PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور دانلود

tmfar
September 24th, 2010, 18:11
سلام من میخوام به مشتریام هاست دانلود بدم خوب اولاً در این باره می خوام یه مشورت هایی با شما بکنم مثلاً اینکه وی پی اس اصلاً برای اینکار جواب میده یا باید سرور اختصاصی بگیرم ؟

می خواستم آفرهاتون رو برای اینکار بدید فقط بک آپ هم می خوام داشته باشم .

یه راهنمایی بکنید سرور دانلود با سرور معمولی که فقط برای هاست استفاده می شه چه فرق هایی داره کلاً چه مزایا و معایبی دارند و ...

---------- Post added at 06:11 PM ---------- Previous post was at 06:10 PM ----------

یکی کامل توضیح بده بقیه آفر بدند .

TukaNet
September 24th, 2010, 18:29
فرقی ندارند ، بستگی داره به امکانات مورد نیاز و بودجه شما ، قصد دارید چقدر هزینه کنید ؟

---------- Post added at 05:29 PM ---------- Previous post was at 05:28 PM ----------

هزینه و مشخصات مورد نیاز رو بگید ( چند تا یوزر و ... ) تا هم توضیح و هم آفر بدم ;)

tmfar
September 24th, 2010, 18:41
هزینه می خوام کم باشه خوب مسلماً هارد زیاد می خوام و اینکه مشخصات از لحاظ فنی رو می خوام دوستان ارائه بدند مثلاً می خوام یه برای 10 - 15 تا سایت موزیک و دانلود هاست دانلود بدم برای هر کدوم یه 10 - 20 گیگی کفایت می کنه حالا رم و سی پی یو چه چیزی جواب میده رو شما پیشنهاد بدید .

قیمت هم بگید من انتخاب کنم من مسلناً می خوام ارزون باشه مثلاً زیر 30

vPsPersia.COM
September 24th, 2010, 19:36
یعنی 100 گیگ فضا می خواهید .

اینجا لیست پلان های ما هست ، انتخاب کنید

دایرکت ادمین + لایت اسپید که برای دانلود شما به درد می خوره رایگان هستند

vPsPersia.COM - (http://portal.vpspersia.com/cart.php?gid=3)

TukaNet
September 24th, 2010, 19:36
:d خوبی شما ؟

با 30 تومن که یه سرور مجازی 256 یا 512 میشه گرفت که با اون هم نمیتونی کاری بکنی !
برای یه سایت شاید اونم نه سایت خیلی بزرگ و ....

tmfar
September 25th, 2010, 01:00
خوب آقا من قیمت رو آزاد میزارم چه سرور چه سرور مجازی حالا بفرمایید آفر رو

---------- Post added at 01:00 AM ---------- Previous post was at 12:57 AM ----------

یعنی 100 گیگ فضا می خواهید .

اینجا لیست پلان های ما هست ، انتخاب کنید

دایرکت ادمین + لایت اسپید که برای دانلود شما به درد می خوره رایگان هستند

vPsPersia.COM - (http://portal.vpspersia.com/cart.php?gid=3)

قربانت گردم اینا به درد دانلود نمی خورند

---------- Post added at 01:00 AM ---------- Previous post was at 01:00 AM ----------

در ضمن دوستان اصلاً راهنمایی نکردند چه سروری بخرم ؟ شما چی پیشنهاد می کنید ؟ رم و هارد و ... ؟ برای 20 تا سایت در نظر بگیرید .

vPsPersia.COM
September 25th, 2010, 01:17
یعنی 2 گیگ رم کافی نیست ؟

شما نیازت چه قدره ؟ من کل پلان هام رو به شما گفتم تا شما انتخاب کنید .

شما 10 گیگ رم می خواهید ؟ یا 20 گیگ ؟