehsanyeganeh
November 7th, 2015, 12:59
با سلام لطفا شرایط ارسال شود با تشکر

company_hosting
November 7th, 2015, 14:00
سلام دوستان من در پی راه اندازی یه فروشگاه خارجی هستم ,کسی تمایل داره ملحق بشه به این کار ؟

سلام

اطلاعات مورد نیاز را ارسال کنید
و مواردی که در شراکت نیاز دارید را اعلام کنید

با تشکر

queenpicks
November 9th, 2015, 12:12
سلام

اطلاعات مورد نیاز را ارسال کنید
و مواردی که در شراکت نیاز دارید را اعلام کنید

با تشکر
سلام .فروشگاه از توع افیلیتس مارکتنیگ هستش .در زمینه مد فشن و زیبایی ارگانیک .همینطور از موضوعات امازون .کالایی به صورت فیزیکی وجود نداره .تمرکز برای خارج از ایرانه و نه ایران .نوع همکاری شاید بهتر باشه که کسی باشه بتونه سایت رو بسازه که از لحاظ فنی یکی داشته داشته باشیم در تیم .و بعد از اون بادید در صفحات اجتماعی و همین طور خو دسایت که باید محصولات رو قرار داد فعالیت داشت .

- - - Updated - - -

سلام .فروشگاه از توع افیلیتس مارکتنیگ هستش .در زمینه مد فشن و زیبایی ارگانیک .همینطور از موضوعات امازون .کالایی به صورت فیزیکی وجود نداره .تمرکز برای خارج از ایرانه و نه ایران .نوع همکاری شاید بهتر باشه که کسی باشه بتونه سایت رو بسازه که از لحاظ فنی یکی داشته داشته باشیم در تیم .و بعد از اون بادید در صفحات اجتماعی و همین طور خو دسایت که باید محصولات رو قرار داد فعالیت داشت .شما چطوریمیتونین همکاری داشته باشید.