PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محدودیت بارگزاری(upload)فایل

saeed25
September 25th, 2010, 22:40
با دروود
بر روی یکی از اکانتهایی که در پنل نمایندگی ساخته ام محدودیت ارسال فایل به سرور(سی پنل)به میزان 1 مگابایت وجود دارد،چگونه می توانم این میزان را کم و زیاد نمایم؟
Maximum File Size allowed for upload: 1 MB
panel:WHM
سپاس

mr.he3am
September 25th, 2010, 22:47
باید به مدیر سرور بگید اوکی کنه
مگه جایی که نمایندگی خریدید پشتیبانی نداره ‌؟

saeed25
September 25th, 2010, 22:58
دروود
:))چرا داره،اما خوب در اینجا پرسیدن چند سود داره،نخست اینکه من گام به گام با دوشاری پیش آمده آشنا می شوم و تجربه ای نیز کسب می کنم در حل اون
سپس اینکه شاید این دشواری فردای روزگار برای کس دیگری هم پیش بیاد!
و واپسین نکته اینکه شاید اینجوری تا زمان خوانده شدن تیکت،زودتر به پاسخ برسم.
اما یک جا،جای شگفتی است و آن اینکه من 2 اکانت ساخته ام که یکی را owner داده ام و دیگری هم معمولی!
بر روی اکانت نخستین،میزان محدودیت اینگونه است( Maximum File Size allowed for upload: 9.76 GB)،اما بر روی دومی میزان 1 مگابات است!!
سپاس از شما

DeltaGostar
September 25th, 2010, 23:19
دروود
:))چرا داره،اما خوب در اینجا پرسیدن چند سود داره،نخست اینکه من گام به گام با دوشاری پیش آمده آشنا می شوم و تجربه ای نیز کسب می کنم در حل اون
سپس اینکه شاید این دشواری فردای روزگار برای کس دیگری هم پیش بیاد!
و واپسین نکته اینکه شاید اینجوری تا زمان خوانده شدن تیکت،زودتر به پاسخ برسم.
اما یک جا،جای شگفتی است و آن اینکه من 2 اکانت ساخته ام که یکی را owner داده ام و دیگری هم معمولی!
بر روی اکانت نخستین،میزان محدودیت اینگونه است( maximum file size allowed for upload: 9.76 gb)،اما بر روی دومی میزان 1 مگابات است!!
سپاس از شما
عجب
یعنی شما با هر دو این یوزر و پسورد میتوانید وارد whm شوید؟

saeed25
September 25th, 2010, 23:57
دروود
خیر!
با یکی می توانم درون WHM شوم،اما شما مراد مرا درست متوجه نشدید،ببینید،یکی از ااکانتها که دسترسی Owner دارد،محدودیت بارگزاری فایل به میزان حدودا 10 گیگ است،که خوب این خوب است،اما در یکی دیگر که تنها یک اکانت معمولی می باشد،محدودیت به میزان 1 مگابات است!
حال پرسش اینجا است که اگر این نیز به مدیر سرور مربوط می باشد،پس چرا با یکی از اکانتهایی که خودم با WHM ساخته ام می توانم با 10گیگ فایل را به سرور بفرستم اما در یکی دیگر این میزان تا 1 مگ است؟

DeltaGostar
September 26th, 2010, 00:02
خوب OWNER که شما هستید ؟ با 1 مگ است اونی که root ساخته شده است ؟‌10 گیگ است؟

saeed25
September 26th, 2010, 00:06
دوود
خیر،وارون ه است!من که owner هستم 10 گیگ،اکانت ساخته شده به دست من برای مشتری 1 مگ!

DeltaGostar
September 26th, 2010, 00:13
:D خوب دیگه عزیز دل شما چون اکانت سایت خودت ریسلر است و توسط root یا همون مدیر سرور ساخته شده است به صورت پیش فرص 10 گیگ میباشد /// و ریسلر شما که تعریف شده است MAX 1 باشد که با تیکت به مدیر سرور کاملا حل خواهد شد