PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما درمورد راه های پیشرفت سایت؟!لطفا شرکت کنید

armin.rf
October 25th, 2015, 22:13
سلام

لطفا همه شرکت کنید
به نظر شما راه های پیشرفت یک سایت چیست ؟
سایت های موفق چطوری به این موفقیت دست یافته اند؟
آیا داشتن طول عمر سایت موجب پیشرفت میشه ؟
اپدیت نگه داشتن سایت شرطه که ما انجام دادیم اما روز به روز داریم میریم عقب؟!

یا کلا اگر بیخیالش بشیم چطوره؟اکثر سایت دار ها (آنها که فقط به فکر پیشرفت هستند نه سایت دکوری) فکرشون اینه که اگر پیشرفت نکنیم این وقتی که گذاشتیم تمامش باده حالا نظر بدید ببینیم چند چند میشیم

لطفا نظر های خودتون رو برای پیشرفت سایت بگید که چی کار انجام بدیم

Yashar98
October 25th, 2015, 22:48
به نظر من سئو و الگوریتم های گوگل رو باید بلد باشی . در غیر اینصورت سایتت پیشرفت نمیکنه . من خیلی از سایتها رو میشناسم با این که محتوای خوبی داره و طول عمر زیادی داره ولی هنوزم بازدیدش خیلی کمه . و خیلی سایت های دیگه رو هم میشناسم با این که مطلب باحالی نداره و عمر سایت دو سه ماه هستش بازدید فوق العاده ای داره

delta
October 25th, 2015, 22:56
به نام خدا....چند سال هزینه میکنید.زمان و وقتتون رو میزارید.عمرتون رومیزارید.معروف میشید...بعد یک شب میایید میبینید سایتتون فیل شده و هزار تا قوانین گذاشتند برای بازکردنش که نمیتونید..بعد سایتتون نابود میشه و من اللاه توفیق!!! ( اینجا ایران هست..امریکا نیست که سایتها را خودشون شغلهای موفق و پردرامدی باشند)
به جای سایت برید یک شغل تو دنیای واقعی پیدا کنید...میوه فروش شید یا فلافلی بزنید معروف میشید اما با سایت نه

Yashar98
October 25th, 2015, 23:04
به نام خدا....چند سال هزینه میکنید.زمان و وقتتون رو میزارید.عمرتون رومیزارید.معروف میشید...بعد یک شب میایید میبینید سایتتون فیل شده و هزار تا قوانین گذاشتند برای بازکردنش که نمیتونید..بعد سایتتون نابود میشه و من اللاه توفیق!!! ( اینجا ایران هست..امریکا نیست که سایتها را خودشون شغلهای موفق و پردرامدی باشند)
به جای سایت برید یک شغل تو دنیای واقعی پیدا کنید...میوه فروش شید یا فلافلی بزنید معروف میشید اما با سایت نه

کاملا موافقم

- - - Updated - - -

خنده دارش اینجاست که به یکی بگی از راه نت کسب درامد میکنم بهت میخندن خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

armin.rf
October 25th, 2015, 23:06
به نظر من سئو و الگوریتم های گوگل رو باید بلد باشی . در غیر اینصورت سایتت پیشرفت نمیکنه . من خیلی از سایتها رو میشناسم با این که محتوای خوبی داره و طول عمر زیادی داره ولی هنوزم بازدیدش خیلی کمه . و خیلی سایت های دیگه رو هم میشناسم با این که مطلب باحالی نداره و عمر سایت دو سه ماه هستش بازدید فوق العاده ای داره
ممنون از نظرتون

کاملا صحیح فرمودید یعنی تمامش واقعیته

والا بیخیال شیم خیلی بهتره
به قول شما ادامه بدیم تا به کج برسیم؟تا آخر سر مثل نماد بیاد بگه مالیات!

armin.rf
October 25th, 2015, 23:25
اولا نماد نگقته که مالیات بدید حق عضویتی که از همه گرفته
این قوانین کشور ماست و باید بهش احترام بگذاریم
سایتی هم که ***** می شود کاسه ای زیر نیم کاسه داره و گرنه ***** نمیشه
بهتره به جای این حرفا دنبال طی نمودن قوانین باشید

از بحث اصلی خارج نشیم شما نظری , ایده ای چیزی ندارید؟

دوستان دیگر چطور

007007
October 26th, 2015, 00:34
برنامه نویس نیستم اما از تجربه های دوستان فهمیدم که SEO خیلی مهمه باید طرف تا کلیک کرد اسم سایتت تو صفحه اول گوگل بیاد مثلا ایشان (http://hamid-rashidi.com/Projects.html) یکی از دوستان منه که 25 سالشه رتبه سئوش 1 هست نمونه کارم داره. همچنین تبلیغ بده به گوگل و رسانه ها و شبکه های اجتماعی و نرم افزارهایی مثل لاینو وایبر و وی چتو تلگرام خیلی مهمه(ربات تبلیغات). بعضیام میبرن سایتشونو می اندازن تو هاست های دی ال که بازدیدکننده زیاد داشته باشه و اما نظر خودم به غیر از SEO اینه که تو تلویزیون ایران تبلیغ بدی فقط کافیه دو سه بار پخش بشه :76: البته اگه فروشگاهی چیزی باشه مثلا فروشگاه 5040 با تبلیغ و دی جی کالا با اعتبارش تو بازار معروف شد. وقتی میگویم بازار این بازار شوخی نیست اینجانب پنلِ وی پی انِ هزار تومانی میخریدم راحت بالای 20 هزار تومان با احترام میفروختم و این پولی بود که خودشان با رضایت میدادند :^O و با اینکه از هر بازاری ای بپرسی میگوید پول تو همین ایرانه ، اما کاملا با این حرف مخالفم و میخواهم به زودی از ایران بروم و آیندمو و بیزینسی که خواهم داشت را در یک کشور دیگر ادامه دهم.:103:

محمد محمدیی
October 26th, 2015, 00:38
خرید بازدید و بکلینک و...
سئو
و از همه مهم تر پست اختصاصی

mhdpop2
October 26th, 2015, 10:57
درصورتیکه سئوی حرفه ای لازم داشتید در خدمت هستم چند مورد از سایت های بسیار معتبر هاستینگ با بنده کارمی کنند

شرکت داتینه
October 26th, 2015, 11:14
شما با یک سئوی حرفه ای میتونید همیشه در صفحات اول گوگل باشید.
خیلی هم سخت نیست یک سری قوانین ساده و ابتدایی داره که با یادگیریش راحت خودتون رو به صفحه اول میرسونید.
در اینجا یک سری مقالات در مورد سئو هست اگر دوست داشتید مطالعه بفرمایید.

http://blog.dotineco.ir/Seo

اگر هم سایتتون رو خواستید سئو کنید ما میتونیم به شما کمک کنیم

http://dotineco.ir/

موفق و پیروز باشید.

armin.rf
October 26th, 2015, 14:27
درصورتیکه سئوی حرفه ای لازم داشتید در خدمت هستم چند مورد از سایت های بسیار معتبر هاستینگ با بنده کارمی کنند

شما با یک سئوی حرفه ای میتونید همیشه در صفحات اول گوگل باشید.
خیلی هم سخت نیست یک سری قوانین ساده و ابتدایی داره که با یادگیریش راحت خودتون رو به صفحه اول میرسونید.
در اینجا یک سری مقالات در مورد سئو هست اگر دوست داشتید مطالعه بفرمایید.

http://blog.dotineco.ir/Seo

اگر هم سایتتون رو خواستید سئو کنید ما میتونیم به شما کمک کنیم

http://dotineco.ir/

موفق و پیروز باشید.

قیمتتون رو بگید
بنا بر توضیحات دوستمون

نمیخوام وقت و هزینه تلف کنم

kouroshDesigner
October 26th, 2015, 14:43
فقط سرمایه !!
شما اگر سرمایه نداشته باشی شبانه روزم مطلب بزاری سایتت به جایی نمیرسه !
شا اگر پول درستی برای سئو و تبلیغات و... نداشته باشی سایتت به هیچ جا نمیرسه
تنها میتونم یک چیز بگم سرمایه داری بیا سایت بزن و براش هزینه کن و مطمئن باش در اینده ازش در امده بسیار خوبی خواهی داشت
ولی اگر سرمایه نداری و فقط با خرید یک هاست و دامین میخوای بیایی سایت بزنی بهتره این کارو نکن چون فقط داری وقتت رو تلف میکنی
موفق باشید

armin.rf
October 26th, 2015, 14:49
فقط سرمایه !!
شما اگر سرمایه نداشته باشی شبانه روزم مطلب بزاری سایتت به جایی نمیرسه !
شا اگر پول درستی برای سئو و تبلیغات و... نداشته باشی سایتت به هیچ جا نمیرسه
تنها میتونم یک چیز بگم سرمایه داری بیا سایت بزن و براش هزینه کن و مطمئن باش در اینده ازش در امده بسیار خوبی خواهی داشت
ولی اگر سرمایه نداری و فقط با خرید یک هاست و دامین میخوای بیایی سایت بزنی بهتره این کارو نکن چون فقط داری وقتت رو تلف میکنی
موفق باشید

سرمایه هستش اما اگر به قول دوستان بعدا یک قانون جدید تر بیاد؟
اقا سایت بسته شده باز هم نمیشه کی جوابگو میشه؟
سرمایه از دست رفته رو کی جبران میکنه؟

kouroshDesigner
October 26th, 2015, 15:01
سرمایه هستش اما اگر به قول دوستان بعدا یک قانون جدید تر بیاد؟
اقا سایت بسته شده باز هم نمیشه کی جوابگو میشه؟
سرمایه از دست رفته رو کی جبران میکنه؟

دقیقا چطور قانونی ؟ اگر سایت شما فعالیت درست و مثبتی داشته باشه هیچ وقت دچار مشکل نمیشه این دلیل مناسبی نیست
و اگر دوستان میگن اینجا ایرانه و... بدونن که بیرون از دنیا مجازی نیز ما درون ایران هستیم اگر یک قانونی سایت ما رو در دنیا مجازی دچار مشکل کنه یک قانون دیگه هم میتونه کسب کار ما رو در دنیا واقعی دچار مشکل کنه اگر اگر های زیادی وجود داره و همیشه خطراتی هم هست ولی برای رسیدن به موفقیت باید خطر کرد

armin.rf
October 26th, 2015, 15:09
دقیقا چطور قانونی ؟ اگر سایت شما فعالیت درست و مثبتی داشته باشه هیچ وقت دچار مشکل نمیشه این دلیل مناسبی نیست
و اگر دوستان میگن اینجا ایرانه و... بدونن که بیرون از دنیا مجازی نیز ما درون ایران هستیم اگر یک قانونی سایت ما رو در دنیا مجازی دچار مشکل کنه یک قانون دیگه هم میتونه کسب کار ما رو در دنیا واقعی دچار مشکل کنه اگر اگر های زیادی وجود داره و همیشه خطراتی هم هست ولی برای رسیدن به موفقیت باید خطر کرد

از ریسک کردن خوشم میاد ولی باید
دنبال کم خطر ترین راه برای رسیدن به موفقیت

شرکت داتینه
October 27th, 2015, 20:28
سلام
دوست عزیز قانون رو برای سئو شرکت های گوگل میذارن و فرقی هم نداره اینجا ایران باشه یا خارج !!!! قانون واسه همه یکیه...
اگر هم این دوست عزیزمون مطالعاتی در مورد سئو داشته باشن متوجه هستن که قانون الکی نمیذاره و به طور تقریبی میشه حدث زد چند ماه آینده چه قانونی تصویب میشه فقط کافیه کمی به روز بود و مقالات سئو رو هر روز خوند.
این سال ها ، سال های پیشرفت و تکنولوژیه و روز به روز در آمدزایی از سایت های مختلف بیشتر میشه و تقریبا هر کسی برای کسب درآمد بیشتر نیاز به یک سایت داره حتی همون فلافلی .... چون این دوره همه یک گوشی دستشونه و دارن در داخل اینترنت میگردن پس چه بهتر که دیده بشیم همه جا.
دلیل بعدی ... این همه آدم ... همه روزه ... میلیون ها تومن دارن هزینه میکنن تا سایت داشته باشن آیا همشون اشتباه کردن؟؟؟
دنیا دنیای تکنولوژیه دیگه 10 سال پیش نیست که با برگه دادن دست مردم شغل و حرفه خودمون رو تبلیغ کنیم .
در مورد مبلغ هم دوست عزیز هر سایت نسبت به برنامه نویسی که شده و نسبت به کلماتی که میخواد بیاد صفحات اول متفاوته هزینش :)
اگر دوستی همین طوری ی قیمت بهتون داد بدونید یه جای کار میلنگه ( این فقط یک نصیحت بود به عنوان کسی که سال ها تو این عرصه دارم فعالیت میکنم :) )
در هر صورت موفق باشید.

armin.rf
October 28th, 2015, 13:50
تشکر از راهنماییتون

نظر دوستان؟