PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در نیم سرور های سی پنل

demonvictor
November 2nd, 2015, 14:25
عرض سلام و خسته نباشید
من یه سرور سی پنل اوکی کردم که هرکسی که ای پی میدم نیم سروراش رو برای ریسلر بزنه نمیتونه.
نمیدونم چرا.مشکل از کجا میتونه باشه؟
نیم سرور رو اونها از پنل دامنه درست اوکی میکنن اما از طریق ریسلر متصل نمیشن بهمدیگه و نمیدونم که کجاش مشکل داره دقیقا.
ممنون میشم که کمکم کنین.
هرکاری هم که میدونستم مثل اسیگن کردن و ادد انترایی و نمیدونم رفتن به بخش نیم سرور ها بقیه چیزا و مسایل.اما مشکل برقرار بوده.

Mra2
November 2nd, 2015, 15:23
سلام،
احتمال داره مشکل از نیم سرورهاتون باشه که به درستی شناخته نشده، اگه مایلید نیم سرورتانو اعلام کنید تا بررسی کنیم.

demonvictor
November 2nd, 2015, 21:33
سلام،
احتمال داره مشکل از نیم سرورهاتون باشه که به درستی شناخته نشده، اگه مایلید نیم سرورتانو اعلام کنید تا بررسی کنیم.

الان نیم سرور شناخته نشده دیگه.احتمال چی?
من خودم دارم میگم شناخته نشده.
الان چرا و چطور میتونم مشکل رو حل کنم?

sami-00
November 2nd, 2015, 22:13
سلام باید نیم سرور ها رو روی ایپی ست کنید بعد از پنل دامنه ساخت نیم سرور رو بزنی وصلش کنی به ای پی و بعد روی همون دامنه که قراره از نیم سرورش استفاده کنی ست کنی بعد چند ساعت درست میشه و پینگت میادش میتونی برای بقیه دامنه ها هم استفاده کنی من زیاد این مشکل رو خوردم

demonvictor
November 2nd, 2015, 22:31
سلام،

سلام باید نیم سرور ها رو روی ایپی ست کنید بعد از پنل دامنه ساخت نیم سرور رو بزنی وصلش کنی به ای پی و بعد روی همون دامنه که قراره از نیم سرورش استفاده کنی ست کنی بعد چند ساعت درست میشه و پینگت میادش میتونی برای بقیه دامنه ها هم استفاده کنی من زیاد این مشکل رو خوردم

من اینکاری رو که شما میگی انجام دادم ولی نمیشه.من اولین بارم نسستش که.روی این سرور به مشکل خوردم.
الان حتی از شرکتی هم که دامنه ام رو گرفتم گفته که مشکل از سمت اونا نیست و باید از طریق سرور اوکی بشه.منم نمیدونم والله چرا اینطوری شده.الان من روی یه سرور دیگه تغییر بدم سریع اوکی میشه ولی رو این سرور نه :

aligoli
November 4th, 2015, 02:00
عرض سلام و خسته نباشید
من یه سرور سی پنل اوکی کردم که هرکسی که ای پی میدم نیم سروراش رو برای ریسلر بزنه نمیتونه.
نمیدونم چرا.مشکل از کجا میتونه باشه؟
نیم سرور رو اونها از پنل دامنه درست اوکی میکنن اما از طریق ریسلر متصل نمیشن بهمدیگه و نمیدونم که کجاش مشکل داره دقیقا.
ممنون میشم که کمکم کنین.
هرکاری هم که میدونستم مثل اسیگن کردن و ادد انترایی و نمیدونم رفتن به بخش نیم سرور ها بقیه چیزا و مسایل.اما مشکل برقرار بوده.

کارایی که انجام دادید اشتباه هست.
به کنترل پنل دامنه وارد شوید و از بخش child name سرور ابتدا دی ان اس + آی.پی رو ایجاد کنید.
بعد به قسمت name server همون دامنه برید و دی ان اس رو همان ست کنید.

بعد از 24 ساعت به بقیه هم همان دی ان اس رو بدید و هر اکانتی که روی اون سرور انجام میدید بدون مشکل ست می شوند.

demonvictor
November 4th, 2015, 13:04
کارایی که انجام دادید اشتباه هست.
به کنترل پنل دامنه وارد شوید و از بخش child name سرور ابتدا دی ان اس + آی.پی رو ایجاد کنید.
بعد به قسمت name server همون دامنه برید و دی ان اس رو همان ست کنید.

بعد از 24 ساعت به بقیه هم همان دی ان اس رو بدید و هر اکانتی که روی اون سرور انجام میدید بدون مشکل ست می شوند.
من با موبایلتون تماس میگیرم ولی جواب نمیدین.
ممنون میشم یه پل ارتباطی بهم بدین تا با شما تماس بگیرم.
مشکل جدی تر از ایمن مواردی هستش که میگین.