PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسب درآمد راحت

matrixhassan
October 31st, 2015, 14:46
میخوام یه سایت معرفی کنم که شما با بازی کردن در آن میتوانم کسب درآمد کنید و درآمد خود را به بیت کوین دریافت کنید.

در ابتدا شما باید یک مبلغی را از طریق بیت کوین به اکانت خود منتقل کنید) حداقل مبلغ 30 bit هست (پس از آن بازی سایت دو قسمت دارد :

1 . بازی تکی

2. بازی دو نفری

در قسمت اول شما حداقل مبلغ که 30 bit هست را نوشته و تعداد تله ها را انتخاب کرده و بازی را شروع میکنید تعداد خانه ها 25 عدد است وتعداد تله ها 1 ، 3 ، 5 ، 24 . در صورت انتخاب هر یک از این گزینه ها بر اساس تعداد تله ها مبلغ کلیک افزایش می یابد و به ازای هر کلیک در صورت تله نبودن مبلغی به شما داده میشود و شما هر موقع که بخواهید میتوانید برداشت کنید و به اکانت خود منتقل کنید .
در قسمت دوم یا همان Multi Player که من خودم اونو دوست دارم شما با استفاده از قسمت Create Game به صفحه ایجاد بازی منتقل میشوید در این قسمت ابتدا مبلغ بازی را زده و بعد 2 گزینه وجود دارد :

1. Bet on game : با انتخاب این گزینه، شما مبلغی را بعنوان شروع بازی انتخاب میکنید و بازیکن دیگر به همان میزان مبلغ باید در بازی بگذارد و بازی را شروع کند کسی که ستاره بازی را پیدا کند 95% کل مبلغ را برنده میشود .

2. Bet on tile : با انتخاب این گزینه، شما یک مبلغی را به عنوان پایه بازی انتخاب میکنید و بازی را استارت می کنید درصورت انتخاب بازی شما توسط کاربر دیگر به ازای هر کلیک به مقدار مبلغ پایه بیت از حساب کلیک کننده کسر و به مبلغ بازی اضافه میشود ، در این قسمت توجه داشته باشید که مبلغ انتخابی را درست انتخاب کنید چون اگه بازی به طول بیانجامد مبلغ کسر شده زیاد خواهد شد، و در آخر بازی هر کس ستاره بازی را پیدا کند برنده است و 95% بازی را میبرد (5% پورسانت سایت می باشد ).

پس از ایجاد بازی ، بازی شما تا زمانیکه کسی وارد آن نشده به صورت active باقی می ماند در صورتی که کسی وارد آن نشود و شما بخواهید بازی را حذف کنید گزینه Give up را میزنید و مبلغ به حساب شما بازگردانده میشود ، اگر کسی وارد بازی شما شد و بازی را شروع کرد ( این قسمت را از طریق Dashboard خود میتوانید ببینید ) هر یک از بازیکنان حداکثر 12 ساعت فرصت دارند بازی را بازی کنند اگر در طی این 12 ساعت هر کدام از بازیکنان بازی خود را انجام ندهد بازی را باخته و مبلغ بازی به بازیکن برنده انتقال پیدا میکند.

نحوه ی واریز و پرداخت :

پس از ایجاد حساب شما میتوانید از قسمت MY ACCOUNT -> Deposit / Withdraw از قسمت Add اکانت خود را شارژ و از قسمت withdraw هر مقدار از مبلغ خود را برداشت کنید عملیات برداشت بلافاصله انجام میشود و مبلغ درخواستی شما در همان لحظه در حساب شما است. توجه داشته باشید که پس از شارژ حساب خود باید transactions 3 داشته باشید تا عمل Withdraw انجام بگیرد که تقریبا 1 ساعت بعد از شارژ طول میکشد .

برای ثبت به لینک مراجعه کنید : https://goo.gl/CbvV21

28641

28642