PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه نویس ربات مبتنی بر وب

abolfazlll
October 30th, 2015, 18:52
سلام دوستان
کسی رو میشناسید که برنامه نویسی ربات مبتنی بر وب انجام بده و نمونه کار هم داشته باشه؟

elementary
October 30th, 2015, 18:58
منظور از ربات چیه ؟

abolfazlll
October 30th, 2015, 19:08
منظور از ربات چیه ؟
اطلاعات و فقط* از دو صفحه از دوسایت مختلف با *ویژگی ثابت و متدوال (در ارائه اطلاعاتشون) دریافت کنه....
وبعد این اطلاعات و در یک فایل Html یا در زمینه های دلخواهی که بر اساس اون اطلاعات در وردپرس ایجاد میکنیم وارد کنه...
میخام خودم بنویسم چنین چیزی رو نمیدونم اصلا از کجا باید شروع کنم، به همین خاطر دنبال یکه برنامه نویس هستم

elementary
October 30th, 2015, 19:12
اطلاعات و فقط* از دو صفحه از دوسایت مختلف با *ویژگی ثابت و متدوال (در ارائه اطلاعاتشون) دریافت کنه....
وبعد این اطلاعات و در یک فایل Html یا در زمینه های دلخواهی که بر اساس اون اطلاعات در وردپرس ایجاد میکنیم وارد کنه...
میخام خودم بنویسم چنین چیزی رو نمیدونم اصلا از کجا باید شروع کنم، به همین خاطر دنبال یکه برنامه نویس هستم

ربات نیست اسمش مثلا شما میخوای قیمت یا نرخ یک چیزی در یک سایت دیگه هست رو بایک اسکریپت جدا کنید و ازش برای خودتون استفاده کنید ؟

من میتونم کمکتون کنم با php براتون مینویسم

abolfazlll
October 30th, 2015, 19:22
ربات نیست اسمش مثلا شما میخوای قیمت یا نرخ یک چیزی در یک سایت دیگه هست رو بایک اسکریپت جدا کنید و ازش برای خودتون استفاده کنید ؟

من میتونم کمکتون کنم با php براتون مینویسم
بله دقیقا تقریبا یه همچین چیزی میخایم

Metalik
October 31st, 2015, 09:44
سلام

در خدمت هستم لطفا توضیحات کامل پروژه را جهت بررسی ارسال نمائید.

با تشکر
peratik@gmail.com

pazis
October 31st, 2015, 10:09
با سلام،

من توی این زمینه 4 سال تجربه دارم و چندین نمونه کار هم می تونم بهتون نشون بدم توی خصوصی.

در صورت تمایل، با بهترین کیفیت انجام خواهد شد.

با تشکر

Minoo7
October 31st, 2015, 22:17
سلام
سلام
ببخشید پا برهنه میپرم وسط حرفاتون
چطوری میتونم تو این سایت مطلب بذارم؟
اصن با طریقه کارش آشنایی ندارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:">
پیشاپیش از توجه و پاسخگویی شما کمال تشکر را دارم :)