PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وارد کردن دامنه .ir ایران به پنل کاربر در whmcs

firstline
November 5th, 2015, 08:37
با سلام
من تعدادی مشتری دارم که متاسفانه دامنه های آنها را با نیک هندل خودم ثبت کرده ام و هر ساله هزینه تعداد زیادی از آنها را مجبورم خودم پرداخت کنم.:-b
الان یک whmcs نصب کرده ام و نام کاربرها را نیز وارد کرده ام
پنل ریسلری دومین را نیز از resellernic.ir گرفته ام
مشکل:
1- چجوری میتونم دامنه های ایران هر کاربر را در لیست دامنه های هر کاربر وارد کنم؟
با تشکر

almandata
November 5th, 2015, 09:41
سلام

میخواین فقط تو پنل whmcs سایت خودتون دامنه ها باشه یا تو ایرنیک هم باشه؟

firstline
November 5th, 2015, 10:00
با سلام
دامنه ها که در ایرنیک با نیک هندل خودم وجود داره،توی فاز بعدی منتقلشون میکنم به نیک هندل خود کاربرها.
اما الان من فقط میخوام که خودم دامنه مربوط به هر کاربر را در پنل whmcs خود کاربر وارد کنم و کاربر بتونه اون دومین هایی رو که توی پنل کاربری whmcs خودش هست رو تمدید کنه.
در حقیقت دو تا کار باید انجام بدهم، :
1- انتقال دامنه به پنل کاربری whmcs هر کاربر (مهم نیست که این کاربر الان مالکیت اصلی دامنه را دارد یا نه) و تعریف زمان شروع و پایان اعتبار دامنه و اعلام زمان تمدید به کاربر (اگه اتومات نمیشه من خودم بصورت دستی تاریخ شروع و پایان اعتبار دامنه را به whmcs معرفی کنم)
2- امکان تمدید دامنه توسط کاربر
با تشکر

davood1156
November 5th, 2015, 11:51
من هم همچین مشکلی برام پیش اومده اگه هر کدوم از دوستان بتونن رفعش کنن ممنون میشم

mnajafi33
November 5th, 2015, 12:31
با سلام
دامنه ها که در ایرنیک با نیک هندل خودم وجود داره،توی فاز بعدی منتقلشون میکنم به نیک هندل خود کاربرها.
اما الان من فقط میخوام که خودم دامنه مربوط به هر کاربر را در پنل whmcs خود کاربر وارد کنم و کاربر بتونه اون دومین هایی رو که توی پنل کاربری whmcs خودش هست رو تمدید کنه.
در حقیقت دو تا کار باید انجام بدهم، :
1- انتقال دامنه به پنل کاربری whmcs هر کاربر (مهم نیست که این کاربر الان مالکیت اصلی دامنه را دارد یا نه) و تعریف زمان شروع و پایان اعتبار دامنه و اعلام زمان تمدید به کاربر (اگه اتومات نمیشه من خودم بصورت دستی تاریخ شروع و پایان اعتبار دامنه را به whmcs معرفی کنم)
2- امکان تمدید دامنه توسط کاربر
با تشکر

اگه امکان داره دسترسی بدین تا براتون انجامش بدم

shivahost
November 5th, 2015, 15:23
ما یکبار از phpmyadmin اینکار را کردیم.

firstline
November 5th, 2015, 19:47
من هم همچین مشکلی برام پیش اومده اگه هر کدوم از دوستان بتونن رفعش کنن ممنون میشم

اگه امکان داره دسترسی بدین تا براتون انجامش بدم

با سلام
با توجه به اینکه این مشکل دوستان دیگری نیز هست، لطفا بزرگواری بفرمایید و راهنمایی بفرمایید که روند کار به چه صورت است زیرا تعداد دامنه های من حدود 95 عدد است و این مشکل بقیه دوستان نیز است.
با تشکر

almandata
November 5th, 2015, 21:01
برای اینکه بتونن از طریق whmcs دامنه رو تمدید کنن باید یا هزینه رو برای سیستم تعریف کنید

بعد دوستان تتمدید کردن بصورت دستی خودتون دامنه رو تمدید کنید و در سیستم ثبت کنید دامنه فعال هستش

یا ماژول ایرنیک از یکی از سایت ها نمایندگی بگیرید که وصل کنید که کاربراتون تمدید کردن خودکار از طریق ماژول دامنه تمدید بشه

اگه نفهمید بیاید یاهو یا اسکایپ بیشتر توضیح بدم براتون

kool
November 5th, 2015, 22:47
سلام
فکر کنم باید دونه دونه و دستی وارد کنید. چون هم نام کاربرا و هم تاریخ تمدید متفاوت هست. بعد هم شناسه نماینده جایی رو که ازش نمایندگی دارید رو قرار بدید که کاربر بتونه حداقل از طریق سایت شما اقدام به تمدید کنه
طبق قوانین نیک نیز باید دامنه در نیک هندل خود کاربر ثبت شود. و از طرفی هم اگه هرکدام تخلفی انجام بدن اول شما رو احضار می کنن.