PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور اختصاصی یا نمایندگی؟

hossein1210
October 29th, 2015, 14:22
سلام
دوستان چنتا سوال داشتم خدمتون
ببین برای ایجاد هاستینگ بهتره که اول با نمایندگی شروع کنیم یا اینکه همون اول با سرور اختصاصی شروع کنیم؟
اگر نمایندگی استفاده کنیم کاربر میتونه متوجه بشه که ما سرور نداریم و نمایندگی هستیم خوب این خوب نیست برای صاحب هاستینگ
و اما درباره سرور اختصاصی
مثلا میشه برای شروع از سرور اختصاصی با مشخصات پایین استفاده کرده و مشتری که زیاد شد میشه ارتقا داد؟ یا اینکه باید یه سرور دیگه با مشخصات بالاتر بخریم؟
و اینکه یه سرور معمولی(مشخصات معمولی) با هزینه ماهانه لایسنس سیپنل و لایت اسپید و کولود لینوکس و خود سرور چقدر میشه به صورت ماهانه؟

واینکه برای جذب مشتری تبلیغات بهتره یا اینکه قالب رو از نظر سئو و ......
بهینه کنن
چون من تبلیغات هاستینگ ها رو خیلی کم داخل سایتا دیدم

ببخشید که زیاد تایپ شد​

ir-support
October 29th, 2015, 14:25
سلام این دیگه بستگی به خودتون داره
ولی اگه تازه کار هستید و کاربر هایه زیادی ندارید
یک ریسلر و یا مسترریسلر تهیه کنید استفاده کنید خیلی بهتره
وقتی یوزر هاتون به 40.50 عدد رسید سرور اختصاصی بگیرید که بتونید هزینه هایه ماهانه رو پرداخت کنید
بازم اختیار نظر با شماست. یا علی

majid rostami
October 29th, 2015, 14:32
برای شروع از نمایندگی استفاده کنید بهتره چون هزینه کمتری صرف میشه و میتونید به تبلیغات بپردازید ...
زمانی که احساس کردید نیاز به سرور هست ؛ اون موقع اقدام کنید که هم از پس مخارج بر بیاید و هم تا اون موقع تجربه بیشتری کسب کرده اید ...

yasser1234
October 29th, 2015, 14:32
با سلام دوست عزیز برای شروع اگه هیچ مشتری نداری باید از نمایندگی شروع کنی بصرفه تره یک نمایندگی خریداری کنی کافیه ...
بعدا اگه درآمد زیادی داشت میتونی یه سرور اختصاصی بخری ...

iHSG
October 29th, 2015, 14:36
سلام
به نظر من مهم ترین فاکتوری که یه مدیر هاستینگ بهش نیاز داره مهارت در حسابداری است و بس.
شما چه با سرور اختصاصی شروع کنی چه با نمایندگی اگه ندونی چطوری روی سرویس هات قیمت گذاری کنی که علاوه بر اینکه ضرر نکنی سود هم بکنی سریع شکست می خوری.
من خودم هیچی از حسابداری سرم نمیشه تا حالا دو بار با آدرس دامنه های مختلف هاستینگ راه اندازی کردم کار با سرور و اسکریپت whmcs رو بلدم اما چون هیچ وقت نفهمیدم چطوری قیمت گذاری کنم که ضرر نکنم که هیچ بلکه سود کنم هرگز به سود نرسیدم که هیچ کلی هم ضرر دادم.
به همین دلیل بهتون میگم برای شروع کار هاستینگ باید مهارت در حسابداری داشته باشید یا حداقل یک دوست حسابدار داشته باشید.

ambo77
October 29th, 2015, 14:42
درود دوست عزیز

برای شروع کار بهتر است نمایندگی بگیرین. خیر کاربر نمیتونه متوجه بشه که شما سرور نیستین و نمایندگی دارین (کسی که با هدف ایجاد سایت میاد اصلا به دنبال این چیزا نمیره) سرور پایین بگیرین تا جایی که میدونم بعدا باید انتقال بدین ی سرور معمولی میتونین با قیمت 150 100تومن تهیه کنین (ولی اصلا توصیه نمیشه برا شما که تازه کارین و مشتری ندارین)
برا جذب مشتری هم باید عرض کنم که بهترین راه جذب مشتری کیفیت هست یکم خودتون تبلیغ کنین و کیفیت محصولاتتون رو به اثبات برسونین مشتری هم میاد
بازم سوالی بود در خدمتم یا حق

007007
October 29th, 2015, 14:50
عذر میخواهم از استارتر تاپیک
میتوانم بپرسم متوسط درامد نمایندگی گرفتن چقدره؟

ambo77
October 29th, 2015, 14:54
عذر میخواهم از استارتر تاپیک
میتوانم بپرسم متوسط درامد نمایندگی گرفتن چقدره؟

بستگی به خودتون داره دوست عزیز

p30nama
October 29th, 2015, 14:55
سلام

اگر سرمایه در حد 10 یا بیشتر میلیون دارید و میخواهید همون اول دفتر و شرکت ثبت کنید باید سرور بگیرید و اینکه حدود 1 تا 2 میلیون تبلیغ کنید تا نتیجه بگیرید

اگر سرمایه کمتر دارید در حد 3-2 میلیون میتونی سرور بگیری + تبلیغات زیاد

اگر هم در حد 500 هزار - 1 میلیون بهتره اینکه ریسلر بگیری

2-تبلیغات اصلا یادت تره (سایت های اسکریپت مکان خوبی برای تبلیغ هستند)

3-میتونی بعدا یا همون اول برای سئو هم خرج کنید

4- قیمت گذاری هایتون جوری باشه که نه اونقدر ارزون یاشه که کاربر بگه بدرد نمیخوره نه اونقدر گرون ک بعضیا نتونن بخرن

hostorder
October 29th, 2015, 15:21
مهم سرور داشتن نیست مهم کیفیت و خدمات هست مشتری رو همیشه راضی نگه دارید از جیب هم ضرر بدید سال اول مهم نیست مهم اینه که مشتری ماه بعد یا سال بعد تمدید کنه که مشتری دایم بشه

novin-web
October 29th, 2015, 15:27
سلام
قطعا سرور اختصاصی بهتر از نمایندگی هست ولی به شرط اینکه توانایی لازم جهت مدیریت سرور رو داشته باشید
در غیر این صورت بهتر هست نمایندگی تهیه کنید. راه کارهایی نیز وجود دارد که معلوم نشود شما نماینده هستید
در مورد هزینه لایسنس هم سی پنل اختصاصی 35 دلار کلود 12 دلار و لایت اسپید از 15 دلار شروع خواهد شد.

ir-support
October 29th, 2015, 15:35
سلام
دوستان چنتا سوال داشتم خدمتون
ببین برای ایجاد هاستینگ بهتره که اول با نمایندگی شروع کنیم یا اینکه همون اول با سرور اختصاصی شروع کنیم؟
اگر نمایندگی استفاده کنیم کاربر میتونه متوجه بشه که ما سرور نداریم و نمایندگی هستیم خوب این خوب نیست برای صاحب هاستینگ
و اما درباره سرور اختصاصی
مثلا میشه برای شروع از سرور اختصاصی با مشخصات پایین استفاده کرده و مشتری که زیاد شد میشه ارتقا داد؟ یا اینکه باید یه سرور دیگه با مشخصات بالاتر بخریم؟
و اینکه یه سرور معمولی(مشخصات معمولی) با هزینه ماهانه لایسنس سیپنل و لایت اسپید و کولود لینوکس و خود سرور چقدر میشه به صورت ماهانه؟

واینکه برای جذب مشتری تبلیغات بهتره یا اینکه قالب رو از نظر سئو و ......
بهینه کنن
چون من تبلیغات هاستینگ ها رو خیلی کم داخل سایتا دیدم

ببخشید که زیاد تایپ شد​

دوست گلم بازم میگم بهترین کار برای شما که استارتر هستی اینه
یک ریسلر دایرکت ادمین
و یک ریسلر سی پنل و یا مسترریسلر تهیه کنید
بعد بیشتر هزینه و وقتتو بزاری برای تبلیغ
بعد از این که احساس کردی یوزر هات به اندازه کافی رسید یه سرور بگیری که بتونی هزینه ماهانه سرور رو بدی
از الان سرور بخوای بگیری کم کمش سرور معمولی 100ت برات در میاد با پول کانف.. لایسنس و ... اینم کم کمش
پس بهترین کار خرید ریسلره ^_^ یا علی

milad6782
October 29th, 2015, 16:17
با سلام
من بهتون نمایندگی میدم بدون هزینه تا کاربر جذب کنید
اساک سرور
asakserver.com

98M!zban
October 29th, 2015, 16:38

دروغ به کاربر باعث میشه هیچوقت نتونید در این شغل موفق پیش برید

hossein1210
October 29th, 2015, 17:16
دروغ به کاربر باعث میشه هیچوقت نتونید در این شغل موفق پیش برید
بله درسته من هم دقیقا رو همین موضوع هستم

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
با تشکر از همه دوستانی که نظراتشون رو گفتن
ببینید من چون گفتم سرور اختصاصی برای این بود که هم اوایل هست یه خورده آشنایی دارم با سرور تا مشتری بیاد گفتم که یه خورده با سرور کار کنم و هم اینکه به گفته دوستمون دروغ به مشتری نگم
پس اگر سرور اختصاصی بگیرم یه چیزی حدودا ماهی 250 باید برای سرور معمولی و لایسنس ها خرج کنم درسته؟
خوب با گرفتن نمایندگی خوب و آی پی اختصاصی کاربر نمیتونه متوجه بشه که نمایندگی هستیم؟
به نظرتون سئوی سایت میتونه تاثیر گذار باشه بیشتر یا تبلیغات زیاد؟
با همه ی این تفاصیل تبلیغات و انجام دادن سئوی سایت از زمان استارت تا چند ماه زمان میبره که مشتری بیاد -منظورم اینکه حداقلش خرجشو دربیاره یا اینکه به سود دهی برسه؟

yasser1234
October 29th, 2015, 17:20
دوست عزيز براي شروع ماه اول نمايندگي بگيري بهتر از سروره چون اگه سرور بخري پولش در نياد شايد ضرر كني بعدش سايت رو ببندي و پشيمون بشي پس براي سئو كردن و تبليغات يا يك سرور مجازي بخر يا يه نمايندگي به نظر من نمايندگي معتبرتره

Sent from my iPhone using Tapatalk