PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کولوکیشن در رسپینا - پارس آنلاین و یا هر جا که بهترین باشه

DjMohsen
November 7th, 2015, 00:25
درود
یک سرور رک مونت قرار به دستم برسه خواستم بهترین جا از نظر آپ لینک کولو کنم به کمک دوستای انجمن
دیتا سنتر ۱۰۰٪ برای کاهش پینگ و ipip (خودتون می دونید!) جواب بده
بچه گفته اند رسپینا و پارس آنلاین برای این کار بهترین هستند. حالا اگه کسی نظری داره می تونه با دلیل جای دیگه که بهتره بده

مشتاق آفرهای خوبتان هستم
rackmount
1 unit
آی پی بهتره به صورت ثابنت باشه. مک بیس برای من دردسر داره
پورت ۱۰۰ مگ و ۱ گیگ هم روش قیمت بدید یا اینکه دو تا یک گیگ یا فول دابکس یا هف دابکس

لطفا تصویر یا تست لینوکس از سرعت رو به اسپید تست های دیتاسنترهای معروف دنیا قرار دهید (مهم)
انتظار دارم آی پی برای من حدود ۵۵ پینگ بده چون با ۵۲ هم پینگ می گیرم از آی پی های ایران !

alivw71
November 7th, 2015, 00:52
سلام
برای این کاری که شما فرمودید , دیتاسنتر تبیان بسیار با کیفیت و مناسب هست. برای هاستینگ ، گیم سرور ، کاهش پینگ مناسب هست.
سرور رسپینا(زیرساخت) پینگ 120-150 به المان و فرانسه داره و پارس انلاین هم حدود 150 ولی تبیان 80 تا 100 ، خوبی تبیان این هست که از لینک فیزیک نظری استفاده میکنه و حملات ddos رو بلاک میکنه.

novin-web
November 7th, 2015, 00:53
سلام
اگر برای کاهش پینگ نیاز دارید فقط تبیان مناسب هست
ولی برای سایر کزینه های زیرساخت بهترین گزینه هست.

DjMohsen
November 7th, 2015, 01:13
سلام
برای این کاری که شما فرمودید , دیتاسنتر تبیان بسیار با کیفیت و مناسب هست. برای هاستینگ ، گیم سرور ، کاهش پینگ مناسب هست.
سرور رسپینا(زیرساخت) پینگ 120-150 به المان و فرانسه داره و پارس انلاین هم حدود 150 ولی تبیان 80 تا 100 ، خوبی تبیان این هست که از لینک فیزیک نظری استفاده میکنه و حملات ddos رو بلاک میکنه.

سلام
اگر برای کاهش پینگ نیاز دارید فقط تبیان مناسب هست
ولی برای سایر کزینه های زیرساخت بهترین گزینه هست.

سپاس از راهنمایی
برای ipip و ** چه پیشنهاد می کنید؟

zartosht
December 8th, 2015, 10:46
تبیان در بین دیتاسنتر ها بهترین پینگ رو میده ، دلیلش هم سادگی شبکه هستش

در باره پورت گیگ هم ، در هیچ دیتاسنتری تا وقتی ترافیک شما بالا نباشه پورت گیگ به خارج از ایران نخواهند داد ( شاید پرت شما گیگ باشه اما سرعت دانلود شما از خارج ایران زیز 100 مگابیت خواهد بود )

اما موضوع بعدی پینگ شما به دیتاسنتر ها ، رابطه مستفیم به isp شما داره ، من با شاتل مشهد از دیتاسنتر پارس انلاین 50 پینگ دارم اما با مخابرات مشهد پینگم 20 هست .

aligoli
December 8th, 2015, 11:00
کاهش پینگ = تبیان
گیم سرور و هاستینگ و مجازی سازی = پارس آنلاین
هاستینگ = افرانت
گیم سرور = آسیاتک ( پیشنهاد نمیشه )

ourweb
December 8th, 2015, 11:09
باسلام روند تازه تایید میشود.