PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جدیدترین روش های میزبانی در berbidvps.ir

rasoul123
November 4th, 2015, 12:51
سلام
دوستان هدفم از این تاپیک فقط اطلاع به دوستانی که قصد خرید سرور مجازی از این مکان دارن هست که مثل بنده دچار نشن به این اشخصاص که سرچ میکن با اخلاق و کارهای عجیب این دوستان اشنا بشن
دوستان بنده چند وقت پیش نیاز به سرور مجازی داشتم که بتونم مجازی ساز کلش را روش نصب کنم و ربات کلش و کارهای از این قبیل به این دوستان در چت انلاین صحبت کردم و گفتم دوستان رم دو جواب میده گفتن بله همه دوستانی که استفاده می کنن روی سرور های ما از همین رم استفاده میکنن خب تا اینجا که خیلی هم خوب ولی به محض که ما نصب کردیم سرور نکشید گفتیم دوستان طبق صحبت هزینه را برگشت بزنید گفت مشکل از ما نیست رم مشکل داره گفتم باشه اضافه کنید اضافه کردن رم را به 3 ولی بازم جواب نداد بازم گفتیم دوستان هزینه باید برگشت داده بشه ولی این دوستان کلن زدن کوچه علی چپ که مشکلی نیست ولی ما متوجه شدیم کلن روی سرور مجازی این جواب نمیده و ما تا الان از هر جایی سرویس خریدیم برگشت میزنن ولی این دوستان میگن این سرور مال شماست خواستید استفاده کنید نخواستیم به ما مربوط نیست
البته منکر این نمیشم که اشتباه از خودم بود از هر جایی سرویس گرفتم

- - - Updated - - -

سرویسم کنسل کردم که دیگه حرفی نباشه

GREAT
November 4th, 2015, 12:58
شما باید قبل از خرید تست میکردید و مشورت میگرفتید؟
حالا چقدر هزینه کردید؟
چقدر از سرور استغاده کردید؟

مینا-صیفی
November 4th, 2015, 13:09
کلا انقدر باید ضرر کنید تا تجربه کسب کنید که کجا سرور خرید کنید برای نیاز شما خوب باشه ما هم مثله شما زیاد ضرر دادیم سر سرور مجازی خریدن تا چند جای محدود برای خودم که خوب هست پیدا کردم طبق تجربه خودم اشکالی نداره شما ان هزینه را صدقه حساب کنید برید با تحقیق مناسب دوستاتون سوال کنید کجا دارند که راضی هستند شما هم همان جا خرید کنید با تشکر

rasoul123
November 4th, 2015, 15:18
خدا را شکر ۱۸ هزینه کردم
تست نمیدادن میگفتن کیفیت بالاست
اشتباه از جانب خودم بوده و قبول دارم
همیشه برپایه حرف مقابل حساب میکنم نمیدونم برا پول همچین کارهایی میکنن

RoobinaServer
November 4th, 2015, 15:25
خدا را شکر ۱۸ هزینه کردم
تست نمیدادن میگفتن کیفیت بالاست
اشتباه از جانب خودم بوده و قبول دارم
همیشه برپایه حرف مقابل حساب میکنم نمیدونم برا پول همچین کارهایی میکنن
18 هزار تومان رم 3 گیگ

خب نظری نمیشه داد.

Ramin
November 4th, 2015, 15:30
اگر هدف شما نصب bluestacks بوده است باید شخصا مطلع باشید این برنامه رم بسیار زیادی نیاز دارد. در بدترین شرایط باید حداقل 4 گیگ رم سیستم باشد. همین طور بضعا پدازش زیادی نیاز دارد و سی پی یو را مشغول خواهد نمود
این موارد کاملا در این خصوص روشن است.

به هر حال فروشنده ضمانت کرده است که بدون مشکل شما می توانید استفاده کنید ( با توجه به مورد مصرف شما )

برگشت هزینه نیز کاملا بستگی به قوانین فروشنده دارد

pardazit.net
November 4th, 2015, 15:39
اگر هدف شما نصب bluestacks بوده است باید شخصا مطلع باشید این برنامه رم بسیار زیادی نیاز دارد. در بدترین شرایط باید حداقل 4 گیگ رم سیستم باشد. همین طور بضعا پدازش زیادی نیاز دارد و سی پی یو را مشغول خواهد نمود
این موارد کاملا در این خصوص روشن است.

به هر حال فروشنده ضمانت کرده است که بدون مشکل شما می توانید استفاده کنید ( با توجه به مورد مصرف شما )

بله ایشون کاملا صحیح میفرمایند این برنامه منابع بالایی لازم دارد و احتمالا برای شما با این وجود کار میکنه اما یکم گیر داره درسته ؟
پس قبول کنید مشکل از ایشون نیست
ما هم سر این موضوع بارها و بار ها این مشکلات را داشتیم اما خب پول مشتری رو پس دادیم که برامون حاشیه سازی نکنه !!!
متاسفانه خیلی از کاربران توقع بیجا دارند و همیشه حق با کاربران نیست !
بنده قصد جسارت به استارتر عزیز ندارم اما فضای نت پر شده از کاربران بی تجربه ای که یه جا یه چیزی شنیدن و حالا اومدن استفاده کنند.
سرور مورد نظر شما هم نیاز به کارت گرافیک داره که خب خود این مورد خیلی سرعت را کاهش میده و برنامه
bluestacks هم همان طور که رامین عزیز فرمودن نیاز به منابع بالایی دارد.
هر کسی از ما این سرویس رو خواسته بهش رم 4 گیگ سرور ایران رو پیشنهاد دادیم که خب قیمتش بالاست اما کیفیت بی نظیری داره
این بنده خدا اومده با 18 تومن بهتون رم 3 داده (البته امیدوارم اورسل نباشه) بهرحال درست نیست هر چیزی میشه رو بنا بر کلاهبردار بودن اون بنده خدا بذارید و بیاید انجمن و به حاشیه بکشیدشون

rasoul123
November 4th, 2015, 16:13
ببیند بنده اصلا با این bluestacks برنامه کار نکرده بودم با پشتیبانی فنی حرف زدم در چت گفتن رم 2 جواب میده و مشکلی نداره ما نصب کردیم کندی شدیدی داشت که گفتیم به درد ما نمیخورده هزینه برگشت بزنید گفتن یه گیگ اضافه کردیم براتون تست کنید ولی بازم مشکل را داشت بنده اول کار طی کردم با این دوستان ولی الان این حالت شد
در ضمن بنده اول کار هم گفتم تا حالا کار نکردم ولی به سخن ایشون کاربرای دیگه از این سرور برای همین قصد bluestacks استفاده کردن باید اول کار میگفتن فلانی این رم نمیکشه

حالا نمونه دیگه
پشتوار سرور ما سرور تست گرفتیم با رم چهار اونم چون سی پیو بیشتری میخواست نشد پس این مشکل من نیست

چرا همیشه کاربر مقصر هست خیلی راحت میتونستن بگن این رم نمیشه نه وقتی کار از کار گذشت بگن فلان رم میخواد که اونم وقتی رفتیم دنبالش جواب نداد

در تیکت هم بهشون گفتم تاپیک خواهم زد که دوستان دیگه این مشکل را دچار نشن و وقتی اسم این دوستان را جستجو میکنن متوجه بشن چه میکنن که مثب بنده نشن

مورد بعدی بنده نگفتم رم 3 بدید خودشون دادن تقصیر بنده هست بنده پلن اول ایشون که مبلغ 18 بود را خریدم با رم 2 نه سه دوستان میخوان به هر قیمتی هزینه برگشت نزنن این کارها را میکنن

در مورد این سخن رامین عزیز

من طی کردم نشد هزینه برگشت داده بشه
وگرنه قوانین این دوستان که مطالعه کردم هزینه برگشت نمیزنن به کارت بلکه میریزن به ناحیه کاربری :دی برا همین طی کردم باهاشون

- - - Updated - - -

نمونه های دیگر
http://firstcat.ir/%D8%AA%D8%AC%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-berbidvps-ir/

- - - Updated - - -

نکنه . نگفتم کلاهبردا فقط پول رفت دیگه برنمیگرده

amir5612
November 4th, 2015, 17:47
بنده سراغ دارم کسی رو که ب رم دو داره بازی میکنه
مشکل ممکنه اورسل باشه

viasky
November 4th, 2015, 18:22
باسلام
لطفا اسنادی مبنی بر اینکه با ایشون درخصوص بازگشت وجه توافق فرمودید و ارائه بدید
سپاس

rasoul123
November 4th, 2015, 18:34
بنده در چت های انلاینی که در پشتیبانی ها موجود هست حرف زدم و با تماس تلفنی که گرفتم با این دوستان

viasky
November 4th, 2015, 18:39
بنده در چت های انلاینی که در پشتیبانی ها موجود هست حرف زدم و با تماس تلفنی که گرفتم با این دوستان
لطفا همیشه از توافقاتی که خارج از چارچوب قوانین یک شرکت یا وب سایت دست می یابید
سند - رسید و یا هر مدرک قایل استناد دیگه در دست داشته باشید
متاسفانه فرمایشات شما در این لحظه حتی قابل تایید نمی باشد به دلیل نبود مستندات توافق
شاد باشید

rasoul123
November 4th, 2015, 18:44
تیکت ها را پیوست کردم
ایشون زدن زیر برگشت وجه و این که جواب میده مجازی ساز اندروید روی 2 گیگ خدمت شما این موارد
رمز هم میدادم میگفتم رم کم میاری سه کردن بازم نشد بازم میگفتم رم کم میاری من روی چهاری که اونا هم میگفتن تست کردم ولی این برنامه سی پیو زیادی میخواد این دوستان وعده الکی دادن

viasky
November 4th, 2015, 18:53
نتیجه گیری بنده
1. برخورد سرویس دهنده اصلا مناسب نبوده
2. مشکل شما به احتمال زیاد از هارد سرور بوده
چون کاهش سرعت به دلیل مصرف رم پس از طی شدن زمان + میزانه جا به جایی اطلاعات در حافظه رم شما خواهد بود
این گزارش شما و طرز بیان شما از مشکلات بیشتر داره مشکل هارد ونشان میده

- - - Updated - - -

Taskmanager بررسی بفرمایید ویا مایل بودید و مشخصات و برای بنده ارسال بفرمایید تا منابع سرور بررسی شود
شاد باشید

rasoul123
November 4th, 2015, 18:54
نتیجه گیری بنده
چون کاهش سرعت به دلیل مصرف رم پس از طی شدن زمان + میزانه جا به جایی اطلاعات در حافظه رم شما خواهد بود

- - - Updated - - -

Taskmanager بررسی بفرمایید ویا مایل بودید و مشخصات و برای بنده ارسال بفرمایید تا منابع سرور بررسی شود
شاد باشید
من حاضرم رمز و پسوردم بدم اگه بنده دروغ میگم و این دوستان درست میگن خودتون تست کنید وضعیتا وقتی بازی کلش را اجرا میکنه التماسم کنی نمیره

viasky
November 4th, 2015, 18:59
من حاضرم رمز و پسوردم بدم اگه بنده دروغ میگم و این دوستان درست میگن خودتون تست کنید وضعیتا وقتی بازی کلش را اجرا میکنه التماسم کنی نمیره
با توجه به اینکه بنده ایران نیستم و سرعت اینترنت بالایی دارم به راحتی میشه بررسی کرد و بهانه سرعت پایین در اتصال وجود نخواهد داشت

rasoul123
November 4th, 2015, 19:00
نتیجه گیری بنده

- - - Updated - - -

شاد باشید

ارسال شد خدمت شما

s0NY
November 4th, 2015, 19:09
شما باید قبل از خرید از هر سویس دهنده ای با کمی سرچ در گوگل تحقیق میکردید
ایشان شاکی دارند در انحمن و در هیچ تاپیکی شرکت نمی کنند فقط افر میدهند :|

viasky
November 4th, 2015, 19:18
ضمن سپاس از اعتماد شما
گزارش بررسی بنده به شرح زیر می باشد
سرویس در وضعیت نرمالی به سر می برد
هیچ مشکلی از بابت سخت افزار و منابع شما در سرور مجازی وجود ندارد
رم به میزان قابل توجهی آزاد می باشد
دلیل افت کیفیت و افت سرعت سرویس شما کمبود توان پردازنده اختصاص داده شده به سرور شما می باشد
عکس مربوط نیز ضمیمه شد
شما نیاز به پردازنده ای حدود 2 برابر از وضعیت فعلی دارید
عکس را با دقت مشاهده بفرمایید

28707

1. این سرور برای کار شما قوی نیست
2. سرویس به توجه به پلن و هزینه استاتدارد می باشد

فرمایشی بود بنده در خدمتم

rasoul123
November 4th, 2015, 19:24
بنده هم گفتم مشکل بنده همینه این دوستان دارن دروغ میگن دقیقا میگن شخص دیگری داره با همین منابع استفاده میکنه و بنده دروغ میگم که نمیشه

- - - Updated - - -

در تیکت هم پیسوت کردم که میگن باید به رم چهار برید بنده اول کار سوال کردم چون کار نکرده بودم با این نرم افزار این دوستان که کار کردن باید همون اول کار میگفتن فلانی این پلن نه این پلن

viasky
November 4th, 2015, 19:26
بنده هم گفتم مشکل بنده همینه این دوستان دارن دروغ میگن دقیقا میگن شخص دیگری داره با همین منابع استفاده میکنه و بنده دروغ میگم که نمیشه
خیر امکان نداره
بنده دیدم که برنامه شما هنگ میکنه چون پردازنده به 99 درصد می رسه و وقتی پردازش خالی شد ( پیغام خطای برنامه هم میاد)
باگزینه reload دوباره برنامه اجرا میشه و این عمل هز 3 دقیقه یکبار تکرار خواهد شد ( نمی دونم مشاهده کردید یا خیر)

- - - Updated - - -

در تیکت هم پیسوت کردم که میگن باید به رم چهار برید بنده اول کار سوال کردم چون کار نکرده بودم با این نرم افزار این دوستان که کار کردن باید همون اول کار میگفتن فلانی این پلن نه این پلن
بنده انجام وظیفه کردم
مورد دیگه ای بود بفرمایید در خدمتم

rasoul123
November 4th, 2015, 19:28
خیر امکان نداره
بنده دیدم که برنامه شما هنگ میکنه چون پردازنده به 99 درصد می رسه و وقتی پردازش خالی شد ( پیغام خطای برنامه هم میاد)
باگزینه reload دوباره برنامه اجرا میشه و این عمل هز 3 دقیقه یکبار تکرار خواهد شد ( نمی دونم مشاهده کردید یا خیر)

- - - Updated - - -

بنده انجام وظیفه کردم
مورد دیگه ای بود بفرمایید در خدمتم

نظر لطف شماست
بیشتر برای این تاپیک زدم که دوستان دیگه این حالت نشه من خیلی جاها سرویس داشتم اولین بار بود این نوع برخورد در جهت عدم بازگشت و این که سرویس شما بازه خواستید استفاده کنید نخواستید هم به ما مربوط نمیشه

مینا-صیفی
November 4th, 2015, 19:49
دیگه فکر میکنم کاربران این انجمن تا حالا متوجه شدند که نباید از این سایت خرید کنند البته مشخص هم هست کسی که سرور میاد ارزون انقدر میده که هیچ ارزانی بی علت نیست و هیچ گرانی بی حکمت ایجاست :)

viasky
November 4th, 2015, 19:50
دیگه فکر میکنم کاربران این انجمن تا حالا متوجه شدند که نباید از این سایت خرید کنند البته مشخص هم هست کسی که سرور میاد ارزون انقدر میده که هیچ ارزانی بی علت نیست و هیچ گرانی بی حکمت ایجاست :)
باسلام
از بررسی و توضیحات بنده نتیجه گیری خاصی نکردید
تفاضا دارم مجدد مشاهده و بررسی بفرمایید