PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای نوشتن یک کوئری؟؟

saba_kamali
November 5th, 2015, 09:35
با سلام

من میخوام یک برنامه بنویسم که هنگامی که کابر روی یک لینکی کلیک میکنه موقع انتقال به صفحه مورد نظر id این کاربر هم باید همراه با لینک ارسال بشه مانند کد زیر....

اما برای امنیت بیشتر این id رو hash کردم.

<a hreft="mysite.com/targetPage?id=eddea82ad2755b24c4e168c5fgfdgsdd40"> link</a>

حالا صفحه دوم میخوام دوباره کاربر مورد نظر با این id رو پیدا کنم تا اطلاعاتش ویرایش بشه. ولی از آنجایی که این id به صورت hash شده است نمیدونم چه کار باید کنم. (یعنی نوشتن یک کوئری که کاربری رو پیدا کنه که اگر id اون hash بشه حاصل برابر با این مقدار فرستاده شده توسط لینک باشه)

کسی میدونه چطور باید این کارو انجام بدم؟؟؟ اگر راهنماییم کنید خیلی خیلی ممنون میشم.

با تشکر

ms313
November 5th, 2015, 12:01
$_GET['id'];
id رو بگیرید هر مدلی که کد کردین دیکد کنید و مقدار قبلی رو بدست بیارین
موفق باشین.

iHSG
November 5th, 2015, 15:14
سلام
با توجه به اینکه هش قابل بازیابی نیست به نظر من شما باید در همون جدول که Id ها است یه ستون hash هم درست کنید و هش شده هر آی دی رو توش بذارید تا بتوانید از روی هش سایر اطلاعات کاربر رو از دیتابیس بگیرید.

ms313
November 5th, 2015, 15:20
سلام
با توجه به اینکه هش قابل بازیابی نیست به نظر من شما باید در همون جدول که Id ها است یه ستون hash هم درست کنید و هش شده هر آی دی رو توش بذارید تا بتوانید از روی هش سایر اطلاعات کاربر رو از دیتابیس بگیرید.
اره دقیقا hash oneway هست
اگه خودشون دستی الگوریتمشو ننوشته باشه
ولی در حالت کلی هش یه طرفه هست

Sent from my LG-D855 using Tapatalk