PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با PayPal Error "Return to Merchant and Find Different Payment Method"

Lopez
November 6th, 2015, 04:13
سلام ؛ حساب پی پال بنده از سنگاپور است و کلاً 20 دلار موجودی دارم که 3 دلار سنگاور از ویزا کارت و ما بقیه توسط اکانت پی پال دیگری بصورت دلار امریکا واریز شده.
تا حالا هیچ نوع خریدی با پی پال نداشتم و بیش از 6 ماه است که حسابمو دارم. همیشه با ای پی اروپا وارد میشم.
الان که میخوام استیم والت 20 رو از پی پال بگیرم این ارور رو میده. از خود سایت مقصد هم اقدام کردم باز این ارور رو داشت: ظاهراً مشکل از سایت مقصد یعنی استیم نیست و از اکانت پی پال بنده ست:

Return to merchant and try a different payment method
We are not able to process your payment using your PayPal account at this time. Please return to the merchant's website and try using a different payment method (if available).

ممنون میشم کسی بتونه کمک کنه :)

sarwhost
November 6th, 2015, 09:01
سلام ؛ حساب پی پال بنده از سنگاپور است و کلاً 20 دلار موجودی دارم که 3 دلار سنگاور از ویزا کارت و ما بقیه توسط اکانت پی پال دیگری بصورت دلار امریکا واریز شده.
تا حالا هیچ نوع خریدی با پی پال نداشتم و بیش از 6 ماه است که حسابمو دارم. همیشه با ای پی اروپا وارد میشم.
الان که میخوام استیم والت 20 رو از پی پال بگیرم این ارور رو میده. از خود سایت مقصد هم اقدام کردم باز این ارور رو داشت: ظاهراً مشکل از سایت مقصد یعنی استیم نیست و از اکانت پی پال بنده ست:

Return to merchant and try a different payment method
We are not able to process your payment using your PayPal account at this time. Please return to the merchant's website and try using a different payment method (if available).

ممنون میشم کسی بتونه کمک کنه :)
https://www.paypal-community.com/t5/Buying-with-PayPal/error-quot-Return-to-merchant-and-try-a-different-payment-method/td-p/560260/page/2?profile.language=en-gb

باید ویزا کارت قابل شارژ اد کنید و دلارهارو بریزید رو ویزا و با اون پرداخت کنید

Lopez
November 6th, 2015, 11:04
https://www.paypal-community.com/t5/Buying-with-PayPal/error-quot-Return-to-merchant-and-try-a-different-payment-method/td-p/560260/page/2?profile.language=en-gb

باید ویزا کارت قابل شارژ اد کنید و دلارهارو بریزید رو ویزا و با اون پرداخت کنید

خیلی ممنون از پاسخ شما ؛ این تاپیک رو چندین بار دیدم ولی چیز خاصی رو ازش پیدا نکردم متاسفانه.

جسارتاً اگر پرداخت با ویزا قابل انجامه چرا روش پی پال بازه ؟! نه؟

نمیشه من دلارا رو به حساب فردی دیگه ای واریز کنم و ایشون خرید کنند ؟

ممنون

sarwhost
November 6th, 2015, 11:20
خیلی ممنون از پاسخ شما ؛ این تاپیک رو چندین بار دیدم ولی چیز خاصی رو ازش پیدا نکردم متاسفانه.

جسارتاً اگر پرداخت با ویزا قابل انجامه چرا روش پی پال بازه ؟! نه؟

نمیشه من دلارا رو به حساب فردی دیگه ای واریز کنم و ایشون خرید کنند ؟

ممنون
ماهم قبلا این موردو توی پرداخت هتزنر برای یکی از حسبها داشتیم که با اد کردن ویزا مشکل حل شد
شما از سایت مبدا بپرسید که شماره حساب پی پالشون که همون میلشونه بدن بهتون و شما سند مانی کنید