PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیتا سنتر ovh

tc1000
November 6th, 2015, 22:55
با سلام
کدام لوکیشن از دیتا سنتر ovh خوب است
کار برای مجازی سازی و استفاده چیز پی ان و ویندوز و لینوکس هستش

۱ کانادا
۲ امریکا
۳ شرق فرانسه

با تشکر

xphost
November 6th, 2015, 22:56
فرانسه رو تهیه کنید تست کردیم بسیار عالیه

company_hosting
November 6th, 2015, 22:57
سلام

برای مجازی سازی لوکیشن های اروپا همگی مناسب هستند

sami-00
November 6th, 2015, 22:59
سلام لوکیشن اروپا بهتره براتون چون ای پی های کشوره ای دیگه رو هم میتونید روش بگیرید

tc1000
November 6th, 2015, 23:01
من کلا ۸ تا os میخوام روی این سرور نقب کنم
الان یکی خریداری کردم متاسفانه مدلی که vmware روش نصب نمیشه و الان قراره ارتقاش بدم
چون سریال xenserver رو نتونستم گیر بیارم
مورد خاصی وجود نداره؟

- - - Updated - - -

ابتدا به ساکن چند تا ای پی میدن یکی ؟

company_hosting
November 6th, 2015, 23:10
سلام

تعداد ایپی بههر تعداد که نیاز داشته باشید مشکلی ندارند

برای نصب میتموانید تمام سیستم ها رو نصب کنید ... نباید مشکلی داشته باشید

باتشکر

sami-00
November 6th, 2015, 23:38
سلام مگه میشه وی ام ور نصب نشه
ای پی به شرط استفاده شدن محدودیت ندارن

tc1000
November 6th, 2015, 23:53
پس کانادا مورد تایید نیست!!؟

a.e
November 7th, 2015, 00:08
تمامی لوکیشن ها مورد تأیید می باشد اما لوکیشن اروپا نسبت به ایران از پینگ مناسب تری برخوردار می باشد. همچنین با توجه به مشکل شما در نصب سیستم عامل مورد نظر و در صورتی که توانایی کار به صورت مستقیم با این دیتاسنتر را ندارید پیشنهاد میشود از رابط های مطمئن سرور خود را تهیه نمایید.

kool
November 7th, 2015, 00:09
مگه میشه وی ام ور نصب نشه

بله میشه، البته برخی با ایمیج شخصی سازی شده ممکن است

tc1000
November 7th, 2015, 00:14
تمامی لوکیشن ها مورد تأیید می باشد اما لوکیشن اروپا نسبت به ایران از پینگ مناسب تری برخوردار می باشد. همچنین با توجه به مشکل شما در نصب سیستم عامل مورد نظر و در صورتی که توانایی کار به صورت مستقیم با این دیتاسنتر را ندارید پیشنهاد میشود از رابط های مطمئن سرور خود را تهیه نمایید.

دوستان میفروشند ولی مشکل اینه میخوان تو پنل خوشون باشه و بنده هم به لایلی میخوام سرور در تملک خودم باشه من مشکل پرداخت و ادرس ندارم
مشکلی ام ندارم با دیتا سنتر قرار شد که یک سرور از نوع اینترپرایز خریداری بشه و سرور قبلی رو کنسل میکنم وبافی مانده پولش رو اضافه میکنند به مدت سرور جدید

a.e
November 7th, 2015, 00:23
باید توجه داشت که اشخاصی که به صورت حقیقی یا حقوقی در حال کار با این دیتاسنتر می باشند به دلیل سخت گیری های این دیتاسنتر امکان پرداخت در 2 پنل یا ایجاد 2 پنل با یک اکانت را دارا نمی باشند همچنین در دیتاسنتر ovh پنل تکنیکال ارائه نمیشود و apiهای مورد نیاز معرفی شده است که اگر شخصی بتواند اجرا کند می تواند به حالتی پنل مستقیم در اختیار شما قرار دهد.

در صورتی که به صورت مستقیم در حال کار با این دیتاسنتر می باشید پیشنهاد میشود آموزش هایی که در انجمن این دیتاسنتر عنوان شده است را مطالعه نمایید.

tc1000
November 7th, 2015, 00:27
باید توجه داشت که اشخاصی که به صورت حقیقی یا حقوقی در حال کار با این دیتاسنتر می باشند به دلیل سخت گیری های این دیتاسنتر امکان پرداخت در 2 پنل یا ایجاد 2 پنل با یک اکانت را دارا نمی باشند همچنین در دیتاسنتر ovh پنل تکنیکال ارائه نمیشود و apiهای مورد نیاز معرفی شده است که اگر شخصی بتواند اجرا کند می تواند به حالتی پنل مستقیم در اختیار شما قرار دهد.

در صورتی که به صورت مستقیم در حال کار با این دیتاسنتر می باشید پیشنهاد میشود آموزش هایی که در انجمن این دیتاسنتر عنوان شده است را مطالعه نمایید.

با تشکر
بله مطالعه کردم
ادرس من در سیستم اونها کانادا هستش و ولیده در ضمن پرداخت هم همینطور
و کسی هم که پرداخت رو انجام میده از کانادا باهاشون در ارتباط بوده

sepehr00
November 7th, 2015, 15:52
در چ سرور هایی از ovh قابلیت نصب وی ام وربصورت اتوماتیک هس؟