PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز شدن صفحه پارس انلاین

n4ser
November 3rd, 2015, 22:38
ببخشید من گیج شدم چرا بعضی سایت هارو باز میکنم پارس انلاین میاد؟ من اصلا نمیفهمم این یعنی چی؟ عکس ضمیمه کردم ببینید

28684

CYCLONER
November 3rd, 2015, 22:52
با سلام

شما از آی اس پی پارس آنلاین استفاده می کنید ؟

اگه بله به احتمال زیاد تبلیغات هست

menalgeya
November 3rd, 2015, 22:58
با سلام

برای تمامی مشترکان به این صورت هست

مخصوصا سایت هایی که توسط خود پارس آنلاین میزبانی میشود

صفحه رو رفرش کنید درست میشه

n4ser
November 3rd, 2015, 23:28
با سلام

شما از آی اس پی پارس آنلاین استفاده می کنید ؟

اگه بله به احتمال زیاد تبلیغات هست

بله پارس انلاین

با سلام

برای تمامی مشترکان به این صورت هست

مخصوصا سایت هایی که توسط خود پارس آنلاین میزبانی میشود

صفحه رو رفرش کنید درست میشه

اصلا چرا باید پارس انلاین اینکارو بکنه یعنی چی؟ من تا الان فکر میکردم مشکل از منه ولی انگار مال شمام همینجوریه

مینا-صیفی
November 3rd, 2015, 23:36
کار خیلی مسخره ای هست به پشتیبانی پارس انلاین شرکتش زنگ بزنید بگید پیامک تبلیغاتی بین شبکه ها کم بود تبلیغات پاپ اپ سایت ها کم بود !! حالا خود شرکت ارائه دهنده اینترنت هم داره تبلیغ میکنه که همین یک اشکال یا اختلال در کاربر خودش میشه و اعصاب خوردی یعنی چی اخه چه لزومی داره تبلیغ شرکت شما بیاد !!! هیچ شرکت خصوصی اینترنت تبلیغ در صفحات وب کاربراش نمیزاره شما چرا میزاری موجب اعصاب خوردگی ما شده همینطوری بهش بگید من خودم الان خوندم این پست شما را واقعا ناراحت شدم چون واقعا کار فوق مسخره ای هست

mhiizadi
November 3rd, 2015, 23:43
ببخشید من گیج شدم چرا بعضی سایت هارو باز میکنم پارس انلاین میاد؟ من اصلا نمیفهمم این یعنی چی؟ عکس ضمیمه کردم ببینید

28684

کار بیخود تر از این نمیشد !

n4ser
November 4th, 2015, 21:44
اینا به کنار با حجم خوریه پارس انلاین چیکار میشه کرد؟ دیروز یک ویندوز دانلود کردم نهایت دیگه 4 گیگ حجم مصرف شده رفتم تو پنل کاربری دیدم 11 گیگ کم شده من اصلا قصد بد نام کردم این شرکت ندارم ولی اینا چه معنی میده؟

mohsen1771
November 5th, 2015, 05:47
باسلام.
بنده هم پارس آنلاین دارم... هر 2 روز یکبار یا شاید در روز 3 الی 4 بار تبلیغات بده...
کارشون واقعا غیرحرفه ایه .. قطعی هم جدیدا زیاد داره