PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تماس پلیس فتا

MazandHosting.com
October 19th, 2015, 20:55
سلام
دوستان یه مشورت میخوام انجام بدم
ببینید من سال قبل یه ریسیلر خریدم برای خودم د وتا سایت داشتم و کاره هاستینگ انجام نمیدادم پلیس فتا زنگ زد برام و هر چی گتم برای چی گفتن فقط بیا و این مدارک رو بیار برای همین هم چون کار داشتم نرفتم اون شماره رو انداختم دور البته بعد از یکماه که دیدم دوباره تماس نگرفتن اینم بگم کلا آی پی هایی که ست بودن و دی ان اس ها و کل نمایندگی رو بیخیال شدم
الان دوباره کمتر از دوهفته کارمون رو خواستیم دوباره شروع کنیم که یه ساعت پیش از فتا زنگ زدن و گفتم شما سایتی به این اسم دارین گفتم اره گفت اسمتون چیه و کجا زندگی میکنی گفتم و گفتن فردا بیا فتا

حالا من موندم که برم یانه به نظرتون چیکار کنم؟
آخه خیلی زود زنگ زدن چطوری تو این مدت کم شمارم رو پیدا کردن تازه این شماره ای که تو سایت و پنل ها میزدم نبود یه سماره دیگه بودش

ourweb
October 19th, 2015, 20:58
سلام
ببینید من سال قبل یه ریسیلر خریدم برای خودم د وتا سایت داشتم و کاره هاستینگ انجام نمیدادم پلیس فتا زنگ زد برام و هر چی گتم برای چی گفتن فقط بیا و این مدارک رو بیار برای همین هم چون کار داشتم نرفتم اون شماره رو انداختم دور البته بعد از یکماه که دیدم دوباره تماس نگرفتن اینم بگم کلا آی پی هایی که ست بودن و دی ان اس ها و کل نمایندگی رو بیخیال شدم
الان دوباره کمتر از دوهفته کارمون رو خواستیم دوباره شروع کنیم که یه ساعت پیش از فتا زنگ زدن و گفتم شما سایتی به این اسم دارین گفتم اره گفت اسمتون چیه و کجا زندگی میکنی گفتم و گفتن فردا بیا فتا

آخه خیلی زود زنگ زدن چطوری تو این مدت کم شمارم رو پیدا کردن تازه این شماره ای که تو سایت و پنل ها میزدم نبود یه سماره دیگه بودش
باسلام مشکلی ندارد برید فقط اطلاعات شما رو میگیرن تو دیتابیس ذخیره میکنن

MazandHosting.com
October 19th, 2015, 21:08
از شماره 2182 تماس گرفتن
نه سایتمو ن میزبانی هست شکایت یا چیزی نشده

میخواستم فقط بدونم نرم هم مشکلی ایجاد میکنه؟>دوباره تماس میگیرن؟از بالا بهشون میگن یا اینکه خودشون تماس میگیرن

007
October 19th, 2015, 21:09
سلام

س بارها در ابن رابطه بحث شده در انجمن کافی است جستجو کنین مراجعه کنین چند سوال و جواب ساده است و تموم
ارادت

گروه مایان
October 19th, 2015, 21:09
برخی از دوستان باید در جریان باشند که اطلاعات درخواستی فقط به دستور مقام قضایی باید انجام شود.
واحد حقوقی گروه مایان (http://mayannet.com)

rastindata
October 19th, 2015, 21:20
سلام

همکاری کنید ، به نفع خودتونه

گروه مایان
October 19th, 2015, 21:26
همکاری کنید ، به نفع خودتونه

به چه علت به نفع شونه

arminak
October 19th, 2015, 21:33
هیچ مشکلی بوجود نمیاد، بارها هم برای همکاران و خودمون هم اتفاق افتاده و بیشتر جنبه اطلاع گیری از نحوه کارتون داره و اصلا چیز خاصی نیست
اگر نرید بدتر میشه
موفق باشید

rastindata
October 19th, 2015, 21:33
به چه علت به نفع شونه

دوست عزیز توی ایران چیزی به نام حریم خصوصی و ... وجود نداره !

شما بیا یه هاستینگ بزن ، یکی از مشتریات یه کلاه برداری انجام بده ، پلیس فتا شمارو میشناسه شمام اگه اطلاعاتی چیزی نداشته باشی از طرف حالا بیا ثابت کن که سایت مال من نبوده
همین اول یه بار میری ، تموم شد رفت . اگه نری هر دفعه به یه بهونه میکشنت !

توی این 5 سال از این موارد زیاد مشاهده شده !

MazandHosting.com
October 19th, 2015, 21:34
عزیز ما کار خلافی نکردیم که به نفع ما بشه
گفتن آدرس بیاین و دوتا عکس و.......بیارین
از شهرمون نبوده باید برم استان آخه تو شرمون هم فتا هست ولی میگن باید بیاین اینجا
میخواستم بگم که بودن کسایی که بهشون تماس گرفتن و نرفتن دوباره اونا پیگیر بشن و زنگ بزنن؟البته در مورد شکایتی و اینا نه
منظورم همین مثلا طرح ساماندهی هاستینگ و اینا هست

arminak
October 19th, 2015, 21:35

شما بیا یه هاستینگ بزن ، یکی از مشتریات یه کلاه برداری انجام بده ، پلیس فتا شمارو میشناسه شمام اگه اطلاعاتی چیزی نداشته باشی از طرف حالا بیا ثابت کن که سایت مال من نبوده

کاملا موافقم

rastindata
October 19th, 2015, 21:38
از شهرمون نبوده باید برم استان آخه تو شرمون هم فتا هست ولی میگن باید بیاین اینجا
میخواستم بگم که بودن کسایی که بهشون تماس گرفتن و نرفتن دوباره اونا پیگیر بشن و زنگ بزنن؟البته در مورد شکایتی و اینا نه

بنده نگفتم کار خلافی کردید
ولی ثبت کنید بهتره !

با بنده از تهران تماس گرفتن ، رفتم ثبت کردن ، بعدش رفتم لرستان از اونجام بام تماس گرفتن گفتم تهران ثبت کردم ، گفتن نه بیاید ... ما هم رفتیم !
الانم یه آشنایی پیش اومد با پلیس فتای خرم آباد ، هروقت مشکلی داشته باشیم برامون حل میکنن :)

ضرر نمیکنید ، کلا یه همکاری دوطرفه هست ...

یه سری اطلاعات ازتون میگیرن + رنج آی پی ریسلرتون ...

CYCLONER
October 19th, 2015, 21:39
به نفع خودشون از جهت این هست که به زور بیان ببرن

یه زمانی هم برای تیم های امنیتی غیر شرکتی در خواست جمع آوری می رفت

که کسانی که جمع نمی کردند از خانه هایشان سیستم خودشون رو می بردن

( این یک تجربه هست نه یک دروغ بنده قبلا تیم امنیتی داشتم )

به من ایمیل اومد که تیم رو جمع کنم من تیم رو جمع نکردم اوایل شهریور بود این ایمیل اومد

23 شهریور اومدن از خونه لپ تاپ + مودم + 5 حلقه dvd و 2 تا فلش رو بردن

هنوز هم که هنوزه ندادن :| بیشتر از یک ماه می گذره هنوز هم ندادن X-(:-s

arminak
October 19th, 2015, 21:39

ببینید ازتون اطلاعات میگیرن که نوع کارتون چطور هست و سنتون مناسب این کار هست. در صورت تایید آی پی سرورو هاستو اینا با مشخصات شما ثبت میکنن و نگه میدارن که اگر خدایی نکرده مشکلی پیش اومد با همکاری شما زودتر به نتیجه برسن
مطمئنا همین هست

گروه مایان
October 19th, 2015, 21:44

حرف شما درست که حریم خصوصی در ایران معنی نداره. خود گروه مایان نزدیک به ده سال در زمینه دیتاسنتر و شبکه داریم فعالیت میکنیم.
اما چیزی که هنوز تو ایران باز هم اقتدار داره قانون هستش.
اولا گروه مایان با پلیس فتا مکاتباتی داشته. اطلاعاتی که سرویس دهنده ها میخوان اطلاعات شخصی و مهم سرویس گیرنده اس که اطلا ارتباطی با همکاری و این مسائل نداره.
در ضمن طبق قانون فقط فقط باید از طریق قوه قضائیه درخواست اطلاعات سرویس دهنده ها رو کنن. این مطلب رو نوشتم تا برای همه آگاهی پیش بیاد.

هرسوالی بود آماده به پاسخگویی هستیم.

واحد حقوقی شرکت گروه مایان

MazandHosting.com
October 19th, 2015, 21:45
آخه اوندفعه تماس گرفتن بعد تا الان که این سایت جدید ر زدم تماسی نگرفتن تا امروز
کلا اینا اخطار رو یه بار میدن یا اینکه همیشه تماس میگیرن؟

netpooyesh
October 19th, 2015, 21:51
آخه اوندفعه تماس گرفتن بعد تا الان که این سایت جدید ر زدم تماسی نگرفتن تا امروز
کلا اینا اخطار رو یه بار میدن یا اینکه همیشه تماس میگیرن؟
اینو بدون اگه مسئله مهمی بود کتبسته از در خوندتون میبردن فقط در حد سوال جواب هست
اگه رفتی نتیجش رو اینجا بزار

CYCLONER
October 19th, 2015, 21:53
هر مشکلی باشه تماس می گیرین حتی ثبت برای ثبت بعضی دامنه ها هم باید مجوز داشته باشید

البته تا جایی که من می دونم هر مشکلی بود که قوانین جرائم رایانه ای بود اخطاریه می دن

البته باید شرکت های فروش هاستینگ حتما سایت خود را در فتا برای پشتیبانی و شکایات مجرمانه ثبت کنند

farmanrava
October 20th, 2015, 00:29
سلام

تشریف ببرید فتای ساری ، پیش آقای دانشیار . مقر فرماندهی ساری میشه . ( البته اگه مانند اسم سایتتون اهل مازندران باشید )
کاری هم باهاتون ندارن ، آی پی سرور رو ازتون میگیرن و بهتون میگن مشخصات صحیح از کاربرانتون بگیرید + کپی کارت ملی کاربر ها رو دریافت کنید ... که هر زمان خواستند شما بهشون بدید
همین .... برید برای خودتون و کارتون خوبه . در صورتی که تشریف نبرید اگه یکی از کاربرانتون مشکلی پیش بیاره اونها شمارو میشناسن ، چون همکاری نکردید باهاشون !
حالا تصمیم با خودتونه ...

یا حق

almandata
October 20th, 2015, 10:32
سلام
پلیس فتا معمولا زنگ میزنه برای هاستینگ ها باید بری
محصولات و خدماتی که ارائه میدی رو بنویسی سه تا فرم بود قبلا ای پی سرور و ..... ازت میخوان

هیچ مشکلی نداره دوستانی که میگن مشکل داره و دستور قضایی برای شکایت هستش

این کار اصلا به دستور قضاییه نیاز نیستش

مینا-صیفی
October 20th, 2015, 12:44
استارتر عزیز من خودم مازندرانی هستم مثله خودت و 1.2 بار هم فتا ساری رفتم صحبتم 1 بار باهاشون کردم برید فرم میده پر کنید یکسری توضیحات میده مدارک کپی میدی بعد میای اینم قانونی هست که بخشنامه دادن باید هر استانی مدارک ضمینه های کاری اینترتی را دیگه داشته باشن تو پرونده واسه خودشون که چند ساله شروع به این کار کردن کار شما خلاق نیست برو عزیز ازش ادرس نگرفتی ؟ احتمالا پلیس فتا ساری میدان ارتش جنب بیمارستان فاطمیه باشه ولی ازش سوال کن چون یک شعبه فتا تو بابل هست با تشکر

MazandHosting.com
October 20th, 2015, 14:15
فتا سه تا شعبه داره یکی داخل آمل و یکی هم بابل و یکی هم ساری ولی گفت بیا ساری
حالا اگر نریم و دوباره زنگ زدن جواب ندیم مشکلی پیش میاد؟چون واقعا وقتشو ندارم که برم اونجا سایت رو هم ببندیم مشکلی پیش میاد؟چون تازه اول راه هم هست حوصله اینکارا رو ندارم و کلا بیخیالش میخوام بشم

k0tkin
October 20th, 2015, 14:21
حالا اگر نریم و دوباره زنگ زدن جواب ندیم مشکلی پیش میاد؟چون واقعا وقتشو ندارم که برم اونجا سایت رو هم ببندیم مشکلی پیش میاد؟چون تازه اول راه هم هست حوصله اینکارا رو ندارم و کلا بیخیالش میخوام بشم

من باشم بام تماس بگیرن میگم تو کار داری تو بلند شو بیا خیلی راحت هم بشون آدرس میدادم جرات دارن بگن بالا چشمم ابروه تا انقدر این دادگاه اون دادگاه بکشونمشون که خودشون خسته بشن

مینا-صیفی
October 20th, 2015, 14:31
پس با این حساب سایت و هرچیزی که دارید جمع کنید و بزنگید فتا ساری بگید که جمع کردید و نمیخواین بیاید .

MazandHosting.com
October 20th, 2015, 14:33
خوب نمیشه که باهاشون اینطوری هم صحبت کرد
خودش میگه این ساعت بیا اداره پلیس حتی نمیزاره بگم که وقتم آزاده یا نه
اوندفعه هم گفت الان بیا گفتم باشه دیگه زنگ نزد اینی که دیشب باهام تماس گرفت فکر کنم پیله بود امشبم فکر کنم تماس بگیره باهام
چون من بیخیال سایت شدم به خاطر این قضایا و دردسر ها-زنگ هم زدن جواب نمیدم
خودشون سرچ کنن ببینن من سایت رو بستم یا دارم کار میکنم

Ashkankamangar.ir
October 20th, 2015, 14:35
سلام

سلام
دوست عزیز اگه شما کاری کرده باشید یا مجرم باشید دعوتتون نمیکنند میان میبرنتون
خود ما بیش از 6 بار رفتیم فقط سوال میکنند و میان از شما اطلاعات میگیرند در رابطه با سرور و ...

iHSG
October 20th, 2015, 14:48
سلام
مگه موضوع و محتوای سایتت چیه؟
والا من چند ساله هی از ساختن این سایت به اون سایت می پرم و چندین سایت هم تا حالا ساختم چون همه شون محتوای مجاز داشتن تا حالا نه فتا بهم زنگ زده و نه ساماندهی باهام کاری داشته.
البته فقط یه بار توی یکی از سایت هام یکی از یوزر ها فیلم های خارجی گذاشت که فتا به هاستینگی که ازش هاست خریدیم ایمیل داد که اون رو پاک کنیم و ما هم پاک کردیم.
من تهرانم شاید به قول خانم صیفی تو استان شما این طرح رو شروع کردن که اطلاعات کامل از مدیر سایتی رو داشته باشن ولی خدا رو شکر فعلاً تو تهران که اینطوری نیست.
البته من فکر نکنم یه طرح جدید باشه چون هر طرحی باشه مسلماً اول تو تهران اجرایی میشه بعد میره سایر استان ها نمی دونم.

SaeedFazlollahzadeh
October 20th, 2015, 16:14
احتمالا پلیس فتا ساری میدان ارتش جنب بیمارستان فاطمیه باشه ولی ازش سوال کن چون یک شعبه فتا تو بابل هست با تشکر
البته حدود آدرس رو درست گفتید و اگه از یه ساروی بپرسید، مسیر درست رو بهتون نشون میده، اما لغات درست رو هم بهتون میگه: بلوار ارتش، جنب بیمارستان فاطمه زهرا (بیمارستان تخصصی قلب)

سلام
مگه موضوع و محتوای سایتت چیه؟
والا من چند ساله هی از ساختن این سایت به اون سایت می پرم و چندین سایت هم تا حالا ساختم چون همه شون محتوای مجاز داشتن تا حالا نه فتا بهم زنگ زده و نه ساماندهی باهام کاری داشته.
البته فقط یه بار توی یکی از سایت هام یکی از یوزر ها فیلم های خارجی گذاشت که فتا به هاستینگی که ازش هاست خریدیم ایمیل داد که اون رو پاک کنیم و ما هم پاک کردیم.
من تهرانم شاید به قول خانم صیفی تو استان شما این طرح رو شروع کردن که اطلاعات کامل از مدیر سایتی رو داشته باشن ولی خدا رو شکر فعلاً تو تهران که اینطوری نیست.
البته من فکر نکنم یه طرح جدید باشه چون هر طرحی باشه مسلماً اول تو تهران اجرایی میشه بعد میره سایر استان ها نمی دونم.
البته مسلما سایت استارتر در مورد هاستینگ هست و از نام شون هم مشخصه.
من هم سایت خبری موبایل دارم ولی هیچ دلیلی وجود نداره از فتا بهم زنگ بزنن و بگن بیا برا تکمیل مدارک و سوال و غیره، مگر این که یه کرمی تو سایت بریزم و اون ها هم مثلا سایت رو ببینن خب، مثل مورد شما.

majid rostami
October 20th, 2015, 16:23
استارتر گرامی بهترین کار همینه که بیخیال این شغل بشید .
اگر باهاتون تماس گرفتند بگید سایتی موجود نیست برای تکمیل اطلاعات و تمام . اگرم تماس نگرفتن که هیچی ...

سری که درد نمیکنه رو دستمال نمیبندن :) تا وارد نشدی خارج بشی خیلی بهتره ، اذیت هم نمیشی ...

reza_web
October 20th, 2015, 17:55
مشکلی نداره برو
سالهای قبل ما هم رفتیم
بنده به شخصه بخاطر اینکه همیشه قانون مدار هستم از این بابت خیالم راحت بوده و برخورد گرم و راحتی با هم داشتیم

MazandHosting.com
October 20th, 2015, 18:25
امروز قرار بود که برم ولی نرفتم
سه بار موقع ظهر تماس گرفتن جواب ندادم الانم تماس گرفتن گفتن چرا نیومدی گفتم مشکل پیش اومده گفت همشون اومدن فقط شما نیومدین پیش رئیسمون هم شرمنده شدیم و هیچی دیگه گفت یکشنبه بیا
از پشت تلفن هم مشخصات و آدرس آی پی رو گرفت و گفت از لینوکس و این چیزا اطلاعاتی دارین گتم یکم
هیچی دیگه یکشنبه قرار برم

softlayer
October 20th, 2015, 18:34
دوستان گرامی هر سرویس دهنده هاستینگ میبایست برای تشکیل پرونده جهت همکاری در مواقع مورد نیاز یکبار به پلیس فتا مراجعه کنند.
وقتی که تماس بگیرند هدف همین مورد هست.
گاهی هم طرحی صورت میگیره، برای مثال تخلف وجود عبارت H-a-c-k در نام دامین، در این صورت با حکم قضایی خودشون مراجعه میکنند و تجهیزات شما رو جمع آوری میکنند و بعد از مراجعه به دادگاه مجدد تجهیزات رو برمیگردونند.
اطمینان داشته باشید که پلیس فتا فقط برای امنیت خودتون چنین مواردی رو بررسی میکنه و نیاز به چنین کارهایی که دوستان فرمودند نیست.
استارتر عزیز مراجعه کنید قطعا خیلی هم با احترام با شما برخورد میکنند جای نگرانی نیست

farmanrava
October 20th, 2015, 18:41
امروز قرار بود که برم ولی نرفتم
سه بار موقع ظهر تماس گرفتن جواب ندادم الانم تماس گرفتن گفتن چرا نیومدی گفتم مشکل پیش اومده گفت همشون اومدن فقط شما نیومدین پیش رئیسمون هم شرمنده شدیم و هیچی دیگه گفت یکشنبه بیا
از پشت تلفن هم مشخصات و آدرس آی پی رو گرفت و گفت از لینوکس و این چیزا اطلاعاتی دارین گتم یکم
هیچی دیگه یکشنبه قرار برم

دوست عزیز اونی که باهاتون تماس میگیره اسمش آقای دانشیار هستش ، از دوستان بنده هستن
یک فرد بسیار محترم و خون گرم هستند ... ایشون توی کارشون جدیه و تا شما نری ول کن نیست :d

توی پست قبلی هم بهتون گفتم کاری ندارن با شما ، برای خودتون هم خیلی خوبه که تشریف ببرید ... حداقل یک آشنایی کوچیک براتون میشه و اینکه اگه کارتون درست باشه بهتون پیشنهاد کار هم میکنند .
شما دیگه اینقدر این مسئله رو بزرگ کردین که انگار قراره چه اتفاقی بیوفته ، البته کاملا مشخصه چون تا الان اینجور جاها تشریف نبردین یک مقدار ترس دارید که عادیه ، اما شما باید به عنوان مدیر یک هاستینگ باهاشون همکاری کنید تا در حدودی این کلاه برداری ها و مسائل ناجور در محیط مجازی کم بشه

یا حق

MazandHosting.com
October 20th, 2015, 19:07
اسمش رو گفت که من دانشجو هستم نکنه همون دانشجیار باشه من خوب نشنیدم :|
تلفنشم
011-2182599 بود که مستقیم به خودش وصل میشه که تماس گرفتم براش
کلا من ترسم تو اینجور قضایا زیاده

rastindata
October 20th, 2015, 19:25
تلفنشم

عزیز من والله ترس نداره ، پاشو یه سر برو خودتو راحت کن ... :d

SaeedFazlollahzadeh
October 20th, 2015, 19:26
اسمش رو گفت که من دانشجو هستم
تلفنشم
شماره ی ساری که نیست. بعد از این تغییر شماره ها، با شماره ی شهر های دیگه ی استان اصلا آشنایی ندارم.
به هر حال، مطمئنا از 118 جویا شدید که مطمئن بشید شماره ی فتا هست یا خیر دیگه؟
به هر حال پلیس این مملکت هست و چیزی بعید نیست ازشون.
اگه برید، چیزی رو از دست ندادید ولی اگه نرید، ممکنه براتون گرون تموم بشه

مینا-صیفی
October 20th, 2015, 19:29
دوست عزیز اونی که باهاتون تماس میگیره اسمش آقای دانشیار هستش ، از دوستان بنده هستن
یک فرد بسیار محترم و خون گرم هستند ... ایشون توی کارشون جدیه و تا شما نری ول کن نیست :d

توی پست قبلی هم بهتون گفتم کاری ندارن با شما ، برای خودتون هم خیلی خوبه که تشریف ببرید ... حداقل یک آشنایی کوچیک براتون میشه و اینکه اگه کارتون درست باشه بهتون پیشنهاد کار هم میکنند .
شما دیگه اینقدر این مسئله رو بزرگ کردین که انگار قراره چه اتفاقی بیوفته ، البته کاملا مشخصه چون تا الان اینجور جاها تشریف نبردین یک مقدار ترس دارید که عادیه ، اما شما باید به عنوان مدیر یک هاستینگ باهاشون همکاری کنید تا در حدودی این کلاه برداری ها و مسائل ناجور در محیط مجازی کم بشه

یا حق

اون بقل دستیش هم اقای سیدی هست باش اشنا شدم :) اقای دانشیار هم ادم محترم و خوش برخوردی هست باهاش حضوری صحبت کردم

ali02
October 20th, 2015, 19:30
اگر مجلس شورای اسلامی قانونی تصویب نکرده باشه که ملزم به ارائه این اطلاعات به پلیس باشید حق دریافت اطلاعات ندارند در صورت پافشاری و احیانا تهدید میتونید به سازمان قضایی نیروهای مسلح شکایت کنید
یا بابد آیین نامه ای طبق قانونی که در مجلس تصویب شده و ابلاغ شده اطلاعات بگیرند یا باید حکم قضایی داشته باشند در غیر این صورت دادن اطلاعات شخصی کاربران به هر نهاد سازمان جرم هست و کاربری اگر بفهمه و از شرکت شکایت کنه به جرم افشای اطلاعات اونوقت دیگه همین پلیس ضابط قانون میشه برای تخلف شما و هیچ مسئولیتی هم به عهده نمیگیره
تمام کارهای پلیس فتا با اجازه دادسرا هست و حتی شما برای شکایت به پلیس فتا مراجعه کنید میگن اول برید دادسرای جرایم رایانه ای

مینا-صیفی
October 20th, 2015, 19:30
تلفنشم
این شماره درست هست داخلی اونجاس با این شماره و شماره های دیگه هم با من تماس گرفتند اقا زنگ بزن بگو من پشیمون شدم سایت همه رو جمع کردم نمیخوام فعالیتی داشته باشم دیگر و خوب پس چیزی ندارم بخوام بیام الکی مدارک بدم .

SaeedFazlollahzadeh
October 20th, 2015, 19:35
اگر مجلس شورای اسلامی قانونی تصویب نکرده باشه که ملزم به ارائه این اطلاعات به پلیس باشید حق دریافت اطلاعات ندارند در صورت پافشاری و احیانا تهدید میتونید به سازمان قضایی نیروهای مسلح شکایت کنید
یا بابد آیین نامه ای طبق قانونی که در مجلس تصویب شده و ابلاغ شده اطلاعات بگیرند یا باید حکم قضایی داشته باشند در غیر این صورت دادن اطلاعات شخصی کاربران به هر نهاد سازمان جرم هست و کاربری اگر بفهمه و از شرکت شکایت کنه به جرم افشای اطلاعات اونوقت دیگه همین پلیس ضابط قانون میشه برای تخلف شما و هیچ مسئولیتی هم به عهده نمیگیره
تمام کارهای پلیس فتا با اجازه دادسرا هست و حتی شما برای شکایت به پلیس فتا مراجعه کنید میگن اول برید دادسرای جرایم رایانه ای
قرار نیست اطلاعات کاربران رو بدن! قرار هست مدارک شرکت به علاوه ی مدارک شناسایی خودشون رو بدن که شرکت ثبت بشه و به عنوان شرکت غیرمجاز شناخته نشه.
همین فقط
شما دیگه قضیه رو خیلی بزرگش کردی.
بعدشم اگه تو این مملکت زندگی می کنید، پس خوب میدونید که نهاد ها=کشک و اشخاص=قدرت اصلی و رابطه هم که قربونش برم، همین جوری تو همه ی اداره ها بدو بدو میکنه از این اتاق به اون اتاق

Ashkankamangar.ir
October 21st, 2015, 03:45
پلیس فتا معمولا با شماره خصوصی تماس میگیره
یعنی اگر زبان گوشیتون انگلیسی باشه مینویسه Private number
ولی جالبه یک بار پلیس فتای مازندران با من تماس گرفت با همین شماره که فرمودید بود
گفتند فلانی ریسلر شماست؟
بعد گفت کجای مازندرانی؟
گفتم من رشت هستم گفت موبایلت 911 هست گفتم رشت هم 911 هست
خلاصه
البته فتای گیلان رو من برخوردشو بیشتر دوس داشتم
ولی این اصل یادتون باشه پلیس به مجرم زنگ نمیزنه که بیا یکشنبه فلان ساعت
میاد میبردت
الان کارشون اینه یه اتاقی هست یه لامپ از سقفش آویزونه طرف میاد با یه سیگار برگ روی لبش از توی تاریکی میاد جلو و یه مشت میزنه روی میز میگه هر چی میدونی بنویس(شوخی کردم ترستون بریزه)
خیلی مودبانه میبرنتون توی یه اتاق که همه مدیرای هاستینگ استانتون هستند
عکاس هست و از جلسه عکس میگیره
مثل محیط دانشگاه هم به شما اطلاعات میدند هم از شما اطلاعات میگیرند
محیط دوستانست
من همیشه وقتی ایران بودم این جلسات رو میرفتم چون با مدیرای دیگر شرکتها آشنا میشدم
حتی دو سری جای خودم خانمم رفت و در جلسه شرکت کرد
ترسی نداره

vp_server
October 21st, 2015, 03:55
مبحث ایجاد شده تکراری می باشد و بارها در این خصوص تاپیک ایجاد شده است
تاپیک بسته شد.