PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با پار س انلاین

n4ser
November 6th, 2015, 01:30
من الن سه ماه از پارس انلاین اینترنت دارم اولش با حجم خوری شد بعدش با تبلیغات مزخرفش الان با قطعی های پی در پی خدا وکیلی خسته شدم قطعی زیاد داره روز به روزم داره بدتر میشه شرکت به این عظمت اخه این مشکلات واغعا عجیبه اینا به کنار وقتی قطع میشه دیگه با ریست مودم هم وصل نمیشه اینقد باید منتطر باشم تا خودش وصل بشه به کارشناس در میون گداشتم همه اینارو برای هرکدوم یک بهانه اوردن طرز برخوردشون جوری بود که انگار ما از پشت کوه اومدیم نمیدونیم نت چیه

برای حجم خوری میگن سیسمتون ویروسیه ؟ اخه ویروس مگه میتونه تو یک روز 12 گیگ حجم بخوره؟ برای قطعو وصلی میگن مشکل از مودم یا سیم کشی خونس گفتن line atention و snr در بهترین وضعیته برای تبلیغات سکوت کردن چیزی نگفتن

خب اگر مشکل از سیم کشی خونس مودم مستقیم به دوشاخ مخابرات وصله

الان واغعا دیگه اعصابم خورده ایا راه حلی هست مشکلم بر طرف بشه؟

قصد بدنام کردن شرکت رو ندارم ولی واغعا نمیدونم چیکار کنم گفتم شاید شما اساتید بتونید کمک کنید

pardazit.net
November 6th, 2015, 02:10
من الن سه ماه از پارس انلاین اینترنت دارم اولش با حجم خوری شد بعدش با تبلیغات مزخرفش الان با قطعی های پی در پی خدا وکیلی خسته شدم قطعی زیاد داره روز به روزم داره بدتر میشه شرکت به این عظمت اخه این مشکلات واغعا عجیبه اینا به کنار وقتی قطع میشه دیگه با ریست مودم هم وصل نمیشه اینقد باید منتطر باشم تا خودش وصل بشه به کارشناس در میون گداشتم همه اینارو برای هرکدوم یک بهانه اوردن طرز برخوردشون جوری بود که انگار ما از پشت کوه اومدیم نمیدونیم نت چیه

برای حجم خوری میگن سیسمتون ویروسیه ؟ اخه ویروس مگه میتونه تو یک روز 12 گیگ حجم بخوره؟ برای قطعو وصلی میگن مشکل از مودم یا سیم کشی خونس گفتن line atention و snr در بهترین وضعیته برای تبلیغات سکوت کردن چیزی نگفتن

قصد بدنام کردن شرکت رو ندارم ولی واغعا نمیدونم چیکار کنم گفتم شاید شما اساتید بتونید کمک کنید

برای مصرف ترافیک یا به قول خودتان حجم خوری ممکن است از آپدیت های ویندوز سیستم شما باشد و یا سیستم عامل سایر دیوایز ها و همچنین از اپلیکیشن های آن ها که بصورت خودکار آپدیت می شوند و یا دیتا رد و بدل میکنند.
برای مشکلات دیگر ممکن هست یک سیم برق و یا وسیله برقی از کنار خطوط تلفن شما عبور کرده باشد که باعث نویز گردیده و یا خود دستگاه تلفن و ... شما اختلال ایجاد کند جهت بررسی تمامی دستگاه های تلفن ، فکس و ... را از پریز تلفن خارج نمایید و مودم را بر سر خط قرار دهید (جایی که اولین پریز تلفن شما قرار دارد - ورودی خط تلفن به منزل یا محل کار شما) سپس تست کنید.
اگر موفق به حل مشکل نشدین از پشتیبانی درخواست کنید برایتان کارشناس فنی در محل بفرستند تا ایشان دقیق تر بررسی کنند.

مینا-صیفی
November 6th, 2015, 11:02
اگر میخواهید متوجه بشید که کیفیت خط شما پایین هست که نویز میندازه و سپس قطع میشه لطفا مارک مودم را بهم بگویید تا بهتون بگم کیفیت خط را خودتان نگاه کنید اگر بالای 15 20 باشد مشکل از کابل تلفن ساختمان شما ندارد اگر زیر این باشه باعث میشه نویز بیوفته و قطع بشه و چراغ adsl چشمک بزنه حالا شما چند کار انجام بدید
1: زمانی که قطع میشه مودم را نگاه کنید ببینید چراغ ADSL چشمک میزنه یا خیر ؟
2 : اگر مودم شما tp-link هست 192.168.1.1 وارد شوید سپس قسمت Status پایین کیفیت خط snr upstreem snr downstreem نوشته که اگر این 2 تا بالای 15 20 25 30 بودند مشکل اصلا از کیفیت خط نیست اگر زیر این عدد بود مشکل قطعی از شماست .
3 : زمانی که قطع شد هم اگر چراغ adsl شما ثابت موند 100% مشکل از شرکت یا مرکز مخابرانی شماست که به شما این موضوع ربطی پیدا نمیکنه خودشان باید مشکل را حل کنند .
4: راجب به تبلیغات بله پارس انلاین حقیقت دارد که تبلیغ میکند و خیلی مسخره هست و راجب به حجم خوری ممکن هست ویندوز یا درایور اپدیت بشه حجم مصرف بشه اما نه 12 گیگ ؟ ویندوز کلا 3. 4 گیگ فوق اپدیت کنه اما فردا و پس فردا چی ؟ پس !!!
با تشکر

n4ser
November 6th, 2015, 14:58
:-|:-| از زمانی که این تاپیک باز کردم یک ساعت بعدش رفتم شهرستان و هیچ دستگاهی به مودم وصل نبوده همین نیم ساعت پیش برگشتم چک کردم 2 گیگ کم الانم هر سایتی رو باز میکنم پارس انلاین میاد دوباره به کارشناسان گفتم داستانو بهشون گفتن من میخوام شرکت بد نام کنم همچین چیزای که من میگم علکیه یک چیز عجیب دیگه اینکه به محض قطعی همون لحظه تماس گرفتم اقا قطعه نتم طرف گفت از 6روز پیش تا الان مشکل قطعی نداشتین این الان یعنی چی؟ چرا وقتی قطع میشه واسه اونا نشون نمیده تو نرم افزارشون یا هرچی؟ مگه نباید قطعی ثبت بشه؟

CYCLONER
November 6th, 2015, 15:03
با سلام

اگه از وایرلس استفاده می کنید یک بار بررسی کنید ببینید دستگاهی مشکوک به وایرلس وصل نیست

در مورد قطعی هم به احتمال زیاد نویز داره خطتون

چون یکی از دوستان دارای اینترنت پارس آنلاین هست و راضی هست

asiohost
November 6th, 2015, 15:16

سلام

سرویس دهنده اینترنت قبلی ما هم پارس آنلاین بود و تا بحال همچین چیری که شما میگین پیش نیومده ، بابت اون حرفی که گفتین (در یک روز 12 گیگ مصرف میشه ) حتما سرعت نت شما بالاس که همچین حرفی می زنید و در مورد قطعی نت راه های زیادی رو باید امتحان کنید همون طوری که دوستان فرمودند یکیش سیم کشی هستش پیشنهاد بنده اینه اگه تخصصی دارین بهتره از پست سیم مستقیم بکشید و تست کنید در ضمن بهتره از یک مودم دیگه هم تست کنید ، نکته بعدی اینکه آیا مودم شما وایرلس میباشد ؟ در گوگل سرچ کنید راه های جلو گیری از سواستفاده .... زیاد هستش برای مثال میتونید اسم وایرلس خود را مخفی کنید تا فردی اگر سرچ کرد نتونه وافای شمارو ببینه ، و نکته آخر هم اینکه از نرم افزار du meter استفاده کنید اون وقت متوجه میشید که ایا این مصرف از سیستم شما هست یا خیر

موفق باشید

CYCLONER
November 6th, 2015, 15:18
اگر مودم شما وایرلس هست یکی از مهمترین کار هایی که برای جلو گیری از سو استفاده انجام دهید غیر فعال کردن wps می باشد

n4ser
November 6th, 2015, 17:18
با سلام

اگه از وایرلس استفاده می کنید یک بار بررسی کنید ببینید دستگاهی مشکوک به وایرلس وصل نیست

در مورد قطعی هم به احتمال زیاد نویز داره خطتون

چون یکی از دوستان دارای اینترنت پارس آنلاین هست و راضی هست

خط بررسی شده هیچگونه نویز ندارم رو خط

سلام

سرویس دهنده اینترنت قبلی ما هم پارس آنلاین بود و تا بحال همچین چیری که شما میگین پیش نیومده ، بابت اون حرفی که گفتین (در یک روز 12 گیگ مصرف میشه ) حتما سرعت نت شما بالاس که همچین حرفی می زنید و در مورد قطعی نت راه های زیادی رو باید امتحان کنید همون طوری که دوستان فرمودند یکیش سیم کشی هستش پیشنهاد بنده اینه اگه تخصصی دارین بهتره از پست سیم مستقیم بکشید و تست کنید در ضمن بهتره از یک مودم دیگه هم تست کنید ، نکته بعدی اینکه آیا مودم شما وایرلس میباشد ؟ در گوگل سرچ کنید راه های جلو گیری از سواستفاده .... زیاد هستش برای مثال میتونید اسم وایرلس خود را مخفی کنید تا فردی اگر سرچ کرد نتونه وافای شمارو ببینه ، و نکته آخر هم اینکه از نرم افزار du meter استفاده کنید اون وقت متوجه میشید که ایا این مصرف از سیستم شما هست یا خیر

موفق باشید

DU METER برای کنترول ترافیک مصرفی و BW METER برای کنترول پروسس های ارتباطی نصب هست

اگر مودم شما وایرلس هست یکی از مهمترین کار هایی که برای جلو گیری از سو استفاده انجام دهید غیر فعال کردن wps می باشد

موم وایرلس هست اما پسورد خیلی قوی و تقریبا غیر قابل هک شدن گذاشتم رو رو مودم در حالت وایر لس رمز نگاری wpa2 و wpa encryption در حالت TKIP+AES تنطیم شده پسورد وایرلس ضد هک ست شده SSID مخقی شده علاوه براین MAC FILTERING تنطیم شده پس بنا بر این امکان هک شدن وایرلس به صفر رسیده مگر اینکه پسورد مودم رو زده باشن که اونم کار هرکسی نیست چون پسوردی که انتخاب شده در موغع کرک شدن قابل تشخیص نیست

AhrimanSefid
November 6th, 2015, 17:30
100% شک نکن این مشکل از پارس آنلاین
*** برای 1 ثانیشون
شکایت کردم کارشناسشون اومد خونم
نشست ping 8.8.8.8 زدم دید گفت نه مشکل از مودم از شانس خود یک مودم دیگه دشاتم زدیم انهم همین مشکل داشت بعد گفت ن از سیم کشی داخلی
رفتیم جلوی باکس اصلی بازم همون مشکل بود
با پروری تموم می گه همین که هست منهم تنها کاری که می تونستم بوکنم یک چیز بود خرید نکنم از اینها
الان هم وای مکس دارم نمی گم بهتر اما حداقل ی چیزی است بهتر.
334 صفحه شده حتما ببینید.

http://forum.persiantools.com/threads/%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%88%D8%B6%D8%B9%DB%8C%D8%AA-adsl-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86.78483/page-334

ehsanyeganeh
November 6th, 2015, 17:53
یکی از دلایل قطعی SNR یا همون سیگنال به نویز هست. اگر سرعت اینترنت شما بالا بشه به همان نسبت هم باید SNR بالا باشه
البته شرکت ارائه دهنده باید بررسی کنه و بیخودی به خاطر پول بیشتر سرویس پرسرعت نده (که البته بعدپول گرفتن چک میکنن اکثرا)
مثلا اگر SNR تون زیر 20 هست نباید از 2مگ بیشتر سرویس تهیه کنید!
شما اینوچک کن به احتمال زیاد از این هست

راجع به کم شدن گیگ هم 1. wifi رو خاموش کن و فقط از سیمش استفاده کن بعد نرم افزاری مثل networx بزن ببین مصرفی که اون میزنه با شرکت ه یکی هست یاخیر
به احتمال زیاد هک شده اید که باید در تنظیمات مودم خود موارد امنیتی رو لحاظ کنید
الان خیلی راحت میشه پسورد خیلی از مودم هارو 3سوت ه زد :)
لطفامواردی که گفته شد روچک بکنید

مینا-صیفی
November 6th, 2015, 17:53
با این صحبت هایی که شد خیلی شیک و سنگین از شرکت دیگه سرویس اینترنت بگیرید قبلی هم درخاست جمع اوری بدید .

n4ser
November 6th, 2015, 19:46
یکی از دلایل قطعی SNR یا همون سیگنال به نویز هست. اگر سرعت اینترنت شما بالا بشه به همان نسبت هم باید SNR بالا باشه
البته شرکت ارائه دهنده باید بررسی کنه و بیخودی به خاطر پول بیشتر سرویس پرسرعت نده (که البته بعدپول گرفتن چک میکنن اکثرا)
مثلا اگر SNR تون زیر 20 هست نباید از 2مگ بیشتر سرویس تهیه کنید!
شما اینوچک کن به احتمال زیاد از این هست

راجع به کم شدن گیگ هم 1. wifi رو خاموش کن و فقط از سیمش استفاده کن بعد نرم افزاری مثل networx بزن ببین مصرفی که اون میزنه با شرکت ه یکی هست یاخیر
به احتمال زیاد هک شده اید که باید در تنظیمات مودم خود موارد امنیتی رو لحاظ کنید
الان خیلی راحت میشه پسورد خیلی از مودم هارو 3سوت ه زد :)
لطفامواردی که گفته شد روچک بکنید

به دلایل امنیتی نمیتونم بگم پسوردم چه مدلی هست ولی این اطمینان میدم که هک نشدم به راحتیا هم هک نمیشم مگر اینکه یکی بیاد سه ما شبانه روز وقت بزاره که بشینه سیگنال رو اسکن کنه که اینم محاله چون کسی نمیاد اینکارو بکنه

ehsanyeganeh
November 6th, 2015, 21:14
به دلایل امنیتی نمیتونم بگم پسوردم چه مدلی هست ولی این اطمینان میدم که هک نشدم به راحتیا هم هک نمیشم مگر اینکه یکی بیاد سه ما شبانه روز وقت بزاره که بشینه سیگنال رو اسکن کنه که اینم محاله چون کسی نمیاد اینکارو بکنه

شما ادرس بده من بیام سه سوته هکت کنم :)
از شوخی گذشته اون لینکی که دوستان ارائه دادند از انجمن پرشین تولز همه چیز رو اشکار میکنه
شما هم بهترهاز جای دیگه سرویس بگیرین
درحال حاظر بهترین سرویس دهنده مخابرات هست که داره از ضریب نفوذش استفاده میکنه
برقرار باشید

n4ser
November 6th, 2015, 23:16
شما ادرس بده من بیام سه سوته هکت کنم :)
از شوخی گذشته اون لینکی که دوستان ارائه دادند از انجمن پرشین تولز همه چیز رو اشکار میکنه
شما هم بهترهاز جای دیگه سرویس بگیرین
درحال حاظر بهترین سرویس دهنده مخابرات هست که داره از ضریب نفوذش استفاده میکنه
برقرار باشید

عزیزمن ادعا نمیکنم ولی بیشتر عمرمو تو نت گذروندم و با خیلی افراد که کارشون امنیت و هک بوده سرکار داشتم خاستی ادرسم میدم ولی من به این راحتیا هک نمیشم بعدشم کدوم لینک پرشین تولز؟ مخابرات کی گفتی خوبه؟ پشتیبانیش داغونه

sami-00
November 6th, 2015, 23:26
سلام به نظرمن برو اسیاتک یا های وب
که اسیاتک از همه بهتره ولی حجم های وب ارزونتره

hostorder
November 6th, 2015, 23:28
بهترین شاتل و های وب هست پشتیبان هاشون با شخصیت مخصوصا شاتل فوش هم بدی چیزی نمیگند

n4ser
November 7th, 2015, 17:05
ببخشید دوستان من خیلی ادیتتون کردم بابت این تاپیک بالا اوردم سوالم این هست من امروز مجدد برای چندومبن بار نتم قطع شد پینگ گرفتم از 8 8 8 8 و 4 22 4 تایم اون داد زنگ زدمبه شرکت کارشناس پینگ میگیره میگه پینگتون 180 میزنه اون وقت من اینجا تایم اوت دارم دفعه قبل نتم قطع شد زنگ زدم گفتم که قطعه؟ میگن شما که وصلی الان؟ لازم به ذکر میباشم که از دیروز با سیم وصلم روز های قبل بی سیم وصل بودم و snr margin line atention در بهترین حالت هست تکون هم نمیخوره چه وقتی که وصلم و چه وقتی که قطع میشم اینا یعنی چی؟ ایا اون چیزی که نت همرو کنترول میکنه نرم دستگاه سرور حالا هرچی ممکنه خطا داشته باشه؟ ما از مخابرات حداکثر 2 کیلومتر بیشتر فاطله هم نداریم که بگیم حالا ب اثر طولانی بودن راه سیگنال خط تخریب میشه من موندم چرا قطعی دارم یک ماه پیش که هروز ساعت حدودا 2 تا 5 قطع میشد این حالت ها چه معنی میده؟

espad
November 7th, 2015, 17:35
من پارس آنلاینم هیچ کدوم از این مشکلات رو ندارم

Woshka
November 7th, 2015, 18:56

با یک نرم افزار مدیریت شبکه مانند DU Meter مصرفتان را چک کنید
چک کنید WPS مودم شما نیز خاموش باشد یا برای تست مستقیم با lan متصل شوید و AP را دیسیبل کنید

n4ser
November 16th, 2015, 14:54
من الن 7 روزه ترافیکم تو پازس انلاین تموم شده دارم از اینترنت ایرانسل استفاده میکنم تو این هفت روز کل مصرفم 3 گیگ یوده در صورتی که در پارس انلاین مصرفم طی هفت روز 10 گیگ استفاده میشه؟ این الان یعنی چی؟ قبلانم با ایرانسل ماهی 20 گیگ ترافیک میخریدم اخر ماه اضاف هم میامد اما الان در پارس انلاین اینجور که حساب کردمن ماهی 40 تا 50 گیگ باید هزینه کنم در نتیجه میخوام مودم سیکارتی بگیرم از نت ایرانسل استفاده کنم اینجوری خیلی بهتره

اینم اضافه9 کنم من دقیقا روزی که ویندوز 10 دانلود کردم 3 گیگ و 780 مگ بودرفتم تو پنل برام 9گیگ 860 مگ ثبت شده بود در برنامه dun meter هم3 گیگ و 780 مگ بود از این شرکت قراره شکایت کنمX-(X-(X-(X-(