PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور اروپایی نیازمند

DeltaGostar
September 24th, 2010, 12:19
با سلام به همکاران عزیز

سرور اختصاصی اروپایی
تحویل سریع
کیفیت عالی
پورت واقعی
سخت افزار هماهنگ
شبکه استاندارد
قیمت مناسب
پهنای باند معمولی یا بالاتر
مجازی سازی esxi

آفر محبت کنید

alireza88
September 24th, 2010, 12:22
از هتزنر ميتونيد تهيه كنيد با يك كم جستجو توي تاپيكهاي ديروز

DeltaGostar
September 24th, 2010, 12:24
Amd از بچهگی دوست نداشتم :d

taghikhani
September 24th, 2010, 12:26
یه مقدار مشخصات سخت افزاری و سطح بودجه بفرمایید تا بتونیم راهتمایی کنیم.

NovinServer
September 24th, 2010, 12:29
با سلام به همکاران عزیز

سرور اختصاصی اروپایی
تحویل سریع
کیفیت عالی
پورت واقعی
سخت افزار هماهنگ
شبکه استاندارد
قیمت مناسب
مجازی سازی esxi

آفر محبت کنید

در خدمت هستیم ...
ما می توانیم بدون هزینه Setup از دیتاسنتر Hetzner المان با بهترین کیفیت برای شما سرور اختصاصی قدرتمند تهیه کنیم !
همچنین می توانیم با دریافت هزینه یکباره برای شما مجازی ساز ESX را نصب و تنظیم کنیم .
جهت مشاهده قیمت ها در امضا کلیک کنید .

PoshtibanCo
September 24th, 2010, 13:02
آقا از من به شما نصیحت ، لطفا سراغ دیتا سنتر های آلمانی نرید ترو خدا . همشون هزاران مشکل دارند که من با دو تاشون فوق العاده گیر هستم الان و یک تاپیک جداگانه هم میزنم ! یکمی بیشتر هزینه کنید و سراغ دیتا سنتر های معتبر دیگر برید. همه ی این دیتا سنتر هایی که میبینید پهنای باند خودشون رو از بزرگترین پرووایدر اروپا یعنی لیز وب تهیه می کنند. به نظر من از FastHost بتونید بگیرید سرور های فوق العاده ای رو داره !

DeltaGostar
September 24th, 2010, 13:12
:-| از وقتی ovh.. با ..... به هم خورد ...... قحطی افتاده عجبا :) بقیه دیتا سنتر ها هم گرون هستن و یا مشخصات مورد نظر رو ندارند یا هزینه راه اندازی دارند :-|

---------- Post added at 12:12 PM ---------- Previous post was at 12:03 PM ----------

آقا از من به شما نصیحت ، لطفا سراغ دیتا سنتر های آلمانی نرید ترو خدا . همشون هزاران مشکل دارند که من با دو تاشون فوق العاده گیر هستم الان و یک تاپیک جداگانه هم میزنم ! یکمی بیشتر هزینه کنید و سراغ دیتا سنتر های معتبر دیگر برید. همه ی این دیتا سنتر هایی که میبینید پهنای باند خودشون رو از بزرگترین پرووایدر اروپا یعنی لیز وب تهیه می کنند. به نظر من از FastHost بتونید بگیرید سرور های فوق العاده ای رو داره !

بله در مورد حرف شما تحقیق کردم اما این شامل گیگا نمیشه اون خودش پرووایدر می باشد اما بقیه نت داریک و غیره همه از لیز وب و OVH فرانسه - پدر شبکه و دیتا سنتر های اروپای هستن
اما بحث اینکه باید اروپای باشه یا مجبور بشی اروپای بگیری چه چاره ای است ؟ o:-) اما واقعا متاسفم برای کل اروپا نمیدونم این انگلیس دیتا سنتر داره؟؟ :d
در کل خسته شدیم از قوانین و کیفیت بد و مشکلات شبکه وو هزینه نصب و این دیتا سنتر های اروپایی توی این قاره یعنی یه جای به درد بخور نیست عجبا :109:

PoshtibanCo
September 24th, 2010, 13:16
والا به خدا Fasthost مشکلی نداره !
فقط به اسپم و وارز فوق العاده حساس هستش . اگر میتونید قوانینشون رو رعایت کنید خب بگیرید و طعم واقعی کیفیت رو بچشید !

ولی به نظر من یک سری به Iweb بزنید و بی خیال این اروپا بشید !

the_coder
September 24th, 2010, 13:20
سلام
Intel Xeon L5630, 4-Core, HT CPU
8.000MB RAM, DDRIII ECC Reg. Ram
1000 GB SATAII HDD
100 MBit, 5.000 GB Traffic Connection
قیمت برای 3 ماه 360000 تومان
نصب مجازی ساز رایگان انجام میشه

DeltaGostar
September 24th, 2010, 13:33
با تشکر از تمام دوستان مثل این که قحطی افتاده است :( :111:

persianwhois
September 24th, 2010, 13:49
اگر از گیگا خواستید در خدمتم.

newspub
September 24th, 2010, 14:57
اما واقعا متاسفم برای کل اروپا نمیدونم این انگلیس دیتا سنتر داره؟؟
اتفاقا انگلیس دیتا سنتر های خوبی داره ولی قیمتش از بعضی آمریکایی ها هم بیشتره:109:

mojtaba_gk671
September 24th, 2010, 15:31
با سلام به همکاران عزیز

سرور اختصاصی اروپایی
تحویل سریع
کیفیت عالی
پورت واقعی
سخت افزار هماهنگ
شبکه استاندارد
قیمت مناسب
مجازی سازی esxi

آفر محبت کنید

هر شرکت اروپایی که دوست داشتید انتخاب کنید ما خریدش رو برای شما توسط ویزا کارت فیزیکی انجام می دیم تا خودتون بطور مستقیم با شرکت در ارتباط باشید.
کارمزد هم 22 درصد هست

PoshtibanCo
September 24th, 2010, 15:31
کمپانی Fasthost.co.uk انگلستان هست که اگر بتونید ازش سرویس تهیه کنید واقعا عالی هست ! من داشتما. 6 ماه داشتم فایل وارز میریختم روش. ولی اومدن از من شکایت کردند و کل سرور رو بستند D: کل پول یک سال رو هم بردند. ! اینها با کسی سر این مسائل شوخی ندارند اصلا. ولی خداوکیلی عجب نتوورکی داشتند اینها !

TukaNet
September 24th, 2010, 16:26
خوب دوستان که گفتند ، رنج قیمت و مشخصات مورد نیاز رو بفرمایید تا قیمت ها و آفرها داده بشه !

DeltaGostar
September 24th, 2010, 16:46
قیمت 160 تا 180
cpu 8 یا 4 هسته ای
Ram 8 یا بالاتر
پورت 100 یا بالاتر
IP 12
مجازی ساز esxi 4.1
HDD 500 یا بالاتر
:-|