PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کل سرورهای نت دایرکت خوابیده

ShahServer
September 24th, 2010, 22:06
کل سرورهای نت دایرکت داون هست 2 تا سرور منم داونه. عجب شانسی داریم ما هر جا میریم بلای اسمانی میاد. این از نتورک نتداریکت لطفا ایقدر تعریف بیجا نکنید

NiceIran.net
September 24th, 2010, 22:19
بله اين طور كه معلومه متاسفانه داون اند همگي

DeltaGostar
September 24th, 2010, 22:27
[-(:-|
مثل این که برای من و شما دارن روتر جدید قابل کار با
ٍesxi
و کارت شبکه عوض میکنن
:D

روتر ها بگید بیان از مشهد بخرن ارزون و گارانتی میدم بهشون :D

behrooz_iri
September 24th, 2010, 22:36
هر وقت آپ بودند بیاید تاپیک بزنید دان بودن برای نت دایرکت عادیه

goldstar
September 24th, 2010, 22:36
سلام
حداقل باید توی وب سایت یک خبری مبنی بر تعویض شبکه و روتر قرار بدن
اینطوری چند صد نفر ایمیل میزنن و ....

amirizadi
September 24th, 2010, 22:43
سایت خودش بالا میاد و چیزی هم داخل سایتش ننوشته!!!

rn4j1m1
September 24th, 2010, 22:50
مشکل واسه همه ی سرور ها نیست حدود 20 درصد سرور هاشون دان شده این جور که پیداست تا چند دقیقا دیگه باید درست بشه

---------- Post added at 09:50 PM ---------- Previous post was at 09:48 PM ----------

هر وقت آپ بودند بیاید تاپیک بزنید دان بودن برای نت دایرکت عادیه

توی سایتشون گفتن 99.5 درصد ! و واقعا هم در همین حد هست و قبل از این توی یه ماه گذشته مشکلی نبوده الان هم همه ی سرور ها دان نیست و فقط بخشی از دیتاسنتر مشکل داره

TukaNet
September 24th, 2010, 22:57
ما که آپیم :d

این قدر هم پشت سر دیتاسنتر مردم حرف در نیارین ، خوب نیست :d
خوب پولشو دارین برین از رک اسپیس یا پلنت بگیرید که داون نشید !

vPsPersia.COM
September 24th, 2010, 23:14
Hello,

we have an unexpected router reboot. We still checking what is going on. Please be patient, service will be restored soon

Mit freundlichen Grüssen / Best regards

Tim Jung
netdirekt e. K.
Kleyerstrasse 79 / Tor 13
60326 Frankfurt am Main
Germany

Phone: +49 69 9055688-0
Fax: +49 69 9055688-22
Mail: info@netdirekt.de

---------- Post added at 11:14 PM ---------- Previous post was at 11:10 PM ----------

الان هم خیلی وقته که بالا آمده

PoshtibanCo
September 24th, 2010, 23:36
. اینها بخشی از نتوورکشون رو دارن تعمیر میکنند انگار. باز هم کارشناس هاشون جو گیر شدن گفتن یک کارایی رو صورت بدن
والا از صبح منتظر ام سنت او اس واسم مونت کنند و هنوز خبری نیست و میگند که باید مشکل نتوورک رو حل کنیم بعد به درخواست شما رسیدگی می کنیم !
ببینید چقدر مشتری شناس اند. هه هه

taghikhani
September 24th, 2010, 23:46
hello,

we have an unexpected router reboot. We still checking what is going on. Please be patient, service will be restored soon

mit freundlichen grüssen / best regards

tim jung
netdirekt e. K.
Kleyerstrasse 79 / tor 13
60326 frankfurt am main
germany

phone: +49 69 9055688-0
fax: +49 69 9055688-22
mail: info@netdirekt.de

---------- post added at 11:14 pm ---------- previous post was at 11:10 pm ----------

الان هم خیلی وقته که بالا آمده

جالبه همین متنو برای منم زدن :d

mamali5
September 25th, 2010, 00:03
زمان قطعي خدا رو شكر زياد نبود
دوستان هم لطف كنن از ديتاسنترها واسه ايجور قطعي ها حرف در نيارن

PoshtibanCo
September 25th, 2010, 09:46
این جور دیتا سنتر ها مشکل نتوورک ندارند ابداااااااااااااااااا. :)) . مشکل اینها یک چیز های کوچولو کوچولو هستش که کنارهم قرار میگیرند و در نهایت این میشه که یکی مثل من دیگه طاقتش تمام میشه !
من بحث رو کلی نمی کنم ولی 6 روز هست میخواستند سروری رو 48 ساعت بدن. شاید منظورشون از این 48 ساعت دقیقه های مفید هستش مثل بازی فوتسال !!! حالا دادن . ولی چه دادنی ، kvm قربونش برم هیچیش کار نمیده !
از دیروز هم هنوز یک دی وی دی سنت او اس میخوام هزینش رو هم گرفتند ولی انگاری رفتند از بازار بخرند و منیجرشون وسط راه تصادف کرده هنوز نرسیده . هه
از طرفی هم من فکر کنم اون ور دنیا زمان کند پیش میره . خدارو چه دیدی. ماکه اون ور آب نرفتیم ، شاید زمان اونا با ما فرق کنه که اینها هر کاری رو 10 روز لفتش میدند .هه هه

nasa_de
September 25th, 2010, 10:06
ما که آپیم :d

این قدر هم پشت سر دیتاسنتر مردم حرف در نیارین ، خوب نیست :d
خوب پولشو دارین برین از رک اسپیس یا پلنت بگیرید که داون نشید !

این دیتا سنتر ها کجا هستند ؟

PoshtibanCo
September 25th, 2010, 11:41
این دیتا سنتر ها کجا هستند ؟

آمریکا هستند !
اگر پولش رو داشتند این جماعت ما که میرفتند از این همه جا می گرفتند حاج توکانت . هه

یکیشم این دو دیتا سنتر ی هست که شما فرمودید.

taghikhani
September 25th, 2010, 11:43
آمریکا هستند !
اگر پولش رو داشتند این جماعت ما که میرفتند از این همه جا می گرفتند حاج توکانت . هه

یکیشم این دو دیتا سنتر ی هست که شما فرمودید.

بحث پول نیست برادر گرامی. بحث اینه که تو سرورهای آمریکا هر لحظه ممکنه بخاطر یک فایل معمولی روی وی پی اس مشتری سرورت فرمت بشه.
سرورهای ما چند سال توی یکی از بهترین دیتاسنترهای انگلیس بودند که همتون میدونید خیلی گرونتر از همه جای دنیا هستند. اونجا هم وقتی شروع به اذیتهای اینطوری کرد مجبور شدیم منتقل کنیم.

PoshtibanCo
September 25th, 2010, 11:54
بحث پول نیست برادر گرامی. بحث اینه که تو سرورهای آمریکا هر لحظه ممکنه بخاطر یک فایل معمولی روی وی پی اس مشتری سرورت فرمت بشه.
سرورهای ما چند سال توی یکی از بهترین دیتاسنترهای انگلیس بودند که همتون میدونید خیلی گرونتر از همه جای دنیا هستند. اونجا هم وقتی شروع به اذیتهای اینطوری کرد مجبور شدیم منتقل کنیم.

در مورد دیتا سنتر های انگلیسی این رو عرض کنم
من از فست هاست سرور داشتم. از روز اول گفتند به اسپ حساس اند و فایل وارز اگر شکایت بشه می بندیم !
باور کن من توی 6 ماه یک بار 1 ثانیه هم قطعی ارتباط نداشتم !
از طرفی سرور ویندوز گرفتم و گذاشتم واسه فایل هاستینگ. من یک چند روزی رفتم مسافرت. یکی از آقایون رفته ایمیل زده فایل وارز دارندو فلان. از تخلفات فست هاست 3 روز هر روز یک ایمیل اومد که آقا فایل های وارز رو پاک کنید ! من هم دسترسی نداشتم. وقتی اومدم دیدم سرور رو کلا بستند و جریمه هم شدم تازه !

کیفیت کاریشون ولی حرف نداشت.
دیتا سنتر های کانادایی رو انتخاب کنید خب. همین آی وب. انتخاب خوبی هست ! حالا باز هم به قول خیلی ها این نظرات شخصی هستا ! یکی میگه آی وب. یکی میگه ایکس ال هاست. فلان بهمان . ولی بعضی از این دیتا سنتر ها هستند که واقعا کیفیتشون ثابت شده است ! همین singlehop . خیلی ها ازش سرویس دارند و کاملا راضی اند. ولی چون قیمتش بالائه یک بهونه بیشتر ندارند. اون هم اینه که آقا قیمت بالائه. اگر بگیریم و راضی نبودیم چیکار کنیمو. همش ضرره !!!!

ویرایش من : بحث رو بعدا اگر توی تاپیک دیگری که مرتبط با بحث ما بود ادامه میدیم. قبل از اینکه علی و نقی و تقی بریزن سرمون بهتره متفرق شیم. هه

delta
September 25th, 2010, 12:28

چرا نمیری هلند؟ leasweb که معروفه؟ ایراد نیار براش که هیچ کسی باور نمیکنه..از همه لحاظ تایید شده هست.. آلمان جز قیمت ارزان هیچ دلیلی برای خرید نداره

rn4j1m1
September 25th, 2010, 14:23
چرا نمیری هلند؟ leasweb که معروفه؟ ایراد نیار براش که هیچ کسی باور نمیکنه..از همه لحاظ تایید شده هست.. آلمان جز قیمت ارزان هیچ دلیلی برای خرید نداره

من که مشکلی نمی بینم ! الان مشکل شما با آلمان چی هست ؟ نت دایرکت فقط و فقط فروشش مشکل داره و پشتیانی و کیفیتشون خوبه

J4vad
September 25th, 2010, 14:35
از دیروز هم هنوز یک دی وی دی سنت او اس میخوام هزینش رو هم گرفتند ولی انگاری رفتند از بازار بخرند و منیجرشون وسط راه تصادف کرده هنوز نرسیده . هه
از طرفی هم من فکر کنم اون ور دنیا زمان کند پیش میره . خدارو چه دیدی. ماکه اون ور آب نرفتیم ، شاید زمان اونا با ما فرق کنه که اینها هر کاری رو 10 روز لفتش میدند .هه هه

این دیتاسنتر اصلا برای Write یک DVD پول نمی گیرد حتی من یکبار 3 تا DVD برای یک سرور درخواست دادم .

فقط برای هاست خوبه و برای مجازی سازی به هیچ دردی نمی خوره .

موفق باشید .

rn4j1m1
September 25th, 2010, 15:25
این دیتاسنتر اصلا برای Write یک DVD پول نمی گیرد حتی من یکبار 3 تا DVD برای یک سرور درخواست دادم .

جدی نگیر دوست عزیز
از ایشون هم پولی گرفته نشده ;)

vPsPersia.COM
September 25th, 2010, 15:49
من 100 تا لینک دادم و cd/dvd کردند و روی سرور گذاشتن ، این حرفا چیه آخه .

اگه مشکلی دارید با این دیتاسنتر خوب چرا هر ما تمدید می کنید ، تراسنفر کنید به همان دیتاسنتر های آمریکایی .

چند دقیقه کوچیک داون شده بود اونم برای تغییر در سیستم شبکه اش ، بهتر از اون دیتاسنتر هایی هست که خدا هم بگه دست توی دیتاسنتر نمی برند