PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید میکروتیک

amin68
October 30th, 2015, 04:28
با سلام خدمت استادان گرامی
من توی کافینت دانشگاه با جمعیت پایین میخوام اینترنت رو بصورت هات اسپات با میکروتیک به دانشجوها بدم که کنترل کاملی روش داشته باشم
الان میخوام بدونم برای تعداد 30-40 یوزر همزمان آنلاین چه روتربوردی مناسب هست که قابلیت نصب آنتن قوی رو هم داشته باشه چون فاصله کافینت تا آخر دانشگاه حدود 100 متر میشه
در ضمن هزینش بیشتر از 200 تومن نیاشه
ممنون میشم راهنمایی کنید
در ضمن اگر میشه نظرتون رو هم در مورد این بگید:
http://tandisrayan.co/index.php?route=product/product&product_id=276

fireserver
October 30th, 2015, 11:15
سلام دوست عزیز

این روتر بوردی که گزاشتید در رنج قیمتی درخواستی خیلی خوب هست !
ولی اگر در کل بخواهید آنتن دهی مناسب در محیط داشته باشید
RB2011UiAS-2HnD-IN
پیشنهاد میشه در محیط آزمایشگاهی بنده از این روتر استفاده زیادی کردم و رضایت بخش بود.

amin68
October 30th, 2015, 12:38
سلام دوست عزیز

این روتر بوردی که گزاشتید در رنج قیمتی درخواستی خیلی خوب هست !
ولی اگر در کل بخواهید آنتن دهی مناسب در محیط داشته باشید
RB2011UiAS-2HnD-IN
پیشنهاد میشه در محیط آزمایشگاهی بنده از این روتر استفاده زیادی کردم و رضایت بخش بود.

خوب مشکل آنتن دهی رو با نصب آنتن قویتر میشه حل کرد... نمیشه؟

fireserver
October 30th, 2015, 13:16
خوب مشکل آنتن دهی رو با نصب آنتن قویتر میشه حل کرد... نمیشه؟
می توانید از MMCX-RPSMA pigtail استفاده کنید در صورت وجود قابلیت نصب آنتن در روتر انتخابی، و آنتن مناسب با محیط خودتان را نیز نصب بفرمائید.

amin68
October 30th, 2015, 13:37
می توانید از MMCX-RPSMA pigtail استفاده کنید در صورت وجود قابلیت نصب آنتن در روتر انتخابی، و آنتن مناسب با محیط خودتان را نیز نصب بفرمائید.
منظورم اینه که این مدلی که انتخاب کردم بجز مسئله آنتن دهیش برای 30-40 کاربر آنلاین مناسبه؟

amin0181
October 30th, 2015, 14:20
با سلام خدمت استادان گرامی
من توی کافینت دانشگاه با جمعیت پایین میخوام اینترنت رو بصورت هات اسپات با میکروتیک به دانشجوها بدم که کنترل کاملی روش داشته باشم
الان میخوام بدونم برای تعداد 30-40 یوزر همزمان آنلاین چه روتربوردی مناسب هست که قابلیت نصب آنتن قوی رو هم داشته باشه چون فاصله کافینت تا آخر دانشگاه حدود 100 متر میشه
در ضمن هزینش بیشتر از 200 تومن نیاشه
ممنون میشم راهنمایی کنید
در ضمن اگر میشه نظرتون رو هم در مورد این بگید:
http://tandisrayan.co/index.php?route=product/product&product_id=276
پورت ورودی 100 مگابیت !
بنظرم کمه

fireserver
October 30th, 2015, 15:31
شما چه مقدار پهنا به هر کاربر تخصیص خواهید داد؟
به خاطر همین مسائل و گسترش پذیری در آینده مدل دیگری را پیشنهاد کردم