PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید مستقیم از رسپینا /یا/ مبنا

DjMohsen
November 5th, 2015, 12:58
سلام
از رسپینا یا مبنا چطور می شه مستقیم سرور گرفت؟
اصلا رسپینا انگار علاقه ای به فروش نداره. زیر ساخت هم که سایت برای این کار من ندیدم
سخت افزار بالا نیاز ندارم فقط آپ لینک بهترین باشه تو ایران

hosinaa
November 5th, 2015, 13:15
درود

رسپیتا سرور اجاره نمیده فقط فضا کلوکیشن اجاره میده
در صورتی هم که فضا کلوکیشن نیاز دارید بهتر هست از اونایی که باهاشون قرارداد بزرگتر دارند اجاره کلو کنید
شما خودتون سرور رکمونتی دارید برای کلو ؟
یا سرور برای اجاره میخواین ؟

BuyHardware
November 5th, 2015, 14:23
به یوزر ایشون توی انجمن پیغام بدید
http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=103349

Majid Mohammadzadeh
IDC Manager
Respina Networks & Beyond
majid@respina.net (majid@respina.net)

RoobinaServer
November 5th, 2015, 14:26
سلام
از رسپینا یا مبنا چطور می شه مستقیم سرور گرفت؟
اصلا رسپینا انگار علاقه ای به فروش نداره. زیر ساخت هم که سایت برای این کار من ندیدم
سخت افزار بالا نیاز ندارم فقط آپ لینک بهترین باشه تو ایران

با سلام و احترام

طبیعتا مکان های بزرگ تمایلی به ارائه سرویس به مشترک (مصرف کننده های کوچک) ندارند.

زیرساخت مستقیم به شما سرویس نمیدهد برای همین سایتی هم برای سرویس دادن ندارد.

باتشکر

DjMohsen
November 5th, 2015, 14:28
راستی دوستان ها مشکلی که با نگاه روشن پارس بود حل کردم. یک ساعت صحبت کردیم آخر گفت فکم خشک شد اینقدر توضیح دادم. کنسل کردند. ولی می گفتند کل ایران همین سرعت رو داره.

مرسی از اطلاعات. من تماس گرفتم با رسپینا نلفنخانه گفت سرور؟ اختصاصی؟ ما اصلا دیتاسنتر نداریم !!
بچه هایی که کلولوکیشن دارند بیان اینجا معرفی کنند یا کسی معرفی کنه. تشکر

hosinaa
November 5th, 2015, 14:51
درود
جناب
DjMohsen (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=72114)
http://www.webhostingtalk.ir/images/statusicon/user-online.png
لطفا برای اینکه دوستان بتونن به شما آفر بدهند یک درخواست در قسمت سرور اختصاصی یا کلوکیشن باز کنید تا قوانین انجمن نیز حفظ شود و شما یا دوستان که بآفر می دهند بند نشوند.
همچنین ما نیز آفرهایی داریم که با ارسال پست در قسمت درخواست مربوطه به شما ارائه خواهد شد..

Computer
November 5th, 2015, 15:40
سلام
با بنده تماس بگیرید راهنماییتون کنم در مورد کولو مستقیم در این دیتا سنتر
شماره تماس :
09388314148

موفق باشید

k-h
November 5th, 2015, 15:46
درود
رسپینا کولوکیشن ارائه میکند سرور اجاره نمیده
کیفیت کولوکیشن بسیار خوبی دارند و هزینه هاشون هم به نظرم به صرفه هست داخل ایران
در صورتی که سرور از این دیتا سنتر میخواهید داخل بخش درخواست سرور اختصاصی درخواست بدین بتونیم بهتون آفر بدیم.

DjMohsen
November 6th, 2015, 23:18
تشکر بله منم کولوکیشن مشکلی ندارم و برای من بهتره چون کارم موقتی نیست باهاش. سرور هم از بچه های وب هاستینگ تهیه می کنم

sami-00
November 6th, 2015, 23:35
سلام یکی از دوستان رفتن به ادرسشون خودشون کلو انجام دادن مشکلی نبودش

الانم ماه هاست که دارن استفاده میکنن بی دردسر

SixthElement
November 7th, 2015, 01:57
سلام یکی از دوستان رفتن به ادرسشون خودشون کلو انجام دادن مشکلی نبودش

الانم ماه هاست که دارن استفاده میکنن بی دردسر
سلام.

سرویس زیرساخت رسپینا بسیار افتضاحه و باعث بدنامی این شرکت شده. هرقدر رسپینا در زمینه عرض باند سرویسشون خوب بود تو دیتاسنتر آبروی خودشون رو بردن.ما تقریبا 5 ماه تو مرکز داده زیرساخت میدان امام سرویس داشتیم ازشون. اوایل بسیار خوب بود اما این اواخر قطعی های مکرر ساعتی داشتن. ارتباط داخل کشور نسبتا خوب بود اما بیرون از کشور فاجعه بود. البته استفاده ما سرویس وب هاستینگ و سایت بود و ارتباط سالم بیرون از ایران رو برای بهینه سازی موتورهای جستجو و بازدیدکننده های خارجی نیاز داشتیم. هر روز هم مرکز داده حمله داره و یه جایی قطعه. راستی در نهایت حتما یادتون باشه اگر سرو می برین اونجا به هیچ وجه کابل های اصلی رو با خودتون نبرید چون بهتون بر نمی گردونن. متاسفانه ریل یکی از سرور های ما رو هم شکستن. چطوری رو من نمیدونم اما واقعا ماشا ا... داره. در مواقع قطعی سرویس هم برعکس سرویس اینترنت وایرلس هیچکس جوابگو نیست. اگر تجهیزات داشته باشید هم بهتون اسما لینک 10 گیگ میدن که بعد از مدتی تبدیل به لینک گیگ میشه.

در نهایت اگر قطعی ساعتی اینترنت شما رو آزار نمیده می تونید روی این مرکز داده فکر کنید

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

iraniserver.com
November 7th, 2015, 08:32
با سلام رسپینا فقط سرور های شما رو در زیر ساخت کلو میکنه و سروری برای اجاره نداره

amirfateh
November 7th, 2015, 16:16
سلام.

سرویس زیرساخت رسپینا بسیار افتضاحه و باعث بدنامی این شرکت شده. هرقدر رسپینا در زمینه عرض باند سرویسشون خوب بود تو دیتاسنتر آبروی خودشون رو بردن.ما تقریبا 5 ماه تو مرکز داده زیرساخت میدان امام سرویس داشتیم ازشون. اوایل بسیار خوب بود اما این اواخر قطعی های مکرر ساعتی داشتن. ارتباط داخل کشور نسبتا خوب بود اما بیرون از کشور فاجعه بود. البته استفاده ما سرویس وب هاستینگ و سایت بود و ارتباط سالم بیرون از ایران رو برای بهینه سازی موتورهای جستجو و بازدیدکننده های خارجی نیاز داشتیم. هر روز هم مرکز داده حمله داره و یه جایی قطعه. راستی در نهایت حتما یادتون باشه اگر سرو می برین اونجا به هیچ وجه کابل های اصلی رو با خودتون نبرید چون بهتون بر نمی گردونن. متاسفانه ریل یکی از سرور های ما رو هم شکستن. چطوری رو من نمیدونم اما واقعا ماشا ا... داره. در مواقع قطعی سرویس هم برعکس سرویس اینترنت وایرلس هیچکس جوابگو نیست. اگر تجهیزات داشته باشید هم بهتون اسما لینک 10 گیگ میدن که بعد از مدتی تبدیل به لینک گیگ میشه.

در نهایت اگر قطعی ساعتی اینترنت شما رو آزار نمیده می تونید روی این مرکز داده فکر کنید

باتشرک بابت توضحبات کامل
بالاخره کجا ماسب هست و شما الان در کدام دیتاسنتر مستقر هستید؟

SixthElement
November 8th, 2015, 04:37
سلام جناب فاتح عزیز.

والا اینطور که به نظر میاد اصلا چیزی به اسم دیتا سنتر تو ایران معنی نداره. ماجرای دیتاسنتر های ایران مثل جهنم ایرانی می مونه.

یکی برق نداره ، عرض باند داره.
یکی تهویه مطبوع درست نداره، قطعی نداره
یکی لینک ایرانش خوبه ، اینرنتش داغونه. والا بخدا ما هم موندیم چیکار کنیم. خصوصیا لینک رو آپ نگه میدارن اما 30 مگابیت!!! به زور اینترنت میدن. دولتی ها هم که صاحب نداره. کلا یا باید sla رو بیخیال شد و ساخت یا کاسه کوزه رو جمع کرد و رفت. چندصد میلیون تومن خرج زیرساخت های کار کردیم اما همش باد هوا. حالا داریم کنسرسیوم تشکیل میدیم بتونیم یه دیتاسنتر نسبتا ایده آل بسازیم به امید خدا.

بعد از همه این غر غر ها ما برگشتیم به همون روند تازه. 30 مگ اینترنت و 300 مگ اینترانت به زور میده اما قطعی نداره. حداقل seo رو نابود نمی کنه. البته ما وبی ها شرایطمون سخت تره. اما چه میشه کرد. تجربه بهتری اگر دارید بسیار ممنون میشم اگر در میون بگذارید

ارادت

amirfateh
November 8th, 2015, 10:21
سلام جناب فاتح عزیز.

والا اینطور که به نظر میاد اصلا چیزی به اسم دیتا سنتر تو ایران معنی نداره. ماجرای دیتاسنتر های ایران مثل جهنم ایرانی می مونه.

یکی برق نداره ، عرض باند داره.
یکی تهویه مطبوع درست نداره، قطعی نداره
یکی لینک ایرانش خوبه ، اینرنتش داغونه. والا بخدا ما هم موندیم چیکار کنیم. خصوصیا لینک رو آپ نگه میدارن اما 30 مگابیت!!! به زور اینترنت میدن. دولتی ها هم که صاحب نداره. کلا یا باید sla رو بیخیال شد و ساخت یا کاسه کوزه رو جمع کرد و رفت. چندصد میلیون تومن خرج زیرساخت های کار کردیم اما همش باد هوا. حالا داریم کنسرسیوم تشکیل میدیم بتونیم یه دیتاسنتر نسبتا ایده آل بسازیم به امید خدا.

بعد از همه این غر غر ها ما برگشتیم به همون روند تازه. 30 مگ اینترنت و 300 مگ اینترانت به زور میده اما قطعی نداره. حداقل seo رو نابود نمی کنه. البته ما وبی ها شرایطمون سخت تره. اما چه میشه کرد. تجربه بهتری اگر دارید بسیار ممنون میشم اگر در میون بگذارید

ارادت

با سلام و عرض ارادات ویژه
پس رونده تازه ارتباط با خارج از کشورش پایدار هست؟
طبق تحقیقاتی که کردم پهنای باندشون از رسیپنا البته مسیری که رسپینا با قرارداد sla از زیرساخت داره تامین میشه اما اخرشم این زیرساخت کذایی باز گیت وی هست!
ما هم موندیم چه کار کنیم
پشتیبانی شون چطور هست در مواقع بزور مشکل یا مشکل سخت افزار و برای مراجعه به دیتاسنتر

SixthElement
November 8th, 2015, 12:15
طبق تحقیقاتی که کردم پهنای باندشون از رسیپنا البته مسیری که رسپینا با قرارداد sla از زیرساخت داره تامین میشه اما اخرشم این زیرساخت کذایی باز گیت وی هست!
ما هم موندیم چه کار کنیم
پشتیبانی شون چطور هست در مواقع بزور مشکل یا مشکل سخت افزار و برای مراجعه به دیتاسنتر
سلام
مسیر 4 تا لینک دارن. از رسپینا و فیبر زیرساخت و شاتل و ندا رایانه. ببینید کار ما به کجا رسیده که به سرویس ضعیف اما بدون قطعی راضی شدیم. گزارشهای Ripe Atlas رو که می دیدم، اینها بازم مسیرشون قطعی کمتری داره.

زیرساخت که رو شاخ همشونه اما لینک از زیرساخت با مرکزداده امام idc که به دیتاسنتر زیرساخت معروف شده متفاوته.

مرکز امام 40 گیگ مثل اینکه کل عرض باند شبکشونه و 4 گیگ هم کلا اینترنت دارن. چون همینطور کیلویی سرویس فروختن به هر کسی معمولا تمام وقت زیر حمله هستش. البته راست و دروغش با خودشون.

بازم تاکید می کنم اگر تجربه بهتری دوستان برای وب هاستینگ دارن ممنون میشم در میون بگذارید.

خلاصه این ماجرا ادامه داره.

SixthElement
November 8th, 2015, 12:25
ما هم موندیم چه کار کنیم
فراموش کردم کامل جواب بدم. تو 2 سال که اونجا سرویس داشتیم کلا کار ما 2 بار به پشتیبانی کشیده. البته همیشه ما سرویس کولوکیشن داشتیم و سخت افزارها همه خوب بوده. باقی زمان ها خودمون کار رو پیش بردیم. دسترسی 24 ساعته فیزیکی به سرور روم ندارید و تا ساعت 8 شب اونجا هستند. پارسال کندی لینک شدید آزار دهنده یک هفته ای داشتن سر محدودیت جدید مخابرات رو فیبر ها که مایکروویو 600 مگی اگر اشتباه نکنم برای بکاپ اضافه کردن. خلاصه فعلا سرویس استیبلی دارن. البته این ماجرا رو نباید فراموش کرد که اینجا ایرانه و فردا معلوم نیست چه خبر باشه.

amirfateh
November 8th, 2015, 14:15
فراموش کردم کامل جواب بدم. تو 2 سال که اونجا سرویس داشتیم کلا کار ما 2 بار به پشتیبانی کشیده. البته همیشه ما سرویس کولوکیشن داشتیم و سخت افزارها همه خوب بوده. باقی زمان ها خودمون کار رو پیش بردیم. دسترسی 24 ساعته فیزیکی به سرور روم ندارید و تا ساعت 8 شب اونجا هستند. پارسال کندی لینک شدید آزار دهنده یک هفته ای داشتن سر محدودیت جدید مخابرات رو فیبر ها که مایکروویو 600 مگی اگر اشتباه نکنم برای بکاپ اضافه کردن. خلاصه فعلا سرویس استیبلی دارن. البته این ماجرا رو نباید فراموش کرد که اینجا ایرانه و فردا معلوم نیست چه خبر باشه.

بابت توضیحات کامل شما ممنونم

SixthElement
November 8th, 2015, 14:21
بابت توضیحات کامل شما ممنونم
ارادتمند جناب فاتح.

شنیدم افرانت هم کیفیتش بهتر شده، شما دیگه فکر می کنم بهترین رفرنس افرانت باشین. اوضاع اونجا چطوره؟

amirfateh
November 8th, 2015, 14:54
ارادتمند جناب فاتح.

شنیدم افرانت هم کیفیتش بهتر شده، شما دیگه فکر می کنم بهترین رفرنس افرانت باشین. اوضاع اونجا چطوره؟

از کی شنیدید افرانت اوضاعش بهتر شده؟ ما کی تغییری احساس نکردیم.

SixthElement
November 8th, 2015, 16:11
از یکی از دوستان که تازه راه انداخته سرویس رو. میگه تاحالا قطعی نداشته تو 2 ماه اخیر

amirfateh
November 8th, 2015, 23:53
از یکی از دوستان که تازه راه انداخته سرویس رو. میگه تاحالا قطعی نداشته تو 2 ماه اخیر

لطفا یک ای پی ازشون اینجا یا به طریقیکه صلاح می دونید اعلام کنید.
باتسکر

SixthElement
November 9th, 2015, 02:00
دسترسی به اون بنده خدا متاسفانه الان ندارم. طرف کارمند سابق یکی از جاهایی بوده که ازشون سرویس می گرفتم. فردا صبح زنگ می زنم آی پی می گیرم. خیلی اصرار داره بریم افرا. اگه مشکل قطعی دارن ممنون میشم خبر بدید که الکی بازم تو چاه نریم. همونطور که می دونید سرویس ما SaaS هستش و مشتری عمومی نداریم. به نظر شما افرانت بی قطعیه؟

ممنونم

amirfateh
November 9th, 2015, 13:44
دسترسی به اون بنده خدا متاسفانه الان ندارم. طرف کارمند سابق یکی از جاهایی بوده که ازشون سرویس می گرفتم. فردا صبح زنگ می زنم آی پی می گیرم. خیلی اصرار داره بریم افرا. اگه مشکل قطعی دارن ممنون میشم خبر بدید که الکی بازم تو چاه نریم. همونطور که می دونید سرویس ما SaaS هستش و مشتری عمومی نداریم. به نظر شما افرانت بی قطعیه؟

ممنونم

باسلام،
قطع ارتباط با خارج از کشور هر چند وقت یکبار اتفاق می افتد