PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال دو دامنه سرور

zarnet
November 2nd, 2015, 13:54
سلام دوستان
من و دوستم قرار هستم باهم یک سرور مجازی بخریم که سرعتش بالا باشه
حال هردوی ما قبلا نمایندگی داشتیم و الان میشه بدون یکی کردن و فقط مشترک شدن در سرور میزبانی بدهیم.
منظورم اینه که تعریف کنیم
NS1.domain man.com
NS2.domain man.com
NS3.domain doostam.com
NS4.domain doostam.com
در واقع ما میخوایم باهم باشیم اما مشتری های ما نفهمند که ما یکی هستیم هرکدام NS مربوط به خودمون رو داشته باشیم؟
چنین چیزی امکان داره؟

fireserver
November 2nd, 2015, 14:06
سلام دوستان
حال هردوی ما قبلا نمایندگی داشتیم و الان میشه بدون یکی کردن و فقط مشترک شدن در سرور میزبانی بدهیم.
NS1.domain man.com
NS2.domain man.com
NS3.domain doostam.com
NS4.domain doostam.com
در واقع ما میخوایم باهم باشیم اما مشتری های ما نفهمند که ما یکی هستیم هرکدام NS مربوط به خودمون رو داشته باشیم؟
چنین چیزی امکان داره؟

سلام

برای اینکه تقریباً کاملاً جدا باشید می توانید به صورت رسیلری فعالیت کنید و یا دو عدد آی پی خرید کنید و بر روی دی ان اس دوم آی پی دوم را ست کنید از طریق قسمت تنظیمات dns در WHM

Mra2
November 2nd, 2015, 15:25
سلام،
راحت ترین کار اینه که نیم سرورهای خودتون را داخل دو zone متفاوت ایجاد کیند.

iHSG
November 2nd, 2015, 17:12
سلام
به نظر من ساده ترین کار اینه که یه دایرکت ادمین رو سرور نصب کنید بعد به جای اینکه دامنه خودتون رو از طریق User Level اکانت admin اضافه کنید برای هر دو سایت اکانت Reseller جداگونه با منابع نامحدود ایجاد کنید.
اینطوری دو تا سایت با دو تا نیم سرور اختصاصی دارید.این کار رو با سی پنل هم میشه انجام داد اما دایرکت ادمین هم ارزون تره هم سبک تره و منابع کمتری از سرور میگیره.

yourhosting
November 2nd, 2015, 20:15
در پنل دامین های اصلیتون دو کورد a به ای پی وی پی اس قرار بدید. در این صورت جدا خواهد بود.
اما در حالت کلی امکان فهمیدن میزبانی دو دامین در یک سرور وجود دارد.

sami-00
November 2nd, 2015, 22:27
سلام

برای اینکه تقریباً کاملاً جدا باشید می توانید به صورت رسیلری فعالیت کنید و یا دو عدد آی پی خرید کنید و بر روی دی ان اس دوم آی پی دوم را ست کنید از طریق قسمت تنظیمات dns در WHM

aligoli
November 4th, 2015, 02:11
سلام دوستان
NS1.domain man.com
NS2.domain man.com
NS3.domain doostam.com
NS4.domain doostam.com
چنین چیزی امکان داره؟

بله امکان پذیر هست.
شما بعد از تحویل سرور کانفیگ کنترل پنل، دو نمایندگی ایجاد می کنید.
برای هر نمایندگی دی ان اس اختصاصی خودش با دامنه خاص خود را می زنید.
آسان و راحت است.

hamed_night
November 8th, 2015, 14:06
زون های مجزای DNS اسن کارو راحت انجام میده براتون
اگر مشکلی داشتین بگین کمکتون کنم
پشتیبانی آنلایت داخل سایت که در امضا درج شده
یا به ادرس manager همون وب سایت ایمیل بزنین
موفق باشین