PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دارندگان حساب پیپل لطفا راهنمایی کنید.

queenpicks
October 30th, 2015, 15:01
سلام .من یه حساب پی پل نیاز دارم که وریفای ده باشه و مورد مصرفم هم اینه که میخام وصلش کنم به وبسایت که متقاضیان بتونن انلاین خرید داشته باشند و تراکنش انجام بشه خودم هم بتونم باهاش خرید کنم و یا ارسال کنم .میخاستم ببینم اگه کسی اینکارو کرده و یا حساب پیپل داره یه سری اطلاعات از تجربیاتتون در اختیارم بزارید که چی کار کنم و پیپل کشور اسیایی )سنگاپور(خوبه یا امریکایی و اروپایی .چطوری وریفای کنم و اینکه خودم میتونم یه حساب باز کنم یا نه ؟اگه لیمیت بشه حسابه چطوری میشه از لیمیت درش اورد و همین طور برای ساختن سایت هاستینگش و دومنش اشکال داره ک از ایران بگیرم ؟ممنون میشم راهنماییم کنین .

besthosti.com
October 30th, 2015, 15:17
شما ابتدا نیاز دارید که بتونید یک حساب پیپال وریفای شده داشته باشید. در صورتی که این را اوکی کنید تقریبا مشکلی با گرفتن درگاه پیپال ندارید و این کار رو می تونید خودتون در کنترل پنل پیپال انجام دهید.

sarvar
October 30th, 2015, 16:01
با بنده در تماس باشيد تا كامل راهنمايي كنم شمارو

queenpicks
October 30th, 2015, 18:56
براتون پیام ارسال کردم .ممنون.

- - - Updated - - -

شما ابتدا نیاز دارید که بتونید یک حساب پیپال وریفای شده داشته باشید. در صورتی که این را اوکی کنید تقریبا مشکلی با گرفتن درگاه پیپال ندارید و این کار رو می تونید خودتون در کنترل پنل پیپال انجام دهید.

شما حساب پیپلتون رو از کجا تهیه کردین.میشه راهنماییم کنید جایی که قیمتهای نجومی دارند و حسابی که اقلا تا حدی بدون ترس بهاش کار کرد طبق قوانین .
و اینکه سایت مهمه که مسلا هاستینگش از ایران نباشه یا نه ؟

-farzin-
October 30th, 2015, 19:24
شما حساب پیپلتون رو از کجا تهیه کردین.میشه راهنماییم کنید جایی که قیمتهای نجومی دارند و حسابی که اقلا تا حدی بدون ترس بهاش کار کرد طبق قوانین .
و اینکه سایت مهمه که مسلا هاستینگش از ایران نباشه یا نه ؟

واسه پی پال و درگاه برای سایت من خیلی تحقیق کردم ، به این نتیجه رسیدم که کلا هاست و شرکت هاستینگ نباید ایرانی باشه ! وگرنه به مشکل میخورید ! در ضمن برای انتقال پول به حساب بانکی ایران نیز اول باید از حساب پی پال به یک حساب اروپایی دیگر واریز و بعد به ایران انتقال بدید ، چون تراکنش ها رو کنترل میکنند و متوجه شند با ایران در ارتباطی باز هم حساب مسدود میشه که البته اگر شهروند اروپا باشی با کمی دوندگی حساب باز میشه !

007007
October 30th, 2015, 19:44
سلام .من یه حساب پی پل نیاز دارم که وریفای ده باشه و مورد مصرفم هم اینه که میخام وصلش کنم به وبسایت که متقاضیان بتونن انلاین خرید داشته باشند و تراکنش انجام بشه خودم هم بتونم باهاش خرید کنم و یا ارسال کنم .میخاستم ببینم اگه کسی اینکارو کرده و یا حساب پیپل داره یه سری اطلاعات از تجربیاتتون در اختیارم بزارید که چی کار کنم و پیپل کشور اسیایی )سنگاپور(خوبه یا امریکایی و اروپایی .چطوری وریفای کنم و اینکه خودم میتونم یه حساب باز کنم یا نه ؟اگه لیمیت بشه حسابه چطوری میشه از لیمیت درش اورد و همین طور برای ساختن سایت هاستینگش و دومنش اشکال داره ک از ایران بگیرم ؟ممنون میشم راهنماییم کنین .

سلام

معتبرتری در ایران

https://payment24.ir

حساب را از امارات باز میکند و برای پرداخت ها هم ایپی امارات به شما میدهند یا خودت یکی تهیه میکنی. مشکلتو حل میکنند

queenpicks
November 1st, 2015, 01:33
با بنده در تماس باشيد تا كامل راهنمايي كنم شمارو براتون پیغام گزاشتم.منتظر جوابتون هستم.ممنون.