PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه بخش سفارشات رو از whmcs حذف کنیم

''famohost''
October 29th, 2015, 16:57
سلام دوستان همونطور که از عنوان معلوم هستش سوالم این هستش که چه طوری میتونم بخش سفارشات whmcs رو حذف کنم ؟آيا این کار با حذف کردن فایل cart.php در درون اسکریپت امکان پذیر هستش؟مورد دیگیری هستش لطفا راهنماییم کنید. با تشکر.

granitdev
October 30th, 2015, 13:07
سلام دوستان همونطور که از عنوان معلوم هستش سوالم این هستش که چه طوری میتونم بخش سفارشات whmcs رو حذف کنم ؟آيا این کار با حذف کردن فایل cart.php در درون اسکریپت امکان پذیر هستش؟مورد دیگیری هستش لطفا راهنماییم کنید. با تشکر.

وارد پوشه قالب six شوید
clientareahome.tpl
header.tpl
دو فایل را طبق نظر خود تغییر دهید
بهتر است cart.php حذف نشود و فقط آدرس های مورد نظر از پنل کاربری یوزر حذف شود

fireserver
October 30th, 2015, 13:21
می توانید به جای اینکه این بخش را حذف کنید برای اینکه محصولات شما دیده نشود آن ها را Hide کنید و یا طبق گفته ی دوست عزیز granitdev آدرس آن را تغییر دهید تا در صورت نیاز به مشکل بر نخورید