PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش پیج اینستا گرام برای تبلیغات با فالور بالا

almandata
October 22nd, 2015, 11:09
سلام یک پیج اینستا گرام هستش

تعداد فالو ها 25k هستش

برای تبلیغات بسیار بازدهی بالایی داره

قالور ها ایرانی هستن

قیمت فروش 600 هزار تومان

ادرس پیح:

برای اثبات اینکه پیج برای ما هستش هر پستی خواستید داخلش قرار میگیره

و اینکه اول پول دریافت میشه بعد اکانت تحویل داده میشه

smhnw
October 22nd, 2015, 11:27
هزارتا برنامه ریخته تو نت برای این کار !

خواستین بیاین برنامه رو میدم بهتون با مبلغی زیر 100 ت !

خیلی راحت برنامه bluestacks رو در یک سرور نصب کنین و برنامه اینستگرام و برنامه ای که از ما میگیرینو بریزین زیر یک هفته بیشتر ازینها میشه ...

almandata
October 22nd, 2015, 12:02
هزارتا برنامه ریخته تو نت برای این کار !

خواستین بیاین برنامه رو میدم بهتون با مبلغی زیر 100 ت !

خیلی راحت برنامه bluestacks رو در یک سرور نصب کنین و برنامه اینستگرام و برنامه ای که از ما میگیرینو بریزین زیر یک هفته بیشتر ازینها میشه ...
سلام خدمت جناب کلاهبردار
اولا سلام یادتون ندادن؟
دوما شما که در حال شکایت از ما هستین چرا در پست های ما شرکت می کنید؟
برنامه هاتون مثل سرور هاتون هستن؟
عزیز مجبورتون نکردم بخرید
من الان قصد فروش شو دارم یگ پیج با فالور بالاتر خریدم الان قصد دارم این پیج رو بفروشم
حالا اگه اینجوری بود یک هفته ای 25 هزار فالور میشد که همه اینطوری پیج میزدن
اینستا گرام روزی 50 نفر هم نمیتونید فالو کنید
موفق باشید

- - - Updated - - -

فروخته شد

smhnw
October 22nd, 2015, 12:59
عموما نمیان در پست ها سلام بکنن دوست عزیز .

و اینکه این اکانت متعلق به شرکت قبلی نبوده ... و مهمترین مسئله این است همه چیز میگین به جز جواب درست !

almandata
October 22nd, 2015, 13:08
عموما نمیان در پست ها سلام بکنن دوست عزیز .

و اینکه این اکانت متعلق به شرکت قبلی نبوده ... و مهمترین مسئله این است همه چیز میگین به جز جواب درست !
سلام کردن واجبه عموما و خصوصا نداره
و اینکه میشه شرکت جدید رو معرفی کنید =))
و اینکه جواب درست چیه؟
شما وقتی دارید ....میگید من جواب چی بدم؟
اگه اینطوری میشد یک هفته ای پیج رو بیست و پنج هزار کرد
شما انجام بدید و بفروشید سود خوبی می کنید
البته بخاطر ناآگاهی تون توضیح میدم
اینستا گرام روزانه فوقش بتونید 50 نفر رو فالو کنید بیشتر از اون نمیتونید
و اینکه اعلام شد
فروخته شد

smhnw
October 22nd, 2015, 13:32
با اینکه دارین بحث رو به بی راهه میبرین ولی بازم خدمتتون عرض میکنم .

سایت جدید هم خدمت مدیریت محترم اعلام شده و انشالله به زودی به فعالیتش ... ( فکر نمیکنم فعلا لزومی داشته باشه برای شما شفاف سازی انجام شود)

و اینکه کسی مدعی این نیست که پیج نمیفروشیم ماهم میفروشیم ولی قبلش به مشتریان خود اعلام میکنیم که اینطوری هست جریانش ...

شما جوابتون رو بدین ما مدعی نمیشیم که جواب ندین میگیم جواب مربوطه رو میگفتین بهتر میبود ... ( با توجه به اینکه پست بنده سوالی نبوده و جنبه اطلاع رسانی به کاربران رو داشت )

almandata
October 22nd, 2015, 13:38
با اینکه دارین بحث رو به بی راهه میبرین ولی بازم خدمتتون عرض میکنم .

سایت جدید هم خدمت مدیریت محترم اعلام شده و انشالله به زودی به فعالیتش ... ( فکر نمیکنم فعلا لزومی داشته باشه برای شما شفاف سازی انجام شود)

و اینکه کسی مدعی این نیست که پیج نمیفروشیم ماهم میفروشیم ولی قبلش به مشتریان خود اعلام میکنیم که اینطوری هست جریانش ...

شما جوابتون رو بدین ما مدعی نمیشیم که جواب ندین میگیم جواب مربوطه رو میگفتین بهتر میبود ... ( با توجه به اینکه پست بنده سوالی نبوده و جنبه اطلاع رسانی به کاربران رو داشت )
اقای مجید روستا چندین باره میگم تو تاپیک های بنده شرکت نکنید متاسفانه بخاطر بیهودگیتون چندین باره شرکت می کنید
سایت جدیدتون به من ربطی نداره ایشالله این بار با سایت تون کلاهبرداری نکنید
سایت فرق می کنه ولی کلاهبرداری همون کلاهبرداری ایشالله تو تاپیک های بنده شرکت نکنید وگرنه خودتون میدونید .....
موفق باشید