PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در انتخاب توزیع لینوکس

webhosts
October 25th, 2015, 15:12
سلام

برای cloud و ذخیره سازی فایل ها و پردازش موازی چه توزیعی از لینوکس را پیشنهاد می کنید؟
خودم کمی تحقیق کردم. کمی به نتیجه رسیدم که از ubuntu استفاه کنم. open suse هم بد نیست. ضمناً از centos نمی خواهم استفاده کنم. لطفاً پیشنهاد ندهید.
هم چنین کار ما میزبانی سایت ها نیست. پس برای هاستینگ هم نمی خواهیم استفاده کنیم.
بر روی سرورها نیز دایرکت ادمین نصب می کنیم.
اکنون 4 سرور داریم. یکی در ایران و یکی آمریکا ، یکی فرانسه و یکی هم آلمان. می خواهیم همه اینها را به وصل کنیم و سرورها را با هم sync کنیم.

هم چنین طبق تحقیقی که انجام دادم به این نتیجه رسیدم که چون بیشتر کار ما ذخیره سازی اطلاعات است بهتر است از فایل سیستم hadoop استفاده کنیم. نظر شما چی هست؟

ممنون میشم با ذکر جزئیات راهنمایی کنید....

allbert
October 25th, 2015, 16:13
معمولا برای استفاده در سرور، توضیع های redhat توصیه میشوند. اما برای شما که نیازتون متفاوت هست به نظرم ubuntu مناسب هست.

webhosts
October 25th, 2015, 21:54
دوستان نظر دیگه ای ندارید؟

delta
October 26th, 2015, 20:12
open suse فکر کنم چند سالی هست دیگر اپدیت نشده؟؟ بهترین توضیع همان اوبونتو هست در حال حاظر..

webhosts
October 26th, 2015, 20:44
open suse فکر کنم چند سالی هست دیگر اپدیت نشده؟؟ بهترین توضیع همان اوبونتو هست در حال حاظر..

خیر ، هنوز آپدیت می شود. آخرین بار 2015-02-24 آپدیت شده است.