PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بی کیفیت ترین هاست دانلود

FILMHOO
November 5th, 2015, 19:28
ما از میهن وب هاست یه هاست دانلود گرفتیم که جمع فایلهامون به یکی گیگ هم نمرسید حالا اعلام کردن فایلهای شما از بین رفته میگم بازیابی کنید میگه نمیشه میخاستی فایلهات از بین نره باید هاست بک آپ هم جدا میگرفتی !
یعنی این همه ادعا مبنی بر کیفیت نمیتونه هارد سرور رو بازیابی کنید واسه کمتر از یک گیگ فایل؟
توصیه مکنم از هاستهای این شرکت استفاده نکنن چون معلوم نیست چه بلایی سر زحماتتون بیاد ...

mhiizadi
November 5th, 2015, 19:41
با میلیون ها تومن تبلیغ هر کسی میتونه مشهور بشه :)

amir5612
November 5th, 2015, 20:07
همینطوره اما حیف که راهی وجود نداره تا خوبا و بدا سوا بشن

delta
November 5th, 2015, 20:17
والا نمیدونم چه بلایی سر میهن وب هاست امده..کلا همش دارم بدیشو میشنوم همه جا..یکی دو تا هم نیستند بگیم دشمناشن...بهتره مدیریت این هاستینگ زودتر فکری به حالشون کنن

kool
November 5th, 2015, 20:46
ما از میهن وب هاست یه هاست دانلود گرفتیم که جمع فایلهامون به یکی گیگ هم نمرسید حالا اعلام کردن فایلهای شما از بین رفته میگم بازیابی کنید میگه نمیشه میخاستی فایلهات از بین نره باید هاست بک آپ هم جدا میگرفتی !
یعنی این همه ادعا مبنی بر کیفیت نمیتونه هارد سرور رو بازیابی کنید واسه کمتر از یک گیگ فایل؟
توصیه مکنم از هاستهای این شرکت استفاده نکنن چون معلوم نیست چه بلایی سر زحماتتون بیاد ...

البته بنده مدیریت میهن وب سرور هستم یه موقع اشتباه رخ نده به من گیر بدید :)

از نظر اینکه وظیفه تهیه بکاپ از فایل ها در هاست دانلود تقریبا همه جا بر عهده خود کاربری هست. (مگر اینکه هزینه ای مجزا طبق توافق برای این منظور دریافت شود)
و معمولا کانفیگ سرور ها نیز متفاوت هست و اکثر سرور ها بدون رید سخت افزاری و چند هارد هستن که در صورت خرابی و سوختن هارد نمی شه کاری کرد.

و هاردی که برای سرور قابل شناسایی نیست رو نمی شه بازیابی کرد.

معمولا بهترین راه این هست که 2 هاست دانلود با حجم یکسان از دو لوکشین مختلف و بر روی دو سرور مجزا تهیه کنید تا فایل هاتون از سوختن هارد و نیز در مقابل تحریم های احتمالی و... نیز محافظت بشه.

norzad
November 5th, 2015, 20:47

درود

برو خدا رو شکر کن ، من 3 هاست دانلود ازشون داشتم به کل اطلاعاتم پاک شد :(( جالب اینجاست یکی از هاست های دانلودم رو خودشوم پاک کردن X-(:d

almandata
November 5th, 2015, 21:04
سلام

هاست دانلود بکاپ گیری ندارد

و چون بعضیا دسترسی بالا میدن و به کل به سرور فشار میاد

یهو هارد سرور میسوزه

مسلما نباید بگید همه تقصیرها گردن میهن وب هاست هستش ولی خوب جدیدا زیاد نارضایتی دارن

nima73
November 5th, 2015, 22:21
من فقط میگم میهن وب هاست اگه هاست بود میهن دانلود را میزبانی میکرد نه اینکه توان میزبانی سایت خودش را نداشته باشه ... ماندم وقتی خودش به خودش اطمینان و اعتماد نداره چطور شماها به اون اعتماد میکنید ؟