PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب روتر خوب یا بد

ixpro
October 28th, 2015, 15:52
سلام
بنده یک سوال داشتم که آیا سرور اختصاصی کهvmنصب میکنیم اگر Router هم نصب کنیم خوبه یا نه ؟
چون خود بنده روی 4 تا سرور بررسی کردم بعد از نصب سنتوس متاسفانه برای تمامی آنها مشکل ifcfg-eth0 وجود داشت در صورتی که حدود دو ساله دارم با یک دیتاسنتر دیگه کارمیکنم و تا سرور تحویل میگیرم سریعا خودشون روتر نصب میکنند و میدهند ، روی اون سرور ها من هیچ مشکلی ندارم و هر os را راحت نصب میکنم ، آیا روی سرورها که نصب نیست با نصب روتر ممکنه دیگه این مورد برطرف بشه و از این به بعد از اینجور مسائل نداشته باشیم؟

RoobinaServer
October 28th, 2015, 15:54
با سلام و احترام

خیر کار روتر نرم افزاری که ذکر کردید کنترل ترافیک و موارد مربوط به آن هست بنابراین به مشکل شما مربوط نمیشود.

باتشکر

sssoheil
October 28th, 2015, 17:18
درود

کار روتر کنترل و مدیریت ترافیک و استفاده به عنوان فایروال و ... است.قطعا به مشکل شما ارتباطی ندارد.

ixpro
October 28th, 2015, 17:59
- - - Updated - - -

با سلام و احترام

خیر کار روتر نرم افزاری که ذکر کردید کنترل ترافیک و موارد مربوط به آن هست بنابراین به مشکل شما مربوط نمیشود.

باتشکر

------------------------------------------------------------------------------------

- - - Updated - - -

درود

کار روتر کنترل و مدیریت ترافیک و استفاده به عنوان فایروال و ... است.قطعا به مشکل شما ارتباطی ندارد.

--------------------------------------------------------------------------------------
ما الان یکی از سرورهای خودمونو نصب و آمده کرده ایم ازدیتاسنتر SingleHop تمامی موارد بدرستی انجام شده و هیچ مشکلی وجود ندارد ولی زمانی که میخواهیم با putty لاگین کنیم متاسفانه بعد از وارد کردن root ادامه کار بعنی پسورد دیگه نمیاد و همینجوری میمونه و هیچ اتفاقی نمیوفته . ضمنا iptables همه stop هستند و در این مورد sshd هم ریست شده و هنوزمتاسفانه مشکل پابرجاست.