PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز هم پي سي ول و برنامه نويسان ايراني

Rezash
September 24th, 2010, 10:06
چندي پيش با انتشار يك نرم افزار مديريت هاستينگ ايراني توسط پي سي ول ، يك جو منفي عليه پي سي ول به وجود آمد و در آخر پي سي ول ظاهرا (!)‌ مجبور به حذف نرم افزار از سايت خودش شد
در اون موقع پس سي ول دفاع هايي از خودش كرد ! كه البته به شدت منطقي هم بودند!!
اين بار ، پي سي ول در اقدام خير خواهانه اي ديگر نتيجه چند ماه تلاش من رو با افتخار در دسترس عموم قرار داد!
من كه شخصا راضي نيستم ! قيمت اين سيستم 80 هزار تومان هست ! شما از لحظه دانلود و نصب و يا هر گونه استفاده اين قيمت رو به من بدهكاريد ! حالا يا در اين دنيا يا در آخرت !
ميتونيد خودتون رو توجيه كنيد كه بقيه كه استفاده مي كنند منم روش!
من اخيرا تقريبا اخيرا سعي كردم هيچ پروژه جديدي رو قبول نكنم و در عوض چند ماه وقتم رو كاملا صرف نوشتن نسخه سوم سيستم مديريت محتواي اش كردم تا كاربران ايراني كه مايل به استفاده از سيستم هاي خارجي نيستند از اين سيستم استفاده كنند.
بنابراين تنها در آمد من از اينترنت براي تامين مخارج مالي سايت پشتيباني همين اسكريپت بود كه با لطف بي كران پي سي ول مسدود شد.

---------- Post added at 10:06 AM ---------- Previous post was at 09:47 AM ----------

حواسم نبود تو بخش متفرقه ايجاد كردم ، اگر لازم بود لطفا مديران منتقل كنند.سپاس

Arashdn
September 24th, 2010, 10:15
عجب .....

saeidj
September 24th, 2010, 11:08
به شدت شورش رو در آورده این پی سی ول.... نظرتون در مورد یه شکایت چیه؟ فقط یه چند تا شاکی که این بلا سرشون اومده نیازه!

---------- Post added at 10:08 AM ---------- Previous post was at 10:06 AM ----------

اقا انتقال ندید جایی که ما نتونیم پست بدیما!

delta
September 24th, 2010, 11:13
پایه هستم... واقعا این صمدبین شورش رو درآورده.. شده *** سر گردنه.. با آن اسکریپتهای ***ی و مزخرفش.چند ماه پیش یک اسکریپت ازش گرفتم در عرض 2 ساعت کل سایت رو همچین شل گرفتن که نمیشد کاری کرد و کل فایلها و .. رو از دست دادم..یعنی رسما با هکرها برای هک کردن سایتهای دیگران همکاری میکنه..ازش بعید نیست پول هم بگیره از بعضی تیمهای هکری و اسکریپتهای اینچنانی بزاره برای دانلود..
تازه غیر شما کلی برنامه نویس هم ازشون شاکی هستند که قالبها و اسکریپتهای دیگران رو نال میکنه میزاره برای دانلود!!

Rezash
September 24th, 2010, 11:14
به شدت شورش رو در آورده این پی سی ول.... نظرتون در مورد یه شکایت چیه؟ فقط یه چند تا شاکی که این بلا سرشون اومده نیازه!

---------- Post added at 10:08 AM ---------- Previous post was at 10:06 AM ----------

اقا انتقال ندید جایی که ما نتونیم پست بدیما!

شكايت تو ايران؟فكر نكنم خيلي جواب بده!البته اگر چند شاكي باشه ميشه يكارايي كرد...
(نظرتون چيه 100 نفري بذاريمش تحت ddos؟‌ شوخي بود ! :دي)

saeidj
September 24th, 2010, 11:16
خوبه.. حداقل به هیچ جا نرسیم یه پرونده تو جرایم رایانه ای براش درست کردیم

persianwhois
September 24th, 2010, 11:18
Ddos که مشکلی از شما حل نمی کند!
اتفاقاً شکایت در این زمینه بسیار جواب هم می دهد.
ما که دستمون تو کار هست داریم میبینیم.
بدشون هم نمیاد یکی را بیارند تلویزیون سوژه کنند و قدرت تیم پلیس اینترنتی ایران را نشون بدند!!

Rezash
September 24th, 2010, 11:20
Ddos که مشکلی از شما حل نمی کند!
اتفاقاً شکایت در این زمینه بسیار جواب هم می دهد.
ما که دستمون تو کار هست داریم میبینیم.
بدشون هم نمیاد یکی را بیارند تلویزیون سوژه کنند و قدرت تیم پلیس اینترنتی ایران را نشون بدند!!
ddos كه گفتم شوخي بود ...
خب كسي مي دونه بايد كجا مراجعه كرد ؟ نميخوام برم دادگاه به قاضي توضيح بدم دومين چيه !يعني مركز جرايم رايانه اي كجاست !مشهد هم داره ديگه؟

saeidj
September 24th, 2010, 11:33
تهران داره..
دادگستری 27 تهران اگه اشتباه نکنم...

اقای صمد بین اگه الان تو دلت داری می خندی میگی شکایت کنید به هیچ جا نمی رسید... سخت در اشتباهی بار اولم نیست که یکیو دادگاهی کردم

---------- Post added at 10:30 AM ---------- Previous post was at 10:28 AM ----------

من خودم نیستم وگرنه اولین کاری که می کردم میرفتم میتینگ:دی بعدش می اومدم تهران بیریم شکایت.... شما شروع کنید من چند روز دیگه بر می گردم میام منم شکایت میزنم

---------- Post added at 10:33 AM ---------- Previous post was at 10:30 AM ----------

کسی ایمیلی چیزی از اقای شعبانی نداره؟

mamali5
September 24th, 2010, 11:36
شكايت بيشنهاد خوبي
بابا حداقل به ايراني ها رحم كنين
اسكريبت خارجي هرجي دوست دارين نال كنين ايراني كه ديكه...
واقعا ارزشش داره كه واسه افزايش بازديد سايتش دست به جنين كاري بزن?
ضمنن اكه بيكير شين ميتونين سايتش فيلتر كنين!

Mostafa
September 24th, 2010, 11:45
شکایت اینترنتی جدیدا خیلی خوب پیگیری می شود.
دو هفته پیش یکی از شرکت های ایرانی ، ایمیل هاشون Pishing شد ، آمار طرف رو در آوردن و شکایت. جالب بود تا این زمان باور نمی کردم که پیگیری بشه.
تازه Pishing که مقصر هم هکر هست هم هک شونده.

saeidj
September 24th, 2010, 11:46
بله من یا حرف نمیزنم یا اگه بزنم تا ته خط هستم.... رضا جان مطمئن باش این قضیه بی نتیجه نمیمونه

LoveLife
September 24th, 2010, 11:51
تا وقتی فرهنگ سازی کپی رایت نشه ! هیچ جوره نمی شه جلوی این کار ها رو گرفت !
وقتی نرم افزار های خارجی رو کرک می کنیم هیچ وقت ادعای .... نداشته باشم

Rezash
September 24th, 2010, 11:53
تا وقتی فرهنگ سازی کپی رایت نشه ! هیچ جوره نمی شه جلوی این کار ها رو گرفت !
وقتی نرم افزار های خارجی رو کرک می کنیم هیچ وقت ادعای .... نداشته باشم

دقيقا به همين خاطر بود كه فتو شاپ 900 دلاري رو نصب نكردم و براي هر كار گرافيكي پول گرافيست مي دم...

skrsoft
September 24th, 2010, 11:54
چندي پيش با انتشار يك نرم افزار مديريت هاستينگ ايراني توسط پي سي ول ، يك جو منفي عليه پي سي ول به وجود آمد و در آخر پي سي ول ظاهرا (!)‌ مجبور به حذف نرم افزار از سايت خودش شد
در اون موقع پس سي ول دفاع هايي از خودش كرد ! كه البته به شدت منطقي هم بودند!!
اين بار ، پي سي ول در اقدام خير خواهانه اي ديگر نتيجه چند ماه تلاش من رو با افتخار در دسترس عموم قرار داد!
من كه شخصا راضي نيستم ! قيمت اين سيستم 80 هزار تومان هست ! شما از لحظه دانلود و نصب و يا هر گونه استفاده اين قيمت رو به من بدهكاريد ! حالا يا در اين دنيا يا در آخرت !
ميتونيد خودتون رو توجيه كنيد كه بقيه كه استفاده مي كنند منم روش!
من اخيرا تقريبا اخيرا سعي كردم هيچ پروژه جديدي رو قبول نكنم و در عوض چند ماه وقتم رو كاملا صرف نوشتن نسخه سوم سيستم مديريت محتواي اش كردم تا كاربران ايراني كه مايل به استفاده از سيستم هاي خارجي نيستند از اين سيستم استفاده كنند.
بنابراين تنها در آمد من از اينترنت براي تامين مخارج مالي سايت پشتيباني همين اسكريپت بود كه با لطف بي كران پي سي ول مسدود شد.

---------- Post added at 10:06 AM ---------- Previous post was at 09:47 AM ----------

حواسم نبود تو بخش متفرقه ايجاد كردم ، اگر لازم بود لطفا مديران منتقل كنند.سپاس

واقعا بعضي موقعه از انسان بودن خودم شرمنده ميشم :109:
آخه آدم چقدر بايد پست و حقير باشه كه به خودش اجازه بده نتيجه زحمت ديگران رو به راحتي به باد بده :(
اونم به چه هدفي ؟؟؟
براي جذب 4 تا بازديد كننده بيشتر :-<

اين اولين باري نبود كه پي سي ول همچين كاري ميكنه و احتمالا آخرين بار هم نخواهد بود #-o

آقاي شاهرخيان واقعا درك مي كنم چه احساسي داريد
وقتي آدم ميبينه اينجور اشخاصي (كه ظاهرشون انسانه ولي در واقع از حيوونم پست ترن) نتيجه زحمات چندين ماهت رو به هدر ميدن
ديگه چه انگيزه اي براي برنامه نويسي داشته باشه ؟؟؟ :62:

به آقاي (!!!) صمدبين ميل بزنين و آدرس تاپيك رو بديد .
به filter@dci.ir ميل بزنيد و جريانو بگيد و ازشون راهنمايي بخواهيد
دوستان هم توي بخش نظرات سايت يا فروم پي سي ول نظر بدن و اين كار رو محكوم كنند
اما در نهايت بهترين كاري كه ميتونيد كنيد شكايته :76: (البته بعد از كتك و كتك كاري كردن :d )

اميدوارم بتونيد حقتون رو بگيريد

delta
September 24th, 2010, 12:20
آخه *** چی نامرد چی جوابگو باشه؟ میدونید تا حالا نتیجه زحمات چند نفر رو به باد داده؟ در ضمن دور شکایت رو خط بکشید..(دلیل: اصلا وقتی کسی نمیدونه سایت و هاست و دومین چی هست چی رو میخواهید توضیح دهید؟ یکی از بچه ها خوب حرفی بهم زد. گفت عزیز شما به روز هستید و اطلاعات دارید.اما کسی که پشت میز هست یک کارمند ساده هست و چیزی نمیفهمه! فقط بهش یک چیزی رو گفتند داره تکرار میکنه.پس نتیجه ای هم نمیده.. مگر اینکه به قول دوستمون شکایت جانانه ای به ساماندهی بهش کارش رو بسازند!! اگر 10 نفر بیشتر به ساماندهی ایمیل بدیم کارش رو میسازند!!

taghikhani
September 24th, 2010, 12:23
من هم برای شکایت پایه ام
قالب سایت من رو هم کپی کردند و بدون مجوز منتشر کردند.

amirizadi
September 24th, 2010, 12:24
فکر نمیکنم با شکایت به جایی برسید
متاسفانه از این موارد زیاد هست

mdf092
September 24th, 2010, 12:29
من هم موافقم که جلوی این چنین سواستفاده ها رو بگیریم و واقعا فرهنگ احترام به هم دیگر جابنداریم و احترام بگذاریم
چندین وقت پیش هم یکی از انجمنهای محبوب من و خوب ایرانی هم یک نرم افزار فارسی رو برای دانلود گذاشته بود که من همونجا گفتم که حداقل برای خودمون احترام قایل بشیم و حقوق هم وطنانمان رو ضایع نکنیم و با استقبال مدیران فهیم
لینک برداشته شد و از اون به بعد فقط به معرفی محصولات وطنی پرداختند

(البته من با استتفاده غیرمجاز از محصولات پولی خارجی هم شدیدا مخالم و به همین خاطر از محصولات مجانی و متن باز استفاده میکنم. از سیستم عامل گرفته تا مابقی نرم افزارها ولی خب یه کم سخته ولی ممکنه)

skrsoft
September 24th, 2010, 12:32
يه چيزي هم بگم آقاي شاهرخيان

اينو ببينيد :

http://www.webhostingtalk.ir/f148/13533/index2.html#post133700

من همون موقع هم گفتم ، به مشتري بايد اعتماد كرد
ولي الان آقاي صمد بين مشتري شما بود ؟؟؟

خودتون هم اگه يه كم بيشتر دقت مي كرديد ميتونستيد جلوي اين كار رو بگيريد (البته بازم به شدت كار پي سي ول رو محكوم مي كنم)
من سيستم شما رو نميدونم چجوري هست
ولي اگه راه فراري توش گذاشته باشيد ميتونيد سايت هايي كه غيرمجاز استفاده كردند رو بيارين پايين :63:

ولي حتما پيگير شكايت باشيد
چند نفر ديگه هم هستند كه ميتونيد با هم شكايت كنيد و به نتيجه برسيد

nasa_de
September 24th, 2010, 12:38
چطور میتونیم از شما حمایت کنیم؟

M.S.R
September 24th, 2010, 12:57

سلام
به نظر من تمام کسانی که این سایت اسکریپت هاشون را بدون اجازه منتشر کرده یا با اسکریپت های الوده ای که منتشر می کنه ضرری به ان ها وارد شده باید با هم جمع شوند و این سایت را به دیار باقی بفرسند. =d>
برای این کار می تونند همه با هم بروند و از این سایت و مدیریت ان شکایت کنند و حتی وکیل بگیرند!!! فکر نکنم خرج وکیل و شکایت بیشتر از ضرری باشد که این سایت بهشون زده!
افراد دیگر هم تنها کاری که می تونند بکنند این است که به این سایت مراجعه نکنند و اسم ان را از بوک مارک های خود حذف کنند.

Rezash
September 24th, 2010, 13:02
دارم مراحل اوليه پيگيري قانوني از ايشون رو انجام ميدم!
خوشبختانه پيشنهادات خوبي رو دوستان در پ.خ داشتند...
لطفا اگر كسي لينك يا مدركي از نقض كپي رايت توسط پي سي ول داره پ.خ كنه تا ضميه بشه

delta
September 24th, 2010, 13:49
مدرک تو سایتش ریخته!! این لینک رو ببینید؟

اسکریپت فروشگاه « P30vel.ir - مرجع دانلود اسکریپت های رايگان فارسي و انگليسي (http://www.p30vel.ir/category/commerce-script)

هر چی اسکریپت فروشی دیگران رو مجانی گزاشته تو سایتش و طلبکار هم هست..منم دارم لینک اسکریپتی که توش باک وحشتناکی داشتن و 2 ساعته هک شدم باهاش رو میگردم پیدا کنم بزارم..

---------- Post added at 12:45 PM ---------- Previous post was at 12:44 PM ----------

اینو ببینید؟ فروشگاه ساز قدرتمند و زیبا مارکت ساز نسخه طلایی!

همه میدونن سازندش کی هست. تازه قیمتی هم هست نسخه طلاییش..بعد این با بی شرمی تمام با 7 تا قالب مجانی گزاشته تو سایتش!!

---------- Post added at 12:49 PM ---------- Previous post was at 12:45 PM ----------

اینم اسکریپت خیلی خفن افزایش آمار بازدید... برای تست نصب کردم تو هاست اصلی.. 2 ساعت نشده یک ترکیه ای هکر سایت رو به فنا داد از طریق باگ همین اسکریپت.. اصلا خجالت هم نمیکشن بدون هیچ دانشی و رفع باگی مستقیم گزاشتن تو سایت کلی سایتها رو بیچاره کردند.. دوستان عزیز و اهل فن هم میتونن تست کنند ببینند چطور باگی داره..

اسکریپت افزایش بازدید | آمار خودتان را 2 برابر کنید « P30vel.ir - مرجع دانلود اسکریپت های رايگان فارسي و انگليسي (http://www.p30vel.ir/2919-fake-zila-page-stat-script.html)

MelatHOST
September 24th, 2010, 13:53
من با مدرك از طريق لينك زير درخواست به رياست جمهوري واسه شلترينگ يك سايت دادم و بعد از 2 روز ايميل اومد كه ارجاع داديم به وزارت ارشاد و 2 روز بعد سايت مورد نظر فيلتر شد
ارتباط با رئیس‌جمهور (http://cp.president.ir/fa/)
گزارشات و پی‌گیری‌های ویژه رو انتخاب كنيد و با دليل و مدرك چند نفر درخواست بفرستيد مطمئن باشيد خيلي سريع پيگيري ميشه و ارجاعاتي كه انجام ميدنو بهتون ايميل ميكنن

tmfar
September 24th, 2010, 13:59
حمایت میشه از این کار

saeidj
September 24th, 2010, 14:16
خوبه شاکی ها داره زیاد میشه.. عالی
یه پرونده کلفت براش درست می کنم.. از بین رفتن زحمت رضا یعنی از بین رفتن زحمت های من

ممنون از تمام دوستانی که می خواند حمایت کنند.... من حتما پیگیری می کنم. الان دارم تمام کسایی که مثل رضا شدند رو جمع می کنم

nasa_de
September 24th, 2010, 14:22
به نظرم اول به خودشون بگید تا اسکریپت شما رو بردارند

itjavani
September 24th, 2010, 14:58

گفتن دیگه فایده نداره! هر سری هی انتشار میدن بعد پاک میکنن چه فایده !!! قراربود منتشر نشه که شد!!!!!باید برای آینده از همین الان اقدام کرد تا این بلا سر بقیه دوستان برنامه نویس نیاد...

Rezash
September 24th, 2010, 15:00

1. گفته ام ! ولي حتي بر هم دارند ديگه چه فايده اي داره آخه!تو پي سي ول كه پخش بشه يعني ...
2.از طريق يك مرجع مرتبط و با نفوذ در جرايم رايانه اي پيگيري اوليه انجام شده و منتظر پاسخ هستم ! صحبتهاي اوليه كه اميدوار كننده بوده...
دوستان و شاكيان عزيز مدارك خودشون رو لطفا كامل بفرستند تا يك جا همه رو ضميمه كنم و به چند مرجع بالاتر بفرستيم.
در مرجله بعد از پيگيري اينترنتي اگزر لازم شد هر كي مايل بود شكايت نامه عمومي تنظيم مي كنيم.

nasa_de
September 24th, 2010, 15:10
متاسفانه الان که دیدم این پی سی ول رو , بعضی از هاستینگ ها هم تبلیغات دارند اونجا /

packsaft
September 24th, 2010, 15:24
خجالت داره به خدا! چیه آخه اینکارا!همین کارا رو کردن که الان بعضی مشکلات هست!به جای اینکه طرف همدیگه رو داشته باشن هر روز داریم پس رفت میکنیم تو نرم افزار اونهمه شرکت تو ایران جمع کردن برا چی برا همین کار! طرف میاد سرمایه میذاره مالی جانی میچسبه به کار بعد یکی میاد تو یه لحظه همه زحمتهاش رو هدر میکنه!همش باید چماق قانون بالا سر آدم باشه؟
الان البته دارن یه فکرهایی میکنن برا کپی رایت! قبلش فیلمهای ارشاد بود فقط الان دارن کم کم حمایت میکنن چون میبینن از لحاظ اقتصادی باعث پس رفت میشه!
اداره رسیدگی به جرائم رایانه ای به این مسئله هم میرسه

delta
September 24th, 2010, 15:28
شما کارش رو کن امضا هم خواستید از طرف شاکیان براتون میفرستیم..خواستی دادخواست تنظیم کن بزار اینجا نشانی بده امضا میکنیم میفرستیم برات..اگر هم که اینترنتی میخوای بازم میفرستیم..
یکبار برای همیشه باید جلوی این کثافتکاری رو گرفت.. این همه سایت اسکریپت داریم مثل پرشین اسکریپت و.. کسی به انا کار نداره اما این پسره مغرور فکر کرده تو نت هر غلطی بخواد میتونه کنه.. یکبار برای همیشه کارش رو بسازیم..

---------- Post added at 02:28 PM ---------- Previous post was at 02:26 PM ----------

خجالت داره به خدا! چیه آخه اینکارا!همین کارا رو کردن که الان بعضی مشکلات هست!به جای اینکه طرف همدیگه رو داشته باشن هر روز داریم پس رفت میکنیم تو نرم افزار اونهمه شرکت تو ایران جمع کردن برا چی برا همین کار! طرف میاد سرمایه میذاره مالی جانی میچسبه به کار بعد یکی میاد تو یه لحظه همه زحمتهاش رو هدر میکنه!همش باید چماق قانون بالا سر آدم باشه؟
الان البته دارن یه فکرهایی میکنن برا کپی رایت! قبلش فیلمهای ارشاد بود فقط الان دارن کم کم حمایت میکنن چون میبینن از لحاظ اقتصادی باعث پس رفت میشه!
اداره رسیدگی به جرائم رایانه ای به این مسئله هم میرسه

خود ارشاد ابلاغ کرده کپی رایت خارجی ها مشکلی نداره اما مال ایرانی جماعت پراشکال هست و ماها که سایت نرم افزاری داریم به هیچ وجه نرم افزار ایرانی جماعت رو نمیزاریم مگر در صورت درخواست سازنده که اگر دقت کنید موقع گزاشتن نرم افزارهای ایرانی از صاحب سازنده و.. نام میبریم و تشکر میکنیم!! ولی این ***ا بر میدارند و بدون اجازه میزارند و بعد پاک میکنند میگن پاک کردیم دیگه!! وقتی پخش کردی دیگه پاک میکنی چی بشه؟

packsaft
September 24th, 2010, 15:43
شما کارش رو کن امضا هم خواستید از طرف شاکیان براتون میفرستیم..خواستی دادخواست تنظیم کن بزار اینجا نشانی بده امضا میکنیم میفرستیم برات..اگر هم که اینترنتی میخوای بازم میفرستیم..
یکبار برای همیشه باید جلوی این کثافتکاری رو گرفت.. این همه سایت اسکریپت داریم مثل پرشین اسکریپت و.. کسی به انا کار نداره اما این پسره مغرور فکر کرده تو نت هر غلطی بخواد میتونه کنه.. یکبار برای همیشه کارش رو بسازیم..

---------- Post added at 02:28 PM ---------- Previous post was at 02:26 PM ----------

خود ارشاد ابلاغ کرده کپی رایت خارجی ها مشکلی نداره اما مال ایرانی جماعت پراشکال هست و ماها که سایت نرم افزاری داریم به هیچ وجه نرم افزار ایرانی جماعت رو نمیزاریم مگر در صورت درخواست سازنده که اگر دقت کنید موقع گزاشتن نرم افزارهای ایرانی از صاحب سازنده و.. نام میبریم و تشکر میکنیم!! ولی این ***ا بر میدارند و بدون اجازه میزارند و بعد پاک میکنند میگن پاک کردیم دیگه!! وقتی پخش کردی دیگه پاک میکنی چی بشه؟

موافقم و یکی از حامیان این طرح (حمایت از حقوق پدید آورندگان ایرانی)هستم!

taghikhani
September 24th, 2010, 16:02
موافقم و یکی از حامیان این طرح (حمایت از حقوق پدید آورندگان ایرانی)هستم!

ایرانی و خارجی نداره. میدونید نپذیرفتن کنوانسیون کپی رایت چه ضررهایی به کشور ما وارد کرده؟
از فرش بگیر تا پسته و حتی گیوه مارو کپی کردند و ما دلمون خوشه که ویندوز کرک شده استفاده می کنیم.

itjavani
September 24th, 2010, 16:10
به تازگی وزارت ارشاد شدیدا پیگیر بحث کپی رایت شده در ایران! این بحث رو در ارشاد دارم پیگیری میکنم ببینم به جایی میشه رسید یا نه!
هر فردی هرنوع ضربه ای از این وب سایت خورده در اینجا قرار بده یا واسه من پ/خ کنه تا ضمیمه کار کنیم!

packsaft
September 24th, 2010, 16:17
ایرانی و خارجی نداره. میدونید نپذیرفتن کنوانسیون کپی رایت چه ضررهایی به کشور ما وارد کرده؟
از فرش بگیر تا پسته و حتی گیوه مارو کپی کردند و ما دلمون خوشه که ویندوز کرک شده استفاده می کنیم.

تا وقتی که در تحریم هستیم دلیلی به رعایت حقوق همچین آدمایی نمی بینیم ولی وقتی توهین به ما(خودشون) رو گذاشتن کنار اون موقع ما هم به قوانین اونها احترام میگذاریم!
در طول تاریخ به این مرزو بوم دست اندازیهای زیادی شده یکی از دلایل عقب موندن ما هم همینه!(که معلومه کار کیاست)

LoveLife
September 24th, 2010, 17:21
تا وقتی که در تحریم هستیم دلیلی به رعایت حقوق همچین آدمایی نمی بینیم ولی وقتی توهین به ما(خودشون) رو گذاشتن کنار اون موقع ما هم به قوانین اونها احترام میگذاریم!
در طول تاریخ به این مرزو بوم دست اندازیهای زیادی شده یکی از دلایل عقب موندن ما هم همینه!(که معلومه کار کیاست)

بیانیه سyaسی ندید !
کپی رایت یا برای همه یا هیچ کس !

skrsoft
September 24th, 2010, 17:40
مشکل درنصب اسکریپت لینک باکس هوشمند – ironibox clone script - انجمن تخصصي وبمستران ايراني (http://www.gigscript.info/thread3762.html)

توي اين تاپيك حتما اين كارو محكوم كنيد (فروم پي سي ول هست)

پ.ن : Police منم /:)

---------- Post added at 04:40 PM ---------- Previous post was at 04:39 PM ----------

مشکل درنصب اسکریپت لینک باکس هوشمند – ironibox clone script - انجمن تخصصي وبمستران ايراني (http://www.gigscript.info/thread3762.html)

توي اين تاپيك حتما اين كارو محكوم كنيد (فروم پي سي ول هست)

پ.ن : Police منم /:)

Rezash
September 24th, 2010, 17:49
Rash و testingcms هم منم ! جالبه كه ديگه با يوزر راش نمي تونم لوگين كنم ... يك پست هم ارسال كرده بودم نوشت پست شما بعد از تاييد نشون داده ميشه تا اينكه با تغيير آي پي با يك يوزر جديد (testingcms ) پستم رو ارسال كردم.
الان محكوم كردن پي سي ول و ... هيچ سودي براي من نداره...پي سي ول ضربه خودش رو به من زد اگر من دارم پيگيري مي كنم به خاطر اين هست كه فردا اين بلا رو سر 4 برنامه نويس ديگه نياره و گرنه اين پيگيري جز دشمني كاربران تعصبي و حاميان كپي رايت به سبك پي سي ولي با من نخواهد داشت!
اگر چند وقت پيش كه برنامه ي آقاي x براي دانلود گذاشته شد پيگيري شديدي ميشد امروز برنامه من و خداي ناكرده فردا برنامه يكي ديگه رو نمي ذارند...

nasa_de
September 24th, 2010, 18:04
به نظر من هماهنگی ها در پ.خ انجام بشه تا ابتکار عمل رو از اونها بگیریم /

itjavani
September 24th, 2010, 18:09
به نظر من هماهنگی ها در پ.خ انجام بشه تا ابتکار عمل رو از اونها بگیریم /

آخه چیزی واسه دفاع نداره که بخواد از خودش دفاع کنه و جلو ابتکار عمل مارو بگیره!!
د ز د ی تو روز روشن رو نمیشه انکار کرد و براش بهانه آورد....

packsaft
September 24th, 2010, 18:36
بیانیه سyaسی ندید !
کپی رایت یا برای همه یا هیچ کس !

:)) بیانیه 30 یا 30 چیه؟
من میگم دوست باشن دوستی کنیم!
حالا فعلا داخل کشور حل شه تا بعد ...

texas
September 24th, 2010, 18:42
راستش منم قبلآ از يكي از كاربران پي سي ول ضربه خوردم
نام كاربريش بود milad72 كه توي سايت پست ميداد نميدونم چي شد ما بهش اعتماد كرديم كه يك اسكريپت برامون بنويسه
بعدش بعد از دريافت 40 هزار تومان به عنوان پيش پرداخت چند روز بعدش توي سايت پي سي ول پست زدن كه اخراج شده
الانم ديگه خبري ازش نيست ولي اسمش همراه با شماره حسابش اينا رو هنوز دارم ولي چون با كارت واريز كردم فيش ندارم اما ميشه از بانك اينو درآورد
در كل من زياد به فكر پولم نيستم ولي مطمئنم الان داره با يك يوزر ديگه و در هزار جاي ديگه كلاه برداري ميكنه
نميدونم چي بگم و چرا اينجوري شده هر روز داريم چنين مشكلاتي رو براي برنامه نويسان ميبينم
البته اوني كه برنامه نويس باشه رضا جان رو درك ميكنه ولي اوني كه دنبال مفتي باشه و به هيچي هم توجه نكنه خيلي هم براش لذت بخشه

itjavani
September 24th, 2010, 18:55
راستش منم قبلآ از يكي از كاربران پي سي ول ضربه خوردم
نام كاربريش بود milad72 كه توي سايت پست ميداد نميدونم چي شد ما بهش اعتماد كرديم كه يك اسكريپت برامون بنويسه
بعدش بعد از دريافت 40 هزار تومان به عنوان پيش پرداخت چند روز بعدش توي سايت پي سي ول پست زدن كه اخراج شده
الانم ديگه خبري ازش نيست ولي اسمش همراه با شماره حسابش اينا رو هنوز دارم ولي چون با كارت واريز كردم فيش ندارم اما ميشه از بانك اينو درآورد
در كل من زياد به فكر پولم نيستم ولي مطمئنم الان داره با يك يوزر ديگه و در هزار جاي ديگه كلاه برداري ميكنه
نميدونم چي بگم و چرا اينجوري شده هر روز داريم چنين مشكلاتي رو براي برنامه نويسان ميبينم
البته اوني كه برنامه نويس باشه رضا جان رو درك ميكنه ولي اوني كه دنبال مفتي باشه و به هيچي هم توجه نكنه خيلي هم براش لذت بخشه

ببخشید یکم پستم خارج تاپیک اصلی هست فقط جهت اطلاع texas عزیز عرض کنم که میلاد72 یه بچه 15 ساله بود! شما فیش هم داشته باشی ازش شکایت هم بکنی زیر18 سال هست و به هیچ چیزی نمیرسی...البته جای سوال هم داره که چطور به بچه اعتماد کردید...درضمن میلاد 72 از پی سی ول اخراج شد ولی فقط با امیدصمدبین قطع ارتباط بود و با بقیه بچه های پی سی ول کار میکرد...
----------------
بقیه دوستان هم همت کنن بیان در گیگ اسکریپت و از برنامه نویسان ایرانی حمایت کنند...

texas
September 24th, 2010, 19:01
ببخشید یکم پستم خارج تاپیک اصلی هست فقط جهت اطلاع texas عزیز عرض کنم که میلاد72 یه بچه 15 ساله بود! شما فیش هم داشته باشی ازش شکایت هم بکنی زیر18 سال هست و به هیچ چیزی نمیرسی...البته جای سوال هم داره که چطور به بچه اعتماد کردید...درضمن میلاد 72 از پی سی ول اخراج شد ولی فقط با امیدصمدبین قطع ارتباط بود و با بقیه بچه های پی سی ول کار میکرد...
----------------
بقیه دوستان هم همت کنن بیان در گیگ اسکریپت و از برنامه نویسان ایرانی حمایت کنند...

راستش نميدونم اگر ميدونستم كه بهش اعتماد نميكردم ولي ديگه شد
اگر ازش خبري داري و حوزه فعاليتيش حتما بهم پ.خ كنين

vPsPersia.COM
September 24th, 2010, 19:35
چندین بار اسکریپت از سایت ایشان دانلود کردیم که حاوی شل بوده !!!

GOD
September 24th, 2010, 19:39
عزیزم شما که اینهمه زحمت کشیدی و این اسکریپت رو نوشتی باید مثل سایر برنامه نویس ها (فروشگاه ساز حامد) ثبت میکردید اسکریپت رو که دیگه کسی جرات نکنه استفاده کنه
سایر دوستان هم از حالا به فکر باشند
پورتال شورای عالی انفورماتیک کشور (http://www.shci.ir/Portal/Home/Default.aspx)
Untitled Page (http://www.shci.ir/softconf/confirm.htm)

taghikhani
September 24th, 2010, 19:41

تحریم هیچ ربطی به شرکتهای تجاری نداره. وقتی مایکروسافت تحریمی نکرده و ویندوز رو ارائه میده چرا باید کپی کنیم؟ وقتی whmcs تحریم نکرده چرا باید نال شده استفاده کنیم؟ و...

root
September 24th, 2010, 19:44
سلام
یه پیشنهاد دارم
قضیه ساده تر از این چیزاست
چندی پیش این مشکل خیلی شرکت ما رو آزار می داد
یک واحد رسیدگی به شکایات درست کردیم در شرکت
ParsDev.Ir - (http://parsdev.ir/page-abuse.html)
بر روی تمامی شبکه ما که بالای 5 هزار سایت فارسی است اگر سایتی اسکریپت نال شده فارسی استفاده کند و برنامه نویس هم به ما خبر دهد ما با مشتری برخورد خواهیم کرد دقیقا مانند کپی رایت جهانی و abues های که از دیتاسنترها می گیریم.
از دیگر هاستینگ ها هم تقاضا دارم یک صفحه در سایت خود مبتنی بر این موضوع ایجاد شود.
خوشحال میشوم نظر بقیه دوستان را در این مورد بدونم
ارادتمند

nasa_de
September 24th, 2010, 19:47
سلام
یه پیشنهاد دارم
قضیه ساده تر از این چیزاست
چندی پیش این مشکل خیلی شرکت ما رو آزار می داد
یک واحد رسیدگی به شکایات درست کردیم در شرکت
ParsDev.Ir -
بر روی تمامی شبکه ما که بالای 5 هزار سایت فارسی است اگر سایتی اسکریپت نال شده فارسی استفاده کند و برنامه نویس هم به ما خبر دهد ما با مشتری برخورد خواهیم کرد دقیقا مانند کپی رایت جهانی و abues های که از دیتاسنترها می گیریم.
از دیگر هاستینگ ها هم تقاضا دارم یک صفحه در سایت خود مبتنی بر این موضوع ایجاد شود.
خوشحال میشوم نظر بقیه دوستان را در این مورد بدونم
ارادتمند
دقیقا , یکی از بهترین کارها هست
عرض که کردم متاسفانه بعضی از هاستینگ ها هم اونجا تبلیغ دادن و به نظر من تبلیغ خودش یک نوع حمایت هست /

GOD
September 24th, 2010, 19:53
عزیزم شما که اینهمه زحمت کشیدی و این اسکریپت رو نوشتی باید مثل سایر برنامه نویس ها (فروشگاه ساز حامد) ثبت میکردید اسکریپت رو که دیگه کسی جرات نکنه استفاده کنه
سایر دوستان هم از حالا به فکر باشند
پورتال شورای عالی انفورماتیک کشور (http://www.shci.ir/Portal/Home/Default.aspx)
Untitled Page (http://www.shci.ir/softconf/confirm.htm)

بهترین کار اینه که من گفتم واسه شکایت هم اول باید ثبت کنی این ایکرسپت رو بعد برای شکایت کنی

behrooz_iri
September 24th, 2010, 19:55
جناب root باید در نظر داشت که همه این کار رو نمیکنند و مشتریاشون رو نمیپرونند

پ. ن : جناب root لطفا جواب پ.خ من رو بدهید

Rezash
September 24th, 2010, 20:36
از صحبت هاي ايشون در ياهو استنباط ميشه بنده يك چيزي هم به ايشون بدهكارم و بايد جلوي جمع بابت اين كه برنامه من رو منتشر كردند ازشون عذر خواهي كنم :d
اميد جان اسكريپت من رو گذاشتي و آب از سرش رد شد، دشمني احتمالي شما با من با اين ماجرا به كنار!تا كي ميخواي زحمات ايراني ها رو به باد بدي؟!

delta
September 24th, 2010, 21:26
بابا د ز د ی به کنار چرا یک سایتی زده که به همه داره همش ضرر میزنه؟ یعنی نباید جلوی سایتی رو گرفت که جز ضرر چیزی نیست؟ تمام اسکریپتاش شل دارند و ... یعنی واقعا تو ایران کسی جلوی همچین سایتی رو نمیگیره؟ به خاطر یک بازی سایت ما رو فیل کردند بعد اینا راحت دارند پدر ملت رو در میارن هیچ؟

Rezash
September 24th, 2010, 21:37
ببخشيد قضيه روشن هست ولي جهت اطلاع بگم پست هاي بنده توسط كاربر جديدي هم كه ساخته بودم (testingcms) مجددا نيازمند تاييد هستند و آخرين پست من كه شديدا به ضررشون بود و كاملا منطقي و قانوني و محترمانه صحبت كرده بودم پاك شد !
به هر حال الان هر كي شكايتي از پي سي ول داره لطف كنه بگه يا اطلاع رساني كنه تا يكجا اين شكايت انجام بشه
چون چت خصوصيشون با يكي از دوستان عزيز بوده من نميخوام حرفهاي تحت اون چت رو هم انتقاد كنم يا ضميمه پرونده كنم چون فكر مي كنم به اندازه كافي مدرك براي محكوم كردن اقدام ناشايست ايشون داريم
فقط خدمت ايشون عرض كنم بنده طبق گفتتون لشكر كشي نمي كنم عزيز من!دارم تعدادي از شاكيان رو كه حقشون رو پايمال كرديد اما به دلايلي مثل كمبود وقت يا بي اعتمادي نسبت به قوانين ، اقدام قانوني خاصي رو انجام نداده بودند جمع مي كنم تا يك بار براي هميشه ثابت شود هر حقي خوردني نيست!
ببخشيد بحث رو مذهبي مي كنم!ولي امام حسين هم مقاميش نزد خدا كم نبود!ايشون هم مي تونستند هر درخواستي رواز خدا بكنند و يقينا مقبول بشه ولي ايستادگي كردند و نشون دادند 72 نفر چند صد هزار نفر رو هم شكست مي دهند البته وقتي كه حق باهاشون باشه.
بهتر ياد بگيريم در مقابل هر ظلمي كوتاه نياييم...من نه پولدارم و نه بيكار كه بيام كلي وقتم رو صرف شكايت بكنم...پس به همون دلايلي كه گفتم دارم پيگيري ميكنم...انشالله دوستاني كه حقشون خورده شده كوتاه نيايند.
بدرود

skrsoft
September 24th, 2010, 21:56
http://up.iranblog.com/Files/c19e80bf8b5b4b058d27.JPG

عجب منطقي !!!

چون يكي ديگه داده بايد منتشر ميكرده ! تقصيري نداره كه :59:

يه توصيه به آقاي شاهرخيان كردن :-b
مثل اينكه دـ ز ـد ا بيان بگن "مردم ديگه كار نكنين ، چون ما هرچي كار كنيد ازتون مي د.ز.د يم" :71:

Kambiz
September 24th, 2010, 23:31
رضا جان اگر کمکی از دستم بر میاد بگو برات انجام بدم
شدیدا حمایتت می کنم
در ضمن به آقای داوری هم خبر بدین ایشون هم شدیدا شاکی هستن از اینا با پشتیبانی مارکت ساز هم در ارتباط باشی برای جمع کردن شاکی خوب جواب میده

Rezash
September 25th, 2010, 00:16
رضا جان اگر کمکی از دستم بر میاد بگو برات انجام بدم
شدیدا حمایتت می کنم
در ضمن به آقای داوری هم خبر بدین ایشون هم شدیدا شاکی هستن از اینا با پشتیبانی مارکت ساز هم در ارتباط باشی برای جمع کردن شاکی خوب جواب میده

سلام
به همكاري آقاي داوري كه حضوري ايشون رو ميبينه سپردم بهشون اطلاع بده تا اگر تمايل داشته باشند اقدام كنيم.
اگر دوستان مورد ديگري از نقض كپي رايت رو دارند كه ميتونه شكايت كنه رو هم لطفا اعلام كنند تا تعداد مون بيشتر بشه

mamali5
September 25th, 2010, 00:37
شل ريختن تو اسكريبت ها هم 1 تخلف.
اينم حتما بايد بررسي شه.خيلي ها سايت مهم و بربازديد دارن به راحتي از اسكريبت هاي بي سي ول استفاده ميكنن كه روحشون هم خبر نداره توش شل باشه...

Rezash
September 25th, 2010, 00:54
شل ريختن تو اسكريبت ها هم 1 تخلف.
اينم حتما بايد بررسي شه.خيلي ها سايت مهم و بربازديد دارن به راحتي از اسكريبت هاي بي سي ول استفاده ميكنن كه روحشون هم خبر نداره توش شل باشه...

اگر نمونه اي از اين تخلف هم داريد لطفا لينك ها رو پ.خ كنيد ضميمه كنيم.

M-Soltani.ir
September 25th, 2010, 01:14
ddos كه گفتم شوخي بود ...
خب كسي مي دونه بايد كجا مراجعه كرد ؟ نميخوام برم دادگاه به قاضي توضيح بدم دومين چيه !يعني مركز جرايم رايانه اي كجاست !مشهد هم داره ديگه؟

سلام
برای امید متاسفم ، با اون دلایل مسخرش برای انتشار اسکریپت ها... ، چون داشتن از اسکریپت آدونیس سوء استفاده میکردند و میفروختند ما این رو رایگان گذاشتیم و ... ، شده وکیل وصی مردم

سمت میدون راهنمایی یک شعبه ستاد رسیدگی به جرائم رایانه ای هست ، سمت پاساژ گوهر شاد نه ، اون سمت دیگه ، امیدوارم کارتو راه بندازه :) ، ایندفعه رد شدم آدرس دقیق رو برات پی ام میکنم

Doublex
September 25th, 2010, 02:03
متاسفانه ضعف در ساختار دادرسی به مسائل و جرائم اینچنینی زیاده .. تا بخوای به اون قاضی بفهمونی چی به چیه خودت از کرده خودت پشیمون میشی ... این هم بخاطره اینه تو ایران فکر کردن قاضی جرائم رایانه ای باید جا نماز آب بکشه نه چیزی از رایانه بدونه

HematYar
September 25th, 2010, 10:24
کاری به آقای صمدبین و پی سی ول ندارم . اما هر وقت بحث چنین مواردی پیش میاد ، میایم میگیم ، خب طوری نیست ، ما که داریم ویندوز کرک شده نصب میکنیم ، حالا اینم بیاد اسکریپت یا قالب ما رو نال/ریپ کنه یا بزاره دانلود .

آخه برادر من این که نشد حرف !!! این یعنی گول زدن خودمون .

یک بار برای همیشه پیگیری کنین تا ببینیم این ماجرا واقعاً به جایی ختم میشه یا نه . بعد بیایم خودمونو به خاطر استفاده از ویندوز کرک شده ماکروسافت ملامت کنیم !

رضا جان برات آرزوی موفقیت دارم .

mamali5
September 25th, 2010, 11:01
کاری به آقای صمدبین و پی سی ول ندارم . اما هر وقت بحث چنین مواردی پیش میاد ، میایم میگیم ، خب طوری نیست ، ما که داریم ویندوز کرک شده نصب میکنیم ، حالا اینم بیاد اسکریپت یا قالب ما رو نال/ریپ کنه یا بزاره دانلود .

آخه برادر من این که نشد حرف !!! این یعنی گول زدن خودمون .

یک بار برای همیشه پیگیری کنین تا ببینیم این ماجرا واقعاً به جایی ختم میشه یا نه . بعد بیایم خودمونو به خاطر استفاده از ویندوز کرک شده ماکروسافت ملامت کنیم !

رضا جان برات آرزوی موفقیت دارم .

ولی قبول کنین که اقتصاد ما در حدی نیست که بتونیم خیلی راحت از ویندوز های نسخه اصلی ماکروسافت استفاده کنیم.
اما در این حد هستیم که بتونیم نسخه آدونیس اصلی رو بخریم.
حالا من میگم اسکریپت های خارجی رو نال میکنین به درک اما ایرانی ها رو دیگه دل سرد نکنین با کارتون.
آقای صمد بین خودت بزار جای کسانی که برنامه نوشتن و شما هم به راحتی میگیری نال میکنی
چه حسی بهت دست میده؟؟؟!!!

---------- Post added at 11:01 AM ---------- Previous post was at 11:00 AM ----------

اگر نمونه اي از اين تخلف هم داريد لطفا لينك ها رو پ.خ كنيد ضميمه كنيم.

میگردم پیدا کردم میدم خدمتتون(قبلآ زیاد دیدم اما الان یادم نمیاد کدوم)

AmirHosein
September 25th, 2010, 17:15
برای شل یه بحثی تو ویبی ایران بود و اسکریپت مورد نظر هم پی سی رنک بود و ویبولتین از پی سی رنک کلی سایت رو زدن :))
در مورد شکایت هم باس بگم تا وقتی یه سری عین این علاف ها دنبال اسکریپت هستن این سایت ها عین قارچ رشد میکنن و حاصل کار جماعت ایرانی رو از بین میبره من خودم یه زمان عشقم مجموعه داری بود از فروشگاه ساز حامد بگیر تا این آخریش که پرتال سما هست! ولی استفاده نمیکنم ای فرهنگ باید جا بیفته الان بهترین سایت اسکریپتی که دیدم پرشین اسکریت بوده نه شکایتی داشته نه چیزی ازش دیدم بیچاره از همه بیشترم هک شده :)) باید نگاه به موضوع رو عوض کرد
برای شکایت هم بهتره یه امضای اینترنتی گزاشت عین این پتیشن ها ملت امضا کنن بعد واسه حجی!(پرزیدنت سابق!) ارسال کنید
همین:)

itjavani
September 25th, 2010, 19:21
اینم از آخرین پست های رسیده در انجمن گیگ اسکریپت و نصیحت آقایون...

http://up.iranblog.com/Files/8d9d9ebc2fde48e28cae.jpg
http://up.iranblog.com/Files/f1ddc010aef34416bd42.jpg

mr.he3am
September 25th, 2010, 19:30
اینم از آخرین پست های رسیده در انجمن گیگ اسکریپت و نصیحت آقایون...

http://up.iranblog.com/Files/8d9d9ebc2fde48e28cae.jpg
http://up.iranblog.com/Files/f1ddc010aef34416bd42.jpg

بنده حرف black virus قبول ندارم مثلا همین مثال ویندوز که ایشون زد
کپی از خارجی ها حداقل از نظر بنده هیچ مشکلی نداره
کپی برداری از ایرانی و هم خونت زمین تا آسمون با خارجی فرق داره
داخل ایران جدیدا خیلی خیلی کم کسی کپی میکنه و خوشبختانه روز به روز هم داره کمتر میشه
من خودم طراح های زیادی دیدم که کارشون کپی بوده بعد از یک مدت زدن تو کار اختصاصی
دلیل نمیشه هر کسی هر کاری کرد بگی اون میکنه چرا من نکنم
به نظر من با این حرف ها فقط میخوان خودشون خر کنن که کار ما اشتباه نیست

vendor
September 26th, 2010, 00:50
دوستان در بالا اشاره کرده بودن به مارکت ساز طلایی
عرض کنم خدمت شما کسی که قالبهای مارکت ساز رو ریپ کرده بود من هستم
دلیلش هم برای اولین بار همینجا میگم
این آقای مهدی رحیمی به دلیل اینکه قالب هاشو ریپ کرده بودم(هنوز پخش نکرده بودم) میره میبینه که من از گیگفا هاست گرفتم، میره حالا چی میگه نمیدونم ولی گیگفا سایت منو بست و یه بک آپ هم بهم نداد( سایت من هم یه ماه خوابید حالا نمی خوام بگم که چه قدر ضرر خوردم)

ولی از اونجا که یاد گرفتم بعد زمین خوردن بلند شم، قسم خوردم اگه موقعیتش جور بشه یه حال اساسی به رحیمی بدم که تا آخر عمرش یادش نره. یه روز دیدم که یه کی نسخه طلایی اسکریپتش رو گذاشته واسه دانلود که البته خالی از اشکال نیست و نخواهد بود. تا اینکه یه بنده خدا مشکلش رو تا حدودی حل کرد. با خودم گفتم تنور داغه بیا نون رو بچسبون که الان وقتشه. اومدم اسکریپت رو با قالب هاش یه جا گذاشتم واسه دانلود.
البته اشاره کنم بعد اینکه قالب ها رو ریپ کرده بودم تصمیم به فروش گرفتم زیر قیمت سایت مارکت ساز
اضافه کنم خودم در چندین سایت خارجی مشاهده کردم که همین قالب های به اصطلاح فروشی اینگلیش هستن و این آقا اومده همین قالب هارو واسه سیستم خودش سازگار کرده(یعنی اصلا طراح یه نفر دیگه هستش)
در ضمن ایشون منو تهدید هم کرده بودن که حالا بماند به چی تهدید کرده بود.
در پایان ذکر کنم که این کار من فقط به خاطر تسویه حساب شخصی بوده و به هیچ سایت یا انجمنی دخالت نداشته و ندارد
اگه دقت کرده باشین خودم هم از نسخه رایگان مارکت ساز استفاده میکنم. قالبش هم همون قالب رایگان هستش خودم ویرایش کردم
شرمنده که سرتون رو درد آوردم
با تشکر

Rezash
September 26th, 2010, 01:33
چيزي كه جالب هست اين توجيهات 100 درصد منطقيتون (!!!!!!!!!!!!!!!!!) براي هر كاري كه مي كنيد هست :d
گيگفا بك آپ شما رو نداده
فلاني آدم بدي بود
فلان اسكريپت در بازار سياه بود
و ... و ...

vendor
September 26th, 2010, 12:35
چيزي كه جالب هست اين توجيهات 100 درصد منطقيتون (!!!!!!!!!!!!!!!!!) براي هر كاري كه مي كنيد هست :d
گيگفا بك آپ شما رو نداده
فلاني آدم بدي بود
فلان اسكريپت در بازار سياه بود
و ... و ...

دوست عزیز مطلبی که در بالا نوشتم توجیه برای کار خودم نبود و فقط تسویه حساب شخصی بود و فقط واسه اطلاع رسانی به دوستان گفتم
وگرنه من هم اسکریپت های نال زیادی دارم که تا حالا نه استفاده کردم و نه پخش کردم چون دوست دارم از اسکریپت فری استفاده کنم
با تشکر

tmfar
September 26th, 2010, 19:54
آقا آخر این قضیه چی شد ؟ کسی شکایت کرد ؟

Rezash
September 26th, 2010, 20:33
آقا آخر این قضیه چی شد ؟ کسی شکایت کرد ؟

شاكيان اعلام آمادگي كردند ! خودم استارتش رو ميخوام بزنم! ولي تو اين يكي دو روزه تو ساعات اداري اي كه مي تونستم برم خيلي وقتم پر بود اما انشالله سه شنبه مي رم.

iranashiyane
September 26th, 2010, 20:54
خوب من اینجا هستم به شما بچه های خوب نصیحتی کنم ببینید اگه بخواین بازی کنید بعد بازیتون میدیم چون اینجا هستم تا جواب شما رو بدم بهتره که بی طرف باشین چون تیم پی سی ول با کسی شوخی نداره.عوضی تر از من هم هست واسه شروع بازی چند تا اسکریپت ایرانی پابلیک می کنم البته از آقایانی که تو این جمع هستن یک سری هاستینگ دارن که زیادی ادعای اعتبار می کنن باید کم بشه تا روشون هم کم بشه.

خلاصه امر سرتون تو لاک خودتون باشه چون دست به کار شدم و آرامشو از شما ها می گیرم.

tmfar
September 26th, 2010, 22:17
یک نمونه از خدمت پی سی (ول معطل) :

وب سایت پشتیبانی راش هک شد - انجمن تخصصي وبمستران ايراني (http://www.gigscript.info/thread3796.html#post18880)

vendor
September 26th, 2010, 23:36
فکر کنم فقط همین عنوان پست رو خوندی (البته از اونجا که خیلی منطقی هستین همین هم برای شما کافیه)

amiri113
September 27th, 2010, 00:42
در مورد پی سی ول: هر کس خواست شکايت کنه ازشون، به من پيغام خصوصی بده تا به سروان ر**** در دادسرای جرائم رايانه ای در خيابان مطهری تهران معرفيشون کنم و با توجه به سابقه ای که وجود داره مطمئن هستم که ميتونن کمک کنن.
از ارشاد هم اگر خواستيد پيگيری کنيد بازم ميتونم کمکتون کنم.
هر کس خواست شکايت کنه من اطلاعات رو بهش بدم.

با تشکر
علی امیری

---------- Post added at 11:19 PM ---------- Previous post was at 11:18 PM ----------

در مورد پی سی ول: هر کس خواست شکايت کنه ازشون، به من پيغام خصوصی بده تا به سروان ر**** در دادسرای جرائم رايانه ای در خيابان مطهری تهران معرفيشون کنم و با توجه به سابقه ای که وجود داره مطمئن هستم که ميتونن کمک کنن.
از ارشاد هم اگر خواستيد پيگيری کنيد بازم ميتونم کمکتون کنم.
هر کس خواست شکايت کنه من اطلاعات رو بهش بدم.

با تشکر
علی امیری

---------- Post added at 11:42 PM ---------- Previous post was at 11:19 PM ----------

ولی از اونجا که یاد گرفتم بعد زمین خوردن بلند شم، قسم خوردم اگه موقعیتش جور بشه یه حال اساسی به رحیمی بدم که تا آخر عمرش یادش نره.

اينشالا تو اون دنيا جواب اين ***ی رو چنان ميگيری که کلا يادتون نره :دی

vendor
September 27th, 2010, 12:49
---------- Post added at 11:42 PM ---------- Previous post was at 11:19 PM ----------

[/COLOR]

اينشالا تو اون دنيا جواب اين ***ی رو چنان ميگيری که کلا يادتون نره :دی[/QUOTE]

پس مراقب خودت باش که این بلا سر خودت هم نیاد ، ما بیدی نیستیم که با این بادها بلرزیم
با تشکر

amiri113
September 27th, 2010, 13:50

[/COLOR]

اينشالا تو اون دنيا جواب اين ***ی رو چنان ميگيری که کلا يادتون نره :دی

هه :دی
مراقبيم اينشالا!
آقا انشالا اطلاعات مفيدی رو در اختيار دوستان قرار ميدم تا بتونن پيگير شکايت از سايت p30vel باشن :دی

پس مراقب خودت باش که این بلا سر خودت هم نیاد ، ما بیدی نیستیم که با این بادها بلرزیم
با تشکر[/QUOTE]

vendor
September 27th, 2010, 14:53
تا اونجا که میدونم قبل از اینکه p30vel پا به دنیای اینترنت بزاره شما ها حتی نمیدونستید اسکریپت چیه ولی حالا اومدی داری طرفداری این و اون رو میکننین. نمیدونم این وسط چی گیر شما ها میاد. فقط اینو میدنم تنها چیزی که گیرتون میومد چنتا اسکریپت ناب و مفت بود که تو خواب هم نمیتونستین داشته باشین ولی دیگه اون هم گیرتون نمیاد.
صبر کن منظورتو بهتر متوجه بشم : شما میخواین سایتی رو که چندین ساله بدون ترس از هیچ کس و ناکسی داره اسکریپت ریپ، نال و منتشر میکنه و دست خیلی از *** های اسکریپت رو که داشتن اسکریپت رایگان رو به مردم بیچاره میفروختنو رو کرده، تهدید میکنین؟ موفق باشین
با تشکر

amiri113
September 27th, 2010, 14:59
ببخشيد اولا دوره شعبون بی مخ ها سر اومده :دی
الان قانون حرف اول و آخر رو ميزنه، حالا شما بيا x رو تهديد به هک کن y رو تهديد به کتک، آخرش که چی ؟ تا کی ميخوای ادامه بدی.
روی من و کم کنی روی x رو کم کنی روی y رو کم کنی :دی

کار شما ***ی هستش :دی
شما اعتقاد داری برنامه نويس داشته برای برنامه ای که مينوشته پول زيادی ميگرفته؟ خوب شما استفاده نميکردی! حتما از برنامش که حاصل دسترنجش بوده خوشت اومده بود که استفاده کردی!
عين اين هستش که بنز داره ماشينشو به قيمت زياد ميفروشه، هر کس دوست داره ميخره هر کس دوست نداره ميره پيکان سوار ميشه.
اعتقاد شما ميگه چون بنز داره گرون ميفروشه بايد بری بنز رو ب***ی :دی ؟ يا برداری در انبار بنز رو باز کنی بگی چون گرون ميفروخت همه دوستام برن از انبار مفت بردارن ؟
اگر واقعا طرز فکر شما همينه که ما رو هم متنبه کنيد؟

ممنون
علی امیری

bestvps
September 27th, 2010, 15:15
اولا دوما سوما ! جر و دعوا نیست که شاخ و شونه میکشید ! اسکریپت ایرانی نزارید !

ثانیا اگه بحث شاخ و شونه کشیدنه ! من طرفدار حق هستم اینجا هر کسی که بخواد اسکریپت ملت و برداره و بزاره و فلان و بسار هیچ گونه توجیهی نباید داشته باشه !!! بیخود هم کرده بخواد بیاد حرف اضافی بزنه ![-(
به هر حال تصمیم با خودتونه ! یا کنار بیاین یا کنارتون میاریم !:-|
من خیلی وقته دنباله این حرفا رو ول کرده بودم و سرم تو کار خودم بود اما اگه خیلی مشتاق درگیری هستید چند هفته به بنده وقت بدید اون وقت ببینم کسی هست بخواد شاخ و شونه بکشه یا نه !
اگه هم مطمئن هستید شکایت به جایی نمیرسه ! نظرتون در مورد اینکه شکایت زیر نظر یکی از نهاد های مردمی و دولتی انجام بشه چیه ؟:))

vendor
September 27th, 2010, 15:25
من میدونم شما ها چتونه، و میدونم از کجا خوردین، تموم این حرفها بهانه هستش. شما از اون دسته آدمهایی هستین که داشتین Shop Script Pro نال شده و فارسی شده رو که رو نت بصورت رایگان پخش شده بود رو برداشته بودین و به اسم فروشگاه ساز فوق حرفه ای فلان میفروختین ، یا داشتین آدونیس رو میفروختین . یا داشتین اسکریپت های فااسکریپت به اسم خودتون میفروختین. ولی ما دست شما و امثال شما را رو کردیم و نونتون آجر شد.
درسته حق دارین بسوزین و جای این داغ که رو دستتون گذاشتیم به همین راحتی خوب نمیشه. حالا حالا ها دارم براتون
با تشکر

amiri113
September 27th, 2010, 15:47
من میدونم شما ها چتونه، و میدونم از کجا خوردین، تموم این حرفها بهانه هستش. شما از اون دسته آدمهایی هستین که داشتین Shop Script Pro نال شده و فارسی شده رو که رو نت بصورت رایگان پخش شده بود رو برداشته بودین و به اسم فروشگاه ساز فوق حرفه ای فلان میفروختین ، یا داشتین آدونیس رو میفروختین . یا داشتین اسکریپت های فااسکریپت به اسم خودتون میفروختین. ولی ما دست شما و امثال شما را رو کردیم و نونتون آجر شد.
درسته حق دارین بسوزین و جای این داغ که رو دستتون گذاشتیم به همین راحتی خوب نمیشه. حالا حالا ها دارم براتون
با تشکر

:دی
شما اعتقاد داری با انتشار آدونيس نال شده نون ما د ز د ها رو آجر کرديد يا نون محسن داوری که چندين سال برای نرم افزارش زحمت کشيده ؟ :دی

شما اگر بنز رو بری ب***ی بعد بدی به دوستات نون بنز *** ها رو آجر کردی يا نون شرکت بنز رو ؟ :دی
مشکل شما اينه که چشماتون رو بستيد و اعتقاد داريد د ز دیتون درست هستش در حالی که اگر وجدان داشتيد هيچوقت همچين کاری نميکرديد.

البته کسی هم که عقل و انصاف داشته باشه از نرم افزار شما استفاده نميکنه.

---------- Post added at 02:47 PM ---------- Previous post was at 02:44 PM ----------

با تشکر

آقا شما که اينقدر موافق د ز د ی هستيد اگر من پول شما رو ب***م راضی هستی ؟ :دی

bestvps
September 27th, 2010, 17:05
با تشکر
بنده خودم برنامه نویس هستم! اکثر برنامه هام هم در زمینه تجارت الکترونیکه ! تعدادی از سیستم هامو به علت وجود افرادی چون شما منتشر نکردم ! تعدادی هم که فعال هستند اون چیزایی نیستند که الان فکر کنیدو بخواین نالش کنید ! سیستم هایی هم که نوشتم به فکرتون نمیرسه :-$
:)) ضمنا شما حتما خیلی دوست دارید که کارتون به جاهای باریک برسه نه ؟!
اگه خیلی مشتاقین چند هفته صبر و استمرار بر تکرار حرف ها و اعمال کافیه ! :-&

gavi
September 27th, 2010, 17:24
کاری که پی سی ول و اخیرا بخاطر برخورد نکردن با اینگونه سایتها سایت های مشابه انجام می دهند کاری جز د ز د ی و سواستفاده نیست! تمامی دلایلی که می آورند سرپوش گذاشتن بر روی د زدیشان است.

این سایتها با تشکیل گروه برای ریپ کردن اسکریپت ها و برنامه ها اهدافی جز سود بردن از ترافیک بسیار بالا برای سایتشان ندارند.
باند بازی و حذف رقبا با پخش کردن و نابود کردن دست رنجشان. رقیبان بازار.
از بین بردن تلاش برنامه نویسان ایرانی و ضربه مهلک به صنعت نرم افزار.
و و و ...

اگر بخواهیم محاسبه بکنیم، این گونه سایتها میلیاردها (بله میلیاردها) تومان ضربه به صنعت نرم افزار زده اند. به چه صورت؟
1- از بین بردن دست رنج تیم برنامه نویس و ورشکست کردن شرکت ها.
2- د زدیدن اسکریپت های اختصاصی و پخش کردن آنها و از بین بردن سایت اصلی با کلون سازی.
3- نا امید کردن برنامه نویسان جوان و ترس از ورود به بازار فروش نرم افزار برای همین موارد که می دانند نرم افزارشان به هیچ وجه فروش نمی رود.
4- هک شدن و دز دیده شدن اطلاعات خصوصی ایرانیان بوسیله شل های گذاشته شده در اسکریپت های د زدیده شده توسط هکرهای ایرانی و خارجی

اگر برخورد صحیح با اینگونه سایت ها می شد صنعت نرم افزار ما سالها پیش شکوفا شده بود. افسوس که هیچ برخوردی نمی شود و هر روز شاهد رشد اینگونه سایت ها هستیم.

bestvps
September 27th, 2010, 19:07
نگران برخورد نباشید !!! بزودی برخورد های کاملا جدی رو در یک سازمان مردمی پایه گذاری خواهیم نمود ! و با حمایت مستقیم و رسمی دولت ! باید منتظر باشن دیگه از این به بعد ! بنده از 5 شنبه همین هفته اقدامات لازم رو شروع میکنم و دوستانی که با ما هم عقیده هستند رو دعوت می کنیم تا از پایگاهی مردمی اینگونه اقدامات را به شدت محکوم کنیم .

iranashiyane
September 28th, 2010, 11:12
بابا وندور اینا رو ول کن اگه مخ داشتن که حرف مفت نمی زدن واسه چی با نادان بحث می کنی؟

می خوان برن باباشونو بیارن،اگه خواستین شکایت کنید از منم کنید چون سر تک تک شماها در میارم ، فعلا که گنده این جمع که غدغد الکی می کرد ببین تو هم مثل از حامد ساعتی نیستی که بزنم تو رو تو شوک بمونی ،فکر نکنی دارم تهدید می کنم من عمل می کنم حالا رو 3 روز وقتی که گفتم خوب فکر کن،اگه اومدی تو این جمع گفتی اشتباه کردم شاید یک کارایی کنم.

در مورد محسن داوری ایشون خودشون راضین چون دارن نسخه جدید می دن بیرون و اونی که حمایت می کنه ماییم.

webdata
September 28th, 2010, 11:18
حالا جدا از اين كاراشون كه حقوق ديگران رو ضايع ميكنن، اكثر اسكريپت‌هاشون دارای مشكلات امنيتی است و يا اصلا درست كار نميكنه، چون تو هر قسمت كدها ور رفتن و خواستن به خيال خودشون تبليغات سايتشون رو بكنن.

vendor
September 28th, 2010, 13:11
حالا جدا از اين كاراشون كه حقوق ديگران رو ضايع ميكنن، اكثر اسكريپت‌هاشون دارای مشكلات امنيتی است و يا اصلا درست كار نميكنه، چون تو هر قسمت كدها ور رفتن و خواستن به خيال خودشون تبليغات سايتشون رو بكنن.

آخه مگه کسی به شما گفته از p30vel اسکریپت دانلود کنید؟این جمعی که اینجا دارن قانون قانون میکنن خواهشا اصلا به p30vel و gigscript سر نزنن. اصلا کسی شما رو مجبور نکرده.
با تشکر

webdata
September 28th, 2010, 13:15
آخه مگه کسی به شما گفته از p30vel اسکریپت دانلود کنید؟این جمعی که اینجا دارن قانون قانون میکنن خواهشا اصلا به p30vel و gigscript سر نزنن. اصلا کسی شما رو مجبور نکرده.
با تشکر
لازم به توصيه شما نيست، چون خيلی وقته ديگه اصلا اين كار رو نميكنم. شما چرا حقيقت بهتون بر ميخوره؟

delta
September 28th, 2010, 14:31
با تشکر

مگه شلوارته که میگی خصوصی هست ؟ پسر خوب سایت باز هست و جهانی.شما دانلود نکن شما دانلود کن شد حرف؟ مطمعن باش اگر ایراد نداشت کسی به شما حرفی نمیزد. خوب میشه بفرمایید از کجا بدونیم نباید از سایت شما دانلود کنیم؟ تابلویی چیزی زدید؟ تا وقتی دانلود نکنیم و تجربه نکنیم که خوب دیگه حرفی برای گفتن و شکایت نیست.یکبار دانلود کردیم به ... خوردن افتادیم. سایت و .. همه رو به فنا دادیم.هک شدیم. ضرر خوردیم.مشخصه دفعه دیگه کلاهمون هم بیفته دیگه بهش سر نمیزنیم. منتهی برای همین بار اول که ندونسته آمدیم این همه ضرر رو کی جبران میکنه؟ شما؟ اگر سایتت شخصی هست درش رو تخته کن بگو خصوصی!! اگر مطالبتون ایراد داره بنویس بالاش مسئولیت دانلود و.. با خودتون هست.. وقتی هیچی ننوشتی بعد آمدی میگی شما دانلود نکن؟ نه جان من تو رو خدا بزار بیایم سایتتون!!
در مورد قوانین مگر شما قانون گزاری؟ اصلا قانون رو خوندی که آمدی میگی کسی کاری نمیتونه کنه؟ بیکار شدی قوانین جرایم رایانه ای رو بخون.نصیحت برادرانه میکنم چون خودم درگیرش بودم و اتفاقا 20 روز سایت ما فیل بود که دیشب موضوع حل شد.. به خاطر یکی دو تا اسکریپت خودت رو دردسر ننداز.

فصل سوم ـ سرقت و كلاهبرداری مرتبط با رايانه
ماده12ـ هركس به طور غيرمجاز داده‌هاي متعلق به ديگري را بربايد، چنانچه عين داده‌ها در اختيار صاحب آن باشد، به جراي نقدي از يك ميليون (1.000.000) ريال تا بيست ميليون (20.000.000) ريال و در غير اين صورت به حبس از نود و يك روز تا يك سال يا جزاي نقدي از پنج ميليون (5.000.000) ريال تا بيست ميليون (20.000.000) ريال يا هر دو مجازات محكوم خواهد شد.
ماده13ـ هركس به طور غيرمجاز از سامانه‌هاي رايانه‌اي يا مخابراتي با ارتكاب اعمالي از قبيل وارد كردن، تغيير، محو، ايجاد يا متوقف كردن داده‌ها يا مختل كردن سامانه، وجه يا مـال يا منفعت يا خدمات يا امتيازات مالي براي خود يا ديگري تحصيل كند علاوه بر رد مال به صاحب آن به حبس از يك تا پنج سال يا جزاي نقدي از بيست ميليون (20.000.000) ريال تا يكصد ميليون (100.000.000) ريال يا هر دو مجازات محكوم خواهد

amiri113
September 28th, 2010, 15:23
:دی شما دو تا قالپاق د ز د ها :دی اينقدر شهامت نداريد که با اسم واقعی خودتون و هويت شناخته شده کار کنيد.
فقط بلديد تهديد کنيد :دی بکن آقا، شما روز قيامت رو فراموش کردی :دی
بايد تک تک اين برنامه هایی که د ز د يدی رو بيای 2 3 برابرش رو پس بدی :دی

البته اون مال اون دنيا هستش در مورد اين دنيا هم قانون وجود داره که هر چی بيشتر دست و پا بزنی بيشتر تو گل فرو ميری!
بهتره حرف نزنيد و تلاش اضافه هم نکنيد :دی x رو هک کن و y رو هک کن :دی ميدونی چی ميشه :دی ؟؟؟؟ دشمنات بيشتر ميشن و شکايت زودتر به نتيجه ميرسه!

با تشکر
علی امیری

vendor
September 28th, 2010, 15:28
آخه جناب دلتا شما دیگه چرا؟ آخه برادر من یعنی شما خوشتون میاد یکی مثل مهدی رحیمی بیاد اسکریپت رایگان خارجی که به رایگان هم فارسی شده رو با کمی تغییرات که خودت هم میتونی همون تغییرات رو رو اعمال کنی رو به قیمت گزافی بهت بفروشه؟ فکر نکنم همچین کاری بکنی. در ضمن زمنی که من اسکریپت و قالب های مارکت ساز رو در گیگ اسکریپت پابلیک کردم، هنوز این آقا مارکت سازش رو ثبت نکرده بود. در ثانی من خودم اینو واسه چند نفر نصب کردم و مشکلی هم پیش نیومده، شل هم نداره، تازه این اسکریپت یه اسکریپت متن باز هستش که طبق قانون GNU باید رایگان پخش بشه، نه اینکه یه نفر بیاد یه تغییر جزئی بده توش و به اسم خودش ثبت کنه. در ضمن مگه اونیکه آقایی که اومده این اسکریپت رو به اسم این آقای رحیمی ثبت کرده چیزی از اسکریپت حالیشه؟ نه به خدا حالیش نیست
حالا خودت قضاوت کن کجای کار من غیر منطقی هستش
احتمالا در آینده ای نه چندان دور یه نسخه جدید از مارکت ساز طلایی رو که حاصل ویرایش چنتا از برو بکس p30vel هستش رو منتشر کنیم که هیچ ربطی به مارکت ساز و سایتش نداره چون کاملا سفارشی شده توسط خودمون خواهد بود و به رایگان هم منتشر میکنیم تا بلکه این جماعت از همه چیز بی خبر نرن گیر این کلاه برداران اینترنتی بیوفتن. خودت که بهتر میدونی 90% فروشگاه ساز هایی که در اینترنت بفروش میرسن نسخه ویرایش شده ای از shop script pro هستش که هر کدوم از این سایت ها دارن به اسم خودشون میفروشن. قبلا یه پستی زده بودم تو گیگ اسکریپت که این سایت ها رو معرفی کنید، که دریایی از فحش و ناسزا، ایمیل،پی ام،تلفن و sms به سوی من روانه شد که چرا داری میگی. خدا شاهده چندین بار تو اینترنت مشاهده کردم که همین مارکت ساز طلایی پابلیک شده در اینترنت به قیمت های مختلف بفروش میرسه. همین فامارکت رو چندین جا دیدم که که با عوض کردن اسمش دارن میفروشن.
بازم بگین این حرف ها دروغه.
البته همه میدونن که کار p30vel عیاری هستش ولی همیشه بهمون میگن dozd
ولی dozdan شریفی که دارن همین اسکریپت ها منتشر شده یا منتشر نشده رو میفروشن، شدن شرکت
میدوننین که همه این حرف ها واقعیت هستش چه قبول کنید چه نکنید
این ها رو گفتم و دیگه هم تکرار نمیکنم، چون این آخرین پستم تو این انجمن هستش و قضاوت رو به عهده خودتون میزارم.یا حق
با تشکر

iranashiyane
September 28th, 2010, 15:31
لازم به توصيه شما نيست، چون خيلی وقته ديگه اصلا اين كار رو نميكنم. شما چرا حقيقت بهتون بر ميخوره؟
(http://www.webhostingtalk.ir/f41/15311/post151815/#post151815)

بله میدونم فکر کنم اسپانسر سایت *** شدن بهتره .

برو کوچولو نذار بگم که غیر مستقیم دانلود می کنی همون سایتی که شما اسپانسر هستید اونها از ما می ***ن با نام خودشون می زنن.

amiri113
September 28th, 2010, 15:37
آخه جناب دلتا شما دیگه چرا؟ آخه برادر من یعنی شما خوشتون میاد یکی مثل مهدی رحیمی بیاد اسکریپت رایگان خارجی که به رایگان هم فارسی شده رو با کمی تغییرات که خودت هم میتونی همون تغییرات رو رو اعمال کنی رو به قیمت گزافی بهت بفروشه؟ فکر نکنم همچین کاری بکنی. در ضمن زمنی که من اسکریپت و قالب های مارکت ساز رو در گیگ اسکریپت پابلیک کردم، هنوز این آقا مارکت سازش رو ثبت نکرده بود. در ثانی من خودم اینو واسه چند نفر نصب کردم و مشکلی هم پیش نیومده، شل هم نداره، تازه این اسکریپت یه اسکریپت متن باز هستش که طبق قانون GNU باید رایگان پخش بشه، نه اینکه یه نفر بیاد یه تغییر جزئی بده توش و به اسم خودش ثبت کنه. در ضمن مگه اونیکه آقایی که اومده این اسکریپت رو به اسم این آقای رحیمی ثبت کرده چیزی از اسکریپت حالیشه؟ نه به خدا حالیش نیست
حالا خودت قضاوت کن کجای کار من غیر منطقی هستش
احتمالا در آینده ای نه چندان دور یه نسخه جدید از مارکت ساز طلایی رو که حاصل ویرایش چنتا از برو بکس p30vel هستش رو منتشر کنیم که هیچ ربطی به مارکت ساز و سایتش نداره چون کاملا سفارشی شده توسط خودمون خواهد بود و به رایگان هم منتشر میکنیم تا بلکه این جماعت از همه چیز بی خبر نرن گیر این کلاه برداران اینترنتی بیوفتن. خودت که بهتر میدونی 90% فروشگاه ساز هایی که در اینترنت بفروش میرسن نسخه ویرایش شده ای از shop script pro هستش که هر کدوم از این سایت ها دارن به اسم خودشون میفروشن. قبلا یه پستی زده بودم تو گیگ اسکریپت که این سایت ها رو معرفی کنید، که دریایی از فحش و ناسزا، ایمیل،پی ام،تلفن و sms به سوی من روانه شد که چرا داری میگی. خدا شاهده چندین بار تو اینترنت مشاهده کردم که همین مارکت ساز طلایی پابلیک شده در اینترنت به قیمت های مختلف بفروش میرسه. همین فامارکت رو چندین جا دیدم که که با عوض کردن اسمش دارن میفروشن.
بازم بگین این حرف ها دروغه.
البته همه میدونن که کار p30vel عیاری هستش ولی همیشه بهمون میگن dozd
ولی dozdan شریفی که دارن همین اسکریپت ها منتشر شده یا منتشر نشده رو میفروشن، شدن شرکت
میدوننین که همه این حرف ها واقعیت هستش چه قبول کنید چه نکنید
این ها رو گفتم و دیگه هم تکرار نمیکنم، چون این آخرین پستم تو این انجمن هستش و قضاوت رو به عهده خودتون میزارم.یا حق
با تشکر

بيزنس مدل شما مشخصه :دی
شما يکسری اسکريپت باگ دار رو تو p30vel منتشر ميکنيد و تو هر کدوم يکی دو تا شل ميزاريد.
بعد مياين به مدير سرور x يا مدير سرور y ميگيد آقا سرورت باگ داره يا بايد ماهی اينقدر تومان بهمون پول بدی يا هک ميشی :دی
چون رو هر سروری حداقل 2 3 تا از اسکريپت های منتشر شده توسط شما نصب شده.
اون مدير سرور بدبخت هم هر روز هک ميشه (چون پول نداره به شما بده) و شما هر روز مدعی تر ميشيد :دی

شما در راه رضای خدا اسکريپت منتشر نميکنيد، در راه پر کردن جيب خودتون از د ز د ی و هک کار ميکنيد.

راه حل مقابله با شما هم اين هستش که هيچ مدير سروری اجازه نده رو سرورش اسکريپت نال شده نصب بشه.

با تشکر
علی امیری

delta
September 28th, 2010, 15:43
راستش من برای صمد بین احترام قائل هستم چون زمانی عضو تیم ما بودند و مشغله کاریشون باعث شد از تیم برند.من از اسکریپت گزاشته شده کلی ضرر خوردم اما ازش گزشتم چون خودم سایت دارم میدونم مدیریت یعنی چی. دوستان هم از صمد بین نارحت نیستند چون تمام گناه ها گردن آن نیست بالاخره مدیران و کاربران دیگر هم هستند که فعالیت میکنند.ولی چه کنیم که قانون میگه هر اتفاقی بیفته مسئول شخص سایت مورد اتهام هست. خود من یک هفته ارشاد بودم به خاطر پست چند تا کاربر!!تازه رفع فیل هم شدیم.
الان هم دوستان خواهش میکنم الکی هر کسی پست نده و شاکی نشه.. یکی هک شد و یکی شل آپلود کرد. یکی ویروس گرفت تو تمام سایتها هست. چه نرم افزاری چه اسکریپت..بالاخره هر سایتی شاکی و راضیانی داره.. با تهدید و ... هم خواهشن با هم حرف نزنید.تمام کسانی که اینجا هستند حرفه ای هستند..لطفا با هم به طور حرفه ای حرف بزنید..
فقط کسانی که خسارت دیدند تو این تاپیک نظر بدند تا شلوغ نشه و مشکلشون حل بشه..بهتره کسانی که خسارت واقعی دیدند با هم حرف بزنند تا مشکلشون حل بشه.. شکایت و دادگاه همیشه راه حل آخر هست. بهتره اول منطقی بحث بشه بعد..

bestvps
September 28th, 2010, 16:28
اگر منطقی باشه نه اینکه با گردن کلفتی برخورد کنیم در پیایان هم یه توجیه به ظاهر منطقی ارائه بدیم !!!!

mr.bahram
September 28th, 2010, 16:35
راستش من برای صمد بین احترام قائل هستم چون زمانی عضو تیم ما بودند و مشغله کاریشون باعث شد از تیم برند.من از اسکریپت گزاشته شده کلی ضرر خوردم اما ازش گزشتم چون خودم سایت دارم میدونم مدیریت یعنی چی. دوستان هم از صمد بین نارحت نیستند چون تمام گناه ها گردن آن نیست بالاخره مدیران و کاربران دیگر هم هستند که فعالیت میکنند.ولی چه کنیم که قانون میگه هر اتفاقی بیفته مسئول شخص سایت مورد اتهام هست. خود من یک هفته ارشاد بودم به خاطر پست چند تا کاربر!!تازه رفع فیل هم شدیم.
الان هم دوستان خواهش میکنم الکی هر کسی پست نده و شاکی نشه.. یکی هک شد و یکی شل آپلود کرد. یکی ویروس گرفت تو تمام سایتها هست. چه نرم افزاری چه اسکریپت..بالاخره هر سایتی شاکی و راضیانی داره.. با تهدید و ... هم خواهشن با هم حرف نزنید.تمام کسانی که اینجا هستند حرفه ای هستند..لطفا با هم به طور حرفه ای حرف بزنید..
فقط کسانی که خسارت دیدند تو این تاپیک نظر بدند تا شلوغ نشه و مشکلشون حل بشه..بهتره کسانی که خسارت واقعی دیدند با هم حرف بزنند تا مشکلشون حل بشه.. شکایت و دادگاه همیشه راه حل آخر هست. بهتره اول منطقی بحث بشه بعد..

کل این موضوع رو دارم دنبال می کنم
این نظر من هست
حرف زیبا رو شما زدی و من هم قبول دارم عین صحبت های شما رو

bestvps
September 28th, 2010, 16:37
بابا وندور اینا رو ول کن اگه مخ داشتن که حرف مفت نمی زدن واسه چی با نادان بحث می کنی؟

می خوان برن باباشونو بیارن،اگه خواستین شکایت کنید از منم کنید چون سر تک تک شماها در میارم ، فعلا که گنده این جمع که غدغد الکی می کرد ببین تو هم مثل از حامد ساعتی نیستی که بزنم تو رو تو شوک بمونی ،فکر نکنی دارم تهدید می کنم من عمل می کنم حالا رو 3 روز وقتی که گفتم خوب فکر کن،اگه اومدی تو این جمع گفتی اشتباه کردم شاید یک کارایی کنم.

در مورد محسن داوری ایشون خودشون راضین چون دارن نسخه جدید می دن بیرون و اونی که حمایت می کنه ماییم.

اولا ! شما سه روز رو جایی اعلام نکردید !!!
ثانیا ! خیلی ادعا دارید تشریف میاریم خدمتتون بزودی !!! فقط کمی صبر کنید و منتظر باشید !!! 5 شنبه داره نزدیک میشه ! بعد از اون کار شروع میشه و بعد از یک ماهیی خدمت کلیه عزیزان منطقی عرصه نرم افزاری Null !!!! خواهیم رسید ! بعد تشریف بیارید به سه روزتون فکر میکنیم بنده و دوستان !

از مافیایی مثل شما جز این انتظار نمیره ! اما مطمئن باشید حرکتی رو استارت زدید که دودش شاید تو چشم ما رفته باشه ولی ما که موندیم دیگه آبدیده ایم از مافیای جوجه ها هم ترسی نداریم چون اگه می ترسیدیم الان برنامه نویس لوکال بودم و برا چند تا شرکت کار میکردم و پولمو میگرفتم نه تو نت و با این اوضاع که حالا ایشون حق داره برناهه های ما رو نال کنه ولی ما حق نداریم اعتراض کنیم ! اینا جزء حقوقشونه ولی ما تهدید میشیم ! چون حق میگیم :-&
حالا دوستانی که تهدید کردنو بزودی تهدید هاشونو می بینیم ! :-& ولی مواظب باشید و بدونید خودتون شروع کردید !

Rezash
September 28th, 2010, 18:15
به درخواست عده اي از شاكيان مراحل قانوني كار و شاكيان مخفي مي ماند ! ;)
اما پيگير هستيم...
راستش اصطلاحا كل كل كردن با اين جماعت فايده اي نداره
من و شمايي كه ميگيم حقوق ديگران اكثرا تو خانواده اي بزرگ شديم كه پدرمون هم به حقوق بقيه احترام گذاشته ... كسي كه داره رسما خودش با افتخار ميگه من اينكارها رو كردم ديگه مشخص هست با حرف كارش به جايي نميرسه و ...
---
شما اولش دليل منطق از نوع خودتون مي آورديد و بعد كه ديديد توجيهاتتون خيلي درسته (!) رو آورديد به تهديد و فلان و ...
تو انجمن خودتون هم اميد آقا رسما بعد از استعفاي يكي از مديران پي سي ول به خاطر اين مسئله بنده رو تهديد كردند و من هم خيلي راحت گفتم هر كاري دوست داريد بكنيد ! نمي گم نمي تونيد! حتي هنوز هاستم رو هم عوض نكردم!شل هم كه داريد راه باز جاده دراز!فقط پرونده خودتون رو سنگين تر مي كنيد! و بعلاوه بيشتر هم شناخته ميشيد بين كاربراتون ;)
خود مديرانتون چقدر قشنگ گفتند كه كسي كه مياد تو يك سايت وارز و مثل پي سي ول حق نداره بگه چرا اين كار رو كردي و يا حق فلاني رو خوردي ;)
فرق من و شما در چيست ؟‌ چرا من وقت نمي كنم جواب تك تك شما رو بدم؟ چون من براي پولي كه در ميارم زحمت ميكشم؛براي كسب در امد ، بازديد بيشتر،مدير شدن تو فروم، خالي كردن عقده شخصي و غيره و غيره حق بقيه رو نمي خورم ولي شما به توجيه هاي مختلف هر كاري دلتون ميخوايد مي كنيد.
من اين رو قبلا هم گفتم ! بازديد شما از چيست؟از اسكريپت ها -> اسكريپت دز دي ! تبليغاتتون از كجاست؟ از بازديدتون ! پول تبليغاتتون هم راحت از گلتون پايين ميره چون بهش عادت داريد ظاهرا (از حرفها و اعمالتون پيداست)
اينو يادتون باشه كه الان هر چقدر بخوايد ميتونيد جولان بديد! ولي يك روز هم ميرسه كه خواهش و التماس مي كنيد ؛ حالا چه دير چه زود ;)

amiri113
September 28th, 2010, 18:23
حالا چه دير چه زود ;)

يا تو اين دنيا يا تو اون دنيا
من که دوست دارم تو اون دنيا باشه، لاقل گناهام رو ميندازم سر کس ديگه :دی

Rezash
September 28th, 2010, 18:29
يا تو اين دنيا يا تو اون دنيا
من که دوست دارم تو اون دنيا باشه، لاقل گناهام رو ميندازم سر کس ديگه :دی
دقيقا ! البته تو اين دنيا يك كوچولو تنبيهاتي بد نيست :دي

webdata
September 29th, 2010, 09:39
مگه شلوارته که میگی خصوصی هست ؟ پسر خوب سایت باز هست و جهانی.شما دانلود نکن شما دانلود کن شد حرف؟ مطمعن باش اگر ایراد نداشت کسی به شما حرفی نمیزد. خوب میشه بفرمایید از کجا بدونیم نباید از سایت شما دانلود کنیم؟ تابلویی چیزی زدید؟ تا وقتی دانلود نکنیم و تجربه نکنیم که خوب دیگه حرفی برای گفتن و شکایت نیست.یکبار دانلود کردیم به ... خوردن افتادیم. سایت و .. همه رو به فنا دادیم.هک شدیم. ضرر خوردیم.مشخصه دفعه دیگه کلاهمون هم بیفته دیگه بهش سر نمیزنیم. منتهی برای همین بار اول که ندونسته آمدیم این همه ضرر رو کی جبران میکنه؟ شما؟ اگر سایتت شخصی هست درش رو تخته کن بگو خصوصی!! اگر مطالبتون ایراد داره بنویس بالاش مسئولیت دانلود و.. با خودتون هست.. وقتی هیچی ننوشتی بعد آمدی میگی شما دانلود نکن؟ نه جان من تو رو خدا بزار بیایم سایتتون!!
در مورد قوانین مگر شما قانون گزاری؟ اصلا قانون رو خوندی که آمدی میگی کسی کاری نمیتونه کنه؟ بیکار شدی قوانین جرایم رایانه ای رو بخون.نصیحت برادرانه میکنم چون خودم درگیرش بودم و اتفاقا 20 روز سایت ما فیل بود که دیشب موضوع حل شد.. به خاطر یکی دو تا اسکریپت خودت رو دردسر ننداز.
فكر ميكنم دلتا به خوبی پاسخ شما رو دادن. كامل و منطقی.

eh3an
September 30th, 2010, 14:48
به نام خالق زیبایی ها که خود زیباترین ریبا ها است .
با سلام خدمت دوستان عزیز و ارجمند ! من احسان هستم مدیریت سابق پی سی ول و مدیریت حال حاضر سایت نالرز که حتما" تا به حال شنیدید ...
قبل از هر چیز تاسف میخورم در باب همچین انجمن بزرگی که هیچ مدیریتی روش نیست و نخواهد بود اصلا" این یک اصل شده تا از سایت یک درآمدی دستمون میاد ولش میکنیم چون درآمدشو دیگه برامون داره اما بطور کل تاسف میخورم از اینکه مدیریتی روی این انجمن نیست و هر حرفی زده میشه بدون اینکه کسی اخطار بگیره !
بنده ی حقیر به محض اینکه دیدم اسکریپت رضا جان در سایت پی سی ول منتشر شده و سایتشم هک شد بهشون زنگ زدم که اعلام کنم سایت های خودشون رو بیارن روی سرور شخصی من !
اما با مذاکرات که در یاهو دشاتیم قرار شد ایشون سرور VPS بگیرند و بنده براشون Manage و Config کنم و امنیتش رو ببرم بالا که با افتخار قبول کردم
اما چی شد که پی سی ول چنین شد ؟
در دورانی که من در پی سی ول مدیریت میکردم و همه پی سی ول رو به نام من میشناختند و جناب آقای امید ص.ب به وظیفه ی مقدس عمومی ( خدمت سربازی ) مشغول بودند اسکریپت هایی در سایت قرار میگرفت که از حالت انقضاء بیرون آمده بوده اند مثل آدونیس نسخه 1386 و از این قبیل دسته ها و اسکریپت هایی که فارسی میشده است مثل سبد خرید . پارس پی . سبد ساز و ... که همه به اتفاق از یک فارسی ساز استفاده مینموده اند و یا خارجی بده اند و یا با رضایت صاحب اثر منتشر میشده است
اما روزها و ماه ها قبل از اینکه چنین اتفاقاتی بیفته تا پی سی ول را رها کنم به خودم میگفتم روزی منم کنار زده میشم !
تا این شد که خیلی از اسکریپت های انقضاء گذشته را منتشر نکردم و نگه داشتم برای چنین روزی !
پس از دعوا و درگیری ها و بحث های جنجالی که یکیش فروش حق امتیاز پی سی ول به امید بوده و .... که نمیخوام اینجا بحثی بشه کنار زده شدم و دسترسی من کاملا" بسته شده !
و حتی مدیران سرور هم گفتن امید گفته بهت هیچی ندیم !
پس از مدتی من به کمک دوست خوبم که مثل برادر هست باهام به اسم حمید یاهو پی سی ول و گیگ اسکریپت رو هک کردیم تا به امید خیلی چیزا ثابت بشه !
اما نتیجه ای در بر نداشت !
تا اینکه به اینجا رسیدیم آقای صمدبین برای کنار زدن سایت من و دوستان و گروه و کاربرای گلمون دست به هر کاری میزنن که بنده و دیگران و کنار بزنن !
اما تیرشون به سنگ خورد چرا که اولین سایت ایرانی بودیم که پس از گذشت 2 الی 3 ماه همچین رنکی در الکسا گرفتیم و این موجب شد تا آقای صمدبین بیشتر تحریک شن !
من نمیخوام اینجا اسم ببرم . اخلاق آقای صمدبین به گونه ای مغرور آمیز بود که باعث شد نیمی بیشتری از مدیران و کاربران به سراغ نالرز بیان و فعالیت کنند !
آقای صمدبین انگار فیلم دیکتاتور بزرگ رو همیشه میبینن که چنین حکومت نظامی و دیکتاتوری راه اندازی کردند چرا که با یک پیغام همگانی همرو تهدید به این کردند که هر کسی سایت احسان فعالیت کنه اخراج خواهد شد !
حال از این نهال خشک که بگذریم میرسیم به حرف چندی از دوستان !
جناب آقای ITJavani Group همشهری عزیزم ! مسعود جان بنده میلاد 72 را از سایت اخراج کردم به خاطر کارهایی که کرد و از بیشتر کسانی که پول گرفته بود کارشون و مجانی انجام دادم !
و میلاد زنگ میزد گریه میکرد بذار برگردم اما اخراجش کردم تا اینکه به امید گفتم روی سرور 18 شل آپلود کرده اونم از میلاد زده شد !

دوستان چرا خودمون رو گول بزنیم ! من نمیخوام کپی رایت و نقض و اونو بگم !
ما هم برنامه نویسیم و گروه خودمونو داریم
حتما" تا به حال آگهی شاهو رو اینجا دیدید که کار گروه ماست و دیگر پروژه های ما رو !
اما من به برنامه نویس هایی مثل محسن داوری . رضا جان و ... احترام میذارم و تا جایی که بشه کمکشون میکنم !
من دوستان زیادی دارم همچون رضا . حامد ساعتی . دی مارکت ( پور سلطان ) . مسعود ( آی تی جوانی ) و ... و این دوستان کاملا" من و میشناسند !
اما من با کسانی مثل به ایران که داره Vivvo رو میفروشه به قسمت گزاف مخالفم !
و مطمئنا" اسکریپت رو منتشر میکنم چرا که داره از فارسی ساز رایگان پرشین اسکریپت (محمد) استفاده میکنه
و ....
نمیخوام بحث رو کش بدم !
دوستان اگر سوالی بود در خدمتم !
در ضمن دوستان این درست نیست که خودمونو از جهان جدا بدونیم چون اینطوری پیشرفتی نمیکنیم !
به عنوان مثال بنده سوییس زندگی میکنم و شما سوئد دلیل نمیشه چون من سوییسی هستم و شما سوئدی هم خون نباشیم شما برنامه ی من و نخری
چون این باعث میشه پیشرفتی نداشته باشیم و همین امر باعث شده تا پیشرفتی توی صنعت نرم افزاری نکنیم !
بنده ایرانی هستم و افتخار میکنم اما خون من با یه فرد خارجی فرقی نمیکنه و رنگین تر نیست !
درست فکر کنیم !
اکثر اسکریپت هایی هم که بنده قرار میدم جهت آشنایی با کد نویسی هست که یک نفر توانمند در ایجاد محصول و کد نویسی بشه نه اینکه استفاده کنه و سایت راه بندازه !
چرا که خود من کد نویسی را با اسکریپت های باز متن یاد گرفتم !
موفق باشید

---------- Post added at 01:48 PM ---------- Previous post was at 01:43 PM ----------

یک نکته هم بگم طبق فرمایشات دوستان
هر کسی رو میذارن توی قبر خودش چون یک نفر در یک قومی بد بوده دال بر این نمیشه کل طایفه بد باشه !

نادانترین افراد کسانی هستند که خود را دانا بدانند !

AmirHosein
September 30th, 2010, 14:56
به هر حال اگر من مدیر این بخش بودم توهین هارو پاک میکردم احسان درست میگه!
در مورد برنامه نویسی هم چیز زیادی نمیگم من حرفم رو زدم تا زمانی که ملت عین ***** دنبال اسکریپت هستن این رویه ادامه داره
خیالتون راحت باشه
در مورد حرف آخر احسان

اکثر اسکریپت هایی هم که بنده قرار میدم جهت آشنایی با کد نویسی هست که یک نفر توانمند در ایجاد محصول و کد نویسی بشه نه اینکه استفاده کنه و سایت راه بندازه !
:d حرف باحالی بود خوشم اومد منم خودم دنبال اینم پشتیبانی یه سیستم رو دست بگیرم

M.S.R
September 30th, 2010, 15:12
به نام خالق زیبایی ها که خود زیباترین ریبا ها است .
با سلام خدمت دوستان عزیز و ارجمند ! من احسان هستم مدیریت سابق پی سی ول و مدیریت حال حاضر سایت نالرز که حتما" تا به حال شنیدید ...
قبل از هر چیز تاسف میخورم در باب همچین انجمن بزرگی که هیچ مدیریتی روش نیست و نخواهد بود اصلا" این یک اصل شده تا از سایت یک درآمدی دستمون میاد ولش میکنیم چون درآمدشو دیگه برامون داره اما بطور کل تاسف میخورم از اینکه مدیریتی روی این انجمن نیست و هر حرفی زده میشه بدون اینکه کسی اخطار بگیره !
بنده ی حقیر به محض اینکه دیدم اسکریپت رضا جان در سایت پی سی ول منتشر شده و سایتشم هک شد بهشون زنگ زدم که اعلام کنم سایت های خودشون رو بیارن روی سرور شخصی من !
اما با مذاکرات که در یاهو دشاتیم قرار شد ایشون سرور VPS بگیرند و بنده براشون Manage و Config کنم و امنیتش رو ببرم بالا که با افتخار قبول کردم
اما چی شد که پی سی ول چنین شد ؟
در دورانی که من در پی سی ول مدیریت میکردم و همه پی سی ول رو به نام من میشناختند و جناب آقای امید ص.ب به وظیفه ی مقدس عمومی ( خدمت سربازی ) مشغول بودند اسکریپت هایی در سایت قرار میگرفت که از حالت انقضاء بیرون آمده بوده اند مثل آدونیس نسخه 1386 و از این قبیل دسته ها و اسکریپت هایی که فارسی میشده است مثل سبد خرید . پارس پی . سبد ساز و ... که همه به اتفاق از یک فارسی ساز استفاده مینموده اند و یا خارجی بده اند و یا با رضایت صاحب اثر منتشر میشده است
اما روزها و ماه ها قبل از اینکه چنین اتفاقاتی بیفته تا پی سی ول را رها کنم به خودم میگفتم روزی منم کنار زده میشم !
تا این شد که خیلی از اسکریپت های انقضاء گذشته را منتشر نکردم و نگه داشتم برای چنین روزی !
پس از دعوا و درگیری ها و بحث های جنجالی که یکیش فروش حق امتیاز پی سی ول به امید بوده و .... که نمیخوام اینجا بحثی بشه کنار زده شدم و دسترسی من کاملا" بسته شده !
و حتی مدیران سرور هم گفتن امید گفته بهت هیچی ندیم !
پس از مدتی من به کمک دوست خوبم که مثل برادر هست باهام به اسم حمید یاهو پی سی ول و گیگ اسکریپت رو هک کردیم تا به امید خیلی چیزا ثابت بشه !
اما نتیجه ای در بر نداشت !
تا اینکه به اینجا رسیدیم آقای صمدبین برای کنار زدن سایت من و دوستان و گروه و کاربرای گلمون دست به هر کاری میزنن که بنده و دیگران و کنار بزنن !
اما تیرشون به سنگ خورد چرا که اولین سایت ایرانی بودیم که پس از گذشت 2 الی 3 ماه همچین رنکی در الکسا گرفتیم و این موجب شد تا آقای صمدبین بیشتر تحریک شن !
من نمیخوام اینجا اسم ببرم . اخلاق آقای صمدبین به گونه ای مغرور آمیز بود که باعث شد نیمی بیشتری از مدیران و کاربران به سراغ نالرز بیان و فعالیت کنند !
آقای صمدبین انگار فیلم دیکتاتور بزرگ رو همیشه میبینن که چنین حکومت نظامی و دیکتاتوری راه اندازی کردند چرا که با یک پیغام همگانی همرو تهدید به این کردند که هر کسی سایت احسان فعالیت کنه اخراج خواهد شد !
حال از این نهال خشک که بگذریم میرسیم به حرف چندی از دوستان !
جناب آقای ITJavani Group همشهری عزیزم ! مسعود جان بنده میلاد 72 را از سایت اخراج کردم به خاطر کارهایی که کرد و از بیشتر کسانی که پول گرفته بود کارشون و مجانی انجام دادم !
و میلاد زنگ میزد گریه میکرد بذار برگردم اما اخراجش کردم تا اینکه به امید گفتم روی سرور 18 شل آپلود کرده اونم از میلاد زده شد !

دوستان چرا خودمون رو گول بزنیم ! من نمیخوام کپی رایت و نقض و اونو بگم !
ما هم برنامه نویسیم و گروه خودمونو داریم
حتما" تا به حال آگهی شاهو رو اینجا دیدید که کار گروه ماست و دیگر پروژه های ما رو !
اما من به برنامه نویس هایی مثل محسن داوری . رضا جان و ... احترام میذارم و تا جایی که بشه کمکشون میکنم !
من دوستان زیادی دارم همچون رضا . حامد ساعتی . دی مارکت ( پور سلطان ) . مسعود ( آی تی جوانی ) و ... و این دوستان کاملا" من و میشناسند !
اما من با کسانی مثل به ایران که داره Vivvo رو میفروشه به قسمت گزاف مخالفم !
و مطمئنا" اسکریپت رو منتشر میکنم چرا که داره از فارسی ساز رایگان پرشین اسکریپت (محمد) استفاده میکنه
و ....
نمیخوام بحث رو کش بدم !
دوستان اگر سوالی بود در خدمتم !
در ضمن دوستان این درست نیست که خودمونو از جهان جدا بدونیم چون اینطوری پیشرفتی نمیکنیم !
به عنوان مثال بنده سوییس زندگی میکنم و شما سوئد دلیل نمیشه چون من سوییسی هستم و شما سوئدی هم خون نباشیم شما برنامه ی من و نخری
چون این باعث میشه پیشرفتی نداشته باشیم و همین امر باعث شده تا پیشرفتی توی صنعت نرم افزاری نکنیم !
بنده ایرانی هستم و افتخار میکنم اما خون من با یه فرد خارجی فرقی نمیکنه و رنگین تر نیست !
درست فکر کنیم !
موفق باشید

---------- Post added at 01:48 PM ---------- Previous post was at 01:43 PM ----------

یک نکته هم بگم طبق فرمایشات دوستان
هر کسی رو میذارن توی قبر خودش چون یک نفر در یک قومی بد بوده دال بر این نمیشه کل طایفه بد باشه !

نادانترین افراد کسانی هستند که خود را دانا بدانند !

سلام
منظورتون wht است؟

AmirHosein
September 30th, 2010, 15:18
سلام
منظورتون wht است؟
بلی
اینجا کلی به هم توهین کردن اما انگار نه انگار من اروجلو مدیر بخش اسکریپت ام شاکی شدم :111: نمیدونم مدیریت این بخش دست کیه زود بیا رسیدگی کنه

Rezash
September 30th, 2010, 22:02
دشمنات حقير باشند ;)
احسان جان از لطفت ممنونم...افراد كمي بعد اين ماجرا تماس تلفني گرفتند و شما هم جزو اون افراد بودي و اين حداقل يك دلگرمي بود كه از همتون ممنونم.

:دي
احسان جان من از در آمد سايت زياد خبر ندارم ولي فكر نكنم بيشتر از هزينه سرور اختصاصي و وقتي كه پاي منيج و حل مشكلاتش مي ذارند در بياد...
قبلا فقط چند مدير ثابت داشت فروم خوشبختانه جديدا يكي دو مدير در بخش هاي خاص اضافه شده كه فعاليتشون به بهبود مديريت فروم كمك كرده...ولي واقعا تو يك جو رقابتي اعتماد كردن به افراد براي مدير شدن سخت هست...نمونه هايي از كاربران رو داشتيم كه با پست زياد و حتي مفيد بعد از مدتي كارشون توزد در آمده كه اسم نمي برم...پس كمي از لحاظ مديريت بايد حق بديم چون جو رقابتي خيلي سخت هست و همه در تجارت صادق نيستند ... و مديران فعلي تلاش خودشون رو مي كنند.

عزيز شخصا اگر حرفي در مورد پي سي ول ميزنم روي صحبتم با اون معدود افراد خاص در پي سي ول هست...هر چند كه خودم سعي كردم كمتر از همه به كسي توهين كنم ! و گرنه در خود پي سي ول دوستان بسيار خوبي دارم مثل آقا جواد (texas) يا از اعضاي همين انجمن كه اونجا هستند
متاسفانه توي يك تاپيك كه براي حمايت از خودشون زده بودند و استقبال گسترده اي هم شد (خيلي گسترده :دي!!!!!)(خودتون بگرديد پيداش مي كنيد.) اين فرمايشات دوستان رو سعي كردند به اعضاشون هم نسبت بدهند كه بگند ما داريم كلشون رو خطاب مي كنيم...نه پي سي ول داراي اعضاي زيادي هست كه خيلي هاشون هم آدم هاي خيلي درستي هستند و نمونه هم كه خودت خيلي بهتر از من مي دوني و نيازي به اسم بردن نداريم.
نقل قول يكي از مديران پي سي ول:

یعنی این همه عضو و مدیر زورشون میاد برن پاسخی به این همه حرفی که پشت سرمون میزنن جواب بدن؟
بابا غیرتتون رو عشق است
شخصا وقتي ميگم مرگ بر كشور x منظورم دولت مستكبر اونجاست نه مردمش...بقيه رو نمي دونم
ولي وقتي يك مدير p30vel مياد ميگه :

فکر کنم باید یک مقاله در مورد قوانین وارز بنویسم براتون.خیلی اگه خودتونو حرفه ای می دونید باید برید این قوانین رو بخونید و بدونید نشر مطالب در این گونه سایت ها آزاده و وقتی شمایی که به شرع و دین پایبند هستید میایین در این گونه سایت ها عضو می شین باید مثل یک بچه خوب از خدمات بهره ببری ،جیک نزنی و از کلید تشکر استفاده کنید.چطوریه که برنامه نویسای ما اکثرا از همین اسکریپت های نال استفاده می کنن بعد با تغییراتی اندک میشن برنامه نویس پایه مثل آقای (*اسم بنده خدا فيلتر شد*)
يعني ميگن كاربران هم بايد يا عقيده ما رو داشته باشند يا سايت رو ترك كنند.
اميد هم كه ميگه نرم افزارت رو بايد ثبت كني ! و اگر زور رو سرمون نباشه (نتيجه حرف هاش) هر كاري مي كنيم.
حالا اين وسط يكي پا شد راش رو هك كرد و به wht توهين كرد كه باز دعوا رو آتيشش رو بيشتر كنه ! ولي خوشبختانه سطح دركمون بالا رفته :دي
البته من ديدم ادامه دادن تاپيك فايده اي نداره و جز دعوا و دعوا
خب من ديدم ديگه بحث و گفتگو با چنين افكاري نتيجه نداره... فقط دعوا بيخود ميشه...اگر مراحل قانوني جواب داد كه داد، نداد هم يك روز جوابش رو پس خواهند داد...پس ديگه مجادله ي الكي نداريم باهاشون...براي همين درخواست قفل شدن تاپيك رو ديشب براي يكي از مديران و استادان گرامي خودم ارسال كردم كه متاسفانه ظاهرا هنوز فرصت نكردند به سايت سر بزنند.

eh3an
October 1st, 2010, 12:09
سلام .
مشکل اینجاست نصف کسایی که اینجا پست گذاشتن و حرف زدن کسانی بودند که خودشون اسکریپت را دانلود کردند و از کاربران پی سی ول هستند !
و بدتر از همه خیلیاشون جرات ندارند در انجمن گیگ اسکریپت حرف یزنند چرا که آی پی اون ها شناسایی میشه و نام های کاربریشان بلوک !
با این حال این همه بی احترامی ... . من خودم از کسانی هستم که ابآن شاید با امید مشکل داشته باشم اما بی احترامی از این طریق شخصیت هر کسی رو نشون میده !
من خیلی خوشحالم که رضا جان با این قضیه بسیار خونسرد برخورد کردند !
انشاءالله با امید به توافق برسید .
اگر کمکی از من بر میاد در خدمتم !

vendor
October 1st, 2010, 23:20
گفته بودم پست نمیدم ولی گفتم نمیشه باید بعضی حرف ها رو گفت
آقا رضا از بابت اسکریپتت واقعا متاسفم
بعضی ها فکر میکنن که من اومدم که طرفداری p30vel رو بکنم ولی تو اشتباه هستن. من هم شخصا راضی نبودم اسکریتی که از پایه توسط یک ایرانی نوشته شده به همین راحتی دست هر کس و ناکسی بیوفته و تمام این پست هایی که دادم برای این بود که کاربرا بدونن فرق اسکریپت ایرانی و اسکریپت فارسی شده چیه
امیدوارم از دست من ناراحت نشی
با تشکر

tmfar
October 19th, 2010, 14:32
چی شد این قضیه به جایی نرسید ؟

tmfar
October 19th, 2010, 20:51
up

packsaft
October 20th, 2010, 01:31
بالاخره به جایی رسید یا نه؟ بدونیم این ارشادیها کارشون چجوریاست؟

itjavani
October 20th, 2010, 01:34
ظاهرا آقای شاهرخیان بدلیل مشغله کاری نتونسن قضیه رو از مراجع قانونی پیگیری کنند!

mamadshoshteri
October 20th, 2010, 02:07
به نظر من یه کمپین برا اعلام ناراضی بودن برنامه نویسای ایرانی از این سایت راه انداخته بشه خوبه

بلاخره هرچیزی یه حدی داره آدم بشینه کلی وقت بزاره برای یک برنامه تا منبع درآمدش باشه اونوقت یکی مثل این بیاد ب***ه و رایگان به همم بده خیلی بده

---------- Post added at 01:07 AM ---------- Previous post was at 01:04 AM ----------

یه چیز دیگه این ستاد ساماندهی که راه افتاده و میشینه حتی سایت های آموزشی رو ***** میکنه برا 4تا عکس زن رگ گردنشون باد میکنه ودینشون به باد میره با اینا کاری ندارن ؟

والله من تو سایتم به 4تا سخنرانی استاد شریعتی که با کیفیت بسیار پایین بود و جایی هم به این صورت برای فروش گیر نمیومد گیر دادن چرا با پی سی ول کار ندارن !؟

amiri113
October 20th, 2010, 11:06
تو سايت peyvandha.ir شکايت ثبت کنيد بر عليه p30vel

AmirHosein
October 20th, 2010, 12:02
ما که فرستادیم:">

amiri113
October 20th, 2010, 12:05
ما که فرستادیم:">

همه که بفرستيم 100% يک توجه ای ميکنن.

tmfar
December 2nd, 2010, 16:12
آخرش هم به جایی نرسید فقط الکی 12 صفحه پر کردیم .

tmfar
December 2nd, 2010, 16:12
آخرش هم به جایی نرسید فقط الکی 12 صفحه پر کردیم .

sohrab.khan
December 2nd, 2010, 17:01
من هم فرستادم . ببینم بقیه هم انجام میدن !

Amir.Mansoury
December 2nd, 2010, 17:05
لطفا این موضوع را اینقدر کش ندید

h4m3d
December 2nd, 2010, 19:49
این کاره پی سی ول یه جور بیخیال بذار نگم:))

iranashiyane
December 3rd, 2010, 14:05
والا به جایی نمی رسید.خدتونو عذاب ندید.این تنها یک پیشنهاد دوستانه بود که بزارید کارمونو کنیم اینقدر سنگ جلوی پای وبمستران نندازید.

alitalk
January 19th, 2011, 14:45
دوستان من امروز تو انجمن وبمستری یک نظر سنجی زدم چون می خواستم بی طرفانه باشه می خواستم نظ شما رو هم بدونم

نظر سنجی:اعتبار سنجی سایت های اسکریپت و وجود شل (http://www.iranashiyane.com/thread3653.html)