PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار برای زدن تگ تصویری روی فیلم ها در سرور

mgt1234
November 3rd, 2015, 14:14
سلام دوستان کسی نرم افزاری سراغ داره که بشه باهاش روی فیلم ها بصورت تکی و دسته ای تگ زد که حالت واترمارک داشته باشه
یعنی مثل یه آرم کمرنگ از اول تا آخر فیلم یه گوشه باشه و دیگه نخواد بهش تایم بدیم فقط مشخص کنیم که مثلا 10 ثانیه از اول و 10 ثانیه از آخر فیلمو آرم نذاره و بقیه رو بذاره، فارغ از اینکه تایم کلی فیلم چقدره!
همچین نرم افزاری داریم؟

Mehrdad007
November 3rd, 2015, 14:41
من از Aoao Video Watermark Pro استفاده می کنم
تایم کلی هم بستگی به فرمت خروجی و مدت زمان فیلم هست. (همچنین منابع سرور هم بی تاثیر نیست.)

mgt1234
November 3rd, 2015, 14:45
من از Aoao Video Watermark Pro استفاده می کنم
تایم کلی هم بستگی به فرمت خروجی و مدت زمان فیلم هست. (همچنین منابع سرور هم بی تاثیر نیست.)

نه تایم کلی منظورم این بود که مثلا کاری نداشته باشه به اینکه یه فیلم 90 دقیقس و یه فیلم دیگه 70 دقیقه!
فیلم هرچقدر که هست، بیاد 10 ثانیه از اول و آخرشو بزنه، بجز اون 10 ثانیه، روی باقی تایم فیلم آرمی که میخواییم رو بذاره!
این نرم افزار بصورت دسته ای هم تگ میزنه روی فایل ها یا حتما باید تکی تکی بزنی؟

- - - Updated - - -

ضمن اینکه نمیخوام فرمت، کیفیت و حجم فیلم تغییر کنه!

Mehrdad007
November 3rd, 2015, 14:48
به صورت دسته ای بله تگ میزنه ، اما حجم تا حداکثر 300 مگابایت هم افزایش پیدا میکنه ولی در کیفیت تغییری ایجاد نمیشه.
فرمت هم پس از تنظیمات می توانید انتخاب کنید که تقریبا اکثر فرمت های رایج رو داره...

Da vinci
November 3rd, 2015, 15:39
سلام دوست عزیز

واترمارک زدن مساوی با ری انکود دوباره فیلم هست.نمیتونه در عرض 10 ثانیه واترمارک بزنه .فیلم دوباره باید انکود بشه.اصلا هم به حجم فیلم اضافه نمیشه مگر اینکه بخوای با نرم افزار های آماتور کار کنی.تحت لینوکس یا ویندوز فقط یک نرم افزار قوی برای انکود وجود داره که بقیه نرم افزار ها از هسته اون استفاده میکنند.اسمش هم ffmpeg هست.
برای زدن دسته جمعی فایل ها باید حلقه نویسی بلد باشی . یکم طولانی هست و عنوان کردنش اینجا اصلا اوکی نیست.این حاصل سالها تجربه بنده در انکودینگ بوده و اگر شما نیاز اساسی به این کار دارید توی یاهو بهم پیام بدید تا بهتون یاد بدم و در واقع شما رو تبدیل به یک انکودر واقعی در دنیای فیلم و سریال کنم

m_maxxam

mgt1234
November 3rd, 2015, 15:59
سلام دوست عزیز

واترمارک زدن مساوی با ری انکود دوباره فیلم هست.نمیتونه در عرض 10 ثانیه واترمارک بزنه .فیلم دوباره باید انکود بشه.اصلا هم به حجم فیلم اضافه نمیشه مگر اینکه بخوای با نرم افزار های آماتور کار کنی.تحت لینوکس یا ویندوز فقط یک نرم افزار قوی برای انکود وجود داره که بقیه نرم افزار ها از هسته اون استفاده میکنند.اسمش هم ffmpeg هست.
برای زدن دسته جمعی فایل ها باید حلقه نویسی بلد باشی . یکم طولانی هست و عنوان کردنش اینجا اصلا اوکی نیست.این حاصل سالها تجربه بنده در انکودینگ بوده و اگر شما نیاز اساسی به این کار دارید توی یاهو بهم پیام بدید تا بهتون یاد بدم و در واقع شما رو تبدیل به یک انکودر واقعی در دنیای فیلم و سریال کنم

m_maxxam

من فقط میخوام یه متن ساده بزنم روی فیلم، ری انکود و اینا داستان داره فعلا نیازی نیست :d
منم هرچی گشتم متاسفانه نرم افزاری پیدا نکردم واسه همین اینجا تاپیک زدم بلکه یکی چیزی سراغ داشته باشه... :)
بهرحال ممنون از شما :53:

- - - Updated - - -

به صورت دسته ای بله تگ میزنه ، اما حجم تا حداکثر 300 مگابایت هم افزایش پیدا میکنه ولی در کیفیت تغییری ایجاد نمیشه.
فرمت هم پس از تنظیمات می توانید انتخاب کنید که تقریبا اکثر فرمت های رایج رو داره...

متاسفانه این نرم افزار کیفیت واقعی فیلم رو از بین میبره و کاهش کیفیت محسوسی داره...