PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسانی که به نسخه ۶.۱ آپگرید کردن شرکت کنن

speednet
October 21st, 2015, 04:44
سلام
کسانی که به نسخه ۶ آپگرید کردند بفرمایین که آیا نسخه ۶ ارزش آپگرید دارد ساپورت لایسنس بنده به اتمام رسیده و همونطور که میدونید برای آپگرید باید ساپورت رو هم آپگرید کنی چون از شخص دیگه ای فایل های ورزن ۶ رو بگیری و اپگرید کنی کارنخواهد کرد و ارور خواهد داد حالا سوال من اینجاس ایا نسخه ۶ ارزش ۵۹ دلار برای ۶ ماه ساپورت رو داره یا نه ؟! یا با همون نسخه قبلی ۵.۱۳ کار کنم وقتی ساپورت لایسنس من تموم شد که ورزن ۶ رو تو سایت پابلیک کرده بودن اما با این حال نمیدونم چرا ارور میگرم

mizban97
October 21st, 2015, 04:48
سلام
کسانی که به نسخه ۶ آپگرید کردند بفرمایین که آیا نسخه ۶ ارزش آپگرید دارد ساپورت لایسنس بنده به اتمام رسیده و همونطور که میدونید برای آپگرید باید ساپورت رو هم آپگرید کنی چون از شخص دیگه ای فایل های ورزن ۶ رو بگیری و اپگرید کنی کارنخواهد کرد و ارور خواهد داد حالا سوال من اینجاس ایا نسخه ۶ ارزش ۵۹ دلار برای ۶ ماه ساپورت رو داره یا نه ؟! یا با همون نسخه قبلی ۵.۱۳ کار کنم وقتی ساپورت لایسنس من تموم شد که ورزن ۶ رو تو سایت پابلیک کرده بودن اما با این حال نمیدونم چرا ارور میگرم

باسلام
بنده نسخه 6.2 هستم بله حتما آپگرید کنید . امکانات و قالب های زیبایی بهش اضافه شده است.
بنده شخصا راضی هستم نظر دوستان دیگر هم محترم هست.

speednet
October 21st, 2015, 04:52
باسلام
بنده نسخه 6.2 هستم بله حتما آپگرید کنید . امکانات و قالب های زیبایی بهش اضافه شده است.
بنده شخصا راضی هستم نظر دوستان دیگر هم محترم هست.

سلام
منظور بنده صرفا قالب ها نبود به غیر از قالب های چه چیز دیگری که بیشتر به کار بیاد تو این نسخه نظرتون رو جلب کرده حقیقتش افراد زیادی هم که اپگرید کرد از قالب های سفارش ورزن های قبلی استفاده میکنن یعنی به نظرم قالب های سفارش چنگی به دل نمیزنن ضمن اینکه با ۵۹ دلار هم تقریبا ۲۰۰ تومن هم برای آپدیتش برای ۶ ماه باید بدم !!!

parsvia
October 21st, 2015, 10:18
مهم تر از همه رفع باگ ها و مشکلات ورژن 5 بود که حتی توی ورژن 6 هم همچنان باگ هایی وجود داشت و مشکلاتی داشت اما توی ورژن 6.1.1 تمامی مشکلات رفع شدند و باگ ها حذف شدند
به نظر من امکانات کاربردی خاصی به سیستم اضافه نشده که به کار ما بیاد اما همیشه باید سیستم رو بخاطر باگ ها آپدیت نگهدارید
شاید اگه آپدیت کنید توی پنل مدیریت متوجه تغییرات خاصی نشید اما حس تقریبا بیشتر بخش ها عملکرد بهتری پیدا کردند خصوصا اتصال whmcs به سی پنل و مدیریت هاست ها و یوزر ها که واقعا عالی شده و بنده قبلا با مشکلاتی رو به رو بودم توی این مورد
بیشترین تغیرات بخش کاربری است که قالب بسیار زیبایی داره و امکانات بسیار خوبی داره
اگه می خواید بخاطر امکانات آپدیت کنید که نکتید بهتره اما اگه بخاطر موارد امنیتی هست حتما آپدیت کنید
یه مورد دیگه هم که هست این مبلغ پول کمی نیست!

speednet
October 21st, 2015, 16:58
مهم تر از همه رفع باگ ها و مشکلات ورژن 5 بود که حتی توی ورژن 6 هم همچنان باگ هایی وجود داشت و مشکلاتی داشت اما توی ورژن 6.1.1 تمامی مشکلات رفع شدند و باگ ها حذف شدند
به نظر من امکانات کاربردی خاصی به سیستم اضافه نشده که به کار ما بیاد اما همیشه باید سیستم رو بخاطر باگ ها آپدیت نگهدارید
شاید اگه آپدیت کنید توی پنل مدیریت متوجه تغییرات خاصی نشید اما حس تقریبا بیشتر بخش ها عملکرد بهتری پیدا کردند خصوصا اتصال whmcs به سی پنل و مدیریت هاست ها و یوزر ها که واقعا عالی شده و بنده قبلا با مشکلاتی رو به رو بودم توی این مورد
بیشترین تغیرات بخش کاربری است که قالب بسیار زیبایی داره و امکانات بسیار خوبی داره
اگه می خواید بخاطر امکانات آپدیت کنید که نکتید بهتره اما اگه بخاطر موارد امنیتی هست حتما آپدیت کنید
یه مورد دیگه هم که هست این مبلغ پول کمی نیست!

سلام
با تشکر از شرکت شما در تایپیک
دقیقا منظور من هم امکانات بود چون رفع باگ رو میشه از طریق پچ که های که به ورژن ها داده میشه فیکس کرد

skinak
November 3rd, 2015, 19:37
من توصیه میکنم حتما اپدیت کنید مخصوصا ورژن 6.1.1 خیلی خوب شده هیچ مشکلی نداره
امکاناتی اضافه شده مثل اتصال به whm بدون نیاز به وارد کردن رمز و .. از داخل همون whmcs
یک دکمه برای ارسال سریع مشخصات سرویس مثل رمز و نام کاربری و .. اضافه شده که شخصا من روی چندین بار برای کاربران که درخواست رمز میکنند استفاده میکنم. خیلی راحت شده کارم.

shivahost
November 3rd, 2015, 20:34
شما که لایسنس دارید یعنی باید این پول را بدهید که آپدیت کنید؟ ما چون لایسنس ماهانه داریم قضیه را نمی دانم اما احتمالا بدون خرید ساپورت هم بتوانید نسخه اصل را دانلود و نصب کنید. حالا لینک دانلودش رو از دوستان بگیرید.

pardazit.net
November 3rd, 2015, 20:47
اگر صرفا از نظر امکانات مدنظرتون هست که خب امکاناتی اضافه نشده است که به قول شما ارزش 59 دلار را داشته باشه

اما خب از نظر امنیت و... در کل پیشنهاد میکنم آپدیت کنید. ولی از نظر آپشن و قالب و امکانات خیر ارزش نداره چون شخصا در حد همون ورژن قبل دارم از امکانات و قالبش استفاده میکنم اگر میتونید باگ ها و مسائل امنیتی رو حل کنید که هیچ پس آپدیت نکنید !

kool
November 3rd, 2015, 21:30
شما که لایسنس دارید یعنی باید این پول را بدهید که آپدیت کنید؟ ما چون لایسنس ماهانه داریم قضیه را نمی دانم اما احتمالا بدون خرید ساپورت هم بتوانید نسخه اصل را دانلود و نصب کنید. حالا لینک دانلودش رو از دوستان بگیرید.

ماهانه هزینه ماهانه ساپورت هم روش هست و دائم می تونید تا زمان دریافت لایسنس ماهانه از آپدیت ها و پشتیبانی استفاده کنید.
اما لایف تایم هزینه ماهانه نداره ولی پشتیبانی سالانه هزینه داره. که جدیدا هزینه پشتیبانی رو دو برابر کرده و آپشن تمدید برای شش ماه رو در مقابل قرار داده

shivahost
November 3rd, 2015, 21:49
ماهانه هزینه ماهانه ساپورت هم روش هست و دائم می تونید تا زمان دریافت لایسنس ماهانه از آپدیت ها و پشتیبانی استفاده کنید.
اما لایف تایم هزینه ماهانه نداره ولی پشتیبانی سالانه هزینه داره. که جدیدا هزینه پشتیبانی رو دو برابر کرده و آپشن تمدید برای شش ماه رو در مقابل قرار داده

ولی مثلا شما الان نمی تونی whmcs 6 رو از جایی دیگه دانلود و نصب کنید؟ می تونیا! امتحان کن. اون ساپورت و پشتیبانی ربطی نداره به نصب! درسته امکان دانلود رو به خودتون نمی ده ولی اگر شما از هر جایی نصب کنید لایسنستون کار می کنه.

farhadhelix
November 3rd, 2015, 21:49
به نظر بنده هم که ارزش اپگرید رو دارد.ویژگی های خوبی بهش اضافه شده مخصوصا در بخش قالب

kool
November 3rd, 2015, 23:45
ولی مثلا شما الان نمی تونی whmcs 6 رو از جایی دیگه دانلود و نصب کنید؟ می تونیا! امتحان کن. اون ساپورت و پشتیبانی ربطی نداره به نصب! درسته امکان دانلود رو به خودتون نمی ده ولی اگر شما از هر جایی نصب کنید لایسنستون کار می کنه.

نه دیگه نکته اصلی همین هست که کدنویسی کرده که اگه دارای پشتیبانی فعال نباشی نمی تونی آپدیت کنی. چون اینطوری یکی فایل رو دریافت و عمومی منتشر می کرد و همه بدون هزینه آپدیت می کردن و ...

shivahost
November 3rd, 2015, 23:53
نه دیگه نکته اصلی همین هست که کدنویسی کرده که اگه دارای پشتیبانی فعال نباشی نمی تونی آپدیت کنی. چون اینطوری یکی فایل رو دریافت و عمومی منتشر می کرد و همه بدون هزینه آپدیت می کردن و ...

یعنی الان شما همین نسخه خودتون هم نمی تونید دوباره نصب کنید؟ یا نسخه 6 جدید کلا؟

kool
November 4th, 2015, 00:11
یعنی الان شما همین نسخه خودتون هم نمی تونید دوباره نصب کنید؟ یا نسخه 6 جدید کلا؟

همون نسخه مشکلی نداره.
به این شکل هست: شما تا روزی که پشتیبانی فعال داشتید و تا اون روز تا کدام نسخه ای که منتشر کرده باشند میتونید آپدیت کنید ولی بعد از پایان پشتیبانی نمی تونید.

برای استارتر تاپیک نیز به نظر من یکی دو ماهی هم صبر کنید و بعد پشتیبانی رو فعال کنید و ارتقاء دهید و بعد تموم شدن نیز میتونید دو سه ماه نیز از اونور تمدیدش رو دیر انجام بدید که همون حدود یک سال، مثل قبلا بیوفته