PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای کسب درامد

dr18
October 19th, 2015, 00:14
سلام دوستان میخواستم بنده رو راهنمایی کنین .
من الان دانشجو هستم ترم 2 رشته ایتی به نظرتون برای پول در اوردن برای شروع کسب درامد چیکار میتونم انجام بدم ؟
و همچنین برای اینده که درسم تموم شد الان چه چیزایی یاد بگیرم تا بعدا بتونم موفق بشم ؟
خوشحال میشم راهنماییم کنین .

rastindata
October 19th, 2015, 00:17
سلام ، بستگی به علاقتون داره ...

اگه علاقه به سمت شبکه و سرور و این داستانا دارید میتونید برید سمت کارای شبکه
اگه به برنامه نویسی علاقه دارید ، میتونید برید سمت برنامه نویسی

همش بستگی به علاقه ی شما داره ...

CYCLONER
October 19th, 2015, 00:46
شما می تونید حتی از یک سایت آپلود و اشتراک گذاری فایل کسب در آمد کنید

البته می توانید هم برنامه نویسی های تحت وب را یاد بگیرید مثلا html css و java script یک طراح سایت شوید

می توانید برنامه نویسی تحت ویندوز یاد بگیرید

یا برنامه نویسی سورس یعنی سیستم عامل که کار سختیه

یا ...

همه چی به شما بستگی داره

سلام ، بستگی به علاقتون داره ...

اگه علاقه به سمت شبکه و سرور و این داستانا دارید میتونید برید سمت کارای شبکه
اگه به برنامه نویسی علاقه دارید ، میتونید برید سمت برنامه نویسی

همش بستگی به علاقه ی شما داره ...

دوست عزیز این بحث ها در مورد شبکه و سرور داستان نیستم یک علم هست بهتر هست بهش احترام بذاریم :111:

eramserver
October 19th, 2015, 00:53
برای کسب درآمد از اینترنت باید 3 چیز را دارا باشید.
وقت - تلاش - تخصص
تجربه ام را توی این 3 کلمه براتون آوردم.:d

om!d-D
October 19th, 2015, 14:18
حضور در عرصه هاستینگ را نادیده بگیرید،الان اوضاع بسیار درهم برهمیه و هر روز بهشون اضافه میشه..
کار شبکه نیاز مند اعصاب فولادین هست.
برنامه نویسی اول از هر چیز ذوق میخواد.
اگر اصرار روی کار اینترنتی ندارید بزنید تو کار خرید و فروش.از قطعات کامپیوتر گرفته تا گوشی و...

طراح
October 19th, 2015, 15:21
سلام دوستان میخواستم بنده رو راهنمایی کنین .
من الان دانشجو هستم ترم 2 رشته ایتی به نظرتون برای پول در اوردن برای شروع کسب درامد چیکار میتونم انجام بدم ؟
و همچنین برای اینده که درسم تموم شد الان چه چیزایی یاد بگیرم تا بعدا بتونم موفق بشم ؟
خوشحال میشم راهنماییم کنین .

به نظر من تا دیر نشده رشتت رو عوض کن برو یه رشته به درد بخور که بتونی ازش به خوبی پول دربیاری
اگر علاقه شدیدی به رشته تحصیلی دارید به جمع الافان اینترنتی خوش اومدید
اگر میخواهید توی الافان بمونید به نظرم در ارتباط با انیمیشن سازی میشه کار کرد و درآمد خوبی داشت و خوبی این موضوع اینه میتونید به راحتی به تنهایی کار کنید تا شرکت بشید یا برای شرکتهای بزرگ کار کنید و درآمد خوبی داشته باشید
به بحث طراحی سایت ، هاستینگ ، سرور و اینها اصلا فکر نکنید چون یه جمعیتی داریم که خودم هم جز اونها هستم و اسمشون الافان محض است .
به نظر من اگر میتونی برو رشته حسابداری (البته اگر تهران هستید)
یه دوره نرم افزارهای حسابداری رو برید و برای خودتون کسب درآمد کنید.

dr18
October 19th, 2015, 23:57
به نظر من تا دیر نشده رشتت رو عوض کن برو یه رشته به درد بخور که بتونی ازش به خوبی پول دربیاری
اگر علاقه شدیدی به رشته تحصیلی دارید به جمع الافان اینترنتی خوش اومدید
اگر میخواهید توی الافان بمونید به نظرم در ارتباط با انیمیشن سازی میشه کار کرد و درآمد خوبی داشت و خوبی این موضوع اینه میتونید به راحتی به تنهایی کار کنید تا شرکت بشید یا برای شرکتهای بزرگ کار کنید و درآمد خوبی داشته باشید
به بحث طراحی سایت ، هاستینگ ، سرور و اینها اصلا فکر نکنید چون یه جمعیتی داریم که خودم هم جز اونها هستم و اسمشون الافان محض است .
به نظر من اگر میتونی برو رشته حسابداری (البته اگر تهران هستید)
یه دوره نرم افزارهای حسابداری رو برید و برای خودتون کسب درآمد کنید.

یعنی شما تو همه این زمینه ها تخصص دارید و بیکارین ؟

noa_takotnaha
October 20th, 2015, 00:27
تو هر زمینه ای که علاقه و استعداد دارین، اگه خوب کار کنین و از الان دنبالش باشین، مطمئن باشید به نتیجه میرسید.
اول بررسی کنید علاقه اتون به چه چیزهایی بیشتره، انتخاب کنید، بعد ببینید تو اون زمینه چه نیازهایی تو بازار هست، برید دنبالش.
و یه چیز مهم. سعی کنید بیشتر تو کف بازار دنبال کار باشید نه فقط در اینترنت. با افرادی که تو این کار هستن، مشورت کنید و ارتباطاتتونو باهاشون حفظ کنید.
اگه تو شهر بزرگ هستید، از آموزشگاه ها بهره ببرید. هم برای آموزش، هم برای ایجاد ارتباطات.