PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوسال لایسنس دایرکت ادمین رایگان

rouhallah
November 3rd, 2015, 09:24
دوست عزیز سلام

چند روز پیش قصد داشتیم بعد از ثبت سفارش 100 ام لایسنس لایف تایم هدایایی را به خریداران اختصاص دهیم که مصادف شد با عاشورا و این امر را به آینده موکول شد.

اما در این چند روز تعداد لایسنس های لایف تایم واگذار شده به 120 عدد رسید که این نشانگر اعتماد به ما می باشد

در واقع به طور میانگین در این دوسال هر 5 روز یک عدد لایسنس لایف تایم واگذار گردید

دوستانی که از تاریخ امروز تا 48 ساعت آینده اقدام به خرید لایسنس لایف تایم نمایند ، یک عدد لایسنس رایگان به مدت دو سال به انها واگذار خواهد شد

دسترسی به هر دو لایسنس برای تغییر ای پی و سیستم عامل امکان پذیر است

لایسنس ها به نام دلخواه خریدار واگذار می گردد

محدودیت حداقل 10 لایسنس وجود دارد پس به دوستان خود هم اطلاع دهید تا این ده لایسنس واگذار شود

متن خبر در سایت (http://licenseha.com/?p=1601&utm_source=WHT&utm_medium=ADSForum&utm_campaign=ProCode)

سوالی بود در خدمتیم

iHSG
November 3rd, 2015, 09:53
سلام
ببخشید میگید "لایسنس ها به نام دلخواه خریدار واگذار می گردد" یعنی لایسنس ها تو سایت directadmin.com پنل دارن؟
آخه من اصلاً تو ایران هیچ شرکتی رو ندیدم که لایسنس دایرکت ادمین با پنل تو سایت اصلی بده اگر شما ارائه بدید که من حتماً مشتری تون میشم.

rouhallah
November 3rd, 2015, 10:38
سلام
ببخشید میگید "لایسنس ها به نام دلخواه خریدار واگذار می گردد" یعنی لایسنس ها تو سایت directadmin.com پنل دارن؟
آخه من اصلاً تو ایران هیچ شرکتی رو ندیدم که لایسنس دایرکت ادمین با پنل تو سایت اصلی بده اگر شما ارائه بدید که من حتماً مشتری تون میشم.

سلام
بله می توانیم پنل مستقیم بدهیم
اما با شرایط زیر
1.سایت داشته باشید
2.در سایت لایسنس سازمانی را خریداری کنید

البته هدیه روش داده نمی شود

iHSG
November 3rd, 2015, 10:42
سلام
بله می توانیم پنل مستقیم بدهیم
اما با شرایط زیر
1.سایت داشته باشید
2.در سایت لایسنس سازمانی را خریداری کنید

البته هدیه روش داده نمی شود

خیلی ممنون فقط تو سایتتون نوشتید برای اشخاص حقوقی یعنی کسانی مثل بنده که حقیقی حساب میشن نمی تونن بخرن؟

rouhallah
November 3rd, 2015, 10:49
خیلی ممنون فقط تو سایتتون نوشتید برای اشخاص حقوقی یعنی کسانی مثل بنده که حقیقی حساب میشن نمی تونن بخرن؟

مشکلی ندارد خرید کنید