PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینترنت مناسب و پر سرعت در عراق و کربلا

Yas-Host
November 1st, 2015, 06:34
با سلام خدمت دوستان و همکاران.

ان شا... اگر خدا بخواهد در هفته آینده عازم کربلا هستیم.

جهت متصل شدن به اینترنت پر سرعت در عراق و کربلا دقیقا کدام اپراتور ایرانی یا عراقی مناسب خواهد بود ؟ هم از موبایل هم از لب تاپ ؟ بیشتر سرعت مد نظر ماست.

با تشکر

jaheshserver
November 1st, 2015, 08:04
التماس دعا یاسین جان
اونجا هتل ها همه وای فای رایگان دارند چه نیازی به اینترنت موبایل هست؟!

safehosting
November 1st, 2015, 09:51
سلام جناب سنجری . دقیقا جهش سرور درست میگن کل هتل ها وای فای رایگان داره ، البته فکر کنم شما برای اربعین میرید و توی اون تایم هتل و ... گیر نمیاد پس در نتیجه شما رسیدی یه سیم کارت اعتباری بگیر فکر کنم 15 تا 20 تومن هست نت پر سرعت هم روش هست . (البته اینا طبق گفته برادرم هست که دو هفته پیش رفته بود)

mhiizadi
November 1st, 2015, 11:08
سلام جناب سنجری . دقیقا جهش سرور درست میگن کل هتل ها وای فای رایگان داره ، البته فکر کنم شما برای اربعین میرید و توی اون تایم هتل و ... گیر نمیاد پس در نتیجه شما رسیدی یه سیم کارت اعتباری بگیر فکر کنم 15 تا 20 تومن هست نت پر سرعت هم روش هست . (البته اینا طبق گفته برادرم هست که دو هفته پیش رفته بود)
سلام .
به راحتی هتل گیر میاد و حتی با قیمت های خیلی خیلی مناسب ...
اینترنتشون هم ده برابر نسبت به ایران سرعت داره .

- - - Updated - - -

سیم کارت هاشون خدا تومن پوله اینترنت و تماس میگیرن . یه دقیقه زنگ زدن حدود 5-6 تومن به پوله خودمون شارژ کم میکنه .

- - - Updated - - -

یک مورد هم بگم : سیم کارت ایرانی اگر اون طرف روشن کنید ؛ هم از تماس گیرنده شارژ کم میکنه ؛ هم از سیم کارت کسی که داره جواب میده .