PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرداخت بین المللی قنوس

nasa_de
September 24th, 2010, 21:15
سلام دوستان
با این شرکت کار کردید؟ / تایید میکنید ؟ / نوع و مبلغ رو هم در صورتی که باهاشون کار کردید رو هم بفرمایید در صورت تمایل/

nasa_de
September 25th, 2010, 18:38
sorry , only for up /

rn4j1m1
September 25th, 2010, 18:42
خوب یه توضیح در مورد این شرکت بدین یه لینکی و ...

nasa_de
September 25th, 2010, 18:44
شرکتی هست که پرداخت بین المللی ویزا و مسترو و پی پال میده / تا به حال با هاش کار کردید؟
از نظر اطمینان و ... عرض میکنم

mr.he3am
September 25th, 2010, 18:48
آدرس سایت بدید

vPsPersia.COM
September 25th, 2010, 18:48
Just ShomixGroup

nasa_de
September 25th, 2010, 18:49
گروه پرداخت الکترونیک ققنوس :: صدور کارتهای اعتباری ویزا و مسترکارت درایران (http://www.fnxcard.com/)

vPsPersia.COM
September 25th, 2010, 18:49
::: SHOMiX.com ::: (http://shomix.com)

nasa_de
September 25th, 2010, 18:50
Just ShomixGroup

اتفاقا بنده الان خودم تمامی پرداخت های paypal رو از طریق ایشون انجام میدم /

J4vad
September 25th, 2010, 18:55
JUST http://Webtransfer.org :113:

nasa_de
September 25th, 2010, 19:00
از تمامی دوستان متشکرم / لطفا در مورد این شرکت اگر اطلاعاتی دارید بفرمایید / شرکت های دیگه رو تا حدودی میشناسم/

Talahost.Com
September 25th, 2010, 19:00
سلام
اینجا یه نفر راجع به fnxcard.com تجربش رو گفته. البته من تائید یا رد نمی کنم.
کسب درآمد از اینترنت (http://kasbedaramad.wordpress.com)

sshiran
September 25th, 2010, 19:44
من هم تائید میکنم

IranianServer
October 15th, 2010, 12:27
ققنوس شرکت معتبری باید باشه !
چند ساله که میشناسمش اما باهاش پرداخت نداشتم.

البته وقتی که بانک سامان تاییدش کرده ، باید معتبر باشه !

nasa_de
October 15th, 2010, 12:30
ققنوس شرکت معتبری باید باشه !
چند ساله که میشناسمش اما باهاش پرداخت نداشتم.

البته وقتی مه بانک؟سامان تاییدش کرده ، باید معتبر باشه !
؟

mofthost.com
October 15th, 2010, 13:05
it,s ok

EasyPay
October 15th, 2010, 14:54
سلام،

پ.خ. کردم واستون

esfahanhost
October 31st, 2010, 01:23
شرکت ققنوس به مدیریت احدی پور یک کلاهبردار و سرکار بذار به تمام معناست

FNXCARD.com

که فعلا 557000 تومن من را خورده است حتی اعتبار بانک کشاورزی را هم جعل کرده است این هم لینک اخطار بانک کشاورزی به کاربرانش در مورد این شرکت کلاهبردار

agri-bank.com/News/NewsF/Item.asp?NewsID=2886

قبلا هم به نام مای کاردز دات آی آر فعالیت کلاهبردارانه داشته است با ادعای تنها شرکت ایرانی شریک مایکروسافت !

mycards.ir

البته چون این سایت قطع شده است آرشیوش را میتونید از سایت آرشیو دات ارگ ببینید ، لینک زیر
web.archive.org/web/20080506021003rn_1/www.mycards.ir/Loading

این هم یک وبلاگ در مورد کلاهبرداری ها اون
fnxcard1.blogfa.com

شماره حسابهاش هم اینه در بانکهای مختلف :
حساب 0004404506612 بانک تجارت شعبه 6030 بنام احمد رضا احدی پور کارت : 6273533130042873
حساب 8038008071481 بانک سامان شعبه 803 بنام احمد رضا احدی پور کارت : 6219861108071480
حساب 131080029108711 بانک اقتصاد نوین شعبه 1301 بنام احمد رضا احدی پور کارت : 6274121129108718
حساب 13038004204261 بانک پاسارگاد شعبه توحید بنام آقای احمد رضا احدی پور

تلفن و آدرسش هم اینه :
اصفهان ، چهارباغ بالا ، فاز یک مجتمع کوثر ، طبقه دوم ، واحد 408
تلفن : 6204574 - 6260150

nasa_de
October 31st, 2010, 01:26
پیشنهاد ها و کارهاشون خیلی جذاب میومد , و از اونجایی که چیزهایی که متاسفانه در اینجا خیلی جذاب و خوب هستند شاید یک امایی داشته باشند از اون طریق اقدام نکردم.

REXNET
November 4th, 2010, 16:39
FNXCard شرکتی هست که حدود 10 ساله فعالیت داره و هر سال در نمایشگاه ها حضور پیدا می کنه. از طرف دیگه دارای Swift Code انحصاری هستش و وکلایی در کشورهایی که در آن ها حساب باز می کنه، داره. به خاطر تحریم ها این شرکت مجبور شده میزبان خودش رو از ایتالیا و آذربایجان به انگلستان و استرالیا تغییر بده و ضمنا به تازگی توسط وکلای خود در آمریکا، در این کشور هم حساب باز می کنه و با تازگی علاوه بر VISA و Master کارت های American Express رو هم اضافه کرده.

در کل شرکت معتبریه و به نظر من اگر مشکلی پیش میاد از طرف خارجی هاست نه این شرکت، گرچه تضمین بازگشت پول Block شده رو هم می کنند. من یه مدت ازشون Master Card داشتم و مشکلی هم نبود. به نام خودم و به آدرس ایران، فیزیکی و کاملا حقیقی.

اون مطلبی رو هم که از طرف بانک کشاورزی دوستان لینک دادند، ربطی به کلاهبرداری نداشت، فقط گفته شده بود که این ها تأییدیه بانک رو گذاشتند تو سایت شون که بله من هم یه چیزایی یادمه، ولی مورد خاصی نبود و به نظرم یه سوء تفاهم جزیی می اومد.

به هر حال تصمیم با خودتون... ولی همیشه نه به خاطر مشکل داشتن شرکت ایرانی، به خاطر مسائل تحریم و ... چند نکته رو مد نظر داشته باشید و رعایت کنید:

شما آمریکایی نیستید!! پس نیازی به بیمه، خرید توسط POS، گرفتن پول از ATM رزرو هتل و ... ندارید! :) بنابراین همیشه ارزون ترین کردیت کارت رو سفارش بدید.
هیچ وقت پول رو نگذارید تو حسابتون بمونه و خاک بخوره. هر وقت کاری داشتید، از طریق شرکت یا واسطه، حساب رو شارژ کنید و بلافاصله خرج اش کنید. روی ضمانت بازگشت پول بلاک شده، زیاد حساب باز نکنید و خودتون رو جای مدیرعامل اون شرکت واسطه قرار بدهید و متوجه ضرر احتمالی اون شخص در صورت بلاک شدن حساب ها باشید.
اگر ضرورتی ندارد، اقدام به خرید کارت و مخصوصا اکانت PayPal نکنید. از طریق افرادی که حساب دارند و یا مراکز موجود و البته معتبر اقدام به پرداخت کنید.
اگر صاحب یه بیزینس بزرگ هستید، حتما دفتر اصلی (Holding Company) یا حداقل شعبه ای از شرکت تون رو در جایی مثل اروپا تأسیس کنید و توسط دفتر خارجی به تجارت بین المللی بپردازید. ضمن اینکه در این دفتر همواره از یک وکیل درجه 1 و حسابدار قابل اعتماد استفاده کنید. اگر چنین شرکتی تأسیس کنید، کمپانی های دنیا مشکلی با ایرانی بودن شما ندارند و فقط به شما به چشم یک شرکت مثلا انگلیسی نگاه می کنند.

موفق باشید :x

---
November 4th, 2010, 17:00
دلاری 1120 برایت پرداخت می کنم البته مبلغ +150000 تومن زیر این مبلغ 5000 تومن ترنسفر می خوره خواستید در خدمتم

esfahanhost
November 7th, 2010, 11:06
من احتمال ميدهم که پيغام بالائی با امضای (رکس نت) از اعضای تيم ققنوس باشد که فقط برای انحراف موضوع اينگونه از آنها حمايت ميکند تا آنها به کلاهبرداری خود ادامه دهند ، در اثبات کذب بودن ادعاهای ققنوس و کارمندانشان جای هيچ بحثی نيست ، فقط کافيست یه تلفن ناقابل به اداره آگاهی اصفهان واحد جرائم رايانه ای بزنيد که کاملا احدی پور آنجا شناخته شده است و به محض آنکه کسی ازش شکايت ميکند فورا پول طرف را پس ميدهد و رضايت ميگيرد که طرف بيخيال شکايت کلاهبرداری شود که در صورت اثبات اين جرم تا هفت سال بايد با لباس راه راه آب خنک بخورد و اگر طرف شکايت نکرد هم پول او را ميخورد ، همچنين کافيست برای اثبات دروغ سابقه ده ساله ققنوس یک هوايز از دامنه سايت آنها بگيريد و ببينيد اين سايت در نهم ژانويه 2009 ايجاد شده است طبق لينک زير :

esfahanhost.com/whois/index.asp?domain=fnxcard.com

همچنين اين شرکت در تاريخ بيست و سوم تير 1388 ثبت شده که ميتوانيد تائيد ثبت آن را در سايت روزنامه رسمی کشور ببينيد و سابقه ده ساله فقط فریبی دوباره است :

rooznamehrasmi.ir/Detail.asp?NewsID=925356235838572

من به کمک خدا و به اراده خدا تلافی کل کلاهبرداری هائی که تا حالا کرده را تو دلش در میارم و تا تو زندانش نکنم ولش نمیکنم و فقط به پس گرفتن پولم بهش رضایت نمیدم ، هر کی خواست از اون شکایت کنه میتونه از من مشاوره بگيره و ببينه که من باهاش چيکار کردم

این هم شماره من 09133044771 سعیدی

REXNET
November 7th, 2010, 11:29
من احتمال ميدهم که پيغام بالائی با امضای (رکس نت) از اعضای تيم ققنوس باشد که فقط برای انحراف موضوع اينگونه از آنها حمايت ميکند تا آنها به کلاهبرداری خود ادامه دهند ، در اثبات کذب بودن ادعاهای ققنوس و کارمندانشان جای هيچ بحثی نيست ، فقط کافيست یه تلفن ناقابل به اداره آگاهی اصفهان واحد جرائم رايانه ای بزنيد که کاملا احدی پور آنجا شناخته شده است و به محض آنکه کسی ازش شکايت ميکند فورا پول طرف را پس ميدهد و رضايت ميگيرد که طرف بيخيال شکايت کلاهبرداری شود که در صورت اثبات اين جرم تا هفت سال بايد با لباس راه راه آب خنک بخورد و اگر طرف شکايت نکرد هم پول او را ميخورد ، همچنين کافيست برای اثبات دروغ سابقه ده ساله ققنوس یک هوايز از دامنه سايت آنها بگيريد و ببينيد اين سايت در نهم ژانويه 2009 ايجاد شده است طبق لينک زير :

esfahanhost.com/whois/index.asp?domain=fnxcard.com

همچنين اين شرکت در تاريخ بيست و سوم تير 1388 ثبت شده که ميتوانيد تائيد ثبت آن را در سايت روزنامه رسمی کشور ببينيد و سابقه ده ساله فقط فریبی دوباره است :

rooznamehrasmi.ir/Detail.asp?NewsID=925356235838572

من به کمک خدا و به اراده خدا تلافی کل کلاهبرداری هائی که تا حالا کرده را تو دلش در میارم و تا تو زندانش نکنم ولش نمیکنم و فقط به پس گرفتن پولم بهش رضایت نمیدم ، هر کی خواست از اون شکایت کنه میتونه از من مشاوره بگيره و ببينه که من باهاش چيکار کردم

این هم شماره من 09133044771 سعیدی

نه عزیز من، من هیچ وابستگی به تیم ققنوس ندارم. چیزایی که گفتم فقط دانسته های شخصی ام بود.

H.Hakimi
November 8th, 2010, 14:59
شرکت ققنوس و صاحبش به نام احدی پور،کلاهبردارند

من الان 8 ماه که 2 میلیون به اینا بابت شارژ کارت اعتباری دادم، که پولمو خوردن و هر دفعه یه چیز میگن.با هزار بدبختی تونستم یه برگه تعهد بابت عودت پولم بگیرم ولی پولمو نمیده.
من و آقای سعیدی داریم پیگرد قضایی میکنیم که ایشا الله این کلاهبردار و بندازیم زندان و حقمونو بگیریم.
هر کسی از اینا شکایت داره با من یا آقای سعیدی تماس بگیره.
حکیمی : 09359762510

fnxcard
November 9th, 2010, 19:13
سلام

از اینکه هم از ما بد گفتید هم خوب متشکریم، اول از همه از تمام مشتریانی که در کار با ما مشکل پیدا کردند عذر خواهی میکنم، دوست دارم اگر هر کس دیگری هم مشکل داره همینجا اعلام کنه تا سریعاً حل بشه.

از جناب آقای سعیدی که شارژ کارتشون با تاخیر انجام شده و از دست ما ناراحتن عذر میخوام، البته اگه جواب تلفنهای مارو میدادن رسما و تلفنی ازشون عذرخواهی میکردیم.

از آقای rexnet هم تشکر میکنم، چون از ما طرفداری کردن و کمی سعی کردن که به حل سوء تفاهم کمک کنند.
من ایشون رو نمیشناسم و نمیدونم ایا از مشتریان ما هستند یا خیر، اما بهرحال ممنون.

یه عذرخواهی خیلی بزرگ هم به آقای حکیمی بدهکارم، که امیدوارم مارو ببخشن با اینهمه بدقولی، که من سعی میکنم شخصا باهاشون تماس بگیرم و مشکل رو حل کنم.

دوستان در ضمینه ارائه خدمات اینچنینی مشکلات بسیاری وجود داره که شاید تا زمانی که تحریم ها حل نشه، همچنان برای ما وجود داره، البته مشکلاتی هم هست که گاهی اوقات تقصیر ماست و باید به اونا اعتراف کنیم.

من به دوستان حق میدم که پیگیری کارشون و پولی که دادن رو بکنن، اما کمی هم منطقی باشید، خودتون رو بگذارید جای ما و انصاف رو رعایت کنید، ما مشتریان بسیاری داریم، منصفانه شاید 4-5 درصد اونا مشکلاتی براشون پیش میاد، ما سعی میکنیم که این مشکلات رو حل کنیم. ولی تا شارژ کارتتون یک هفته دیر میشه نگین اینا کلاه بردار بودن، حداقل اگه میگین، بعد از اینکه شارژ انجام شد بگید که کلاه بردار نبودیم و پولتون رو نخوردیم.

کم کم داره تومار میشه، اگه از مشکلات این کار ما خبر داشتید، هیچوقت این حرفارو به ما نمیزدید.

ما انرژی مون رو از مشتریانی میگیریم که با یه پرداخت دانشگاهی، یه حواله، یا حتی یه ثبت شرکت مشکلشون حل میشه.

ما داریم کار میکنیم و درآمد داریم، اما یکی از هدف هامون کاره، بلکه از کمک به شما بسیار خوشحالیم.
انصاف داشته باشید و هزینه های مارو با سایت های رقیب مقایسه کنید، ایا واقعاٌ ما دیریم پول زیادی میگیریم؟
ایا مثل بقیه شارژهای سنگین میگیریم؟

از تمام دوستانی که خواسته یا ناخواسته به ما توهین کردن، میخوام که واقعاً اگر مشکلی ندارند، به حرف های کسانی که واقعاً مشکل دارند دامن نرنند.

چون این واقعاً تبدیل به یه کابوس میشه برای ما.

کاش کسانی هم که کارشون رو راه انداختیم هم اینجا حرفاشون رو میزدن، نه فقط مشکلات.

به امبد فردایی بهتر برای ایران و ایرانی و بدون مشکلات و تحریم.

منتظر سیل جواب های ناراحت کننده هستم، ثابت کنید که اینقدر قدر نشناس نسیتید.

REXNET
November 9th, 2010, 19:30
من از مسئول شرکت تلفنی خواستم بیان اینجا و پاسخ بدن و از خودشون دفاع کنند. چون خودم قراره شرکت دوستم رو از طریق ایشون تو انگلستان ثبت کنم.

چیزایی هم که قبلا گفتم تجربیات خودم بود و دلیل بر وابستگی من به این شرکت نیست. کاملا بدیهی و معقول بود، وقتی من هر سال این شرکت رو تو نمایشگاه میبینم و سایت اش ***** نیست، بر کلاهبردار بودن این شرکت مخالفت بورزم!! ضمن اینکه درک می کنم با تحریم ها و مشکلاتی که هست برای این قبیل شرکت ها (چون من پای صحبت خیلی هاشون نشستم)، باید هم یک چنین حرف هایی پشت سرشون باشه، مخصوصا زمانی که مشکلی پیش میاد مثل تأخیر و ... . بلاک شدن پول هم جزو همین مسائل هست که عملا به شرکت واسطه هیچ ربطی نداره و با اینکه این شرکت بیمه هم می کنه، دیگه نباید گله و شکایت بیخود کرد.

از ایشون که اومدن و اینجا پاسخ دادن ممنونم و امیدوارم مشکلات عنوان شده با حضور خودشون و با بحث منطقی و منصفانه حل بشه. من همیشه طرفدار حقیقت هستم و برای همین اجازه دادم ایشون اینجا از خودشون دفاع کنند.

با تشکر :x

H.Hakimi
November 10th, 2010, 09:25
با سلام،

دیشب آقای احدی پور با من تماس گرفتن و با هم صحبت کردیم و از من عذر خواهی کردن.البته چه خوب بود که اینکار زودتر انجام میشد و به اینجا نمیرسید.من هم بهشون گفتم که مشکلات کاری قابل درکه و فکر کنم که من هم به اندازه کافی صبر کردم(8 ماه).مطمئنا باید راهکاری برای این تاخیر ها بذارن،مثلا اینکه اگر تا 1 ماه کار انجام نشد،اصل پول رو به مشتری برگردونند یا... عدم تعهد به اونچه گفته یا نوشته میشه،تمام اعتبار شرکت رو زیر سوال میبره و این کاملا طبیعیه.

آقای rexnet،حضور این شرکت یا هر شرکت دیگری در نمایشگاه،دلیلی بر تایید اونها نیست،اگر اینطوره پس عدم حضور شرکت ققنوس در نمایشگاه الکامپ امسال(در نمایشگاه سال پیش حضور داشتن)،نشوندهنده ی کلاهبردار بودن اوناست!!؟میخوام بپرسم که اگه شما جای من بودید و علاوه بر ضرر کاری که بخاطر نداشتن کارت اعتباری کردم،حتی نتونستم اصل پولمو بگیرم،باز اینارو میگفتید!!؟

در آخر اینو بگم که آقای احدی پور دیشب قول باز پرداخت پول من (2100000 تومان) رو در عرض یک هفته دادن.من هم این یک هفته رو با تمام بدقولی هایی که بهم شده و مشکلات کاری که برام بوجود اومده، به عنوان آخرین فرصت قبول کردم.در صورت باز پرداخت سر موعد من میام اینجا و بهتون اطلاع میدم ولی در صورت عدم پرداخت علاوه بر پیگیری قضایی (که مراحل اولیه رو انجام دادیم)،تمام سعی خودم رو میکنم که دیگران رو از همکاری با این شرکت نهی کنم.

با تشکر

ali-m
November 10th, 2010, 13:07
من که فکر نمیکنم پولتون را پس بدن .
اگر هم بدن 1 هفته فرصت خواستند که بتونن سر چند نفر دیگه کلاه بزارن و بدن به شما .
در ضمن 2100000 تومان 8 ماهه پیش ارزشش بیشتر بوده و اگر بخوان همون پول را پس بدن که بازم برد با این کلاهبرداراست .
ضمنا تمام هزینه هایی که تا حالا کردید و وقتی که گذاشتید را هم باید جبران کنند .
الان نزدیک 100 روز هست که برای مسترکارت استرالیا از من پول گرفتند و هر روز هم میگن چند روز دیگه میرسه .
نزدیک 2 ماه میشه که برای مستر کارت آمریکا درخواست دادم که گفتند 100% بعد از 15 روز میرسه و خب بعد از 2 ماه همچنان میگن تا چند روز دیگه .
الان اگر کارت هم بخوان بهم بدن من دیگه قبول نمیکنم .
چون چندین نفر را میشناسم که مثل من پولشون را خوردند ولی چون اصفهان نیستند نتونستند پی گیری کنند .
من که تا امروز بهشون وقت دادم که پولم را پس بدن .
من دارم از طریق نیروی انتظامی و وزارت اطلاعات پی گیری میکنم که احدی پور را به سزای کارش و سوء استفاده از هموطناش برسونم .
هر کس اصفهان نیست و مشکل داره میتونه به من وکالت بده که از طرف اون ازش شکایت کنم .
خودم 4-3 نفر را میشناسم که حتی کارت هم گرفتند اما پولی که برای شارژ کارت دادند را ازشون خوردند .
مرسی
میرفخرایی

Amir.Mansoury
November 10th, 2010, 14:45
با سلام.
لازم میدونم جواب بعضی از دوستان را بدم.
من امیر منصوری هستم که دوستان قدیمی اینجا هم من و هم اعتبار مارا میشناسند.

آقای احدی پور از دوستان قدیمی و بسیار صمیمی بنده است. وقتی بعضی بداخلاقی ها را میبینم نمیتونم چیزی نگم.
من با آقای احدی پور قریب به 11 سال است که دوست هستیم و من روی ایشون شناخت کامل دارم.

دوستان من. توی هرکاری مشکل هست. مخصوصا توی این بازه زمانی که تمام دنیا یک برچسب به ما میچسبونن و میگن شما ایرانی هستید!!!!!

دوستانی که هاستینگ دارند. تاحلا چند بار براتون مشکل پیش اومده؟
هرچه یک شرکت مشتری بیشتری داشته باشد و واقعا یوزر داشته باشد دردسرهاش و گرفتاری هاشت و مشکلاتش هم بیشتره.

دوستانی که کار وب میکنند. تاحالا چند بار با دیتاسنرتها مشکل پیدا کردید سر تحریم؟ آیا مشتریها با شما تماس نگرفتند بد اخلاقی کنند؟
بگن شما کلاه برداریدو پولو پس بدید و ....؟؟؟؟؟؟؟؟ اونم در شرایطی که خودتون تحت فشار و استرس روحی هستید؟
چرا ما اینقدر بد اخلاق شدیم؟ تا یک چیزی دیر میشه میگیم طرف کلاه برداره و ....
البته به شما هم حق میدم که این مشکلات به خاطر مشکلاتی است که دولت.............................. باعث و بانیش هستند.
شرکتی که درآمدش فقط از طریق مستقیم وابسته به یوزر است میاد خوشو خراب کنه؟
نمیگم آقای احدی پور 100% عالیه. نمیگم من 100% کارم درسته. ولی بعضی وقتها شرایط باعث میشن که سرویس دهنده دچار مشکل بشه. دست خوده سرویس دهنده هم نیست.

مگه چند وقتته پیش Cpanel این بلارو سر ما نیاورد؟

مگه چند مدت پیش دیتاسنر کارو دچار مشکل نشد؟ همه باید زود تماس میگرفتیم میگفتیم پولمونو پس بده؟
دوستانی که از آقای احدی پور گله میکنند یک لطفی کنند به سایت انگلستان ایشون یک سری بزنن.
Phoenix Soft Corp Ltd .::. Information Technology, eCommerce, Security Solutions (http://www.phoenixco.co.uk/)
IBM Business Partner Profile: Phoenix Soft Corp Ltd (http://d03bphrb.partner.boulder.ibm.com/bpconnections/bpcms.nsf/public/E01FAAA725C4D279872575BD0031DAA8?OpenDocument&NL=en)
https://solutionfinder.microsoft.com/SDK/Partners/PartnerDetailsView.aspx?partnerid=3d6005d93804495a 94f0d5ccec2c7e16

شرکت ایشون را با زمان انگلیسی سرچ کنید. ببینید چقدر تاییدیه دارند.
دوستانی که ساکن اصفهان هستند. یک سر شرکت ایشون برید. Certificate ها و گواهینامه ایشون را ببینید.

البته یک چیزی بگم. من درسته دوست آقای احدی پور هستم ولی طرف حق را میگیرم. چه به نفعه ایشون و چه به ضرر ایشون باشه.
ولی در رابطه با کلاه برداری و ..... من حمایت خودمو از ایشون اعلام میکنم.

ali-m
November 10th, 2010, 16:39
اینجوری که شما میگی نمیشه توجیه کرد .
اگر برای 100 نفر میشه یه کارت را شارژ کرد (طبق ادعای خودشون) چرا یکی دو نفر باید مشکل پیدا کنند ؟
چرا پاسخ گو نیستند ؟
چرا وعده سر خرمن میدن ؟
چرا جواب ایمیل ها را نمیدن ؟
چرا معمولا در دفتر شرکت نیستند ؟
چرا ...
اگر حمایتش میکنید پس دارید با اینکار آبروی خودتون را گرو میزارید .
اگر پول ما را نده یعنی شما هم مثل ایشون هستید .
درسته ؟

REXNET
November 10th, 2010, 18:10
اینجوری که شما میگی نمیشه توجیه کرد .
اگر برای 100 نفر میشه یه کارت را شارژ کرد (طبق ادعای خودشون) چرا یکی دو نفر باید مشکل پیدا کنند ؟
چرا پاسخ گو نیستند ؟
چرا وعده سر خرمن میدن ؟
چرا جواب ایمیل ها را نمیدن ؟
چرا معمولا در دفتر شرکت نیستند ؟
چرا ...
اگر حمایتش میکنید پس دارید با اینکار آبروی خودتون را گرو میزارید .
اگر پول ما را نده یعنی شما هم مثل ایشون هستید .
درسته ؟

عزیزان من، مثل اینکه شما متوجه قضیه نیستید!! ایران تحریم شده!! معنی اینو میدونید؟! یعنی هیچ کشوری در جهان نمیتونه با ما مراوده پولی و مالی و نیز قرارداد های تجاری داشته باشه مگر اینکه بخواد خودشو به دردسر بندازه و یا اینکه مثل ژاپن برای خودش مهره ای باشه (تازه همون هم یکی به میخ میکوبه یکی به نعل)....

ایشون از شما پول میگیره، بالفرض ترنسفر میکنه به آذربایجان یا استرالیا، از این جا به بعدش دست بانک هست و اگر کمی مشکوک بشوند، یا کار رو طول میدن یا کلا چوپ لای چرخ میگذارن و پول رو بلوکه می کنند.

شما با آگاهی به اینکه "ایران تحریم هست" و "ممکنه پول شما بلوکه" بشه، قبول می کنید که کردیت کارت بگیرید و یا حسابتون رو شارژ کنید. وگرنه همین هم نباشه، تا عمر دارید کسی به شما کردیت نمیده تو دنیا و هیچ اعتبار بین المللی براتون قایل نیستند! این بیزینس هیچ تضمینی نداره، همتون اینو میدونید مگر اینکه بخواید خودتون رو به ندونستن بزنید و بعد از بروز مشکل، انتظارات بیجا داشته باشید.

بنده خودم وقتی شرکت e-Gold وابسته به بانک Gold Exchange لندن حساب کل ایرانی ها رو بلاک کرد، سرمایه ای برابر 30,000 دلار آمریکا رو از دست دادم و هیچ وقت هم بهم برگشت نخورد. با اینکه پدرم بارها با بانک صحبت کرد و پیگیری نمود (ایشون تو لندن شرکت دارند و چند ماهی از سال اونجا هستند). و یا با همین کردیت کارت ها سر جمع تا حالا حدود 20,000 دلار از پولم بلوکه شده. به نظرتون من هم مثل شما یقه شرکت های واسطه یا صرافی ها رو گرفتم؟! نخیر!! قضیه بدیهی است و کاملا درک شده، نیازی به بد و بیراه گفتن به این و اون نیست!

شما اگر پولتون رو میخواید، برید جلوی در بانک شعار بدید! برید یقه مدیر عامل بانک رو بگیرید! برید با رؤسای کشورهای ابر قدرت دعوا کنید! یا اینکه قبول کنید شما خودتان ریسک این کار را پذیرفتید.

دیگر اینجا حرفی ندارم، بدرود

ali-m
November 10th, 2010, 18:46
اول اینکه این شرکت ادعا کرده که تا 1 سال موجودی توی کارت را ضمانت میکنه که تحریم اثری نزاره روش .
من هم 6-5 سال پیش 15 هزار دلار را در E-gold به خاطر تحریم ها از دست دادم .
اونجا کسی ضمانت نداده بود که پولت سر جاش میمونه .
کسی هم طرف ما نبود و ما بودیم و دولت و e-gold
وقتی نمیتونه و به کارش اطمینان نداره و عشقی میگه 2 هفته ای کارت میرسه این مشکلات هم پیش میاد .
جواب گو هم نیست و با زبون چرب و نرم میخواد مشتری ها را آروم کنه تا خوب بارش را ببنده و بره .
امروز پول من را پس نداد .
پس بجنگ تا بجنگیم .
در شرکتش را تخته میکنم .

Amir.Mansoury
November 11th, 2010, 00:30
شما که اینهمه میگید پوله منو خوردن و ...... تا حالا شده برید شرکت ایشون؟
میگن پول بعضیا را پس داده. بله. همه ما که کاره هاستینگ میکنیم وقتی میبینیم کاری از دست ما بر نمیاد یا اینکه مشتری داری اذیت میکنه،پولشو پس میدیم. به قول معروف عطاشو به لقاش میبخشیم.

زمانی که آقای احدی پور پاتنر مایکروسافت بودند، ما با هم قراردار تجاری بسته بودیم. بعضی از سرویسها را را هم ایشو و هم ما بر روی تجهیزات شرکت مایکروسافت ارائه میکردیم. اون موقع کی تو ایران پارتنر بود؟

پارتنر حقیقی مایکروسافت، گواهینامه داره. بهشون از طرف مایکروساف یادبود اهدا میشه. کی تو ایران اینا را داره؟

ali-m
November 11th, 2010, 01:02
شما اسم من را توی دفترش به هر کی بگی میشناسه دیگه .
از بس که رفتم اونجا .
هزار بار هم تلفنی باهاشون حرف زدم .
من که اصفهانم اینه وضعیتم وای به حال اونی که یه شهر دیگه باشه .

H.Hakimi
November 17th, 2010, 16:53
شرکت ققنوس و صاحبش به نام احدی پور،کلاهبردارند

من الان 8 ماه که 2 میلیون به اینا بابت شارژ کارت اعتباری دادم، که پولمو خوردن و هر دفعه یه چیز میگن.با هزار بدبختی تونستم یه برگه تعهد بابت عودت پولم بگیرم ولی پولمو نمیده.
من و آقای سعیدی داریم پیگرد قضایی میکنیم که ایشا الله این کلاهبردار و بندازیم زندان و حقمونو بگیریم.
هر کسی از اینا شکایت داره با من یا آقای سعیدی تماس بگیره.
حکیمی : 09359762510

با سلام،

دیشب آقای احدی پور با من تماس گرفتن و با هم صحبت کردیم و از من عذر خواهی کردن.البته چه خوب بود که اینکار زودتر انجام میشد و به اینجا نمیرسید.من هم بهشون گفتم که مشکلات کاری قابل درکه و فکر کنم که من هم به اندازه کافی صبر کردم(8 ماه).مطمئنا باید راهکاری برای این تاخیر ها بذارن،مثلا اینکه اگر تا 1 ماه کار انجام نشد،اصل پول رو به مشتری برگردونند یا... عدم تعهد به اونچه گفته یا نوشته میشه،تمام اعتبار شرکت رو زیر سوال میبره و این کاملا طبیعیه.

آقای rexnet،حضور این شرکت یا هر شرکت دیگری در نمایشگاه،دلیلی بر تایید اونها نیست،اگر اینطوره پس عدم حضور شرکت ققنوس در نمایشگاه الکامپ امسال(در نمایشگاه سال پیش حضور داشتن)،نشوندهنده ی کلاهبردار بودن اوناست!!؟میخوام بپرسم که اگه شما جای من بودید و علاوه بر ضرر کاری که بخاطر نداشتن کارت اعتباری کردم،حتی نتونستم اصل پولمو بگیرم،باز اینارو میگفتید!!؟

در آخر اینو بگم که آقای احدی پور دیشب قول باز پرداخت پول من (2100000 تومان) رو در عرض یک هفته دادن.من هم این یک هفته رو با تمام بدقولی هایی که بهم شده و مشکلات کاری که برام بوجود اومده، به عنوان آخرین فرصت قبول کردم.در صورت باز پرداخت سر موعد من میام اینجا و بهتون اطلاع میدم ولی در صورت عدم پرداخت علاوه بر پیگیری قضایی (که مراحل اولیه رو انجام دادیم)،تمام سعی خودم رو میکنم که دیگران رو از همکاری با این شرکت نهی کنم.

با تشکر

با سلام،
خب،مهلت تموم شد و پول منو نداد،منم دیگه رحم نمی کنم.حالا دوستاش بیان ازش طرفداری کنن!!
من دارم میرم اصفهان واسه شکایت.از تمام کسایی که پول طلب دارن از اینا یا طلبکاراشو میشناسن میخوام که تا یکشنبه با من تماس بگیرن تا برای شکایت هماهنگ کنیم.
امیدوارم اونایی که میخوان از اینا پول بگیرن یه سرچی تو گوگل بکنن و اینجارو بخونین تا مثل ما اذیت نشن.
اینم شماره تلفنم:
حکیمی نژآد : 09359762510

Amir.Mansoury
November 18th, 2010, 20:26
شما یک لطفی کن مارو هم در جریان بذارb-)

redhat10
November 18th, 2010, 20:54

این شرکتها دلار پی پل رو چند محاسبه میکنند

---------- Post added at 08:54 PM ---------- Previous post was at 08:53 PM ----------

::: SHOMiX.com ::: (http://shomix.com)

قیمت ؟

ترکنش همیشه بالای 1000$ است

a_skeletor
November 22nd, 2010, 12:37
سلام
دوستانمون كماكان در حال پيچ هستند حالا هم مورد جديد كارت ها اومده چند روز ديگه فعال مي شود نمي دونم يه كارت فعال كردن دو هفته طول مي كشه اونم بعد از 5 6 ماه .

fovi
November 25th, 2010, 12:27
در اینکه آقای احدی پور کلاهبرداره شک نکنید
من تجربه ی کار با ایشون رو دارم حدود 2 یا 3 سال پیش و همه چیز رو هم همون موقع توی وبلاگ اون زمانم نوشتم(البته اون جمله ی fnxcard رو تازه اضافه کردم و البته واضحه که چیزایی که بیان شده مربوط به سایت اون زمان هستش):
کلاهبرداری مای کارت (http://manwhosoldtheworld.blogfa.com/)mycardsgroup.com (http://manwhosoldtheworld.blogfa.com/)

H.Hakimi
November 27th, 2010, 12:09
در اینکه آقای احدی پور کلاهبرداره شک نکنید
من تجربه ی کار با ایشون رو دارم حدود 2 یا 3 سال پیش و همه چیز رو هم همون موقع توی وبلاگ اون زمانم نوشتم(البته اون جمله ی fnxcard رو تازه اضافه کردم و البته واضحه که چیزایی که بیان شده مربوط به سایت اون زمان هستش):
کلاهبرداری مای کارت (http://manwhosoldtheworld.blogfa.com/)mycardsgroup.com (http://manwhosoldtheworld.blogfa.com/)

سلام
دوستانمون كماكان در حال پيچ هستند حالا هم مورد جديد كارت ها اومده چند روز ديگه فعال مي شود نمي دونم يه كارت فعال كردن دو هفته طول مي كشه اونم بعد از 5 6 ماه .

دوستان،
تقصیر خودمون هم هست که پیگیری نکردیم.
جهت اطلاع بدونید که من شکایت کردم از این کلاهبردار ......
حالا قرار هفته دیگه درخواست تامین خواسته بدم که اموالش مصادره کنن.مشکل فقط این رفت و آمد.
امیدوارم یکی تو زندگیش بدتر از این سرش بیاره.

ali-m
November 27th, 2010, 23:25
بعد از حدود 4 ماه به من گفته بیا کارتت را بگیر .شاید فردا برم ببینم این کارت چه شکلیه .
به هر حال فایده ای هم نداره چون جرات شارژش را ندارم .
و حتی اگر کارت را هم بده من هم مثل بقیه مال باخته ام .

amirHoseein
November 28th, 2010, 00:20
متاسفانه موردی که هست ، دفاع کودکانه بقیه اعضا هست !
اگه مقداری تجربه داشتند بیخود از کسی اینجور دفاع نمی کردند
ایرانی ها ، مشکلی که دارند اینه هیچ وقت خودشون رو جای طرف نمی زارند و فقط حرف می زنند

Amir.Mansoury
November 29th, 2010, 11:38
:-b دوستان توضیح بدید

ali-m
December 9th, 2010, 15:11
من چند روز پیش رفتم و پولم را پس گرفتم .

parsianwebhost
December 9th, 2010, 17:34
برای این کارا خیلی باید حواستونو جمع کنید من هم با مشکلات زیادی روبه رو شدم تا حالا ...

ajaxo
December 19th, 2010, 15:18
بله، کاش من هم قبل از اینکه پول به حساب این احمد رضا احدی پور واریز کرده بودم، در مورد این شرکت یه سرچ ساده کرده بودم.

نتایج سرچ گوگل در مورد "احمد رضا احدی پور" (http://www.google.com/search?q=%22%D8%A7%D8%AD%D9%85%D8%AF+%D8%B1%D8%B6% D8%A7+%D8%A7%D8%AD%D8%AF%DB%8C+%D9%BE%D9%88%D8%B1% 22&hl=en&num=10&lr=&ft=i&cr=&safe=images&tbs=)

متاسفانه بنده هم الان بیشتر از 1 ماهه که مبلغ 466،000 تومن برای صدور مسترکارت به حساب سامان این آقا واریز کردم و تا الان هیچ سرویسی دریافت نکردم.

جالب اینجاست که با وجود این همه مالباخته، هنوز هم این شرکت سر و مر و گنده سرپاست و هر بار هم که تماس بگیری با نهایت پررویی میگن که کار امروز یا فردا انجام میشه.

من که شکایت کردم، اما اینکه نتیجه بده یا نده رو مطمئن نیستم.
در حال حاضر برای من، مهمتر از پس گرفتن پولم این هستش که جلوی این حروم خورا رو بگیرم تا بقیه به دامشون نیفتن.

این هم لیستی از بقیه مالباخته ها (که البته از این هم خیلی بیشتره تعدادشون):

تجربیات تلخ سفارش اینترنتی (http://badcard.blogfa.com/)
fnxcard1.blogfa.com (http://fnxcard1.blogfa.com/)
http://www.webhostingtalk.ir/f172/15329/index3.html (http://www.webhostingtalk.ir/f172/15329/index3.html)
http://manwhosoldtheworld.blogfa.com/ (http://manwhosoldtheworld.blogfa.com/)
http://forum.persiantools.com/showpo...1&postcount=27 (http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=2525061&postcount=27)
http://www.migranthelp.com/PHPBBFA/viewtopic.php?p=15649#15649 (http://www.migranthelp.com/PHPBBFA/viewtopic.php?p=15649#15649)
کدام یک از این سایتها برای افتتاح حساب و دریافت مسترکارت یا ویزا کارت فیزیکی بهتره ؟ - PersianTools Forums (http://forum.persiantools.com/t164597.html)
http://sarband.wordpress.com/2008/08...d-emam-hoseyn/ (http://sarband.wordpress.com/2008/08/05/milad-emam-hoseyn/)
http://forum.persiantools.com/showpo...&postcount=171 (http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=3023011&postcount=171)
و ........

هشدار بانک کشاورزی در مورد شرکت پرداخت الکترونیک ققنوس (http://agri-bank.com/News/NewsF/Item.asp?NewsID=2886)

اطلاعاتی که من از این شرکت دارم:
آدرس وبسایت: www.fnxcard.com (http://www.fnxcard.com/)
وبسایت قبلی این شرکت: http://www.mycards.ir (http://www.mycards.ir/)
شماره تماس ها و آدرسی که توی وبسایت خودشون هست: http://www.fnxcard.com/?page=our_tels (http://www.fnxcard.com/?page=our_tels)
شماره همراه مدیر شرکت (احمد رضا احدی پور): 09380946216 و 09131076923
یوزر مربوط به این شرکت در پرشیان تولز: phoenixltd (http://forum.persiantools.com/u87457.html?langid=2)

کسانی که تا الان باهاشون صحبت کردم و هر کدوم قول واهی دادن:
احمد رضا احدی پور (مدیر)
آقای ابراهیمی
آقای عبادی
خانم علمداری (منشی)

اگر مالباخته ای این پست من رو مشاهده کرده، با من تماس بگیره شاید بتونیم با هم یه کاری کنیم تا جلوی ادامه کلاهبرداریشون رو بگیریم.

ایمیل من: thedesignagent |-at-| gmail

کلمات کلیدی:
احمد رضا احدی پور
شرکت پرداخت الکترونیک ققنوس
کلاهبرداری ققنوس
mycards.ir
fnxcard
fnxcard.com

computer89
January 2nd, 2011, 23:37
سلام

من بیشتر یک ماهه که برای شارژ کارت اعتباری به ققنوس پول دادم ولی خبری نشد و هی امروز و فردا کردند آخرش هم گفتم پولمو پس بدین هی می گن آقای احدی پور نیومده و فردا و پس فردا.

توروخدا بگین من چی کار کنم؟

:63:

چه جوری می شه پولو پس گرفت؟

ajaxo
January 3rd, 2011, 10:32
سلام

من بیشتر یک ماهه که برای شارژ کارت اعتباری به ققنوس پول دادم ولی خبری نشد و هی امروز و فردا کردند آخرش هم گفتم پولمو پس بدین هی می گن آقای احدی پور نیومده و فردا و پس فردا.

توروخدا بگین من چی کار کنم؟

:63:

چه جوری می شه پولو پس گرفت؟

با تلفن کردن که مطمئنا نمیشه پول رو پس گرفت. این تجربه ی 2 ماهه ی من با این شرکته.

بهتره که بیشتر از این با تلفن کردن به این شرکت، وقت خودتون رو طلف نکنید. تازه هر بار که تماس میگیرین، کلی هم کارکنای این شرکت رو اعصابتون راه میرن.
من توصیه میکنم که شکایت کنید، اگرچه خود من هم شکایت کردم اما هنوز خبری نشده، اما شاید اگر تعداد شکایتها به این شرکت زیاد بشه، بتونیم کاری انجام بدیم.

ضمناً من در مورد این شرکت کلاهبردار یک تاپیک جداگانه اینجا باز کردم، میتونید اگر خبری جدیدی داشتید، اینجا اعلام کنید: http://www.webhostingtalk.ir/f172/18376/

به نظر من این وظیفه انسانی ما هستش که جلوی این شرکت رو بگیریم. چون من و شما و بقیه مالباخته هایی که اومدن توی فرومهایی مثل این اطلاع دادن، مطمئناً بخش کوچکی از تمام اونهایی هستن که سرشون کلاه رفته یا در آینده نزدیک خواهد رفت.
باید یه کاری کنیم.

computer89
January 3rd, 2011, 13:02
شما هم پولتون رو نتونستین زنده کنین؟

آخه اگه شکایت باعث زنده شدن پولمون نشه که بی فایدست! این شرکت با این کارهاش هنوز پابرجاست!!!

باید دید از طریق قانون چه کار می شه کرد؟

شما رسیدی ازشون گرفتین بابت پولی که دادین؟

ajaxo
January 3rd, 2011, 13:46
شما هم پولتون رو نتونستین زنده کنین؟

آخه اگه شکایت باعث زنده شدن پولمون نشه که بی فایدست! این شرکت با این کارهاش هنوز پابرجاست!!!

باید دید از طریق قانون چه کار می شه کرد؟

شما رسیدی ازشون گرفتین بابت پولی که دادین؟

متاسفانه خلاء های موحود قانونی و عدم قاطعیت قانون باعث شده که یه همچین شرکتی با این همه شاکی هنوز هم سرپا باشه و هربار هم که تماس بگیری با نهایت پررویی جواب مضحکشون که باید منتظر احدی پور باشیم رو تکرار میکنن.

خیر من پولم رو نتونستم زنده کنم. اما تا اونجا که توان داشته باشم، از طریق قانونی اقدام میکنم و اگر به نتیجه رسیدم، حتما همین جا اعلام میکنم. از شما و بقیه دوستان هم که از این شرکت متضرر شدند همین درخواست رو دارم.

من پرداختم رو اینترنتی به حساب احدی پور واریز کردم و رسید اینترنتی دارم، که اگر قانون واقعاً قانون باشه، میشه از همون طریق هم پیگیری کرد.

farshad007
January 4th, 2011, 23:09
دوستان گل با توجه به همین مشکلاتی که برای من هم پیش اومده بود
منم از این فرد شکایت کردم
کلاهبردار من رو نزدیک 4 ماهه داره هی اینور اونور میکنه برای صدور مستر کارت

جوری پدرشو در بیارم که بفهمه با هر کی بازی کرد با لر جماعت در نیوفته

---------- Post added at 11:09 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

شرکت کلاهبرداری ققنوس

با مدیریت

احمد رضا احدی پور
ابراهیمی
عبادی
و منشی علمداری

بنده به شخصه تائید میکنم کلاهبرداری این احدی پور رو

ajaxo
January 4th, 2011, 23:35
دوستان گل با توجه به همین مشکلاتی که برای من هم پیش اومده بود
منم از این فرد شکایت کردم
کلاهبردار من رو نزدیک 4 ماهه داره هی اینور اونور میکنه برای صدور مستر کارت

جوری پدرشو در بیارم که بفهمه با هر کی بازی کرد با لر جماعت در نیوفته

---------- Post added at 11:09 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

شرکت کلاهبرداری ققنوس

با مدیریت

احمد رضا احدی پور
ابراهیمی
عبادی
و منشی علمداری

بنده به شخصه تائید میکنم کلاهبرداری این احدی پور رو

من هم شکایت کردم.
لطفاً اگر اطلاعات جدیدی به دست آوردید، حتما اطلاع بدید.

farshad007
January 5th, 2011, 13:52
داداش شما اهل کجا هستی

جوری پیشو میگیرم
که التماس کنه

فکر کرده ولش میکنم

DeltaGostar
January 5th, 2011, 14:31
:39: اقای محترم fnxcard ایا شما پروانه کسب و پروانه بازرگانی تجارت از وزارت خانه دارید ؟

خارج از ایران چطوری تایید شدید ؟ توسط چه ارگان و نهاد مارکتینگ ؟

لطفا مدارک یا سند فیزیکی برای اطمینان بیشتر اسکن و یا عکسی توی تالار درج بفرمائید .

اقای farshad007 شما لطف کن تا مدرک های که توسط دادگستری مربوطه تا هر مرحله ای که پیش رفتید

در تالار قرار دهید

از مدیران محترم میخواهم رسیدگی کنن و اتفاق پیش آمده را در صورت حقیقت محض اجازه ادامه بحث بدهند

در غیر این صورت تاپیک کلوز بزنن .
:39:

ajaxo
January 5th, 2011, 18:18
داداش شما اهل کجا هستی

جوری پیشو میگیرم
که التماس کنه

فکر کرده ولش میکنم

من شیرازم

باید ببینیم خدا چی میخواد.
ضمنا من یه تاپیک جدا توی همین فروم، در مورد کلاهبرداری این شرکت ایجاد کردم: http://www.webhostingtalk.ir/f172/18376/

:39: اقای محترم fnxcard ایا شما پروانه کسب و پروانه بازرگانی تجارت از وزارت خانه دارید ؟

خارج از ایران چطوری تایید شدید ؟ توسط چه ارگان و نهاد مارکتینگ ؟

لطفا مدارک یا سند فیزیکی برای اطمینان بیشتر اسکن و یا عکسی توی تالار درج بفرمائید .

اقای farshad007 شما لطف کن تا مدرک های که توسط دادگستری مربوطه تا هر مرحله ای که پیش رفتید

در تالار قرار دهید

از مدیران محترم میخواهم رسیدگی کنن و اتفاق پیش آمده را در صورت حقیقت محض اجازه ادامه بحث بدهند

در غیر این صورت تاپیک کلوز بزنن .
:39:

دوست من.
از شما دعوت میکنم که حتما تاپیکی رو که بنده در مورد این شرکت ایجاد کردم ببینید:
http://www.webhostingtalk.ir/f172/18376/

من توی اون تاپیک انواع، اقسام مختلف شواهد و مدارک آوردم که این شرکت کلاهبرداره. حتی یه لینک از هشدار بانک مرکزی در مورد این شرکت گذاشتم. اگر نوشته های بنده رو مطالعه کنید، متوجه میشین که این شرکت ذاتاً کلاهبرداره.

نمیدونم چطوری میتونم ثابت کنم که این شرکت پولم رو خورده. من برای سفارش کارت خودم، هزینه رو اینترنتی به حساب احمد رضا احدی پور (مدیر کلاهبردار شرکت) واریز کردم. میتونم عکس واریزم رو بگذارم.
اما فکر میکنم تعداد زیاد مالباخته که حداقل توی همین فروم کلاهبرداری شرکت رو اعلام کردن، برای اثبات حرف ما کافی باشه.

از مدیران محترم خواهش میکنم اگر قصد بستن این تاپیک رو دارن، حتما قبلش تاپیک خودم (http://www.webhostingtalk.ir/f172/18376/) رو مطالعه کنن.
به نظر من این وظیفه انسانی ماست که در مورد این شرکتها هشدار بدیم. قصد من در حال حاظر بیشتر از اینکه پس گرفتن پول خودم باشه، جلوگیری از کلاهبرداری های آینده این شرکته.
دوست دارم اگر کسی اسم این شرکت رو سرچ کرد، متوجه این موضوع بشه.

s.w.a.t
January 5th, 2011, 18:24
خوب تا الان شش صفحه از این تایپیک اومد جلو هریک از دوستان هم میگن فلانش میکنیم بسارش میکنیم!
آیا تا به حال کسی از این شرکت شکایت کرده؟اگه آره تو چه مرحله ایی هست؟
موفق باشید

DeltaGostar
January 5th, 2011, 18:33
بی احترامی به شما نکردیم که عزیز
ajaxo (http://www.webhostingtalk.ir/member/15102/)
عزیز
ما طرف دار حق هستیم
مطمن باش طرف حق میگیرم

parsaei
January 5th, 2011, 18:53
سلام

دوستان اگر کسی پرداخت اینترنتی داشت من با نرخ مناسب و رقابتی و کاملاً مطمئن براش انجام میدم با مسترکارت متصل به حساب پی پل. ساکن ارمنستان هستم. پرداخت رو هم میتوانید با حساب شتاب انجام دهید.

ajaxo
January 5th, 2011, 19:07
خوب تا الان شش صفحه از این تایپیک اومد جلو هریک از دوستان هم میگن فلانش میکنیم بسارش میکنیم!
آیا تا به حال کسی از این شرکت شکایت کرده؟اگه آره تو چه مرحله ایی هست؟
موفق باشید

بقیه رو نمیدونم اما بنده شکایت کردم. و البته میدونید که پیگیری دقیق شکایت کار ساده ای نیست. الالخصوص زمانی که من شیرازم و شرکت کلاهبردار اصفهان.

شاید اگر تمام مالباخته ها جمع شیم اصفهان و همه با هم یه جا شکایتمون رو اعلام کنیم، خیلی سریعتر جواب بگیریم. اما مسلمه که این کار تا حدودی غیر ممکنه. به دلیل اینکه هرکی یه نقطه از کشوره و خیلیها از جمله خود بنده از لحاظ وقت واسم نمیصرفه که در حال حاظر همچین کاری انجام بدم.
اگرچه من منتظرم که ببینم شکایتم به کجا میرسه. گفتند که شکایت رو ارجاع دادن به اصفهان. اگر جوابی نگرفتم، احتمال داره که خودم شخصا از طریق آگاهی اصفهان اعلام کنم.
اگر تصمیم به همچین کاری گرفتم، اعلام میکنم.
امیدوارم با همکاری بقیه مالباخته ها بتونیم به هدفمون برسیم.

بی احترامی به شما نکردیم که عزیز
ajaxo (http://www.webhostingtalk.ir/member/15102/)
عزیز
ما طرف دار حق هستیم
مطمن باش طرف حق میگیرم

من هم نگفتم شما بی احترامی کردید دوست من.
فقط خواستم صداقتم رو اثبات کنم. البته اگر موفق به اثباتش شده باشم.

DeltaGostar
January 5th, 2011, 19:16
کمکی از ما برمیاد انجام بدم

به نظر میاد کاملا کلاه برداری از نوع قانونی انجام داده هست :d

ajaxo
January 5th, 2011, 19:34
کمکی از ما برمیاد انجام بدم

به نظر میاد کاملا کلاه برداری از نوع قانونی انجام داده هست :d

در حقیقت کلاهبرداری از نوع مضحک.

computer89
January 6th, 2011, 19:23
آقا ما تونستیم پولمونو از ققنوس پس بگیریم!

:)

DeltaGostar
January 6th, 2011, 19:31
بسلامتی باشه - لطفا چگونگی و مراحل و سختی و گفتگو ها نیز بفرمائید

maroofi
January 6th, 2011, 19:36
چقدر آدم باید بدبخت باشه که خودشو مفت بفروشه
نهایت 40 میلیون خوردی
خودتو به چقدر فروختی
واقعا برای این ادمها متاسفم فقط اسم خودشون رو برای یک عمر بدنام میکنند.

ajaxo
January 6th, 2011, 20:41
آقا ما تونستیم پولمونو از ققنوس پس بگیریم!

:)

بی صبرانه منتظریم تا در مورد چگونگیش بیشتر توضیح بدین.

متاسفانه تاپیکی که در مورد این شرکت باز کرده بودم رو مدیر محترم حذف کردن.

---------- Post added at 08:41 PM ---------- Previous post was at 08:40 PM ----------

چقدر آدم باید بدبخت باشه که خودشو مفت بفروشه
نهایت 40 میلیون خوردی
خودتو به چقدر فروختی
واقعا برای این ادمها متاسفم فقط اسم خودشون رو برای یک عمر بدنام میکنند.

انشالله که از زندگیشون خیر نبینن

farshad007
January 6th, 2011, 22:11
نمیدونم پست من رو کی پاک کرد
ولی هرکی بود فکر کنم با این یارو رابطه داشت

پدرشو در میارم
پدر پدر پدر سوختشو

تا دفعه دیگه پول کسی رو نخوره

DeltaGostar
January 6th, 2011, 22:15
ما طرفدار حق هستیم
آقا اصفهان رفتید ؟ گیرش آوردید ؟ کدام دادگاه محکومش کرد؟

amirizadi
January 6th, 2011, 22:44
فکر نمیکنم واسه این طور مساءل دادگاه خاصی باشه که دقیق بررسی کنن
فکر کنم همون جرایم رایانه ای باید مراجعه کنید
حالا بازم از دوستانی که پولشون را تونستند زنده کنن باید پرسید

maroofi
January 6th, 2011, 22:49
دوستان من یه سئوال دارم
معمولا کسانی که شاکی زیادی دارند ( مثلا بالای 5-6 تا ) رو اجازه نمیدهند بیرون برن و تا رسیدگی کامل نگهش میدارند
چطوری ایشون رو ازاد کردن ؟
والا من 40 تا تاپیک در مورد این دوست عزیز جناب ققنونس خان شنیدم ولی اگه فقط به یک پرونده رسیدگی کرده بانشد ( با توجه به اینکه اسمش حداقل برای 2 بار ثبت شده ) پس چطوری ازادش کردند ؟
مگه میشه همچین چزی ؟
اون دوست عزیزی که میگه حقشو گرفته از کدوم شعبه پیگیری کردند که شکایت اقای ajax رو ندیدند ؟
دوست عزیز که شکایت کردی لطف کن مدارکی که داری و حداقل نتیجه دادگاهی رو اسکن کن بزار اینجا ببینم ( اسم ومشخصاتت رو محو کن ) ولی بزار اینجا ببینیم واقعا شکایت کردی ؟
مگه میشه کسی که هزارتا پرونده داره رو ازاد کنند ؟

j5m1th
January 7th, 2011, 04:38
سلام.

FYI برای اینکه تاپیک fair باشه, من از این شرکت مستر کارت مجازی خریدم که ایمیل زدند و تحویل دادند. (بعد از اینکه یکی دو هفته دیر شد)

البته چند باری هم زنگ زدم ( + انتظار تقریبا زیاد پشت تلفن) که یک خانومه جواب میداد و می گفت امروز ارسال می کنیم و آقای فلانی نیست و فردا میاد و .........

شاید مشکل شما ها سو تفاهمی چیزی بوده باشه و شاید من خوش شانس بوده ام, نمی دونم مسترکارتی که ایشون تحویل داده اند امکان داره مثلا از طرف ایشون یا بانک بلوکه بشه یا نه .......

قصد داشتم از این شرکت مسترکارت فیزیکی بگیرم که به خوندن پست های کاربران شاکی بی خیالش شدم, امیدوارم مشکلتون حل بشه.

اینم مد نظر باشه که اگر اسم خیلی از شرکت های هاستینگ رو سرچ کنیم همیشه افرادی هستند که مدعی کلاه برداری فروشنده هستند, متاسفانه موارد از این قبیل برای ققنوس زیاده.(به حق یا به نا حق)

Veria
January 8th, 2011, 13:10
بخواید با فحش دادن و بی ادبی ادامه بدید تاپیک حذف میشه.